Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Фітнес-Клуб Iron

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2016, 18:41 #2661961   #81
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Все це вони віддали людству, і на плодах їх діяльності живе сучасне суспільство.
У тебе параноя, забагато агресії, займайся собі чим хоч, людині властиво прагнення бути кращим у тому, що їй доступне. Ясне діло, що це реклама клубу, але це пропаганда здорового способу життя, стимул, ніхто не заставляє займатись цим професійно. Як правило, ті, хто працює головою - знаходять час і на своє тіло, а з того, хто сутками сидить за компом - толку мало, тільки розмови.

Востаннє редагував kolibryks: 06.11.2016 о 19:32.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andriy81 (06.11.2016), Dinara (10.11.2016), MrDem (06.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2016, 20:12 #2661979   #82
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ок. Давайте я обгрунтую по хардкору.
Компютер і інтернет з допомогою якого ми зараз можемо тут писати, телефон який робить фоточки, ба навіть тренажери і спортивне харчування зробили своєю головою і руками інженери, фізики та хіміки, яких тут називають "задротами які тільки і вміють по клавішах натискати".
Все це вони віддали людству, і на плодах їх діяльності живе сучасне суспільство.

Що дали людству качки, крім фоток в інстаграмі?

Є окремі люди, той же Арні наприклад, в яких була мета - стати самим кращим у змаганні. Він до неї ішов і дійшов. Були такі що не дійшли, але принаймні прагнули.
У всіх решту аргументи зводяться "та я чисто для себе". Ну ок. Нічого не маю проти, для себе то для себе. Питання в тому який смисл виставляти це напоказ? Для себе ж робиш.

А смисл простий: бабосики. Вони рідні. 4 сторінки неоплаченої рекламної теми. Скільки людей купили абонемент? Скільки фарми впарив людям? Так ото ж.

Тому я сюди власне і зайшов.
saymon тебе цікавлять глобальні питання я так бачу, отож дам тобі просту відповідь. Це не є реклама , це звіт того чим займаємось, і послуг які надають наші клуби , але основна агітація це спортивний образ життя людей. Доношу до відома твого, що в нас займаються не тільки качки як ти сказав (для твого більш загального розвитку додам, що качок – це бодібілдер, культурист , в інтернеті знайдеш думаю значення цих слів) , а й спортсмени інших видів спорту , а саме майстри спорту, міжнародники по легкій/важкій атлетиці, боксу, інших бойових мистецтв. І те що вони виставляють свої фото – великий плюс, молодь має мотивацію, особливо діти займатись тим чи іншим видом спорту, думаю це краще чим десь в переулках розпивати спиртні напої, палити. Так як ти сказав про «бабосики» - так це має бути платним, ми ж не волонтери, а цінова політика наша більш чим доступна всім. І ще одне: так як ти не в темі з спортом – не пиши в цій темі дурниць і не розводи срач!!!

Востаннє редагував Andriy81: 06.11.2016 о 21:00.
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 18:52 #2662216   #83
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата Це не є реклама
А, то ти ще й до того всього брехун. Ну ок.
Цитата Доношу до відома твого, що в нас займаються не тільки качки
Я в курсі, і думка цих некачків мені побарабану. Мене цікавило конкретно за качків, про що я відразу і написав. Натомість набігло всяких ліваків, які "чисто для себе", в спорті нічого не досягли і ніколи не досягнуть, але мають лице розказувати комусь як треба жити і що робити. Це було дуже потішно.
Цитата І те що вони виставляють свої фото – великий плюс, молодь має мотивацію, особливо діти займатись тим чи іншим видом спорту, думаю це краще чим десь в переулках розпивати спиртні напої, палити.
Тобто в тебе дві категорії людей - перші бездумно тягають залізо, другі тупо бухають. Чи не здається тобі що це обмежене поле?
Цитата І ще одне: так як ти не в темі з спортом – не пиши в цій темі дурниць і не розводи срач!!!
От якраз в тебе забув поцікавитися де мені писати а де ні.

P.S. Маєш час до завтра обгрунтувати яке відношення має реклама твого клубу до теми "Спорт". Інакше задрот потикає по клавіатурі.

