Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2007, 19:22 #408620   #1
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Exclamation Інтернет провайдер «БіттерНет»

Халоу усім.
В цій темі буду інформувати вас про хід мого підключення до всесвітньої мережі через провайдера БіттерНет.
А починалось всьо просто, прийшов друг дитинства і каже:
- Сєня тре інтернет мені підключити.... кажу -
- Добре... - думаю *** пів року збиратись будем і хрен підключимся..... забуваєм про то діло розходимось по домам.
Но проходить 2 дні і наступає сьогодні 31 серпня 2007 року і дщзвонить друг і каже -
- Тре інтернет, помниш говорили.
- Ок, - кажу йому, думаю мля, шо не пів року?
- Я тобі вечером гроші дам - видав Петро,
- Ніфіга собі - кажу я, а думаю... ніфігасобі.....
поговорили вопшем.... но я на роботі був..... закінчився робочий день і я вже і забув про той інтернет... но якось гуляв в 24 школі, і дивлюсь мля... Медова, 2, Біттернет, думаю блін... 17:32 може ше працюють...
захожу... да, дійсно, до 18:00 трудяться.... ремонт там в них....

підхожу до бар стойки )))) нікого нема, прайси лежать... ну ви їх ітак знаєте.....
прибігла дівчинка
- Слухаю Вас, запитала, подумала, знов який придурок під кінець робочого дня приперся......
- Треба мені інтернет- кажу я
- Ок, ви заявку подавали?-спитала
- Нє, кажу, хочу подати, але хочу нет на 2 квартири (свою і Петра)
- Йди в бухгалтерію спитай чи буде вам знижка....
- Ок, кажу, а в душі аж так приємино.... знижка, йо ма йо.... з 300 грн. за підключення знижка...
Прихожу в бухгалтерію, і там дівчатка.... і знижка... і нормальна.... 20% тобто з 600 грн за підключення 2 квартир я отримав знижку в розмірі 120 грн, приємно капец.
В тої першої дівчинки оформив 2 заявки, з простими питаннями: П.І.П., домашня адреса, контактний телефон.
В бухгалтерії провів оплату чек на фото, там спитали який пакет бажаний ))) вибрав 1 Мбіт, і всьо.
Взяв 2 чека по 240 грн, які казали тримати і берегти, пішов один Петрові продав, і вот чекаю.
Сьогодні значить 31 серпня 2007 роік, заявку оформив в 18:01 (що вже як хвилина післяробочого часу, за шо дякую дівчаткам з бухгалтерії які там мене терпіли )))), живу нат Медовій,3, (через дорогу від БіттерНет), буду писати тут, шо з того далі получиться.

Востаннє редагував Sergyjko: 09.01.2011 о 19:17.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2007, 21:05 #408672   #2
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

після такого піяру тебе підключать без черги, найкращим кабелем що в них знайдеться і ще може навіть вчасно прийдуть
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2007, 21:44 #408713   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Ну що там?
ще не підключили?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2007, 07:43 #408891   #4
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Через тижня 2 відпише!
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2007, 08:40 #408911   #5
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

прикидуєте, проснувся, і ше не підключили )))))))
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 04:15 #409620   #6
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Нові факти з мого підключення!
Як мені стало відомо з неофіційних джерел, свіч Біттернета знаходиться в мому будинку на 2!! підїзді, і все, я замови нет в 5 і 6 підїзди.
Мучає мене питання.... будуть тянути кабель від 2 підїзду до 5 підїзду (це немалий кусок... метрів думаю 150) потом вниз на мій 1 поверх (це ще 35 метрів мінімум) ітого получається 185-200 метрів, 200х2=400 грн.
Потом получається будуть тянути кабель до 6 підїзду (а це взгалі 300 метрів) 300х2=600 грн.
Так вот шо мене мучає, я хоть і не самий мудрий користувач но все ж знаю, що можна на один кабель 2 абонента «повішати».
Внимание вапрос: Як Ви думаєте, як поступить Біттернет?
1) Біттер, як мудрий провайдер поставить свіч на підїзді № 5 для удобства користування майбутніх користувачів, і мені прийдеться платити тільки за 35-50 метрів кабеля (від 9 поверху до 1)
2) Біттернет, як не дуже мудрий провайдер буде тянути 2 кабеля на 0,5 кілометра, і нет буде хреновий і «тягачі» затрахаються
3) Біттернет, як не самий чесний провайдер протяне кабель до підїзду №5 (або там той кабель вже протянутий) до нього ж підключить мене, і мого Петра, а візьме плату як за 0,5 км. підключки?
Я, звичайно після протягання кабелю і виставляння рахунку, попрошу «прокладчиків» мені показати, де початок, а де кінець мого кабелю, і де початок і кінець Петра кабелю.
Надіюсь, що п.3 моїх догадок несправдиться і мені не прийдеться викидати прокладчиків з криші... но все ж страшно, що взагалі такий пункт допустимий, а з неофіційних джерел мені стало відомо, що таке трапляється частенько.
П.С. п3. не сприймати за образу особисто контори Біттернет, бо думаю це вже залежить від сумлінності прокладчиків.

