Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2015, 18:43 #2554603   #1
Mallbor
Учасник
 
Аватар для Mallbor
Smile Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Мене цікавить,чи можливо в Тернополі або в інших містах видалити родимки на обличчі? Вони в мене маленькі і не виступають за шкіру,просто плямки,але їх близько 20 і я хочу їх позбутися.Якщо хтось вже таке робив то скажіть де саме і яким способом.
Mallbor зараз поза форумом  
Старий 30.06.2015, 19:27 #2554629   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

В клініці Хміля роблять радіохвильовим методом, в деяких косметологічних клініках типу Наомі є лазерні методи. Сліди залишаються від обох методів...
pberit зараз поза форумом  
Старий 30.06.2015, 20:07 #2554643   #3
Mallbor
Учасник
 
Аватар для Mallbor
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

А ці сліди дуже замітні і чи не зникають з часом?
Mallbor зараз поза форумом  
Старий 30.06.2015, 21:38 #2554683   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата:
Допис від Mallbor Переглянути допис
А ці сліди дуже замітні і чи не зникають з часом?
В залежності від розмірів родимки, від місця де вони знаходяться, від особливостей шкіри. Будуть казати що сліду не буде але він буде.
pberit зараз поза форумом  
Старий 30.06.2015, 22:02 #2554694   #5
vitov
 
Аватар для vitov
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Я б ще рекомендував зайти в онкодиспансер і знайти лікаря Галайчука. Він на кафедрі має кабінет на першому поверсі в кінці коридору. Спеціалізується якраз на таких речах (родимки, невуси, бородавки тощо). Не обов"язково в нього їх видаляти, але проконсультуватися чи взагалі їх можна чіпати варто.
vitov зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yavoryna (23.07.2015)
Старий 10.09.2015, 17:17 #2575176   #6
Kralya
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

а я боюся видаляти родимку ...
чи начиталась всілякох ерунди, чи що??
але є одна реально проблемна на спині, яка росте, і я не може наважитись - можливо томущо на спині і я її не бачу
Kralya зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 14:27 #2587018   #7
NAVI8
Учасник
 
Аватар для NAVI8
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

я цієї зими йду видаляти,але видалю лише одну щоб подивитись чи воно того вартує,тоді вам напишу результат
NAVI8 зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 14:45 #2587027   #8
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата:
Допис від NAVI8 Переглянути допис
я цієї зими йду видаляти,але видалю лише одну щоб подивитись чи воно того вартує,тоді вам напишу результат
а чого аж до зими тягнути?

видаляв папіломи і схожі штуковини в клініці хміля, але там з цінами заганяються - тому на другий раз скористався послугами клініки Венера+Аполон
 
Старий 27.10.2015, 07:00 #2587196   #9
NAVI8
Учасник
 
Аватар для NAVI8
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

проблема в тому що мене в родимки на лиці ,вони малі і плоскі крапочки і я хочу подивитися чи варто їх буде видаляти(а їх в мене близько 10 на обличчі) і я не хочу весь в шрамах ходити,а зимою через те що буду сидіти вдома

Востаннє редагував NAVI8: 27.10.2015 о 07:10.
NAVI8 зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 08:28 #2587211   #10
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата:
Допис від NAVI8 Переглянути допис
проблема в тому що мене в родимки на лиці ,вони малі і плоскі крапочки і я хочу подивитися чи варто їх буде видаляти(а їх в мене близько 10 на обличчі) і я не хочу весь в шрамах ходити,а зимою через те що буду сидіти вдома
від дрібних шрамів помітних не повинно залишитися, але засмагати шкіра на їх місці не буде
 
Старий 27.10.2015, 10:32 #2587281   #11
Koala
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Як правильно виконувати силові вправи, щоб схуднути?
Koala зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 17:24 #2587431   #12
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата
Допис від Koala Переглянути допис
Як правильно виконувати силові вправи, щоб схуднути?
На голодний шлунок.

