Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2014, 12:35 #2482817   #1001
MOE
 
Аватар для MOE
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
На який термін видаються візи?
Можуть клопотати до польських консульських установ на території України про отримання шенгенських віз з правом багаторазового в’їзду на термін:
а) 2 роки, в разі відсутності попередніх шенгенських віз;
б) 5 років, в разі наявності щонайменше однієї шенгенської візи, яка використовувалась згідно із законами країни (країн) ЄС, яка відвідувалась.

Привіт. Дайте ссилку на сайт де це можна почитати? Дякую.
http://polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

Укінці сторінки

Додано через 1 годину 19 хвилин
І так. Даю інформацію, котра може стане пригоді тим, хто відкриває короткострокову візу по Репатріації (переселення родичів з Польщі у 44-45 роках).

Найважливішим документом для відкриття даного типу візи є довідка з архіву про переселення вашого родича (не вище діда-бабусі по генеалогічній лінії). Довідки видає Тернопільський або Львівський архіви. Адреси вищевказаних:

1) м.Тернопіль, вул.Сагайдачного, 14 (у приміщенні Катедри, вхід зі сторони «Молока», у великі старі двері направо, 2-й поверх, 14 кабінет)
2) м.Львів, вул. Підвальна, 13 (Трамваї 1,9 з з/д вокзалу, зупинка Площа ринок, біля пам’ятника Івану Федорову)

Різниця їх довідок – видання на голову сім’ї та поіменний перелік переселенців. Тернопільський архів видає лише на голову сім’ї, котра була переселена без переліку членів родини, а Львівський – поіменний перелік переселенців. Якщо ваш дід (батько) був головою сім’ї в цей час, то сміло в Тернопільський, якщо він був членом родини – у Львівський.
У архіві заповнюється заява на отримання довідки про переселення (кажете що на шенген, зразок вони дають) де вказуєте хто був переселений, звідки та куди. ДУЖЕ ВАЖЛИВИМ є вказання точного місця переселення на територію України (місто, село, хутір), оскільки неправильні дані будуть причиною повідомлення «по вашому запиту нічого не знайдено». Термін виготовлення довідки від тижня до місяця. Коробка гарних цукерок може пришвидшити даний процес до 4-5 днів.

Також запит у архів можна надсилати поштою на відповідні адреси. Правда немає 100% гарантій, що лист потрапить до одержувача і візьметься в оборот. Тому бажаний особистий візит.
Довідка іменна - видається на особу, котра робила запит. Якщо подаєте з дружиною-чоловіком, однієї довідки вистачить (при подачі документів у ВЦ потрібно мати оригінал + копію)

Після отримання довідки (одразу звіряйте правильність написання вашого прізвища та ПІП родича по якому робите візу) потрібно зібрати пакет документів, що засвідчує ваші родинні зв’язки з переселенцем. Це мають бути свідоцтва про народження та одруження (паспортів непотрібно).

Для прикладу: ваш дід по маминій лінії був переселенцем.
Тоді необхідно:
- свідоцтво про народження матері (там вказується що ваш дід є батьком вашої мами),
- свідоцтво про одруження матері (вказує про зміну прізвища матері),
- ваше свідоцтво про народження (вказується особа вашої матері).
Свідоцтво про народження-одруження діда непотрібно (хоча якщо є, можна взяти у візовий центр на всяк випадок)

Далі стандартна процедура: запис на подачу документів-збір-подача у ВЦ Польщі.

До нюансів віднесу:
- при заповненні візової анкети, там де мета візиту (п.21) вказуєте «Інше» і дописуєте «репатріація». Більше нічого
- термін візи залежить від наявності попередніх Шенген МУЛЬТИ!!! віз (одноразові на закупи не проходять). Якщо є попередні – пишемо 5 років, як ні то на - 2.
- Мінімальна сума на рахунку повинна бути не менше 300 злотих по курсу, на 1 людину.
- Довідка з роботи (якщо найманий працівник) повинна містити інформацію про збереження робочого місця на час перебування закордоном.

У кого є друзі-родичі у Польщі, які там мають громадянство чи «карту побиту» можна використати їх «запрошення» замість броні готелю. Для цього потрібно, щоб вони написали листа (зразка чи форми у посольства немає), що готові надати вам місце для проживання. У листі вказується адреса їх проживання та контактний № телефону. До листа прикріплюється скан паспорта-карти-побиту або будь-якого іншого документу, що засвідчує легальність проживання на території Польщі. Завіряти нічого не потрібно, лише факсова копія/скан-копія листа та документів.

Результатом старань та 2-х місячного збору документів є отримання паспортів з візою на 2 роки (я та дружина).