P.P.S. Не слід себе ставити вище інших людей. До добра це не приведе.
Хоча... Сумніваюся що ти зрозумієш.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 10:52 #2662345   #84
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Вести дескусії з тобою немає змісту, все що хотів сказати написав вище, інші учасники форуму також пробували пояснити тобі. І як ти написав «Натомість набігло всяких ліваків, які "чисто для себе", в спорті нічого не досягли і ніколи не досягнуть, але мають лице розказувати комусь як треба жити і що робити.» - в кожного різна ціль, хтось кудись готується, а хтось просто хоче як набрати вагу , бо за вітром ходить, так і скинути її, і наприклад як дівчина в свої 20 років важить під 90 – це є проблема , і проблеми є від того зі здоровям., так вона важко тренується, вона поставила ціль собі яку через рік два досягає, і вона таки є бути прикладом не маючи медалей , ще один приклад ходять 2 чол 66 і 75 років, також тренуються, з їхніх слів краще себе стали значно почувати, і вони є прикладом, бо далеко не всі в тих роках будуть так виглядати. На рахунок відношення моєї теми клубу до теми спорту – відношення має безпосередньо саме пряме, так як дані заклади є спортивні і люди займаються в них саме спортом. Ми розвиваємо спорт у Тернополі. Так як я вже писав – ми за здоровий, спортивний образ життя, і дана тема є прикладом куди люди можуть піти зайнятись собою, а кожен вже сам вирішить куди саме йти, спортивних закладів в Тернополі є багато.
Andriy81 зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (08.11.2016), pc_user (08.11.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 12:17 #2662359   #85
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Саймон, спорити з тобою (чи доводити щось тобі) тут ніхто немає бажання, бо ти всюди вбачаєш заговор і/або вдало перекручуєш слова. то політика, то реклама, то тепер спорт - тобі до всього є діло і треба активно прикласти руку, бо ти - Адмін форуму.
я не вмію спорити, але коли ти перегинаєш палку, то і ігнорити якось не дуже пасує...

ти вбачаєш "успішну рекламу клубу" - якщо я правильно вловив думку з твоїх дописів.
Доля реклама у всьому є - такий сучасний світ на сьогодні. але треба тверезо її розділяти , пра ? ти ж адекватний ?
Наглої аж такої реклами, в порівнянні з іншими темами, немає.
ну фотки/відео постяться, досягнення якісь викладаємо, гумор специфічний буває пролітає - не без цього, - але тобі чомусь впало в око найвідвідуваніша тема в розділі )))
напиши, що конкретно ти хочеш почути і закінчимо цей оффтоп у темі.
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (08.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 15:46 #2662454   #86
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
але тобі чомусь впало в око найвідвідуваніша тема в розділі
Бо форум і так на ладан дихає, а його правила писались коли на ньому "сиділи" тисячі. Зараз заледве сотня набереться і то певно половина тролів, то ще треба його добити повністю, щоб лишились тільки саймон і тролі-продавани.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 15:50 #2662457   #87
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
. Зараз заледве сотня набереться і то певно половина тролів, то ще треба його добити повністю, щоб лишились тільки саймон і тролі-продавани.
оффтоп
повню ті часи коли люди на сервер скидались
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 06:51 #2662593   #88
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
оффтоп
Тю, а адміни для чого? Як не почистять, то видалю.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 13:24 #2662670   #89
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата Вести дескусії
Цитата дескусії
Далі не читав.
Цитата Саймон, спорити з тобою (чи доводити щось тобі) тут ніхто немає бажання, бо ти всюди вбачаєш заговор і/або вдало перекручуєш слова. то політика, то реклама, то тепер спорт - тобі до всього є діло і треба активно прикласти руку, бо ти - Адмін форуму.
я не вмію спорити, але коли ти перегинаєш палку, то і ігнорити якось не дуже пасує...
Якщо не вмієш сперечатися, то наведи приклад де я перекручував слова.
Цитата ти вбачаєш "успішну рекламу клубу" - якщо я правильно вловив думку з твоїх дописів.
Я просто поцікавився що відчуває качок, який виходить в реальний світ. Після цього посипалися аргументи про здоровий спосіб життя і т.п. копіпасти. Ну здоровий, ок, а фотоки і форс теми навіщо? Тут напрошується лише один висновок. Але щоб знати точно, я дав час обгрунтувати чому ця тема не є рекламою, і що я отримав? Якийсь незрозумілий текст із орфографічними помилками рівня 5-го класу. Щось перекрутив?
Цитата Наглої аж такої реклами, в порівнянні з іншими темами, немає.
Я і не сперечаюся, саме тому тема досі жива. Не можна тупо банити і видаляти все що тобі не подобається. Якщо ти розумієш про що я говорю.
Цитата ну фотки/відео постяться, досягнення якісь викладаємо, гумор специфічний буває пролітає - не без цього, - але тобі чомусь впало в око найвідвідуваніша тема в розділі )))
Саме тому і впала в око. Форс очевидний.
Цитата напиши, що конкретно ти хочеш почути і закінчимо цей оффтоп у темі.
Я хочу почути що юзернейм Andriy81 не має жодного відношення до даного клубу чи до його (клубу) адміністрації, а використовує дану тему виключно як аналог інстаграму.
Цитата Бо форум і так на ладан дихає, а його правила писались коли на ньому "сиділи" тисячі. Зараз заледве сотня набереться і то певно половина тролів, то ще треба його добити повністю, щоб лишились тільки саймон і тролі-продавани.
А що ж ти тоді робиш на цьому дихаючому на ладан форумі
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 15:11 #2662712   #90
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Якщо не вмієш сперечатися, то наведи приклад де я перекручував слова.
Ну твої запитання сприймаються як перекручування постів теми (фото, відео, дописи), і чомусь читається як :" а чого це тут реклама клубу?"