Востаннє редагував Sergyjko: 26.06.2009 о 14:33.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 09:58 #409710   #7
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

в таких випадках розумно булоб зробити ще одну площатук на 6 або 5 підїзді...принаймі та би робили на Ділайнесі
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 10:29 #409755   #8
Dzob
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цей з категорії рідкисних користувачів ..... які не дають спокою провайдеру навіть вночі.
співчуваю бітеру....
Dzob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 10:46 #409768   #9
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Dzob Переглянути допис
Цей з категорії рідкисних користувачів ..... які не дають спокою провайдеру навіть вночі.
співчуваю бітеру....
я з категорії користувачів які платять за послуги, а не просто так...
якшо ти в тебе це навпаки, ти лох

п.с. доречі я користувач біттера ше від часів активного діал-апу, но ще жодного разу там особисто з проблемами не був. все вдавалось вирішити по телефону, особливих нарікань не було.

Востаннє редагував Sergyjko: 02.09.2007 о 10:50.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 10:56 #409779   #10
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

мушу тебе розчарувати біттернет не поставить свіч на 5 підїзді як це зробив би ділайнс (за словами стелза %-) )- причина проста: дві нормальні повноцінні площадки на одному будинку тримати не рентабельно а на некеровані свічі і виноски клієнтів біттернет не включає (знову ж таки на відміну від декого) - такий технологічний процес (хіба би вас там було потенційно чоловік 15 за 5-м підїздом). з цієї самої причини існює залізне правило: один клієнт - один кабель. причому за вимогами кабель не може бути довшим за 150 метрів. за 151 бригадира прокладчиків сильно махають. так само як і з спробами розрізанням кабелів з метою економії жорстоко боряться

тепер трошки лірики: прокладчики люди ліниві як і всі й два раза одну роботу вони не люблять робити. тому тянути будуть тебе й петра швидше за все одочасно з двох різних бухт. кабель має нанесені через певні проміжки мітки (помоєму через кожен метр) тож для занесення в акт виконаних робіт який ви з петром маєте підписати тобі покажуть початкову і кінцеві мітку за різницею яких і обраховується метраж.

Востаннє редагував Frutik: 02.09.2007 о 14:42.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 11:01 #409787   #11
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Frutik
о, дякую.
але ж може до мого підїзда може й впишуться в 150 метрів, но до Петра, це ж неможливо, не будуть ж вони кабель навпоперек будинку кидати....
тим паче з 6 підїзду ше один клієн накльовується... тоже 1 поверх....
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 11:40 #409820   #12
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Варіант №4 "Бітер поступить так як поступив би нормальний провайдер ще при установці площадки" - перенесе площадку з 2гого підїзду на границю 1го і 4го (до середини дом наскільки це можливо) в такому випадку можна буде нормально підключати користувачів крайніх точках

PS що організовуєм тоталізатор ?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 15:07 #410012   #13
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

я ставлю на те шо в крайню точку буде менше 150 метрів
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 11:46 #410693   #14
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

чекаю.. ніхто не дзвонить, а через скільки часу як правило дзвонять???
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 12:35 #410762   #15
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

до 3 тижнів!
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 12:47 #410778   #16
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
до 3 тижнів!
ого.... я думав, пару днів
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 12:49 #410781   #17
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

мля, може якось по сусідськи, підмутять швидше )))
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2007, 11:21 #412762   #18
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

В мене в сусідньому підїзді блок стоїть а сказали чикати 3 тижні.Не в обіду але якби міг то сам би підключив там ж роботи максимум на 20 хв.
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2007, 11:59 #412798   #19
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
В мене в сусідньому підїзді блок стоїть а сказали чикати 3 тижні.Не в обіду але якби міг то сам би підключив там ж роботи максимум на 20 хв.
ага, де ти бачив таку швидкість при теперішній бюрократії??
треба ж, домовитись з клієнтом, відіслати бригаду, зібрати ключі від дахів, від щитових, прийти подивитись помацати.... і того роботи 20 хвилин, а процедура на цілий день... тому то і строки такі... канешно чекати влом... посприяй Біттеру, пошукай ключі від дахів... може шось швидше і получиться....
Або просто подзвони, і скажи "Ви знаєте, треба срочно інтернет, якомого швидше, що для цього потрібно, може Вам допомогти чимось?", думаю шось тай придумають....
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2007, 22:08 #413545   #20
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
В мене в сусідньому підїзді блок стоїть а сказали чикати 3 тижні.Не в обіду але якби міг то сам би підключив там ж роботи максимум на 20 хв.
Странный ты. Что тебе самому мешает протянуть кабель, потом прийти на Биттер к 9 утра и силой притянуть одного монтёра, чтоб пообжимал/подсоединил и записал настройки..?
user007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (20.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:24.