Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2018, 15:17 #2730649   #3301
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а я за неї дав 5200 баксів

такшо харе плакати про дорогі машини в Україні
Саша, ще одне питання, а в польщі щоб пройти ТО треба мати справну машину?

Я до того, чи можливо пройти ТО з чекенжіном засвіченим, чи, наприклад, вирізаними каталізаторами і збільшеними викидами?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 15:46 #2730651   #3302
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саша, ще одне питання, а в польщі щоб пройти ТО треба мати справну машину?

Я до того, чи можливо пройти ТО з чекенжіном засвіченим, чи, наприклад, вирізаними каталізаторами і збільшеними викидами?
вже можливо
як кажуть самі поляки - за комуни (комунізм) було зле
потім було добре
а зараз знов зле

1. наших вже на стільки багато і вони на стільки в крові мають натуру шось "мутити" шо роблять це і тут, а поляки які ше не повністю в собі це викоренили, легко ведуться
2. але я ні разу нічо не мутив, 100 зл в касу по прайсу, 15 хв і маєш ТО
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 15:47 #2730652   #3303
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Сказати щоб я був тупий і через те так мало заробляв, може й
Ти навіть мого поста не зрозумів і його суті. Натомість наваляв великий пост який ти не тупий і саме все що я вище підтвердив.
І медицина в нас "умовно безпоатна" і освіта. І ти замість того щоб планувати бютжєет і витрати і на це (а закордоном це було б прозоріше бо оплати прозорі і легальні) пишеш пости.

Дозволь просте запитання: чи є в тебе річний план по фінансах/рості? Якщо так то скільки часу/грошей там на твій професійний ріст? Можеш не відповідати тут. Просто дай відповідь сам собі.

PS: я живу один. В мене на харчі іде більше чим ти написав на сімю. І це я "рябчиків" не їм. Незнаю як ти рахуєш витрати на харчі. Може хіба сам ше вирощуєш і того не враховуєш.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 16:16 #2730653   #3304
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
вже можливо
як кажуть самі поляки - за комуни (комунізм) було зле
потім було добре
а зараз знов зле

1. наших вже на стільки багато і вони на стільки в крові мають натуру шось "мутити" шо роблять це і тут, а поляки які ше не повністю в собі це викоренили, легко ведуться
2. але я ні разу нічо не мутив, 100 зл в касу по прайсу, 15 хв і маєш ТО
Мене цікавить виключно по закону, які правила, можна легально пройти ТО з чекенжіном чи вирізаними каталізаторами?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 18:04 #2730663   #3305
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
можна легально пройти ТО з чекенжіном чи вирізаними каталізаторами?
Знаю, що 100 злотих зверху - і машину не дивляться )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 19:04 #2730667   #3306
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Теж знайшли європейців, та поляки то така сама дідвота як ми, все продаєтья купується, вже два рази був свідком як за 50 злотих "оформлялося" порушення правил в Варшаві - може пану на кавку і юж.
Хотя ходять слухи, що поліція Польщі так поводиться тільки з українцями з поляками по всій суворості закону.
То що там говорити про ТО, особливо в прикордонних з Україною містах.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 20:07 #2730672   #3307
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мене цікавить виключно по закону, які правила, можна легально пройти ТО з чекенжіном чи вирізаними каталізаторами?
Виключно по закону 90% комерційного транспорту в Україні не пройшли би Т.О. але нічого їздять, таксамо і там з бляхами, в прикордонних областях все рішається.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2018, 09:55 #2730691   #3308
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мене цікавить виключно по закону, які правила, можна легально пройти ТО з чекенжіном чи вирізаними каталізаторами?
не можна
міряють вихлоп, якшо на табличці коефіцієнт вихлопу 0,5 або менше то значить машина має DPF і можуть дрюкати за перевищені вихлопи якшо його вирізали
а сьогодні по радіо говорили шо буде штраф 5000 зл за вирізаний DPF і поки не поставиш новий на місце вирізаного, не віддають тех.паспорт

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Знаю, що 100 злотих зверху - і машину не дивляться )
про шо я і говорив
наші навчили