Фотки як хтось займається, "позірує" - виставляються БЕЗ: "А ми в Ай*оні...", "...А вот в клубі Ай*он круто , бо ..." і т.п. - тобто БЕЗ закликів і реклами йти саме в цей клуб. Хоча назав теми кагбе намікає .
всі відео мають назви вправи, яка робиться ("присід", "жим лежачи", "випади", тощо), без натяку що робляться саме в цьому клубі.
Те що частіше ніж в ніших виставляється, - ну так події "там" протікають активніше і так виходить не через кожних 3 дні (як, замічу, вимагає регламент Барахолки апати тему), а може бути частіше...

Вот вчора Дмитра празднували. так ніхто ж не писав/пише, що Дімки получили безкоштовно "в клубі Ай*он" порцію протеїну/БЦА/безкоштовне заняття. Але ця інформація до спорту нетягне ... тому в темі не висвітлюється. ...це я намагаюсь якось так на пальцях пояснити форс теми...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я і не сперечаюся, саме тому тема досі жива. Не можна тупо банити і видаляти все що тобі не подобається. Якщо ти розумієш про що я говорю.
ну тут важко не погодитись із тобою.
бо я вже був приготувався до: "мені похєр твоя думка", "ви всє гавно" і т.п. ))

З.І. а від Андрія чекаємо підтвердження фоткою, що ця тема - його аналог інстаграму - спортивного стилю життя ))) А коли він виходить із спортзалу, то він такий же звичайний "боєц бушидо", як і інші пересічні жителі міста Тернопіль )))
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 16:00 #2662726   #91
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата Ну твої запитання сприймаються як перекручування постів теми (фото, відео, дописи), і чомусь читається як :" а чого це тут реклама клубу?"
Ну, як і що сприймається то діло десяте, головне ж суть. Чи не так?
Цитата Фотки як хтось займається, "позірує" - виставляються БЕЗ: "А ми в Ай*оні...", "...А вот в клубі Ай*он круто , бо ..." і т.п. - тобто БЕЗ закликів і реклами йти саме в цей клуб. Хоча назав теми кагбе намікає .
Ці фотки виставляються виключно у темі із конкреною назвою клубу. Що какбе намєкає.
Цитата Те що частіше ніж в ніших виставляється, - ну так події "там" протікають активніше і так виходить не через кожних 3 дні (як, замічу, вимагає регламент Барахолки апати тему), а може бути частіше...
Ага. Можна подумати. Вот клуб який я відвідую чомусь собі цього не дозволяє, хоча подій там трапляється в стопіцот разів більше ніж в цьому нещасному айроні (inb4: топиш за своїх!!1111), так що це слабкий аргумент. Тема бампається щоб бути в топі, із відповідною метою.
Цитата Вот вчора Дмитра празднували. так ніхто ж не писав/пише, що Дімки получили безкоштовно "в клубі Ай*он" порцію протеїну/БЦА/безкоштовне заняття. Але ця інформація до спорту нетягне ... тому в темі не висвітлюється. ...це я намагаюсь якось так на пальцях пояснити форс теми...
Міняти "р" на "*" щоб робити вигляд наче ти турбуєшся за пошукову видачу це дуже мило. Але раз ти втряг у дискусію, значить вже зацікавлений. Чи я щось плутаю?
Цитата ну тут важко не погодитись із тобою.
