Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Привілеї аптек

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2017, 23:08 #2672874   #21
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Аптеки повинні мати ліцензії, і, відповідно, можуть бути позбавлені їх за недотримання ліцензійних умов. Не мав часу вивчати, але заборона повернення ліків назад може бути однією з таких умов. Тому цілком логічно, що керівник строго наказав працівникам дотримуватись цих норм. Тим більше, товарний чек в майбутньому і буде доказом такої операції.
П.С. Недавно в Борисі повернули гроші за "не те" лікарство. Можливо, все схвачено, може, велика мережа, а може і недосвідчений провізор.
П.П.С. Доречі, провізори не люблять, коли кажуть, що вони продають (типу, це не ринок). Відпускають вони ))
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 06:14 #2672890   #22
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Ну взагалі то я цю тему і почав, щоб який-небуть провізор написав, є норма, яка ЗАБОРОНЯЄ їм приймати продані навіть 5 хв тому ліки, чи просто є виключення з закону про захист прав споживачів, яка ДОЗВОЛЯЄ не приймати продані ліки.
Погодьтесь, це "дві великі різниці".
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 09:43 #2672903   #23
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну взагалі то я цю тему і почав, щоб який-небуть провізор написав, є норма, яка ЗАБОРОНЯЄ їм приймати продані навіть 5 хв тому ліки, чи просто є виключення з закону про захист прав споживачів, яка ДОЗВОЛЯЄ не приймати продані ліки.
Погодьтесь, це "дві великі різниці".
Основними типовими порушеннями, що встановлюються при аудиті касових операцій, є:- непроведення через РРО даних про повернення грошей покупцеві, необґрунтованість повернення грошей покупцеві, відсутність актів повернення при поверненні товару на суму понад 100 грн.
Простими словами відповідно до порядку розрахунків на повернення товару через касовий апарат вона мала скласти акт на повернення, в якому вказати причину повернення. А єдина законодавчо встановлена причина яка дозволяє прийняти ій ліки назад - це неналежна якість допущена аптекою, а відповідно до цього ці ліки необхідно просто списати.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (13.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 15:34 #2672953   #24
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Неможна повертати ліки, це однозначно. І по закону, і по логічці. Якщо не тяжко - напиши аптеки, де ліки назад приймають.
Абсолютно підтримую. Також була в такій ситуації, треба було повернути ліки, які купили(вдома були вже, ціла коробка), прийшла, кажу, що хочу повернути. Не можна по закону!
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 15:52 #2672957   #25
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Той момент, коли думка спільноти не співпадає із твоєю надважливою

Думаю настав час написати що форум скотився і вилогінится.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 11:10 #2673041   #26
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Той момент, коли думка спільноти не співпадає із твоєю надважливою
Думаю настав час написати що форум скотився і вилогінится.
Це ти про мене, чи що?
Так чинять тільки ображені задроти
От хоч би як твій попередник - доскакався, вздрючили його раз, він образився, і тепер ти замість нього

Я від чужої думки залежу мало, проте мені цікаві ті люди, які самі колись хотіли замінити ліки, їх "послали", но вони зараз мені доводять, що все вірно, так і має бути Ну але ж ви коли ходили в аптеку - думали що то не так, віно?

Я аптеки медициною не вважаю. Це тупо бізнес, як і алкголь, пральні порошки і мобільні телефони. Доказ - засилля реклами медичних препаратів на ТВ - певно навіть горілку обігнали.
А якщо це бізнес - то він має жити по правилах бізнесу.

На рахунок зіпсутих ліків - блін, ну можна подумати ви куплені і не використані ліки утилізуєте, або зберігаєте їх в якихось спеціальних умовах В усіх вони переважно лежать в коробочці-аптечці десь в темній шухляді чи шафці. І нічого їм не стається, пра? Наступного разу як захворієте - пєте минулорічні фервекси, парацетамоли, і антибіотики.
То якого хріна аптеці дали право не прийняти ліки продані 10 хв тому?

Ну, що хтось там щось там всучить підроблене - на то є дипломований провізор, щоб перевірити "належний стан ліків", і так, аптека буде нести відповідальність, якщо прийме назад ліки в "неналежному стані" і продасть їх потім іншому клієнту - це і є гарантія, що всілякі там підробки у вас ніхто не прийме.

І так, я згідний, що є ряд ліків, які дуже легко псуються при недотриманні умов зберігання - їх можна включити в вийняток, як і, перепрошую, труси (чомусь же не весь одяг дозволено не приймати, а лише спідню білизну, то чого для ліків залупили тупо на всіх?). А от ліки, для яких не потрібно особливих умов - мають без проблем приймати, за умови, що їх не розпаковували, не пошкодили і т.п.

Моя думка, як бач, дорогий Саймоне, ніяк не змінилась.

Додано через 1 хвилину
ПС: той Саймон у нас, як я пригадую, крутим модером був, а ти у нас хто? "Активний учасник" всього лиш? Ай-яй-яй...

Востаннє редагував switch: 14.01.2017 о 11:11. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 11:42 #2673050   #27
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Ну, те що ти там собі вважаєш то це твої особисті турботи. Факт в тому, що твої марні походеньки в аптеку всі висміяли, причому цілком справедливо. Можеш скільки завгодно тут розказувати про "а вот якби ви...", це нічого не міняє. По закону ти неправий. А яка там твоя думка, то це діло десяте.