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Теж знайшли європейців, та поляки то така сама дідвота як ми, все продаєтья купується, вже два рази був свідком як за 50 злотих "оформлялося" порушення правил в Варшаві - може пану на кавку і юж.
Хотя ходять слухи, що поліція Польщі так поводиться тільки з українцями з поляками по всій суворості закону.
То що там говорити про ТО, особливо в прикордонних з Україною містах.
вот бачиш
поляк до поляка відноситься як до європейця
а поляк до українця як до взяточніка, але з часом скажуть та блін, то вже мало брати 50 зл тільки з українців, треба ше і з поляків брати
а потім і 50 зл буде мало, давайте вже по 100
і хелоу Юкрейн

мене колись раз як зупинили поляки за перевищення, і я шось намікав може домовимось, то сказали шо тут тобі не україна, навіть не пробуй, бо ше посадимо за взятку

такшо поляки тоже різні бувають
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
KSW (12.06.2018), vanco2 (14.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2018, 17:45 #2730730   #3309
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
вот бачиш
поляк до поляка відноситься як до європейця
а поляк до українця як до взяточніка, але з часом скажуть та блін, то вже мало брати 50 зл тільки з українців, треба ше і з поляків брати
а потім і 50 зл буде мало, давайте вже по 100
і хелоу Юкрейн

мене колись раз як зупинили поляки за перевищення, і я шось намікав може домовимось, то сказали шо тут тобі не україна, навіть не пробуй, бо ше посадимо за взятку

такшо поляки тоже різні бувають
Я чув що таке канає тільки біля Варшави і в самій Варшаві, а в іншому місці можна і ареш нарватись.
Зе знайомий розказував про випадок, коли зупинили - запропонував взятку, ті ніби погодились, але поки він ішов до машини по гроші, краєм ока замітив якийсь шорох між поліціянтами, і те що один з них приготувався втіхаря знімати на камеру. фішку він поняв, вернувся взяв якийсь лєвий документ, і коли протягнув його всі весело загеготіли - тіпа взятка, взятка, наручники вся фігня... а він такий яка взятка, я пішов по документ, думав вам його також треба... поліціянти глянули, перевірили, грошей небуло.... старший серед них виписав піндюлєй іншим, що поспішили з наручниками і звинуваченями... всі злі... його відпустили, правда штраф ввалили по максимум за те порушення за яке зупинили.
Так, що не порушуйте і не давайте взяток.... не тільки в Європах але і у нас
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 10:48 #2730917   #3310
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?





Беха на бляхах-застигла при 145км/год на спідометрі при русі в міській зоні...
ну як застигла,стало два БМВ но маленьких.Щастя що не було людей на зупинці
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (21.06.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 13:34 #2730921   #3311
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Беха на бляхах-застигла при 145км/год на спідометрі при русі в міській зоні...
ну як застигла,стало два БМВ но маленьких.Щастя що не було людей на зупинці
Цікаво, тепер можна взяти і продати цих 2 маленькі бехи по 1000 кожну?

А якщо серйозно, зараз тобі короткатан і KSW будуть з піною в роті доказувати шо абсолютно так же ж само ганяють і на реєстрації.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (19.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 13:54 #2730922   #3312
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

І буде правий.
Піська харківська ж була на укрреєстрації?
питання не в реєстрації машини а в тому, що вони почуваються безкарними.
і дане питання в принципі не стільки стосується мит скільки бездіяльності відомства Авакова + корумпованості прокуратури і судів. В результаті одні знають, що їм нічого не буде, бо в судах порішають, а інші - бо їх ніхто не шукатиме.
А врешті закінчується однаково. В даному випадку щастя що без жертв. Хоча двох дебілів було б непогано, якби забрали з місця дтп в мішочках...

Додано через 2 хвилини
Зараз вже, мля, патрулі їздять і селами, і містами - і що толку? селами літають поза 100, в містах далі розвертаються через 2 суцільні і проскакують на жовте. Чим патрулі зайняті? шманають за парковку біля базару і в центрі, де при всьому бажанні нема де машину лишити, щоб хоч одне правильно не порушити?

Додано через 6 хвилин
Корокатану скажу, що 2 руками підтримую їхню позицію, що авто має бути для людини доступне і задовбали ці мита, які пробили собі наші бариги. Але ваші "одноплемінники" таки реально в значні своїй масі (не всі звісно) ні правил не знають, ні їздити не вміють. І таких далбайобів на бляхах таки значно більше на дорогах ніж на нашій реєстрації. Не знаю з чим то повязано, може це безкарність, може сівши в стару машину бізнескласу зразу суперменами себе почуваєте після своїх "жигулів", але задохера мудаків вже розвелось. Тому з цим таки треба щось рішати.

