Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Допоможіть вибрати холодильник

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2010, 20:51 #1488721   #41
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Придивляюся до холодильників з великою морозильною камерою (хочаб 130-150л). Бюджет - до 4000грн.

З таким бюджетом можу купити щось типу Атлант ХМ-6025. Одні хвалять, інші - ні.

Що порадите??? Щоб потім була можливість в разі чогось поремонтувати, а не викинути через 2-3 роки.
Цитата:
Допис від zuzik Переглянути допис
Порадьте, плс, холодильник, а то мiй старий вже зовсiм вiдмовився працювати.
Для мене важливо, щоб можна було не розморожувати, не надто великий та, звичайно, надiйний.
Ще цiкавить – краще з одним компресором чи з двома? Теж, доречі, Атлант радять, що скажете? Де його можна найбільш вигідно придбати, може підкажете)
Дякую)
мій вибір недорогого холодильника (обовязковою умовою була велика морозильна камера) завершився Алтантом 6025 - рік тому дав 3600грн . Скажу чому - тому що я, не побачив сенсу купувати холодильк з в принципі подібними характеристиками та якісттю за ціною 5.5 - 6 тис. грн.
На рахунок кількості компресорів скажу таке: батькам років 10 тому купували Атлант однокомпресорний з клапаном, тому що на той час якщо і були двокомпресорні, то звісно ж невиправдано дорогі. А зара думаю ціна між ними взагалі несуттєва, тому звісно ж краще вже брати двохкомпресорний.
Споживання електроененгії в Атланті економне, як і в усіх сучасних холодильниках (380 КВт на рік здається) і шум не такий вже й страшний, якщо добре виставити холодильник
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2010, 20:54 #1488727   #42
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

я з тої теми збився...користуюся далі стареньким "Мінськом"..

п.с. мінімум техніки - мінімум проблем
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 07:35 #1488929   #43
scorpik
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Купили в село Атлант однокомпресорний. Модель має можливість функціонування лише морозильної камери
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 15:21 #1489354   #44
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Ще я кілька слів напишу, був куплений 4 р назад холодильник "Електроюкс" класу "А" приблизно такого типу
.
Холодильник супер, правда на той час трошки коштував прилічно . Шуму 0, це дуууже важливо!!! Переконався аж тепер, завдяки купівлі морозильної камери "Атлант" такої серії .
Розчаровує в ній шум , порівняно з холодильним то як трактор на городі або радянський Мінськ . Нічого звикаю,морозить нормально. Мені здається ТМ"Атлант" це радянський товар в новій обгортці
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 18:25 #1489469   #45
Dzob
Banned
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

хто купляв скажіть будьласка в якому магазині варто брати холодильник ? В плані внятна консультація персоналу/низька ціна товару. Дякую.
Dzob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 10:08 #1489852   #46
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від Dzob Переглянути допис
хто купляв скажіть будьласка в якому магазині варто брати холодильник ? В плані внятна консультація персоналу/низька ціна товару. Дякую.
Робив моніторинг цін в магазинах 2 тижні тому по морозилках, найдешевше знайшов в магазині "Гранд Техніка", х\з - там і придбав
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 10:15 #1489856   #47
goron
 
Аватар для goron
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Купили в село Атлант однокомпресорний. Модель має можливість функціонування лише морозильної камери

+1 до Атланту, в мене XM-4012, енергії жере небагато, авторазморозка, та не горить від перепадів напруги. Замовляв в офіцийному магазині якщошо - це тут. Успіхів)
goron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:22 #1489912   #48
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від goron Переглянути допис
+1 до Атланту, в мене XM-4012, енергії жере небагато, авторазморозка, та не горить від перепадів напруги. Замовляв в офіцийному магазині якщошо - це тут. Успіхів)
Дивний той офіційни магазин, морозилка Модель:ММ 7184-000 коштує 2900 грн , в Тернополі купив за 2780 грн з доставкою на дім
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:28 #1489915   #49
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

