Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Бронь авіаквитків на декілька днів.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.10.2017, 23:06 #2709983   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Бронь авіаквитків на декілька днів.

Щоб подати документи на візу в Канаду потрібно мати бронь готелів та авіаквитків. З готелями проблем немає, бронь завжди можна відмінити. У випадку з авіабілетами такого знайти не можу... Максимум 1 день. А розгляд візи до тижня часу. Купувати білети не розумно бо візи можуть не дати...
Може хтось бачив сервіс де можна бронювати квитки хоча б на тиждень? Або щоб можна було повернути за мінімальну комісію...
pberit зараз поза форумом  
Старий 22.10.2017, 09:09 #2710003   #2
DEMONZZ
Типово Відповідь: Бронь авіаквитків на декілька днів.

Робив бронювання для візи тут
Дають 15 днів на оплату, відміняють автоматично, якщо не оплатив.
DEMONZZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (23.10.2017)
Старий 22.10.2017, 15:47 #2710034   #3
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Бронь авіаквитків на декілька днів.

Коли подавав на канадську візу, то бронював переліт KLM - там був непоганий час прильоту. Тоді, а це кілька років тому, квиток можна було бронювати на 48 чи на 72 години. Знаю точно що мав 2-3 дні.
Візу тоді видавали зразу ж в день подачі документів. Після співбесіди може за 30 хв.
Квиток викупив у той же день в київському офісі KLM.
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (23.10.2017)
Старий 23.10.2017, 10:35 #2710094   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бронь авіаквитків на декілька днів.

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Коли подавав на канадську візу, то бронював переліт KLM - там був непоганий час прильоту. Тоді, а це кілька років тому, квиток можна було бронювати на 48 чи на 72 години. Знаю точно що мав 2-3 дні.
Візу тоді видавали зразу ж в день подачі документів. Після співбесіди може за 30 хв.
Квиток викупив у той же день в київському офісі KLM.
Зараз трохи по іншому, біля 5 днів розгляд. Ще знайшов Тюркішерелайнс то там 8 днів дають, в принципі достатньо але там переліт в Канаду більше доби, з пересадкою в Стамбулі. Я скасовувати переліт в разі видачі візи би не став, щоб потім проблем не було, що і чому. А добу летіти в одну сторону, потім в іншу трохи важко...
В ідеалі ЛОТ там переліт з пересадкою у Варшаві, 11год туди і 13 назад, взагалі супер враховуючи що ціна найнижча зі Львова. Але оплата одразу, якби знайти де можна ці квитки на пару днів забронювати було б супер...
І взагалі по візі в Канаду найменше інформації, є купа інструкцій для Шенгенок і візі в США, а по Канадській дуже мало інформації...

Додано через 13 хвилин
Цитата
Допис від DEMONZZ Переглянути допис
Робив бронювання для візи тут
Дають 15 днів на оплату, відміняють автоматично, якщо не оплатив.
Це в кого така тривала бронь? В ЛОТ 1 добу дають, в інших 2-3, щось більше не бачу по цьому посиланню.

Востаннє редагував pberit: 23.10.2017 о 12:10. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 10:26 #2711278   #5
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Бронь авіаквитків на декілька днів.

Цитата І взагалі по візі в Канаду найменше інформації, є купа інструкцій для Шенгенок і візі в США, а по Канадській дуже мало інформації...
Та що там складного, заповнив та й прийшов на співбесіду
Раніше було лише в Києві у консульстві, а тепер вже можна через візовий центр.
Черга зранку в консульстві завжди була мала, чи то я так попадав - до 20 чол., а потім вже ніби більше народу підтягувалося.
Менше з тим, інфа застаріла. Але якщо з тур метою їхати, хоча б на 2-3 тижні.
І ще - Канада видає в'їздну візу, тобто період за який людина може в'їхати в країну, а вже там при прильоту вирішують скільки місяців можуть вділити...
MindStorm зараз поза форумом  
Старий 22.11.2017, 11:25 #2713250   #6
kardio
Учасник
Типово Відповідь: Бронь авіаквитків на декілька днів.

Добрий день! Я як подавався то бронював авіаквитки від KLM і там у них є опція Flexibility відповідно до якої можна змінювати дати, час та локацію. Я змінював дату вильоту десь на два тижні.
Кму цікаво, у клм зараз якраз розпродаж: http://lowcost-ua.com/klm-winter-sale/
kardio зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:20.