Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Власники НТС цікавить ваша думка і досвід))

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.07.2013, 08:49 #2237100   #41
Aндрійко
Типово Відповідь: Власники НТС цікавить ваша думка і досвід))

я знаю що в нових хтц програма more locale ставить мову системи на твій вибір але це на нових хтц попробуй скачати на свій
Aндрійко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrRespect (22.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 09:27 #2245013   #42
MrRespect
 
Аватар для MrRespect
Типово Відповідь: Власники НТС цікавить ваша думка і досвід))

Цитата:
Допис від Neoni Переглянути допис
+ не по темі але може хтось підскаже де у Тернополі в продажі є батарея до HTC HD2, чи оригінал чи ні зовсім неважливо, але потрібно до кінця тижня, якщо хтось знає чи бачив що є - напишіть де, хоча б.
Якщо ще цікавить - то в "Алло" на шептицького або на Сагайдачного має бути така батарейка.

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Aндрійко Переглянути допис
я знаю що в нових хтц програма more locale ставить мову системи на твій вибір але це на нових хтц попробуй скачати на свій
В мене HTC Desire S, поставив "Morelocal 2" з маркета - появилась українська локалізація! Мій HTC став ще рідніший))) Ось ссилочка, кому потрібно)
https://play.google.com/store/apps/d...relocale&hl=uk

Востаннє редагував MrRespect: 22.07.2013 о 09:27. Причина: Пізніше додано
MrRespect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 21:52 #2246930   #43
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Власники НТС цікавить ваша думка і досвід))

Вкотре порадував мій HTC )
Вдома інтернет від колумбуса, відповідно привязаний до МАС-адреси мережевої картки материнки (принамні на Бітернеті таке точно було). Купив ноутбук, а ві-фі роутера якось не поставив бо потреби не було. Відповідно як підключити хоч якийсь інтернет до ноутбука я поняття не мав (не судіть строго - тут я не спеціаліст).
ЩО роблю - підключаю телефон до компа (відповідно телефон хаває інтернет собі), захожу в налаштування і створюю "мобільну точку доступу" на телефоні - і все - телефон роздає сам ві-фі. І далі підключаюсь з ноутбука до ві-фі, що роздає телефон!.
Мені ця фіча допомогла сильно
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 07:48 #2248723   #44
MrRespect
 
Аватар для MrRespect
Типово Відповідь: Власники НТС цікавить ваша думка і досвід))

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
І далі підключаюсь з ноутбука до ві-фі, що роздає телефон
Ця функція дійсно хороша, але вона призначена для короткотривалого користування, так як дуже швидко вбиває батарею.. (тримати буде пів дня) Короче - не дуже налягайте цю функцію)) або запасіться новим акумулятором
MrRespect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:05.