Востаннє редагував switch: 15.06.2018 о 13:54. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (15.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 19:02 #2730932   #3313
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

switch все правильно написав нарахунок дтп так що добавляти нічого небуду.

Новини щодо блях:
Блискавка! Комітет Податкової та митної розродився нарешті двома конкретними законопроектами! 8487 та 8488. Текст проекту на офіційному сайті Верховної Ради поки відсутній.

Зрада чи перемога? Що там всередині? Конкретні ЦИФРИ читайте нижче ⬇️⬇️⬇️

1. Зміни стосуються розміру акцизу. Окрім акцизного збору додатково існує мито, ПДВ, збір до Пенсійного фонду.

2. Ставки акцизу будуть фіксованими, але з підвищувальним коефіцієнтом. Більший об‘єм двигуна - більше платиш. Старіше авто - ще більше платиш.

3. Екологічних стандартів не буде. Але «в комплекті» іде фактична заборона експлуатації «євроблях» із значним посиленням відповідальності за їх використання.

4. Зазначено, що проект вже погоджено у всіх інстанціях та навіть з активістами, і що його можна виносити в зал. Якось підозріло і швидко, чи не так?

Тепер ПРИКЛАД:

🚗 Якщо у вас авто 2002 року випуску із бензиновим двигуном 1.6 літра, лише акцизу вампотрібно буде заплатити 1200 євро. А ще 10% мита, а ще 20% ПДВ, а ще 5% збору до пенсійного фонду. Таким чином, за авто вартістю $2000 потрібно буде заплатити загалом ще $2500 за розмитнення.

🚙 За дизельне авто 2002 року випуску із об‘ємом двигуна 2.0 літра, лише акцизу нарахують 2250 євро. Враховуючи мито, ПДВ, пенсійний збір - загалом за авто вартістю тих самих $2000 треба буде зарлатити ще $3600!

Ще старіші авто та з більшим об‘ємом навіть не рахуємо.

Щось не дуже демократичні ставки, правда? Явно не 30-40% від вартості авто. Хто не мав авто, той і не буде мати. А хто купує дорожчі авто - зможе купувати їх дешевше. Добре, що хоч вже про обов‘язковість «Євро-5» не говорять. Але натомість «повний стоп» «бляхам». Не дивно, зрештою.

А ви як вважаєте? Зрада чи перемога? Розмитните авто по таких ставках?

Джерело: сайт голови комітету Н.Южаніної (https://yuzhanina.in.ua/novini/item/...onomeramy.html)

Додано через 37 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цікаво, тепер можна взяти і продати цих 2 маленькі бехи по 1000 кожну?

А якщо серйозно, зараз тобі короткатан і KSW будуть з піною в роті доказувати шо абсолютно так же ж само ганяють і на реєстрації.
https://pershyj.com/p-u-lvovi-avto-v...ign=novapress1
«Автомобіль Ауді AT 4447, з водієм в стані алкогольного сп’яніння, вилетів на тротуар біля зупинки, збив стовп та зачепив Ланос спереду. Хотів втекти з місця події, люди перешкодили».

Ні vanco2, так їздять тільки на бляхах

Востаннє редагував Kokorakatan: 15.06.2018 о 19:02. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 19:14 #2730934   #3314
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
https://pershyj.com/p-u-lvovi-avto-v...ign=novapress1
«Автомобіль Ауді AT 4447, з водієм в стані алкогольного сп’яніння, вилетів на тротуар біля зупинки, збив стовп та зачепив Ланос спереду. Хотів втекти з місця події, люди перешкодили».

Ні vanco2, так їздять тільки на бляхах
Ну як я і казав - тільки є один нюанс, якщо з місця події здрисне бляхар, то ти запостиш в якусь там групу повідомлення і на тому все стане, а водій має дуже великі шанси засунути ті бляхи на якесь подвіря чи гараж чи на брухт здати. А вот з реєстрацією знайти водія набагато легше, навіть якщо він втік.

Ну і приводити одиничний приклад - це просто смішно, вот шо тим можна доказати? Ну але я не дивуюсь, бо в людей які купують бляхи явно з логікою проблеми.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 20:19 #2730936   #3315
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну як я і казав - тільки є один нюанс, якщо з місця події здрисне бляхар, то ти запостиш в якусь там групу повідомлення і на тому все стане, а водій має дуже великі шанси засунути ті бляхи на якесь подвіря чи гараж чи на брухт здати. А вот з реєстрацією знайти водія набагато легше, навіть якщо він втік.

