Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Світлодіодні лампочки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2011, 20:56 #1549523   #41
Mr.Giant
 
Аватар для Mr.Giant
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
в 3 рази тариф не піднімуть...не панікуйте

а всі ці світодіодні - фігня то все...китайські цяцьки
зрештою бачив пару світильників світлодіодних. Світловий багато, а споживають мало. Майбутнє
Mr.Giant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 21:02 #1549528   #42
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

при цынах на такы речі я вже роблю запас звичайних лампочок...а то ще знімуть з виробництва, чим буду освітлювати будинок
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 22:11 #1549614   #43
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

http://cgi.ebay.com/E27-81-LED-White...item20b01a7b89

16 баксів і я Вам їх привезу

Купив собі хфанарик..то там один діод і 3 батарейки АА
тестував...від Максиму..видно пляму на Галичині ...

Востаннє редагував mZiG: 12.01.2011 о 22:20.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 11:42 #1550952   #44
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ага
ось тільки вольтаж 110

а на рахунок терміну дії: ніхто ніколи не дасть на світлодіоди гарантію 100 000 годин. це 11 років безперервного світіння. в освновному гарантійний термін світлодіодів - 10 000 годин. хоча, нічого не заважає їм світити і далі.
А звідки інформація про 10000 год. Я десь читав що світодіоди практично вічні тобто гарантовано будуть світити 50 років. Це інформація про світодіодних екранах.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 11:48 #1550960   #45
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
А звідки інформація про 10000 год. Я десь читав що світодіоди практично вічні тобто гарантовано будуть світити 50 років. Це інформація про світодіодних екранах.
колєга працював на львівській фірмі, шо паяла світлодіоди
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2011, 18:31 #1552276   #46
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
Я рахував що з теперішніми цінами на електроенергію за строк служби лампи BIOLEDEX® NUMO 5W LED Incandescent Lamp 400 Lumen E27 WW = 40W lamps економія складе 300 грн порівняно з звичайною (це за 5 років безперервного світіння), а якщо ціни піднімуть (так як планують - у три рази), то економія близько 1000 грн на одну лампочку
Щось ти не добре рахував:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=102600 у середині сторінки - розрахунок.

Напевно бралась у розрахунок тільки спожита електроенергія, без вартості лампочок і їх ресурсу, а це те ж саме, що купити дизельну малолітражку на 2000 євро дорожчу за аналогічну бензинову, із вдвічі частішим ТО, наїжджати 20 тисяч у рік і тішитись, що мало бере пального.

Востаннє редагував kolibryks: 15.01.2011 о 18:36.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 21:07 #1696672   #47
Nik4779
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Щось ти не добре рахував:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=102600 у середині сторінки - розрахунок.

Напевно бралась у розрахунок тільки спожита електроенергія, без вартості лампочок і їх ресурсу, а це те ж саме, що купити дизельну малолітражку на 2000 євро дорожчу за аналогічну бензинову, із вдвічі частішим ТО, наїжджати 20 тисяч у рік і тішитись, що мало бере пального.
Бачив я Ваш розрахунок - дуже ідеальні параметри ,як на мене... Навіщо купувати лампочку розжарювання за 4,5, якщо можна купити за 2,5 грн? де Ви бачили, щоб енергозберігайка світила більше року? я за рік 80 % їх змінив... тому я робив розрахунки по реальних цінах і реальному потенціалі заміряному мною... Але якщо хочете дискусії, то я викладу свої розрахунки... Враховував я і вартість лампочок, і термін служби, але реальні а не міфічні...
Nik4779 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 22:10 #1696742   #48
contras552
Banned
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
Бачив я Ваш розрахунок - дуже ідеальні параметри ,як на мене... Навіщо купувати лампочку розжарювання за 4,5, якщо можна купити за 2,5 грн? де Ви бачили, щоб енергозберігайка світила більше року? я за рік 80 % їх змінив... тому я робив розрахунки по реальних цінах і реальному потенціалі заміряному мною... Але якщо хочете дискусії, то я викладу свої розрахунки... Враховував я і вартість лампочок, і термін служби, але реальні а не міфічні...
Не знаю, як там в когось, а в мене енергозберігаючі лампочки світять вже 4 роки. Тобто, з 20 лампочок, 5 пішло спати через 2-3 роки, всі решта - світять досі...
Мабуть, ти якісь ліві лампочки купляєш. У мене - Максуси.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 23:46 #1696813   #49
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
Бачив я Ваш розрахунок - дуже ідеальні параметри ,як на мене... Навіщо купувати лампочку розжарювання за 4,5, якщо можна купити за 2,5 грн? де Ви бачили, щоб енергозберігайка світила більше року? я за рік 80 % їх змінив... тому я робив розрахунки по реальних цінах і реальному потенціалі заміряному мною... Але якщо хочете дискусії, то я викладу свої розрахунки... Враховував я і вартість лампочок, і термін служби, але реальні а не міфічні...
щось подібне з попереднім дописом, тільки марку не уточнятиму....вже купу років святять і зі всіх тільки дві змінив.....а розжарювання раз в пару місяці міняв.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 08:31 #1696900   #50
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
де Ви бачили, щоб енергозберігайка світила більше року?
У мене вдома 8 штук максусів, вже скоро третій рік буде, причому 6 з них включаються постійно. Так що працюють вони нормально. єдине чого вони "бояться" - це
вузьких плафонів, вони у них перегріваються(у мене так 2 шт за 4 місяці згоріло), але про це вказано у інструкції.

