Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2015, 15:14 #2562897   #21
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Найди своій свекрусі мужика і будеш мати щастя ))) бо з того що я зрозумів то сидить баба сама вдома ))
В неї є чоловік та він живе зі своєю мамою, якби доглядає її. Вони не розлучені. Він зрідка максимум на годинку приїздить щоб прийняти ванну ( він з мамою живе в селі а сверкуха моя в місті) і відразу поспішає назад. моя свекруха ніколи не їздить до чоловіка і до його мами в село, бо як вона каже що її свекруха страшна людина і вона з нею нічого не хоче мати. А з чоловіком вони інколи зідзвонюються.
А зайнятися їй справді немає чим. Буває ходить по церквах, їздить по екзорцистах різних і взагалі вона себе щитає мало не святою) А після відвідин різних екзорцистів всі її сусіди і родичі їй поробляють. З нею з родини ніхто не спілкується ні вони не хочуть ні вона, адже для неї всі погані.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:15 #2562899   #22
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Дзвінок в міліцію про те, що в квартирі перебуває неприписана людина вирішить всі питання. І ключ допоможуть забрати )

Цитата в результаті дій бабусі(баби яги я б сказав) з біологічним татом не говорю, не переношу на дух і знати його не хочу
Якщо ти це усвідомлюєш, то чому не переглянеш своє ставлення до цієї людини?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:20 #2562904   #23
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

а я переглянув. вже досить давно. пробачив і навіть перші кроки робив, та от до людини не доходить, що щось не так робить. банально можна сказати мол я був не правий ,те,се. так ні.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:25 #2562911   #24
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Знач бабуся все ж таки права була )
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:37 #2562918   #25
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Він намагається щось робити та йому це не дуже получається. Ось буквально вчора вона знову мені написала образливу смс я звичайно ж відразу розповіла про неї чоловіку, його це дуже сильно розізлило і він відразу почав телефонувати їй, спочатку вона не відповідала на його дзвінки, потім прийшла до нього він неї смс що мов вона не відповідає щоб він не сварив її, а тоді вона вимкнула телефон і до цього часу вона ще його не вмикала. Та я і вона добре знає що за декілька днів йому пройде і вже так якби він кричав відразу, він кричати не буде. Він мені казав що вже стільки з нею про це розмовляв і сварив та це нічого не дає((
Він розуміє мене коли я не хочу їхати до неї чи телефонувати, коли не хочу залишати доньку в неї і ніколи мене не заставляє... Та по справжньому поставити її на місце він не вміє чи боїться, я не знаю((.
В мене мати така. І повірте поставити на місце рідну людину дуже важко. Тим більше якщо вона ще й з релігійними прибабахами. Приймаєм два-три рази в рік, а далі кожен живе своїм життям, якщо не получається порозумітись.