Бажаю Вам успіхів і результативності в цій непростій справі )))

Востаннє редагував MOE: 08.12.2014 о 12:42. Причина: Пізніше додано
MOE зараз поза форумом  
Подякували 5:
abdyla (08.12.2014), Dinara (12.12.2014), jurijone (15.12.2014), KUCHERATOR (08.12.2014), Mihas (27.01.2015)
Старий 08.12.2014, 13:09 #2482867   #1002
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Вітаю! Хто підкаже які документи потрібні на гостьову візу і хто має право виготовити запрошення? Чи обов'язково,це має бути родич чи будь-хто з поляків?
TUR17 зараз поза форумом  
Старий 08.12.2014, 13:24 #2482873   #1003
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Ого бачу сьогодні можна запистаися на сьогодні, що черги немає тепер зовсім?

ПС. Знайомого знайомій дали відказ, і ходять чутки що це тепер не рідкісне явище...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 08.12.2014, 14:14 #2482898   #1004
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата ПС. Знайомого знайомій дали відказ, і ходять чутки що це тепер не рідкісне явище...
Зовсім не рідкісне, на минулому тижні подавав документи на наступну шопінг візу і попалось саме крайнє віконечко прямо біля видачі документів, тобто біля мене була черга на отримання паспортів. То за 10 хв що я там простояв, 30% людей які забирали документи йшли з відмовою в отриманні візи. Причину не казали, просто повідомляли що рішення можна оскаржити і т.д.
fasterfox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (08.12.2014)
Старий 08.12.2014, 17:32 #2482971   #1005
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Ого бачу сьогодні можна запистаися на сьогодні, що черги немає тепер зовсім?

ПС. Знайомого знайомій дали відказ, і ходять чутки що це тепер не рідкісне явище...
просто тепер поляки дають візи як і інші країни ЄС
з певним пакетом документів, з певним % відмов...

а не так як раніше, всім під ряд, на ліво і на право...
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GalliciaSS (15.12.2014)
Старий 11.12.2014, 20:45 #2484446   #1006
Bublikk
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата ПС. Знайомого знайомій дали відказ, і ходять чутки що це тепер не рідкісне явище...
І це правда, на жаль..Минулого тижня була у візовому центрі. І справді, дуже багато людей отримують відмови.
Bublikk зараз поза форумом  
Старий 11.12.2014, 21:18 #2484475   #1007
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Bublikk Переглянути допис
І це правда, на жаль..Минулого тижня була у візовому центрі. І справді, дуже багато людей отримують відмови.
Є така інформація про відмови від близьких до візового центру людей:
1) ... відмови насправді через переліміт (виданих віз);
2) ... залежить від того, до якого консула (працівника консуляту) справа попадає;
3) ... вони (див.п.2) дуже ретельно перевіряють правдивість оплати готелю і довідки з банку (зараз дуже багато "пальоної" броні та довідок).

P.S. Хочете - вірте, хочете - не вірте, але сьогодні спілкувався з готелем, де бронюю місця і беру довідки про бронь та чеки про оплату - сказали, що дійсно декілька разів телефонували працівники консуляту і запитували про бронь, особливо про оплату... Отримували звичайно ж ствердну позитивну відповідь.
Anshem зараз поза форумом  
Подякували 4:
Charly (12.12.2014), FRANEK (11.12.2014), Romko_7 (11.12.2014), Tamriel (12.12.2014)
Старий 12.12.2014, 14:49 #2484717   #1008
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Отримав паспорт з відкритою річною шопінг візою. Хочу поділитись деякими своїми напрацюваннями в цьому, можливо комусь пригодиться. Цього разу прийшлось подавати купу документів. Новими для мене були:
1. Довідка з роботи на фірмовому блінку про те де, на якій посаді і протягом якого часу працюю, з загальним доходом протягом 6 місяців і з заміткою що на період перебування за кордоном за мною зберігається зарплата і робоче місце(підписані директором і бухгалтером)
2. Довідка про заробітню плату за період останніх 6 місяців з розбивкою по місяцях (підписані директором і бухгалтером)
3. Банківська виписка по операціях з картки протягом 3 місяців (в моєму випадку була зарплатна картка в Приватбанку), зробив на відділенні в Приваті безкоштовно(завірила особа що її підготувала квадратною печаткою і підписом)
4. Бронювання готелю. Вирішив забронювати через букінг. Знайшов самий дешевий готель під Краковом що стягує оплату в день бронювання та надає миттєве підтвердження (за двохмісний номер заплатив 63PLN). Забронював, ввів в іменах гостів себе та свого брата(він подавав на візу по тому ж підтвердженні з готелю). Закинув гроші на інтернет картку та вказав її при бронюванні. Букінг дійсно моментально підтвердив бронюванння, але готель гроші не списав і не надав жодного підтвердження. Після 2 діб очікування зрозумів що кошти не спишуться - написав на емейл готелю лист:

Wczoraj ja, Імя Прізвище zarezerwowałem pokój w hotelu państwa poprzez stronę internetową booking.com.
Numer rezerwacji 123 123 123.
Proszę obciążyć móją kartę o wartości rezerwacji pokoju i podać mi na mój e-mail (емейл@емейл) standardowe podpisane i stemplowane potwierdzenie rezerwacji tego pokóju i spisania z mojej karty płatniczej. W tem potwierdzenii również proszę zauważyć, że ten pokój jest zarezerwowany dla dwóch osób:
Імя Прізвищ i Імя Прізвищ.
Wiem że pieniądze nie podlegają zwrotowi.
wyrażam zgodę na powyższe warunki.

готель оперативно відписав, погодився на мою пропозицію, попросив CVV2 код картки, після чого списав гроші. На слідуючий день в ПДФ форматі прислав скан підтвердження. Виписка в Приват 24 з'явилась аж через 4 дні. Пішов знов в приват і попросив розпечатати дві виписки(для себе та брата) за той день, зробили безкоштовно(завірила особа що її підготувала квадратною печаткою і своїм підписом). Ще зробив прінскрін з підтвердженням від букінга із інтерфейсом зі своєї пошти так що видно відправника даного мейла. Ітого на двох за бронювання готелю вклались в 300 грн. Насправді не так складно, хто хоче робити справжні документи і не витрачати гроші у всяких аферистів, рекомендую робити бронь з букінга. Це працює, і реально на основі таких документів видають візи.
Всі решта документів як завжди(Анкета, Фактура, Страхівка, копії паспортів загран та укр. і т д.)
В додатках вклав як виглядають підтвердження від букінга та від готелю.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Scan_20141127_074318.jpg (69.6 КБ, 48 переглядів)
Тип файлу: jpg 1111112.jpg (146.4 КБ, 44 переглядів)
fasterfox зараз поза форумом  
Подякували 6:
Anshem (12.12.2014), Leopold (12.12.2014), NDSI (15.02.2015), Romko_7 (12.12.2014), Tamriel (12.12.2014), tapac_ko (13.12.2014)
Старий 12.12.2014, 17:53 #2484763   #1009
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Чи хтось оформляв польську візу дітям нещодавно? Які довідки для них вимагають, якщо в батьків є віза?

Маємо з дружиною національну візу D до травня 2015. Сину 3 роки, фото вклеєне в паспорт дружини, але візу на нього не виробляли.
 
Старий 12.12.2014, 18:16 #2484769   #1010
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Чи хтось оформляв польську візу дітям нещодавно? Які довідки для них вимагають, якщо в батьків є віза?

Маємо з дружиною національну візу D до травня 2015. Сину 3 роки, фото вклеєне в паспорт дружини, але візу на нього не виробляли.
підтвердження бронювання качельок
виписка з садочку

Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (12.12.2014)
Старий 13.12.2014, 13:41 #2485019   #1011
myroslavchik
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Де недалеко від Польського консульства м.Луцьк, знаходиться найближча страхова компанія, де можна оформити медичну страхівку на візу? Дякую!
myroslavchik зараз поза форумом  
Старий 13.12.2014, 13:51 #2485024   #1012
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
підтвердження бронювання качельок
виписка з садочку

а якщо серйозно?
 
Старий 14.12.2014, 12:59 #2485315   #1013
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Alpha_Draconis - не знаю як зараз, але мав таке ж питання років 2 чи 3 тому. Тобто у мене і дружини була вклеєна польська віза тип D, а в малого ні. Довго і нудно визвонював у візовий центр де толком відповіді так і не отримав. Звонив у консульство де пояснили, якщо у нас уже є діюча віза ( а в нас була тип Д, ціль видання 5, робота. ) то для того щоб дитині відкрити візу (тип Д) нам необхідно отримати від працедавця в Польщі який бере нас на роботу - лист, де буде вказано що такі то двоє дорослих їдуть до нього на роботу, що вони будуть з дитиною (дані дитини вказати) і що він не заперечує. Якось так. На жаль копії того листа зараз вже не маю. Дитині видали тип Д, ціль 20.
Charly зараз поза форумом  
Старий 14.12.2014, 15:53 #2485364   #1014
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Anshem Переглянути допис
Є така інформація про відмови від близьких до візового центру людей:
1) ... відмови насправді через переліміт (виданих віз);
2) ... залежить від того, до якого консула (працівника консуляту) справа попадає;
3) ... вони (див.п.2) дуже ретельно перевіряють правдивість оплати готелю і довідки з банку (зараз дуже багато "пальоної" броні та довідок).

