Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.05.2018, 11:40 #2728341   #1
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Хто їздив? Яка орієнтовна сума поїздки без врахування витрат пального?Всякі там віньєтки,платні автобани і т д?
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 04.05.2018, 14:35 #2728346   #2
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Хто їздив? Яка орієнтовна сума поїздки без врахування витрат пального?Всякі там віньєтки,платні автобани і т д?
Приєднуюсь до теми, цікаво хто де бував і кудою їхав?
Що до автобанів і віньєток: https://autotraveler.ru/greece/
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 05.05.2018, 11:21 #2728376   #3
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Минулого літа проїзжали через Грецію, коли їхали на Албанію. З автобанами все просто. Платиш на спеціальних пунктах пропуску певну таксу і їдеш собі. Ми в'їхали в пункті пропуску Кулата-Промахон, і через Метеори поїхали в містечко Парга. Дуже крута локація. Але на Метеорах варто зупинитись хоча б на 1 день. Я не памятаю точно, скільки нам обійшовся автобан, але шось в районі 10-15 євро. В Греції порівняно дешеві автобани.
Bloomer зараз поза форумом  
Старий 05.05.2018, 11:30 #2728377   #4
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Тут все розписано і по декілька раз.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 05.05.2018, 11:44 #2728378   #5
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
Минулого літа проїзжали через Грецію, коли їхали на Албанію. З автобанами все просто. Платиш на спеціальних пунктах пропуску певну таксу і їдеш собі. Ми в'їхали в пункті пропуску Кулата-Промахон, і через Метеори поїхали в містечко Парга. Дуже крута локація. Але на Метеорах варто зупинитись хоча б на 1 день. Я не памятаю точно, скільки нам обійшовся автобан, але шось в районі 10-15 євро. В Греції порівняно дешеві автобани.
А з України кудою виїзджали? Напишіть будь ласка Ваш маршрут.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 05.05.2018, 12:00 #2728379   #6
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
А з України кудою виїзджали? Напишіть будь ласка Ваш маршрут.
1. Тернопіль - Брашов (Румунія). Проходили кордон в пункті пропуску Порубне.
2. Брашов - Сапарева Баня (Болгарія). Проходили кордон в районі Русе. Там потрібно проїзжати Дунав міст. Він платний, але недорого. Інфу можно в неті знайти.
3. Сапарева Баня - Парга (Греція). Їхали через Метеори, пожалкував, що в Метеорах на день-два не залишився. Фантастичне місце.
Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 4:
Romko_7 (05.05.2018), sasha77 (14.05.2018), SPO (05.05.2018), Tommygun (05.05.2018)
Старий 05.05.2018, 21:53 #2728402   #7
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
1. Тернопіль - Брашов (Румунія). Проходили кордон в пункті пропуску Порубне.
2. Брашов - Сапарева Баня (Болгарія). Проходили кордон в районі Русе. Там потрібно проїзжати Дунав міст. Він платний, але недорого. Інфу можно в неті знайти.
3. Сапарева Баня - Парга (Греція). Їхали через Метеори, пожалкував, що в Метеорах на день-два не залишився. Фантастичне місце.
Якою машиною їздили і скільки пішло пального в Паргу?
SPO зараз поза форумом  
Старий 06.05.2018, 08:42 #2728433   #8
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: На авто в Грецію

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Якою машиною їздили і скільки пішло пального в Паргу?
Ford Focus. Скільки пішло пального конкретно до Парги сказати не можу. Ми проїхали Румунію, Болгарію, Грецію, Албанію, Чорногорію, БіГ, Хорватію, Угорщину. Плюс кожен день в Албанії їздили на пляжі, які були за межею міста. В загальному "пройшли" близько 5000 км. А взагалі більш менш точні витрати, якщо знаєш розхід свого авто, можна ось тут порахувати: https://autotraveler.ru/spravka/benzine-in-europe.html . Тут усі актуальні ціни на пальне, плюс вартість усіх вінєток, автобанів, мостів і т.д.
Хоча, вартість проїзду по грецькому автобану я так і не зміг з допомогою цього сайту визначити. Але прикинув, що на загальний бюджет це не дуже вплине. Греція - не Хорватія, в плані вартості автобанів ))
Bloomer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (07.05.2018)
Старий 06.05.2018, 09:40 #2728441   #9
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

простіше/дешевше/комфортніше/безпечніше - то туристичний автобус...

