Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


День Перемоги - наше свято!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2009, 19:25 #967747   #61
Восточный Украинец
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата
Допис від -nazar Переглянути допис
чего к человеку придрались?вы как стая псов,на одного!!! У каждого,повторяю КАЖДОГО здесь присутствующих кто-то из родных пострадал во время войны,должны радоваться,что эта война закончилась.Человек пытается достучаться до вас,чтоб вы одумались немного. Народ,который не знает свою историю-нет будущего.
Давай не горячиться. Со стороны Оксаночки идет типичная фронда, она сама балдеет от того, что всех злит, а основная масса балдеет он нее, и относятся к ней гораздо лучше, чем вы к национально настроены своим согражданам.
По поводу пострадавших. Хер кто у меня пострадал во время войны, слава БОГУ все живы. А вот от красных почти все. Прадеда расстреляли в 24, один умер в Франции, другой в Сербии, дед с бабушкой отсидели 17 лет как враги народа, идиотка учительница в школе моей Матери, заставляла ее все уроки стоять в углу и писать там на коленях, мотивируя это тем, что она вообще не имеет право учиться т.к. ее родители враги. И я очень лояльно отношусь к коммунистам, просто за них не голосую.
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Подякували 4:
Bhagavan (29.06.2009), Dan (26.06.2009), nacho one (25.06.2009), olexiy (25.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2009, 21:35 #967880   #62
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата
Допис від Easeman Переглянути допис
у тому то і справа, що такі дєятєлі як Oksanochka зневажає українців як народ взагалі.
а на війну призивали усіх - і українці наскільки пригадую - займали не останнє місце серед загиблих у боях і поранених.
Правильно сказав воювали не за сталіна (комунізм), а проти фашизму.
Перемогли - так, перемогли наші діди а також багато інших народів, а перемогу собі вкрала Росія, ніби вже ніхто і не воював - тільки росіяни.
Після перемоги залишились ще окупанти - совєти, але ніяке зло довго тривати не може, і їх уже не має. Правда вони встигнули розвалити все і занедбати.
Зараз пробуємо відбудувати і відновити Україні - кожен на своєму місці, роботі. Нам у спадок залишилась їх парт-школа - це вся сьогоднішня політична еліта. Але і вони перейдуть, а Україна і її народ - залишиться...
так от, не дивлячись на мої політичені погляди та вподобання, я ніразу(!) нічого не казав проти діяльності ОУН-УПА і Бандери з Шухевичем зокрема.
як казали великі, я можу не погоджуватися з твоєю думкою, але поважати її я повинен. Я поважаю їхню боротьбу, хоч вони і боролися не за те чому симпатизую я.
Тепер про Оксаночку, вона нічим не відрізняється від Еріксона, Дена, Рокгорна(хоча рокгорну ше простітєльно, юнацький максималізм).
А так в цьому всьому я ббачу лише дику чорну НЕНАВИСТЬ, до людей які думають інакше ніж ти, не підтримують твоє бачення, плюють на все крім своїх "героїв". Оце і сумно. Такі люди лише розпалюють ворожнечу...
Сумно...

додано через 1 минуту
Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
ой який розумник найшовся... та я просто вражений! Треба було ще написати що я не поважаю своїх героїв, що не знаю історії. О мудрий з мудрєйших просвіти мене!!
а не віриш поліз би під танк, а хай би так!
Просвіщати тебе я не буду, цим займається твій історик, і бачу добре займається.
Лізь під танк, і хтось тебе героєм вважатиме
А нам війни не потрібно

Востаннє редагував $iD: 25.06.2009 о 22:00.
$iD зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (25.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 01:00 #968074   #63
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
так от, не дивлячись на мої політичені погляди та вподобання, я ніразу(!) нічого не казав проти діяльності ОУН-УПА і Бандери з Шухевичем зокрема.
як казали великі, я можу не погоджуватися з твоєю думкою, але поважати її я повинен. Я поважаю їхню боротьбу, хоч вони і боролися не за те чому симпатизую я.
Цитата Якби у французької армії був такий дух, як в УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би Францію.
(с) Шарль де Голль
так які саме їхні ідеї ти не підтримуєш ? за що ж вони боролися на твою думку ?


Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Тепер про Оксаночку, вона нічим не відрізняється від Еріксона, Дена, Рокгорна(хоча рокгорну ше простітєльно, юнацький максималізм).
тобі вже сказали - як мінімум статтю

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
А так в цьому всьому я ббачу лише дику чорну НЕНАВИСТЬ, до людей які думають інакше ніж ти, не підтримують твоє бачення, плюють на все крім своїх "героїв". Оце і сумно. Такі люди лише розпалюють ворожнечу...
Сумно...
ти сліпий, як і Оксаночка
тільки от різниця між вами в тому, що Оксаночка сліпа навмисно, а ти ненавмисно...
Dan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (26.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 07:50 #968162   #64
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата Просвіщати тебе я не буду, цим займається твій історик, і бачу добре займається.
Лізь під танк, і хтось тебе героєм вважатиме
А нам війни не потрібно
ну якщо я здав екамен з історії України по ХХ ст. на 10, то думаю в цьому є і його заслуга.
Ти не подумай, що я написав попередній свій пост через зневагу до ветеранів війни. Звичайно, вони захистили мою землю, незважаючи ні на що, хоча величезні втрати серед простих солдатів були наслідком непродуманого командування вищими воєнними чинами. Але я хотів висловити свій великий сумнів щодо компетентності Оксаночки - автора цієї теми. У неї розвинувся своєрідний фанатизм, завдяки якому вона створює топіки, які за своєю суттю складають одну тему: вшанування героїв війни. Цим самим вона не тільки створює теми-флуди, а й завдає додаткової роботи модерам, а також псує нерви простим форумчанам, включаючи і мене. Щодо мене, то я, власне, зі всіх історичних подій надаю перевагу саме Другій світовій, оскільки для мене ця тема найцікавіша; перечитавши всю свою домашню воєнну літературу( а її досить-таки багато), я оримав позитивні враження і море цікавості, а також поповнив свої знання з нашої героїчної історії.

Цитата Тепер про Оксаночку, вона нічим не відрізняється від Еріксона, Дена, Рокгорна(хоча рокгорну ше простітєльно, юнацький максималізм).
чомусь "Еріксона, Дена, Рокгорна" не створюють купу топіків і аж ніяк не підтримують комуністичні ідеї. А от в попередньому дописі доречно зазначили, що ти дійсно сліпий ненавмисно...

Востаннє редагував Rockgorn: 26.06.2009 о 08:14.
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 21:02 #968865   #65
$iD
 
Аватар для $iD
Типово

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
(с) Шарль де Голль
так які саме їхні ідеї ти не підтримуєш ? за що ж вони боролися на твою думку ?



тобі вже сказали - як мінімум статтю


ти сліпий, як і Оксаночка
тільки от різниця між вами в тому, що Оксаночка сліпа навмисно, а ти ненавмисно...
Суть в тому що в першу чергу УПА боролося проти чогось, а не за щось.
Оце мені і не подобається. Будь який соціальний уклад заснований на ненависті(нехай навіть і виправданій) закінчується швидко і болісно.
але їх ще можна зрозуміти, вони жили при тому, коли Україна була поділена між Росією і австрією. Вони власними шкурами відчули це. і боролися проти. і вибороли.
зараз Україна ніким не окупована, тільки жити, працювати на благо Вітчизни.
А *ви, панове націоналісти, лише бризкаєте жовччю... бо ваших предків колись гнобили предки росіян і т.д.
Скільки поколінь ще має змінити один одного, щоб стало ясно, діти не*повинні платити за гріхи батьків?

І нехай я "сліпий", та проте мій шлях йде у правильному напрямку, навідміну від вас, зрячих.


додано через 6 минут
Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
ну якщо я здав екамен з історії України по ХХ ст. на 10, то думаю в цьому є і його заслуга.
Ти не подумай, що я написав попередній свій пост через зневагу до ветеранів війни. Звичайно, вони захистили мою землю, незважаючи ні на що, хоча величезні втрати серед простих солдатів були наслідком непродуманого командування вищими воєнними чинами. Але я хотів висловити свій великий сумнів щодо компетентності Оксаночки - автора цієї теми. У неї розвинувся своєрідний фанатизм, завдяки якому вона створює топіки, які за своєю суттю складають одну тему: вшанування героїв війни. Цим самим вона не тільки створює теми-флуди, а й завдає додаткової роботи модерам, а також псує нерви простим форумчанам, включаючи і мене. Щодо мене, то я, власне, зі всіх історичних подій надаю перевагу саме Другій світовій, оскільки для мене ця тема найцікавіша; перечитавши всю свою домашню воєнну літературу( а її досить-таки багато), я оримав позитивні враження і море цікавості, а також поповнив свої знання з нашої героїчної історії.