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
Навіщо купувати лампочку розжарювання за 4,5, якщо можна купити за 2,5 грн
можна і за 2,5, але світитиме вона значно менше філіпса, навіть не 300 год. порівнювались лампи одного класу якості. можна ж і газорозрядну купити за 13 грн чи світлодіодну за 20. у моєму світлодіодному ліхтарику camelion за 3 місяці вигоріла половина світлодіодів, а газорозрядна у maglite світить вже 3-й рік.

Чи ми будемо порівнювати найдешевшу лампу розжарення за 2 гривні і BIOLEDEX® NUMO 5W LED за 25 євро? А як згорить LED за 2 роки(а вони теж згорають)? Це також потрібно враховувати.

Цитата
Допис від Nik4779 Переглянути допис
і термін служби, але реальні а не міфічні...
терміни служби вираховуються виробником при відповідних умовах експлуатації і нема його вини, що користувач не читає інструкції і не вміє користуватись побутовою технікою. інший бік справи - якість електроенергії(проводка/заземлення/перепади/жучки і т.д.) у кожного конкретного користувача.

Востаннє редагував kolibryks: 12.07.2011 о 08:45.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 20:33 #1849997   #51
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Доречі вже максус має світлодіодну лампу на Е27 цоколь, аналог 60 ватної жарівки...правда ціна на роздріб в неї 154 грн...але споживає 9 Ватт, і на вигляд схожа на жарівку. Світить класно.

Заявлений термін служби 50 тис.годин. Гарантія 3 роки.
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:43 #1850069   #52
vitugan
 
Аватар для vitugan
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

експерементально встановив 5 світлодіодних точкових ламп на 220в 0.9ватт 3000к ,в підвісний, у ваній кімнаті. Рік часу витримали - світять . Яскравості вистарчає. Брав перші які у нас появились в епіцентрі (китай). Мали одну особливість вихід під якийсь особливий цоколь , щось схоже як ножки в стартері деного світла, підключив їх з допомогою конекторів великого розміру під викрутку.
І ще одне , включаюця вони в мене вимикачем з світлодіодною підсвіткою і напевно через це у вимкненому стані вони продовжують світити правда ледь-ледь створюючи полумрак (як для вани мені таке підходить , навіть подобається) . Хоча лампи того самого виробника куплені два місяці тому також на вимикачі з світлодіодом , правда в іншому місці не світять при виключені .
Також пригледів в епіцентрі прожектор на ледах з датчиком руху для освітлення подвірка , а то в мене собачка бігає всю ніч , котики сусідські ходять і лампочка ніц не робе но блимає від того і перегорає ще й споживає 100ватт. І тут в пригоді стали капіталісти на пару з китайцями і придумали таке "чудо"
vitugan зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sjava (28.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 08:59 #1850283   #53
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Цитата:
Допис від vitugan Переглянути допис
експерементально встановив 5 світлодіодних точкових ламп на 220в 0.9ватт 3000к ,в підвісний, у ваній кімнаті. Рік часу витримали - світять . Яскравості вистарчає. Брав перші які у нас появились в епіцентрі (китай). Мали одну особливість вихід під якийсь особливий цоколь , щось схоже як ножки в стартері деного світла, підключив їх з допомогою конекторів великого розміру під викрутку.
І ще одне , включаюця вони в мене вимикачем з світлодіодною підсвіткою і напевно через це у вимкненому стані вони продовжують світити правда ледь-ледь створюючи полумрак (як для вани мені таке підходить , навіть подобається) . Хоча лампи того самого виробника куплені два місяці тому також на вимикачі з світлодіодом , правда в іншому місці не світять при виключені .
Також пригледів в епіцентрі прожектор на ледах з датчиком руху для освітлення подвірка , а то в мене собачка бігає всю ніч , котики сусідські ходять і лампочка ніц не робе но блимає від того і перегорає ще й споживає 100ватт. І тут в пригоді стали капіталісти на пару з китайцями і придумали таке "чудо"
Цей цоколь називається - GU10, його можна без проблем купити в електро-магазинах. А на рахунок прожектора на світлодіодах....то він ніякий, він світла не дасть достатньо. Краще купити 500 ватний прожектор без датчика світла і в нього поставити спеціальну енергозберігаючу лампу яка споживає 25 Вт а світить як 125 Вт. Ціна такого комплекту (прожектор+лампа) 77 грн, і на лампу щей рік гарантії. Набагато краще коли подвір"я всю ніч постійно яскраво освітлено чим ці блималки на рух...
Morel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitugan (18.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 10:01 #1850326   #54
vitugan
 
Аватар для vitugan
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

GU10 - на той час не міг знайти , вийшов з положенням за допомогою конекторів.
А на рахунок прожектора мені багато світла не тре , так підсвітити фіртку коли заходжу на подвір"я 60ватт звичайного світла вистачає з головою

Додано через 6 хвилин
А на рахунок 500 ваттного прожектора в мому випадку нельзя. Оскільки по сусідству багатопверхівка , якщо я його на ніч включу , сусіди на нього почнуть вити, як вовки на місяць.

Востаннє редагував vitugan: 18.01.2012 о 10:01. Причина: Пізніше додано
vitugan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Morel (18.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2018, 22:59 #2741702   #55
mhl
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

https://ammo1.livejournal.com/999889.html
mhl зараз поза форумом  
Подякували 3:
. (07.12.2018), Emm (12.12.2018), roma22101987 (07.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 18:33 #2742633   #56
Erratum
Banned
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

я тут замовляв в магазині Electronoff https://electronoff.ua/svetodiody
Erratum зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2019, 17:04 #2749329   #57
Donnna
Учасник
Типово Відповідь: Світлодіодні лампочки

Нашла хороший вариант https://stylus.ua/lampy-i-svetilniki/ , где можно подобрать лампы и светильники на любой вкус.
Donnna зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
idcomsomnom (02.03.2019), MoRZE (03.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:53.