Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


Покер онлайн

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2010, 19:19 #1367933   #1
andriy4uk
 
Аватар для andriy4uk
Question Покер онлайн

Може хтось знає сайт на якому можна пограти в покер не на гроші.
(На якийсь рейтинг и т.д)(не в контактах!)
andriy4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2010, 19:20 #1367936   #2
HeEEEEEEE
 
Аватар для HeEEEEEEE
Типово Відповідь: Покер онлайн

www.pokerstars.net
HeEEEEEEE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 10:45 #1368617   #3
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Покер онлайн

PlaySet.ru, хороший сайт + купа всяких інших ігор, буду вдячний за реєстрацію по рефлінку.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 13:35 #1369929   #4
Tomedi
 
Аватар для Tomedi
Типово Відповідь: Покер онлайн

http://livegames.ru/
Tomedi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 14:45 #1370013   #5
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Покер онлайн

Цитата:
Допис від HeEEEEEEE Переглянути допис
www.pokerstars.net
самий кращий
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 18:31 #1370282   #6
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Покер онлайн

Якщо ти хочеш зіграти на халявні справжні 50$ їх навіть можна згодом відіграти та забрати собі
то заходь сюди
http://ru.pokerstrategy.com/uZDRFY
там необхідно здати маленьку вікторину та обрати рум, раджу Full Tilt Poker (там є рейкбейк "повернення частини коштів які знімає клуб за гру").
Сама так робила та трохи граю, поки що все не програла
Якщо будуть якісь питання - в ПП
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 20:40 #1370406   #7
-kenny29-
 
Аватар для -kenny29-
Типово Відповідь: Покер онлайн

ше крутий в фейсбуці
-kenny29- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (15.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 20:41 #1370410   #8
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Покер онлайн

Цитата:
Допис від -kenny29- Переглянути допис
ше крутий в фейсбуці
ага.
Кому цікаво: http://apps.facebook.com/texas_holde...my_recent&fa=1
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
-kenny29- (20.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2010, 18:06 #1447992   #9
tequilua
 
Аватар для tequilua
Типово Відповідь: Покер онлайн

Самий прикольний покер рум для мене, то www.PKR.com, по крайній мірі він в 3Д не уступае нормальним іграм, а то задовбали ці стандартні квадратні вікна, ніякого задоволення.. а там і прикольно і поржати з опів можна.. пре як їх нервуе мій сміх . І чампи безплатні на халяву кожен день. Якшо шо, в мене там нік такий самий як тут

Востаннє редагував TheGame: 13.09.2010 о 18:57.
tequilua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 13:35 #1821228   #10
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Покер онлайн

Цікаво хто яких успіхів добився в онлайн покері? Я пройшов вікторину на покерстраджежі, дали 50$ грав на фултайті. Потім він хлопнув, дали ще 50$ на патіпокер - грав, грав, дойшов до 75$, тоді плавав і спустився практично до тих самих 50$. Зараз не граю, чогось мене дратує там грати. Вконтактах я вже мультимільйонер - хоча це фігня. Думаю на днях почитати книжечку по покеру. На покерстраджежі прочитав статі по бронзі. Короче кажучи так щоб час вбити то це добре. А щоб реально йти в + треба щось в тактиці гри міняти. Може ще й в офлайн пограю, раз пробував А у вас які успіхи? Де граєте, який банк рол? Може якусь літературу порекомендуєте
P.S На бабки походу всі більш менш знають теорію ймовірності, математичний розрахунок ітд От би таких як вконтактах фішей туда
P.P.S А чого тема в розділі ігри? Все таки це спортивна гра, офіційно - було б доречніше в розділі спорт

Востаннє редагував Terror: 05.12.2011 о 13:42.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 14:46 #1821265   #11
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Покер онлайн