Ну і приводити одиничний приклад - це просто смішно, вот шо тим можна доказати? Ну але я не дивуюсь, бо в людей які купують бляхи явно з логікою проблеми.
А що я тобі шось повинен доказати? Ти якийсь особливий? Зайди в гугл, проаналізуй гучні дтп і скажеш нам свою експертну думку
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 09:25 #2731061   #3316
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і приводити одиничний приклад - це просто смішно, вот шо тим можна доказати? Ну але я не дивуюсь, бо в людей які купують бляхи явно з логікою проблеми.
Блін та які одиничні.

На дружбі викладали як переїхали п'яного - були не бляхи.
В Харкові - не бляхи.
https
https://24tv.ua/tragediya_pid_kiyevo...ichchi_n692913
https
https://tsn.ua/video/video-novini/u-...a-ta-vtik.html
https://tsn.ua/video/video-novini/u-...a-lyudinu.html

і все без блях. І втекли. Але або є бажання шукати або нема.

Додано через 4 хвилини
Єдине що змінилось в тих придурках які чудят - то коли вони були на тавріях або жигулях - то фізично не могли розкачати ту машину до 150-180. А при ДТП від першрго стовпа або більш міцнішого авто з тих колимаг нічого не залишалось. А от БМВ легко набирає 140-180, і при зустрічі з стовпом може його зрізати і ще летіти пару сотень метрів. Тут все від бездіяльності патруля, від бездіяльності тих хто видає всім права, і від пофігізму самого нашого народу.

Востаннє редагував AHgpyxa: 18.06.2018 о 09:25. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (18.06.2018), KSW (19.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 12:30 #2731075   #3317
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну як я і казав - тільки є один нюанс, якщо з місця події здрисне бляхар, то ти запостиш в якусь там групу повідомлення і на тому все стане, а водій має дуже великі шанси засунути ті бляхи на якесь подвіря чи гараж чи на брухт здати. А вот з реєстрацією знайти водія набагато легше, навіть якщо він втік.

Ну і приводити одиничний приклад - це просто смішно, вот шо тим можна доказати? Ну але я не дивуюсь, бо в людей які купують бляхи явно з логікою проблеми.
Я вже писав. Враховуючи те, що в нас десятки років машини продавались-купувались по довіреності, а після закінчення терміну дії довіреності і просто так, на чесне слово, просто по техпаспорту, то потенційно є сотні тисяч випадків, коли власник не знає, де фактично перебуває його авто. Якщо звичайно юридичний власник того авто ще живий. А скільки двійників, я взагалі мовчу.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
І буде правий.
Піська харківська ж була на укрреєстрації?
питання не в реєстрації машини а в тому, що вони почуваються безкарними.
і дане питання в принципі не стільки стосується мит скільки бездіяльності відомства Авакова + корумпованості прокуратури і судів. В результаті одні знають, що їм нічого не буде, бо в судах порішають, а інші - бо їх ніхто не шукатиме.
А врешті закінчується однаково. В даному випадку щастя що без жертв. Хоча двох дебілів було б непогано, якби забрали з місця дтп в мішочках...

Додано через 2 хвилини
Зараз вже, мля, патрулі їздять і селами, і містами - і що толку? селами літають поза 100, в містах далі розвертаються через 2 суцільні і проскакують на жовте. Чим патрулі зайняті? шманають за парковку біля базару і в центрі, де при всьому бажанні нема де машину лишити, щоб хоч одне правильно не порушити?

Додано через 6 хвилин
Корокатану скажу, що 2 руками підтримую їхню позицію, що авто має бути для людини доступне і задовбали ці мита, які пробили собі наші бариги. Але ваші "одноплемінники" таки реально в значні своїй масі (не всі звісно) ні правил не знають, ні їздити не вміють. І таких далбайобів на бляхах таки значно більше на дорогах ніж на нашій реєстрації. Не знаю з чим то повязано, може це безкарність, може сівши в стару машину бізнескласу зразу суперменами себе почуваєте після своїх "жигулів", але задохера мудаків вже розвелось. Тому з цим таки треба щось рішати.
Селами їздять старі даішники, так що на наведення порядку в селах не сподівайтеся. Старі схеми живі і успішно працюють. Ще напишіть, що як впровадять обов'язковий техогляд, то на дорогах будуть іздити тільки технічно справні машини ))) Наївні.

