Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол


Спекуляції і страйкбол

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2016, 20:32 #2652933   #41
Skald
Учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

ВГО "Сокіл" керується Статутом організації, Впорядом, КК України і КУПаП. Ми не являємся страйкбольною командою щоб звертати увагу на правила мілітариста. Якщо в вас якісь непорозуміння з поліцією, то в нас з ними все добре.
Skald зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (13.09.2016)
Старий 10.09.2016, 22:16 #2652942   #42
tren
Banned
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

матюки я вірно вживаю.
А ще я не мусор, як дехто... фу, ***!
tren зараз поза форумом  
Старий 18.09.2016, 23:15 #2654041   #43
vic_coffe
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть! При нагоді я поясню все, людині яка створила тему, особисто (якщо він захоче)
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 08:55 #2654081   #44
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від vic_coffe Переглянути допис
АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть!
А чому видаляти? Яка на це причина? Щоб прикрити якогось там твого знайомого, що шмаляв по дитині? Чи ще є якась обгрунтована причина?
П.С. Ця тема має повне право на існування, щоб хтось з батьків перш ніж відправити свою дитину в подібний табір мав можливість оцінити всі ризики з якими та там може стикнутися.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 13:57 #2654118   #45
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від vic_coffe Переглянути допис
АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть! При нагоді я поясню все, людині яка створила тему, особисто (якщо він захоче)
я б хотів,якщо не складно. якось при зустрічі обговорим.

Щодо теми,я б казав закрити,але не видаляти.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 21:49 #2654216   #46
vic_coffe
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А чому видаляти? Яка на це причина? Щоб прикрити якогось там твого знайомого, що шмаляв по дитині? Чи ще є якась обгрунтована причина?
П.С. Ця тема має повне право на існування, щоб хтось з батьків перш ніж відправити свою дитину в подібний табір мав можливість оцінити всі ризики з якими та там може стикнутися.
Якщо ви мене не знаєте то не потрібно писати свяку несенитницю в мій бік. Ці питання ви повинні задавати організаторам таких вишколів і таборів! А не до людей які відносяться до страйболу! Страйбол поза політикою, і це не громадська організація но в нас є правила і якщо ти "підписався" під ними повинен їх дотримуватись. І я впевнений ,що ні один справжній страйболіст не зробить того, що було на відео тим паче з неповнолітніми, в нас взагалі обмеження по віку з 18 років! Якщо менше потрібна присутність батьків або поручитель з досвіченніх страйболістів

Востаннє редагував vic_coffe: 19.09.2016 о 22:02.
vic_coffe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
int3graL (20.09.2016)
Старий 19.09.2016, 22:48 #2654227   #47
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від vic_coffe Переглянути допис
Якщо ви мене не знаєте то не потрібно писати свяку несенитницю в мій бік. Ці питання ви повинні задавати організаторам таких вишколів і таборів! А не до людей які відносяться до страйболу! Страйбол поза політикою, і це не громадська організація но в нас є правила і якщо ти "підписався" під ними повинен їх дотримуватись. І я впевнений ,що ні один справжній страйболіст не зробить того, що було на відео тим паче з неповнолітніми, в нас взагалі обмеження по віку з 18 років! Якщо менше потрібна присутність батьків або поручитель з досвіченніх страйболістів
Так, але як правильно хтось підмітив у цій темі не всі власники страйкбольних приводів є членами якихось організацій і не підписувалися дотримуватися певних правил. Я цілком не відкидаю, що в Тернополі є група повністю адекватних людей, яка цікаво проводить свій вільний час не викликаючи при цьому ні роздратування, ні паніки в оточуючих. Але це ніяк не відміняє того, що є й інші менш адекватні люди, й саме їх поведінку тут обговорюємо.
Це як з тією ж поліцією. Є хороші, є погані. Але і ті, і ті поліцейські. Просто можливо не варто отим хорошим позиціонувати на себе те, що хтось висловлює про поганих. Точно так само і тим хто стикнувся з несправедливістю від не зовсім адекватних, рівняти всіх інших представників цієї професії під одну гребінку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 21.09.2016, 18:40 #2654504   #48
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

в шию гнати той зброд.... достали вже, вишколи, свишколи, марші, простести, кожна партія робить собі якісь зброд шоб мати чим прикритись
kavun24 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:32.