В онлайні багато не піднімав, хвалитись навіть нема чим ... в живу кілька раз піднімав невеликі банки. Друг одного разу в Ріверпулі підняв 2800 на турнірі.
Нарахунок книг нічого не скажу, шукай уроки гри відомих гравців, мені наприклад подобається стиль гри Даніеля Негріану і Фила Хельмута. Щоправда колись читав "Біблія холдема" вїхати трошки важкувато.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 17:28 #1821394   #12
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Покер онлайн

колись вкинув 10 баксів підняв їх до 30 потім опустив і зараз десь 19-20.... бавлюся тако собі коли є бажання...
а так то досвіду треба в грі на реальні грошики, теорія це дуже добре, але практика рішає багато...
Грати бажано лімітований холдем бо в безлімі дуже лекго спусти багато і зразу
На ютубі колись бачив поради від Фергюсона, толково чувак казав (в нього такий собі тайтовий імідж гри).
Математика наврятлі може пояснити програш пари тузів прости 5 та 6, але таке бувало.... чуйка якась також потрібна
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 18:17 #1821442   #13
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Покер онлайн

Та гравці які вище від початківців які грають супер тайтово і по таблиці, розводять їх в два щота. Тому що тайтовий гравець для них буде грати лузово і буде скидати більшість своїх рук на флопі, якщо в нього не буде наприклад сету. Та й взагалі читати таких гравців легше тому що як правило вони рейзять з АА КК АК - я почав сам експерементувати, колив з JT одномасними чи 22. Багато хто скидує на флопі якщо ти рейзиш або йдеш ол ін. Так і піднявся до 75 більше блефував Але потім перегнув і напевно прочитали як я граю. Тут треба міняти стиль гри. На початку зіграти лузово, а потім грати тайтовіше. Почав читати книжку суперсистема, так нічо. Є така штука як еквіті, і в короткостроковій перспективі може й можна програти з АА якщо в опонента сет, але в довгостроковій перспективі це буде в + Тут залежить від багатьох факторів, який борд буде, як грає опонент ітд Все таки на нижньому рівні як правило грають тайтовіше, тому треба грати по іншому
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2011, 20:39 #1821573   #14
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Покер онлайн

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Та гравці які вище від початківців які грають супер тайтово і по таблиці, розводять їх в два щота. Тому що тайтовий гравець для них буде грати лузово і буде скидати більшість своїх рук на флопі, якщо в нього не буде наприклад сету. Та й взагалі читати таких гравців легше тому що як правило вони рейзять з АА КК АК - я почав сам експерементувати, колив з JT одномасними чи 22. Багато хто скидує на флопі якщо ти рейзиш або йдеш ол ін. Так і піднявся до 75 більше блефував Але потім перегнув і напевно прочитали як я граю. Тут треба міняти стиль гри. На початку зіграти лузово, а потім грати тайтовіше. Почав читати книжку суперсистема, так нічо. Є така штука як еквіті, і в короткостроковій перспективі може й можна програти з АА якщо в опонента сет, але в довгостроковій перспективі це буде в + Тут залежить від багатьох факторів, який борд буде, як грає опонент ітд Все таки на нижньому рівні як правило грають тайтовіше, тому треба грати по іншому
постійна агресивна гра заведе в "-" вона має бути, але в розумних межах. Хоя я на великі ставки не грав, але все ж таких "агресивних" гравців колов в два щота

Додано через 4 хвилини
+ суперник (хороший) також знає що таке еквіті, воно працює якось 50 на 50.....

Додано через 2 хвилини
+ суперник (хороший) також знає що таке еквіті, воно працює якось 50 на 50.....