бо я вже був приготувався до: "мені похєр твоя думка", "ви всє гавно" і т.п. ))
Ти просто змушений погодитися. Бо я АДМІН ФОРУМУ!!1111 і хто зі мною не погоджується той втрачає можливість включати режим вахтьора.
Як би це не було печально, але на нас діє лише батіг.
Цитата З.І. а від Андрія чекаємо підтвердження фоткою, що ця тема - його аналог інстаграму - спортивного стилю життя ))) А коли він виходить із спортзалу, то він такий же звичайний "боєц бушидо", як і інші пересічні жителі міста Тернопіль )))
Мені всерівно який режим життя веде Андрій, Іван, Петро, Павло чи Дієго. Тим більше мені всерівно що він робить у реальному житті (хоча вангую що з такою освіченістю він максимум торговий представник). Мене цікавить дві речі:
1. Чому ця тема не є рекламною.
2. Чому якийсь чувак може зневажати інших, просто тому що носить на собі більше мяса.
Все.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 17:23 #2662737   #92
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Звичайний осінній ранок, а тут як завжди жара дощ не є перешкодою для спорту

Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 17:37 #2662738   #93
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

суть теми ти спримаєш суб'єктивно.

ну в розділі "наші фото" тільки Стєчкин може собі позволити так "нахабно" часто на весь форум виставлятись фото/відео і в різних ракурсах ))) а в цю тему кагбе тільки зацікавлені спортом заходять.
відповідно і контент наповнення - все, що пов'язано зі спортом. чи що порадиш в цю тему постити ?

ок. а в який клуб ти ходиш ? ))) поділись враженнями/фото . можна навіть у цій, мать його за ногу, темі )))

я ходжу в айрон займатись спортом. щоб по вечорах не сидіти в неті чи в телевізорі. ось зацікавленість моя.
і в темі навіть є 1-2 пости з моєю мордою, де видно, що я недурно ходжу в зал вже півтори роки (ну може ти не зрозумієш, але хто починав з нуля як я, то зможе оцінити) - і тому природньо, що я нехочу тему бачити видалену чи перенесену в болото.
я не є власник/співвласник клубу, якщо в тебе ще такий буде сумнів.

хто тобі таке сказав, що я був змушений погодитись ? ))
я міг заперечити, але я б збрехав, бо це б суперечило моїй думці.
а якщо ти про статус модератора, то ... )) ну смішно, їй Богу )))
треба буде - то знімеш собі тихенько з мене модератора, тай по всьому))) ніц не скажу.

1. Якщо тобі буде достатньо, то я тобі кажу: "ця тема не є рекламою", тобто не несе її за основу. ми ж вже ніби домовились, що розділяємо чи виділяємо і банимо(чистимо) пряму/наглу рекламу. чи в тебе є якісь причини не довіряти мені ?
2. Хм... кого він зневажає? може є якісь конкретні скарги ? Чи будемо наразі суб'єктивно тільки твої розглядати ?
по дописах Андрій ніби відписує досить толерантно (без скритого "іди ти на *уй", як буває часто на форумі). Орфографія та пунктуація - то вже питання інше.
і туйво. Ванга з тебе ніяка )) - тєряєш навички ))). він спортсмен/тренер. А ще нормальна людина, що рідкість в наш час.