є непоганий магазин техносіті коло політеху! якшо з власником стати добре перетерти,дає реальні знижки! холодильник купив майже на 2000 дешевше ніж в фокстроті)))) як взнав яка різниця в ціні афігєл просто)))
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 12:00 #1489943   #50
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Дивний той офіційни магазин, морозилка Модель:ММ 7184-000 коштує 2900 грн , в Тернополі купив за 2780 грн з доставкою на дім
А хіба в офіційному магазині ціна має бути обовязково найнижчою? Є певні групи товарів (а також товари певних виробників) з рекомендованою ціною - заплатив покупець, то добре, а не заплатив - продасться дешевше
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 16:56 #1515201   #51
goron
 
Аватар для goron
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

доречі, якщо хтось у тяжких роздумах перебуває - знайшов віртуальний конструктор холодильника: ось тут.
Задаєте параметри, що вам потрібні, у кінці вам видає модель, що найбільш відповідає вашому запиту)
goron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 17:21 #1534103   #52
Hristya
 
Аватар для Hristya
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від goron Переглянути допис
доречі, якщо хтось у тяжких роздумах перебуває - знайшов віртуальний конструктор холодильника: ось тут.
Задаєте параметри, що вам потрібні, у кінці вам видає модель, що найбільш відповідає вашому запиту)
ага) там доречі і холодильника і пральної машини и кухоної плити віртуальний конструктор є, якщо ним скористатися - знижка 3%. Хоча зара там до Нового року знижка 10% на пральні машини і без того)
Hristya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 17:32 #1554736   #53
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

таки мене мої домашні "добили" і взяв я холодильник Атлант 6025

треба на нього ставити стабілізатор??? експлуатація в квартирі
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 21:19 #1554888   #54
Pavel_
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

сорі за флуд, але варто брати новфрост чи ні? з одного боку розморожувати не треба а з іншого кажуть, що продукти висушує страшенно+в ремонті дуже дорогий або нормально не ремонтується
Pavel_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 21:23 #1554891   #55
mhl
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

я послухавши відгуки знайомих таки вирішив брати нофрост
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 21:30 #1554899   #56
contras552
Banned
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата
Допис від PavelTernopol Переглянути допис
сорі за флуд, але варто брати новфрост чи ні? з одного боку розморожувати не треба а з іншого кажуть, що продукти висушує страшенно+в ремонті дуже дорогий або нормально не ремонтується
На рахунок висушування продуктів, то їх треба заморожувати в поліетиленових пакетах, тоді не буде висушувати. А про ціну ремонту, то х\з... Я собі вліті взяв Індезіт (нофрост), надіюсь, що і далі буде працювати без поломок.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pavel_ (19.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2011, 10:45 #1555192   #57
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Зараз практично всі холодильники сушать продукти, і практично всі нетреба розморожувати. Так як пише Контрас - все або в кульки, або в лотки. Ну воно і краще - все має свій запах а не сир пахне ковбасою. банани холодцем. а холодець ще чимось.

Нобель - якщо великі скачки - то тк. треба стаивти стабілізатор. Якщо ні - то ні нетреба. В загальному почитай наклейку на холодильнику, бо якщо він іде для України чи СНГ то мав би мати діапазон робочих напруг 180 В до 260 В здається так.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pavel_ (19.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2011, 10:59 #1555210   #58
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

так, саме так там пише 180-260-

та вроді напруга стабільна в квартирі...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 18:08 #1566243   #59
zuzik
 
Аватар для zuzik
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

На НГ купили собі Атлант. Поки що дуже задоволені: і ціна хороша, і 3 роки гарантії)
zuzik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2011, 00:39 #1618792   #60
mhl
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

хто знає чи є десь в тернопільських магазинах лібхери?
брати все одно буду в інтернеті, але хотілося б спочатку вживу глянути чого вони варті
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:11.