P.S. Якщо ти раптом забув, а ти дійсно раптом забув, що не личить моєму відданому фанату, в мене завжди був статус "активний учасник". Хоча статус вільно міняється в налаштуваннях, і ти теж можеш там собі написати "крутий модератор" чи взагалі що завгодно.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 15:59 #2673104   #28
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Бла-бла-бла...
Як же ти задрав, ти реально баба базарна а не чоловік.. Досить нити. Є закон де чітко прописано, що тобі не так? Закордоном ліки можна повертати/міняти? Кароч обламався-хотів норм тему замутити а стався черговий тупняк.
olligarh зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
switch (15.01.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 16:34 #2673106   #29
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата Як же ти задрав, ти реально баба базарна а не чоловік.. Досить нити
Ти, мабуть, поставив собі за ціль всіх нитиків на чоловіків перетворити?

Стосовно теми:
Ліки повертатись не повинні.
Непотрібні/неправильні ліки продаватись не повинні.
Ціни на ліки повинні бути адекватними рівню життя пересічного українця
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olligarh (15.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 17:39 #2673109   #30
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я аптеки медициною не вважаю. Це тупо бізнес, як і алкголь,
А якщо це бізнес - то він має жити по правилах бізнесу.
Раджу почитати весь перелік заборонених до повернення товарів належної якості ) алкоголь в тебе на протязі 14 днів по закону ніхто теж взяти назад не може )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 17:52 #2673112   #31
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я вам описав конкретну ситуацію в якій рівно нічого не заважало розрулити її "по-людськи". через цю типу "принциповість" провізора в даному випадку я для себе рішив з мережею аптек "Подорожник" більше не мати справ. І мені пофігу, по закону вони поступили чи ні - я знаю просто ряд аптек, де така ситуація не виникла б, і буду користуватись їхніми послугами.
Тобто ти краще користуватимешся аптеками які спокійно порушують закон чим ті які принципові? Ну удачі. Уяви собі що аптека яка ставиться "полюдськи" при отриманні товару виявила неналежне зберігання/транспортування онного, але чисто полюдськи, щоб торговому не ломати день всерівно прийняла його і продала тобі (а потім тобі полюдськи його поміняла на інший але з такою ж історією).

Мені пофіг аптеки подорожник, але особисто я виберу аптеку де серйозно ставляться навіть до тих пунктів закону де можна було б "полюдськи" поступити.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 06:43 #2673159   #32
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
обто ти краще користуватимешся аптеками які спокійно порушують закон чим ті які принципові? Ну удачі. Уяви собі ...
і пішло поїхало.
Що уявляти, якщо я цілком конкретно висловив думку.
Відповідальність за ліки аптека несе і буде нести, тому що хочеш тим бізнесом займатись - значить приймаєш умови гри (ну уявляєм, що умови гри передбачали б повернення, зараз їм взагалі лафа - то ясно). Це достатня гарантія того, що аптека не продасть фігню з яких би там не було міркувань.
Да, я буду користуватись аптекою, яка в конкретній описаній ситуації повела себе лояльніше. Ваші аргументи для мене виглядають як дитячі страшилки, не в образу
Да, я не буду користуватись "Подорожником" ніде в Україні з принципу. Не тому, що ліки не прийняли, а тому що мені їхні провізори не подобаються, зокрема через те як повелась конкретно згадана коза в конкретні ситуації
switch зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
olligarh (15.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 06:55 #2673160   #33
harry
Учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

не показуй який ти дурник. І не обзивай продавчиню в якої чіткі вказівки.
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 06:58 #2673161   #34
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Чуєш, розумнику, з 16 дописами, певно не тобі мені щось вказувати
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 08:05 #2673163   #35
harry
Учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

ну а ти чмошник. Ти тут ніхто і пох скільки ти надрочив тут. Ти такий як всі. Але в даному випадку тупий півник. Я зараз витру дописи і що? Дятел ти - то не означає, шо чорне стане білим бо ти надрочив 100500 дописів. Подумай яке ти хворе і шо ти ліпиш. Раз ти навіть пишеш таке... Слів нема.
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 09:16 #2673172   #36
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

Хочеш подивитись на чмошника - подивись в дзеркало.
бігаєш по форуму під черговим акаунтом і куд-кудахкаєш
я тобі вже писав колись - лікуйся, доки ще не дуже запустив хворобу
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 09:34 #2673174   #37
harry
Учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

хвороба в тебе. Аптека, бачиш, не допомагає.
В дзеркало дивися ти, бо тверезо думати не можеш.
Обгрунтовую чому ти дурник:
1. Ти накидаєшся і обзиваєш на людину в якої є інструкція виконання її обов*язків на роботі.
2. Більшість тобі каже, що то не є добре, коли почнуть ліки приймати назад.
3. Якщо користувач з одним дописом каже що сніг білий - то для тебе не факт бо ти надрочило 100500 дописів. Тут взaгaлі nuff said.

Кому лікуватися, ахтунг?
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2017, 09:38 #2673175   #38
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Привілеї аптек

перечитаєш уважно тему, і напишеш, за що я її назвав козою.
порозказуй мені тут про культуру спілкування, ку-курік: http://forum.te.ua/showpost.php?p=2672706&postcount=733
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:31.