на цій слюнявій ноті, дозвольте відкланятись , мені на треніровку треба збиратись...
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andriy81 (09.11.2016), Dinara (10.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 18:23 #2662753   #94
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А що ж ти тоді робиш на цьому дихаючому на ладан форумі
Штучне дихання )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 19:51 #2662776   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата суть теми ти спримаєш суб'єктивно.
Так. Я цього не приховую.
Цитата ну в розділі "наші фото" тільки Стєчкин може собі позволити так "нахабно" часто на весь форум виставлятись фото/відео і в різних ракурсах ))) а в цю тему кагбе тільки зацікавлені спортом заходять.
А чому Andriy81 постить не в темі "Наші фото"? Так ото ж.
Цитата відповідно і контент наповнення - все, що пов'язано зі спортом. чи що порадиш в цю тему постити ?
Я пораджу постити щось, що повязано зі спортом, а не рекламу чергового гівноклубу.
Цитата ок. а в який клуб ти ходиш ? ))) поділись враженнями/фото . можна навіть у цій, мать його за ногу, темі )))
Безкоштовна реклама заборонена.
Цитата я ходжу в айрон займатись спортом.
По твоїй реакції це було очевидно, тому далі можеш не продовжувати.
Цитата Штучне дихання )
І хто його має зробити? Ти?

Andriy81 забанений за спам.
Можете висловити своє традиційне "ФЕ".
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 21:24 #2662800   #96
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

saymon ти дибіл, хоча який ти дибіл – ти далбайобииище, тільки тим що баниш сидячи за монітором – так і можеш ти себе реалізувати в цьому світі. Не слідкуючи за твоїми писулями судячи з відгуків форум чан ти є чмо, в чому і сам переконався, враховуючи твої роки ти не навчився елементарного спілкування з людьми. Хотів би поспілкуватися при зустрічі з тобою, але більш чим впевнений що ти вафел інтернетний не прийдеш )))). Всім відвідувачам кому була цікава дана тема дякуєм за увагу, шукайте нас в ВК.
p.s. можеш банити знов
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 21:33 #2662803   #97
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата saymon ти дибіл, хоча який ти дибіл – ти далбайобииище, тільки тим що баниш сидячи за монітором – так і можеш ти себе реалізувати в цьому світі. Не слідкуючи за твоїми писулями судячи з відгуків форум чан ти є чмо, в чому і сам переконався, враховуючи твої роки ти не навчився елементарного спілкування з людьми. Хотів би поспілкуватися при зустрічі з тобою, але більш чим впевнений що ти вафел інтернетний не прийдеш )))).
Вся суть стероїдних в одній цитаті.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 15:15 #2663310   #98
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Ги, ходжу в Спарту - після текстильника це рай. Даже бачив раз там качка Різника! Да пацани шось ви собі за близько то берете - головне шо хто хоче той ходить, а хто не хоче той не заходить сюди і не пише фігні). Так швидко перечитав пару постів і стало смішно. Є пацани які роками ходять і я в тому числі досягнення звичайно є тіпа соточку на грудак вижати 6-8раз ітд але виглядаємо ми не так як пацанчики на фармі, яякі вже за пару місяців ходять ніби супер про - повірте то все з практики ібо ходжу вже в загальному років 6 але в мене це зараз більше як фізкультура - силові є, а дієта ітд це вже важче для мене хоча буду намагатись покращувати свою форму. Я не дрочу перед дзеркалами з смартами щоб зробити селфі як тьолка...)) взагалі то по бабськи так виглядає. короче я не шарю про що тут тема і холівар просто шось найшло вирішив виплеснути сюди...)) всім удачі - впадло перечитувати шо настрочив тому сорі за помилки
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 21:31 #2667814   #99
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вся суть стероїдних в одній цитаті.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (12.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 13:34 #2670104   #100
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Фітнес-Клуб Iron

Сказав лох, який вірить на слово першому зустрічному.

Але я не за цим. Просто приніс фоточку чувака, який веде здоровий спосіб життя.



Позитивний такий
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:43.