Хоча частково здається, що вашій свекрусі просто самотньо. Можливо (якщо зможете себе пересилити і не перейматись усім), то запросіть її в гості на чай, коли не буде чоловіка. Попробуйте поговорити, розпитайте її як життя, за якихось родичів, за її чоловіка і свекруху (щоб вона не зациклювалась на вас, а ділилась своїм), розкажіть щось веселе про дітей. Попросіть щось допомогти, наприклад поліпіть разом вареники і подивіться якусь передачу.І думаю з часом і її серце розтане. Не відразу, але ж це насправді набагато легше і краще, ніж постійно сваритись.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 16:01 #2562925   #26
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Хоча частково здається, що вашій свекрусі просто самотньо. Можливо (якщо зможете себе пересилити і не перейматись усім), то запросіть її в гості на чай, коли не буде чоловіка. Попробуйте поговорити, розпитайте її як життя, за якихось родичів, за її чоловіка і свекруху (щоб вона не зациклювалась на вас, а ділилась своїм), розкажіть щось веселе про дітей. Попросіть щось допомогти, наприклад поліпіть разом вареники і подивіться якусь передачу.І думаю з часом і її серце розтане. Не відразу, але ж це насправді набагато легше і краще, ніж постійно сваритись.
__________________
Не повірете, та все це вже проходила.Не допомагає! Відносно поговорити про родичів, то в неї розмови про всіх одні, всі вони погані і фальшиві і т.д. На чоловіка і на свекруху вона жаліється кожного разу як приїзджає. і так далі... А відносно того що постійно сваритися, то хочу сказати що свариться завжди лише вона, я на неї голосу не піднімала і не ображала її. Можливо не роблю як вона хоче, а так як вважаю за потрібне і все тут.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 16:04 #2562926   #27
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Буває ходить по церквах, їздить по екзорцистах різних і взагалі вона себе щитає мало не святою)
А от і рішення проблеми ))) зверніться до священника в тій церкві яку відвідує вона, щоб допоміг вам залагодити сімейний конфлік зі свекрухую. Він звичайно проведе бесіду з вами обома, і розкаже купу давно всім відомих істин і дасть передбачувані настанови. Але більше ваша свекруха вас не турбуватиме, оскільки просто не бажатиме виставити себе з поганої сторони в його очах )))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
В мене мати така. І повірте поставити на місце рідну людину дуже важко.
З рідних спрос має бути ще в два рази більший чим з інших людей.

Востаннє редагував Andrik84: 27.07.2015 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (27.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 16:15 #2562930   #28
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Я всі ці роки намагалася їй вгодити ніколи нічого не відповідала на її образи а лише мовчки в кутку ридала.
ну то от маєте ризультат, людина полізла на голову. А чоловіку треба старатись себе вести як подобає чоловіку, а не сидіти і слухати бо мама дає собі волі.
За 11 років можна вже б було давно і на НА..Й послати і так шоб в неї відпало бажання з вами говорити, ТАК ви для неї будете тоді самим втіленнням зла, але по написаному я бачу шо вона й так від вас не в захваті так шо втрачати нема чого...
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 16:45 #2562933   #29
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Але більше ваша свекруха вас не турбуватиме, оскільки просто не бажатиме виставити себе з поганої сторони в його очах )))
Колись вона їздила до одного священника, і одного разу той священник при ній моєму чоловіку сказав що він обрав хорошу і всяке таке дружину(тобто мене) казав їй що їй повезло з невісткою... так відразу після того той священник за її словами став поганим. Вона почала говорити що той священник говорить хтозна що і що до нього їздити не можна. Ну і звичайно після того вона не була в нього жодного разу. Подібні випадки були не тільки зі священниками, всі хто під час якогось конфлікту ставав на мою сторону ставав її ворогом.

Додано через 5 хвилин
Цитата З рідних спрос має бути ще в два рази більший чим з інших людей.
я також так вважаю. Коли хтось з моїх батьків сказав моєму чоловікові щось що не подобалося йому чи ображало його, я обовязково з ними про це говорила і просила щоб цього ніколи більше не повторялося. хоча мої батьки дуже добре ставляться до нього, а якщо щось їм не сподобається то кажуть лише мені.

Востаннє редагував ol18: 27.07.2015 о 16:45. Причина: Пізніше додано
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 17:11 #2562938   #30
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Колись вона їздила до одного священника, і одного разу той священник при ній моєму чоловіку сказав що він обрав хорошу і всяке таке дружину(тобто мене) казав їй що їй повезло з невісткою... так відразу після того той священник за її словами став поганим. Вона почала говорити що той священник говорить хтозна що і що до нього їздити не можна. Ну і звичайно після того вона не була в нього жодного разу. Подібні випадки були не тільки зі священниками, всі хто під час якогось конфлікту ставав на мою сторону ставав її ворогом.
Ну тут дуже велика різниця коли священник до якого їздиш раз на рік, і священник в церкві в яку ходиш постійно. В її випадку тоді прийдеться взагалі міняти свій звичний спосіб життя, адже підозрюю в тій церкві вона проводить значний проміжок свого життя і багато прихожан цієї церкви є її "друзями".
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 21:49 #2563028   #31
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата їхати за три тиків кілометрів...ну за два....півтора нарешті...."мама" раз на рік і по талонах
Якбижто)) Та боюсь що кілометри її не зупинять( років 8 назад ми жили від неї 110км. то всерівно приїзджала постійно.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 21:53 #2563031   #32
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