Востаннє редагував roma22101987: 18.06.2018 о 12:30. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 15:24 #2731085   #3318
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Я вже писав. Враховуючи те, що в нас десятки років машини продавались-купувались по довіреності, а після закінчення терміну дії довіреності і просто так, на чесне слово, просто по техпаспорту, то потенційно є сотні тисяч випадків, коли власник не знає, де фактично перебуває його авто. Якщо звичайно юридичний власник того авто ще живий. А скільки двійників, я взагалі мовчу.
Ну один раз станеться резонансне ДТП, власника який незнає кому продав машину (а це трохи бред, бо можна піти до нотаріуса і взяти деталі) візьмуть добре за яйця, покажуть на камеру як він сідає в СІЗО, покажуть заплакану жінку - і потім інші хитрожопі які навіть за перереєстрацію не хочуть платити будуть думати перед тим як на таке підписуватись.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Блін та які одиничні.

На дружбі викладали як переїхали п'яного - були не бляхи.
Чувак, ну ти не розумієш шо таке одиничні випадки? Ок, давай так, покажи мені ДТП де машина на реєстрації потрапила в ДТП, її шофер вийшов і пішов геть а машина після того чекала на перехресті кілька днів. А в Львові з бляхами таке було.

Або - машина з платної парковки виїхала протаранивши шлагбаум! Так як то були бляхи знайти не вдалось.

А то шо ти привів 2 інших приклади аварій - ну так, і на реєстрації люди роблять дурниці, питання не вому ша на реєстрації всі чемні а на бляхах всі ідіоти, а у відповідальності, яка для машини на бляхах може просто не настати.

Востаннє редагував vanco2: 18.06.2018 о 15:24. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 20:44 #2731151   #3319
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

... ой пля знов той львівський ровер....я вже тут писав що тільки ним і тичуть.... помоєму це якраз і є одиничний випадок, бо якби було багато то тут вказували б багато випадків.... а так то тільки тим ровером львівським і тичуть вже десь майже рік.

... тепер трохи від себе.... В неділю на Раві бачив як заїжджали на естонських номерах разом Прадо і Хонда СіЕрВі. Так що бізнес в людей іде. І головне інші люди впевнені що ніфіга не зміниться бо навіть на бляхах такі машини коштують дорого і втратити тих 5000-8000 тис. доларів як для мене процес з неприємних.

А тим часом.... Кокоракатан вже писав, а тут пєрвоісточнік:
"Усе залежить від того, наскільки буде показана справедлива вартість, тому що на такі автомобілі ставка акцизного податку невисока, - 400-600 євро. Але ПДВ - 20% і в'їзне мито – 10%. Справді, якби була показана справедлива вартість, то сума митних платежів сягала б десь 2600-3000 євро. Вона буде майже однакова незалежно від віку автомобіля. Якщо новіший автомобіль і показувати справедливу вартість - там менший акциз. На старіший – більший акциз, але його вартість менша, а тому податок на додану вартість (ПДВ) і в'їзне мито менше. Треба орієнтуватися, що в будь-якому разі сума розмитнення сягатиме десь 2500-3000 євро", - сказала Ніна Южаніна.

P.S. Тільки щол наткнувся на інфу:
Цитата Згідно пункту 4.1.9 Податкового кодексу, зміни до будь-яких елементів податків та зборів можуть вноситись не пізніше, як за 6 місяців до початку нового бюджетного періоду. Період цей настає 1 січня кожного року. Отже, якщо зазирнути в календар, до кінця червня залишаються лічені дні, в які описані законопроекти мають бути «проголосовані» та стати законами. Нардепам варто поквапитись. А ми тим часом створимо розрахунки з прикладами того, у скільки обходитиметься розмитнення вживаних автомобілів за запропонованими принципами. Залишайтесь із нами!
Источник: https://auto.ria.com/uk/news/autolaw...lo-koncza.html © AUTO.RIA.com™
Думаю водіям блях можна розслабитись мінімум на рік.... Хєр вони що встигнуть до кінця червня. Хоча тут закон знову не для людей, то може і проголосують.

Востаннє редагував KSW: 19.06.2018 о 22:15.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2018, 15:46 #2731188   #3320
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

СТО оголосили війну євробляхам

https://znaj.ua/society/sto-ogolosyl...u-yevroblyaham
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:47.