А яке це має відношення до родимок?
 
Старий 21.07.2017, 00:40 #2700256   #13
mrtdjjj
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/lika...ylovym-metodom
mrtdjjj зараз поза форумом  
Старий 26.07.2017, 12:53 #2701038   #14
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Зараз літо, то ж змазуйте щодня родимки свіжим соком чистотілу. Не полініться робити це 1-2 рази в день. Через два тижні побачите зміни. Це самий безпечний спосіб. Якщо потрібно буде, можна буде й продовжити. А взагалі родимки на тілі сигналізують про дисфункцію печінки. Для очищення організму беру щодня невеликий листочок свіжого чистотілу під язик, вибираю дуже молоденький. Листочок повільно розсмоктую. Таку профілактику ватро робити місяць.
Ще є в аптеці рідкий засіб "Супекчистотіл", ним виводила бородавки чоловікові на шиї, але треба дуже обережно і мастити дуже чуть-чуть, бо речовина "термоядерна". Знаку після видалення не залишається. Процедура повторяється декілька раз.
SharpKnife зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Terror (27.07.2017)
Старий 26.07.2017, 19:02 #2701144   #15
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
ЗА взагалі родимки на тілі сигналізують про дисфункцію печінки.
В кожної людини є родимки на тілі, з печінкою вони ніяк не зв'язані.
pberit зараз поза форумом  
Старий 16.09.2017, 09:03 #2706543   #16
mrtdjjj
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Видалити родимку радіохвильовим методом у Хмельницькому апарат Сургітрон США

https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/lika...ylovym-metodom

Або звоніть 0671200165
mrtdjjj зараз поза форумом  
Старий 13.07.2019, 13:05 #2763057   #17
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Доброго дня всім! Ніхто не підкаже, в онкодиспансері, що на Купчинського, 8, перевірити родимку чи вона є злоякісною це безкоштовна процедура чи ні? а то дзвонив туди в реєстратуру, а там якась цікава така клюша (інкаше просто не назвеш) сидить і ніц не знає , каже, я не знаю, то вже приходите і в лікаря питаєте, питаю, тоді чи видаляють і чи теж це платна послуга чи ні, аналогічно....дурдом питання нащо тоді ти там сидиш, як взагалі нічого не знаєш
Angryfox зараз поза форумом  
Старий 13.07.2019, 16:29 #2763069   #18
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Записуєтесь на прийом, лікар оглядає і по факту каже що до чого. А злоякісність це після видалення (матеріал) відправляють на цитологію і до десяти днів буде результат. Видаляти в будь - якому випадку краще в онкодиспансері. Хороші вони лікарі чи погані це питання риторичне, але видаляють такі речі якісно.
vuyiko зараз поза форумом  
Старий 13.07.2019, 23:00 #2763076   #19
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: Де в Тернополі або в інших містах можна видалити родимки на обличчі?

Цитата
Допис від vuyiko Переглянути допис
Записуєтесь на прийом, лікар оглядає і по факту каже що до чого. А злоякісність це після видалення (матеріал) відправляють на цитологію і до десяти днів буде результат. Видаляти в будь - якому випадку краще в онкодиспансері. Хороші вони лікарі чи погані це питання риторичне, але видаляють такі речі якісно.
та мені так і казали, але цікавить чи платний огляд і саме обстеження, так як перед цим ще дзвонив в шкірно-венерологічний диспансер, що на Острозького, то там точно безкоштовно, але лікаря, який проводить таке обстеження немає і не буде десь до місяця часу, так як у відпустці. Просто для того, щоб піти в онкодиспансер, я маю відпрошуватись з роботи, то вот думаю чи варто відпрошуватись чи ні, бо якщо платний, то я би вже почекав місяць, коли вийде той лікар з відпустки з диспансеру на Острозького і вже би туди пішов. Якщо якісно видаляють то це радує, правда в мене не обличчі, а на спині одна родинка викликає підозру, але думаю то для них немає значення
Angryfox зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:43.