Востаннє редагував Cesar: 05.12.2011 о 20:39. Причина: Пізніше додано
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2012, 12:32 #1840777   #15
Pike
Учасник
Типово Відповідь: Покер онлайн

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Цікаво хто яких успіхів добився в онлайн покері? Я пройшов вікторину на покерстраджежі, дали 50$ грав на фултайті. Потім він хлопнув, дали ще 50$ на патіпокер - грав, грав, дойшов до 75$, тоді плавав і спустився практично до тих самих 50$. Зараз не граю, чогось мене дратує там грати. Вконтактах я вже мультимільйонер - хоча це фігня. Думаю на днях почитати книжечку по покеру. На покерстраджежі прочитав статі по бронзі. Короче кажучи так щоб час вбити то це добре. А щоб реально йти в + треба щось в тактиці гри міняти. Може ще й в офлайн пограю, раз пробував А у вас які успіхи? Де граєте, який банк рол? Може якусь літературу порекомендуєте
P.S На бабки походу всі більш менш знають теорію ймовірності, математичний розрахунок ітд От би таких як вконтактах фішей туда
P.P.S А чого тема в розділі ігри? Все таки це спортивна гра, офіційно - було б доречніше в розділі спорт

Здарова покеристам ) Сам граю покер трошки більше року, але більш-менш серйозно 1,5 місяця, що пов"язано з наявністю часу. Граю переважно багатостолові турніри з кількістю гравців від 1000, або інколи СНГ на 180 чоловік.
За цих 1,5 місяця зіграв 4 рази на фінальних столах, 1, 2, 4 та 6-те місця займав. Крім того ще 19 раз попадав в призові. Зіграв за цей час 127 турнірів. ITM 18%. ROI за цей період склав 288,56%. Про показники якісь говорити ще надто рано тая як мала дистанція пройдена, але певний початок є. Одночасно стараюся грати не більше 2-х турнірів, ну і не менше ))
Раніше, коли на гру часу не мав то грав КЕШ на мікролімітах (закидав по 10-20 баксів), виграш програш - все чергувалося, хоча старався дотримуватися тайтово-агресивного стилю гри, доростав до 200 зелених, потім спускав.. потім знову догори... знову вниз.. (напевно в той період мені екшена бракувало). Зараз забив на кеш, принаймні на мікроліміти 0,25/0,50 ) Взагалі щоб комфортно було грати в кеш на тих самих лімітах 0,25/0,50 треба мати банкролл в розмірі 100 взносів за стіл... а це мінімум 1000 у.о.(Принаймні на це ссилаються професіонали) Про турніри, то коли ви закидаєте 20 баксів, не пробуйте зразу штурмувати Sunday Shtorm з бай-іном 11$. максималка для банкроллу 20 баксів це турніри СНГ з бай-іном до 2$, а бажано починати будувати свій банк-ролл з турнірів СНГ по 1-1,5 $, та чисельністю до 18 чол.... так в призи ви будете частіше попадати.
Про гру на фішки, то хочу сказати якщо у вас є бажання себе попробувати в покері серйозніше, тоді краще про умовні фішки забудьте зразу, ця гра нічого доброго не навчить, навпаки ви понабираєтесь дурних звичок, яких потім буде дуже-дуже важко позбутися.... Краще закиньте 10 баксів та починайте грати на мікролімітах.. хоча це навіть не обв"язково щось закидати, сайти самі дають стартовий капітал новачкам, треба вікторину здати.... і початок є.
Ось сайт, де є багато інфи про стратегію гри та багато іншого:
http://www.pokerlistings.ru/poker-st...cles/begginers
Успіхів! Побачимось за столами!
Pike зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 22:52 #1850145   #16
PMforum
Учасник
Типово Відповідь: Покер онлайн

тут дуже чудовий покер, там можна грати як на умовні так і на справжні гроші, доречі там дуже багато безкоштовних турнірів в яких можна виграти реальні гроші
PMforum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2012, 17:06 #1903882   #17
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Покер онлайн

Може хто знає, хтось нє, але все ж таки, хто бавиться онлайн, вам буде цікавим такий сайт. Вводим нік гравця і бачимо деяку статистику (це якщо гравець грав на справжні грошики)
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:18.