P.S. Хочете - вірте, хочете - не вірте, але сьогодні спілкувався з готелем, де бронюю місця і беру довідки про бронь та чеки про оплату - сказали, що дійсно декілька разів телефонували працівники консуляту і запитували про бронь, особливо про оплату... Отримували звичайно ж ствердну позитивну відповідь.
Основні причини відмови у візах - недостовірність поданих даних, або "дані, які ви надали, не були підтверджені"..
Тепер конкретно - довідки з банків - в 95 % лєві, просто штампуються. Продзвонює консульство постійно. Довідки з роботи - аналогічний варіант..Бронь готеля - от тут сама більша халепа...- Бронь повинна бути оплачена ТА підтверджена готелем...якщо всі ці доки гарно зробити - відмови не буде точно!! уважно читайте кодекс Шенгену
Arribo зараз поза форумом  
Старий 14.12.2014, 16:31 #2485378   #1015
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Arribo Переглянути допис
Тепер конкретно - довідки з банків - в 95 % лєві, просто штампуються. Продзвонює консульство постійно.
Грошей на рахунку може і не бути, просто рахунок, який вписаний в довідці, повинен бути активним.
 
Старий 14.12.2014, 17:05 #2485395   #1016
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

гарно зараз польські готелі зароблять...бронюють всі..платять всі..а номери порожні
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
FRANEK (14.12.2014), GalliciaSS (15.12.2014)
Старий 14.12.2014, 21:10 #2485504   #1017
Bublikk
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

З великими труднощами і мені, бідному студенту, нарешті відкрили річну шопінг-візу...і я не те що рада, я "довольна як слон"))
Для того щоб не було клопотів із довідкою з університету із кількістю вказаних днів, вільних від занять (коли я прийшла в деканат, і сказала секретарці за таку довідку, вона була м'яко кажучи здивована і ще мякше виставила мене за двері), при заповненні анкети вказала, що я безробітна.
На карточку Приват Банку поставила невелику суму коштів, на наступний день мені вже видали довідку про стан рахунку і обіг коштів за останні 3 місяці. Правда, тією карточкою я користувалась тільки останні 1,5 місяця, то у Візовому центрі дівчина сказала, що цього недостатньо, і у консула можуть виникнути питання, або може попросити додаткові довідки про фінансові кошти. Але все-таки, вона прийняла їх, і я всі 7 днів молилась, щоб консул був в доброму настрої і не придивлявся до моїх документів))
Бронювання готелю зайняло найбільше мого часу і я добре потріпала собі нерви, поки отримала підтвердження. На Букінгу знайшла дешевий готель у Вроцлаві (приблизно 120 грн) на одну ніч, забронювала номер і з нетерпінням чекала підтвердження броні і оплати номера. Але адміністрація не поспішала цього робити. Просидівши 2 дня, вирішила написати їм на електронну пошту. Польської мови я не знаю, Перекладачу в Google також не довіряю, тож вирішила написати на англійській мові, щоб вони зняли кошти з моєї карточки (ті кошти, які я ставила на карточку для довідки) і вислали мені підтвердження. І знову ще один день чекання, і ще більше втрачених нервових клітин і...нарешті мені відписали, вислали підтвердження і проскановані чеки про оплату. Я подякувала їм від щирого серця, і зі спокійною душею, чистим сумлінням, і витраченими коштами (але не дарма ж!) подала усі необхідні документи.
Тож з власного досвіду раджу усім, хто подаватиме на візу, поберегти своє здоров'я і забронювати готель за 2-3 дні до дати подачі документів))
Bublikk зараз поза форумом  
Старий 14.12.2014, 22:08 #2485550   #1018
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
гарно зараз польські готелі зароблять...бронюють всі..платять всі..а номери порожні
Дійсно - це так.
Європа покивала пальчиком Польщі щодо великої кількості віз (заробляли на візах безмірно багато) - вони ввели додатковий перелік документів.
Але заробляти поляки не перестали - наші гроші тепер течуть ще й у польські готелі і хостели.
Anshem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GalliciaSS (15.12.2014)
Старий 15.12.2014, 20:33 #2485967   #1019
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
гарно зараз польські готелі зароблять...бронюють всі..платять всі..а номери порожні
Польська влада не словом а ділом підтримує власний малий бізнес )
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 16.12.2014, 20:35 #2486424   #1020
ZlooStyle
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Правда що зараз візи будуть видавати через ухгоджегня з воєнкоматом?
ZlooStyle зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:41.