ну мають же ж бути люди, які їй в даний момент подобаються. Говоріть про них.
Знайомитись не лізьте, щоб вона не втратила єдиних подруг через ревність до вас, бо інакше ще більше зриватиметься.
А навіть якщо й всі погані, що вам з того? Суть в тому, щоб просто вислухати та приділити увагу.
Сусідка погана, священник, ок, певно з ними щось не то. Обговоріть "можливі причини" їх поведінки.
Врахуйте, що це вже й достатній вік і в людей починає заходити ум за розум. То хай фантазує собі на здоровя, лиш би не реалізовувала все це )))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 22:34 #2563050   #33
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Суть в тому, щоб просто вислухати та приділити увагу.
Я вже писала що пробувала не раз. За всі ці роки я намагалася робити все щоб їй сподобатися. Раніше бувало коли вона була не в нас я телефонувала їй хоч знала чим все закінчеться, я її розпитувала як справи, як то як сьо... вона говорила всякі гадості а я слухала. Я попри все вгоджувала їй більше аніж своїм родичам.
І якраз через її вік я не дозволяю собі ображати її і відповідати грубо на її образи((
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 23:01 #2563063   #34
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Я вже писала що пробувала не раз. За всі ці роки я намагалася робити все щоб їй сподобатися. Раніше бувало коли вона була не в нас я телефонувала їй хоч знала чим все закінчеться, я її розпитувала як справи, як то як сьо... вона говорила всякі гадості а я слухала. Я попри все вгоджувала їй більше аніж своїм родичам.
І якраз через її вік я не дозволяю собі ображати її і відповідати грубо на її образи((
тоді це вже реальний маразм. Можливо пора показати її лікарю?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 23:26 #2563070   #35
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата тоді це вже реальний маразм
Мій чоловік часто каже коли вона мене ображає, що в неї старчеський маразм
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 23:55 #2563076   #36
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Короче,позбутись свекрухи ти можеш тільки позбувшись чоловіка.
Жени ту шмату від себе,бо то не хлоп. Я як би бачив що моя мати так роками дратує жінку,причому як він сам каже ''старческим маразмом'' то знайшов би 100 можливостей відбити їй охоту лізти в мою сімю. А то якийсь мамусин млямлик
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2015, 08:34 #2563109   #37
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я ніколи не вірила, що бувають настільки долбануті люди, аж поки не познайомилась з тещею мого знайомого. Це щось з чимось, з емоційним і інтелектуальним розвитком на рівні підлітка і із закидонами старшої жінки. Щось говорити, переконувати не має ніякого змісту.ЇЇ чоловік час від часу виганяє з квартири, то вона тусується по дітях. Невістка правда не довго терпіла - вигнала з своєї хати, а чоловік(її син сидів тихо, бо сказала що піде і він). А зять(мій знайомий) терпів скільки міг, але жінка стала на сторону мами, тож пішов на квартиру. Як в них далі буде то невідомо. Так що я зрозуміла, що не зі всіма можна до чогось договоритись.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (28.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2015, 12:02 #2563171   #38
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від nataku Переглянути допис
А в мене немає ні свекрухи, ні тещі ))) В тому є якийсь елемент щастя )))
А всім на тебе по...й. Щасти тобі!
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2015, 17:31 #2563243   #39
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата А всім на тебе по...й
повір. краще не мати, а ніж мати от таких ,як ТС має.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2015, 19:29 #2563270   #40
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Вірю.Знаю
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:53.