я б ще з доплатою не поперся своєю машиною за кордон...особисто для мене водіння ніколи не було відпочинком..і за кермом крім траси і знаків ніхера не бачиш
Nobel зараз поза форумом  
Старий 06.05.2018, 09:59 #2728443   #10
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
простіше/дешевше/комфортніше/безпечніше - то туристичний автобус...

я б ще з доплатою не поперся своєю машиною за кордон...особисто для мене водіння ніколи не було відпочинком..і за кермом крім траси і знаків ніхера не бачиш
Ну, це на любителя )) Якщо говорити про відпочинок на морі, то автобус завезе тебе з точки "А" в точку "Б". Піджариш зад на сонці, і назад додому. Максимум - протерта до дир, в тридорога, екскурсія на "достопрімєчательность", де від кількості туристів ти її просто не побачиш. Ні разу на моє... Скукотєнь нереальна.
Пакетний тур автобусом... То саме. Переповнені туристами "визначні" місця, привязка до групи, абсолютна відсутність свободи дій, і т.д. і т.п. Брррр
А щоб не було
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
крім траси і знаків ніхера не бачиш
треба періодично з'їзжати з автобанів

P.S. Що стосується "дешевше", то це тільки в тому випадку, коли їдеш сам. А якщо їдеш сім'єю навіть з трьох чоловік, то, повір, своїм автомобілем значно дешевше.
Bloomer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (07.05.2018)
Старий 06.05.2018, 10:12 #2728444   #11
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
простіше/дешевше/комфортніше/безпечніше - то туристичний автобус...

я б ще з доплатою не поперся своєю машиною за кордон...особисто для мене водіння ніколи не було відпочинком..і за кермом крім траси і знаків ніхера не бачиш
Я також так думав)) Но коли прийшлося проїхати 2200 км. на автобусі - Я в житі більше не поїду, а якщо ще з дитиною то це пекло буде Про безпечніше це також питання, є купа випадків в сезон де автобуси з туристами попадають в дтп за кордоном.

Машиною кайф(для мене), минулого року махнув в Італію з сімєю на авто - 1900 в одну сторону, круто, зупинялися в Будапешті, Люблянах, красота і купа вражень! з розрахунку пальне+дорожні збори дорога винесла +- 500 Євро в дві сторони.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 08.05.2018, 15:12 #2728531   #12
Pavel_
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Два минулих роки їздив машиною в Грецію, цього року туди ж. Ну це як кому до вподоби, але особисто мені в Італію машиною 2400км легше і скоріше аніж в Грецію 1240км через Румунію з її населеними пунктами, обмеженнями 50км/год і завуженою правою смугою. За машинами "з антеною" чіплявся, всі поради читав
Pavel_ зараз поза форумом  
Старий 08.05.2018, 16:49 #2728536   #13
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Цитата
Допис від Pavel_ Переглянути допис
Два минулих роки їздив машиною в Грецію, цього року туди ж. Ну це як кому до вподоби, але особисто мені в Італію машиною 2400км легше і скоріше аніж в Грецію 1240км через Румунію з її населеними пунктами, обмеженнями 50км/год і завуженою правою смугою. За машинами "з антеною" чіплявся, всі поради читав
До речі, що стосується Румунії. Там є декілька дуже цікавих місць, тому не обовязково її стрімголов проскакувати. Є ради чого зупинитись на нічку )
Bloomer зараз поза форумом  
Старий 09.05.2018, 16:19 #2728570   #14
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Яка орієнтовна сума поїздки на авто в Грецію?

Як варіант для тих, хто не хоче автомобілем пертись пару тисяч км - то є лоукости з Польщі - в дві сторони +/- 80Є на людину, а авто, щоб побачити те хо хочеш - можна там орендувати. І до групи ніякої не прив'язаний, і тисячі км непотрібно мотати.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:39.