чомусь "Еріксона, Дена, Рокгорна" не створюють купу топіків і аж ніяк не підтримують комуністичні ідеї. А от в попередньому дописі доречно зазначили, що ти дійсно сліпий ненавмисно...
В 11 класі я за екзамен з історії отримав 12. але це абсолютно нічого не означає. Тому що якщо ти цікавишся історією, то повинен знати що все було далеко не так, як нам розповідають учителі.
Я також дуже цікавлюся періодом тоталітарної влади у Європі, і двома світовими війнами. І з кожною новою книжкою відкриваю якісь нові нюанси.
*Тому ще раз повторюю, заслугою*історика*є*твоя*висока*оцінка*за*екзамен, *а*не*за*твої*знання*історії.

І ще одне питання, що саме так погано в комуністичній ідеї?(не в її реалізації в совку, а саме в ідеї).*
раджу почитати праці того же маркса, а вже потім осуджувати.

Востаннє редагував $iD: 27.06.2009 о 03:57.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 22:19 #968969   #66
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Суть в тому що в першу чергу УПА боролося проти чогось, а не за щось...
Оце мені і не подобається.
Тобто, бандери боролися проти об`єднавчого моменту щирих калинових (вінні) українців.
Вони, як і Баба Яга з твого улюбленого муль"серіалу" завжди "проти".

додано через 1 минуту
Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Будь який соціальний уклад заснований на ненависті(нехай навіть і виправданій) закінчується швидко і болісно.
тебе згвалтували???
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 22:19 #968974   #67
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

блє
УПА боролась ЗА щось. боролась із совєтами і фошистами...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 22:23 #968975   #68
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
А *ви, панове націоналісти, лише бризкаєте жовччю... бо я "сліпий", та проте мій шлях йде у правильному напрямку, навідміну від вас, зрячих.
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 14px; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

додано через 6 минут


В 11 класі я в совку, а саме в ідеї).*
раджу почитати праці
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 14px; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }
Мудро-мудро...

додано через 2 минуты
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
блє
УПА боролась ...
Вертер, ты тоже романтик???
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 22:26 #968985   #69
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

лягай вже спати
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 22:41 #969000   #70
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
лягай вже спати
без тебе, нігер, не засну...
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 23:22 #969050   #71
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
Тобто, бандери боролися проти об`єднавчого моменту щирих калинових (вінні) українців.
Вони, як і Баба Яга з твого улюбленого муль"серіалу" завжди "проти".

додано через 1 минуту


тебе згвалтували???
ех.. .я думав що ти таки комуністка, а ти просто тупий форумний тролль=(

Востаннє редагував $iD: 27.06.2009 о 03:57.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 23:27 #969053   #72
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від Oksanochka Переглянути допис
без тебе, нігер, не засну...
я знову уявляю собі, як ти їси морозиво
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 23:48 #969064   #73
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Ти сам розумієш шо кажеш? )))
я цього не кажу. це глюк якийта, я пишу допис, а воно потім в кінці після опублікування вставляє такі от приколи

Востаннє редагував $iD: 27.06.2009 о 03:57.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2009, 23:49 #969067   #74
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

в тебе вірус на компі
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 00:14 #969079   #75
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Суть в тому що в першу чергу УПА боролося проти чогось, а не за щось.
Оце мені і не подобається. Будь який соціальний уклад заснований на ненависті(нехай навіть і виправданій) закінчується швидко і болісно.
але їх ще можна зрозуміти, вони жили при тому, коли Україна була поділена між Росією і австрією. Вони власними шкурами відчули це. і боролися проти. і вибороли.
зараз Україна ніким не окупована, тільки жити, працювати на благо Вітчизни.
я 3 рази перчитував, і так не догнав, що ти мав на увазі.
так проти чого/кого боролась УПА на твою думку історика ?

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
А *ви, панове націоналісти, лише бризкаєте жовччю... бо ваших предків колись гнобили предки росіян і т.д.
Скільки поколінь ще має змінити один одного, щоб стало ясно, діти не*повинні платити за гріхи батьків?
у мене з обміном речовин - все ок. жовч на місці,
а от у тебе з думками не все гаразд.
повипрямляй, бо плутаються ...

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
І нехай я "сліпий", та проте мій шлях йде у правильному напрямку, навідміну від вас, зрячих.
і вшистко - у нас процвітаючий соціалізм, а у вас - загниваючий капіталізм. (с) комуністичні лі/пі (дери)
але чомусь смердить не з того боку..
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 00:17 #969082   #76
saymon
Guest
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата .wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 14px; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }
$iD какбе хоче нам всім сказати "Вчіть CSS братюююні!"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 01:36 #969116   #77
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
я 3 рази перчитував, і так не догнав, що ти мав на увазі.
так проти чого/кого боролась УПА на твою думку історика ?


у мене з обміном речовин - все ок. жовч на місці,
а от у тебе з думками не все гаразд.
повипрямляй, бо плутаються ...


і вшистко - у нас процвітаючий соціалізм, а у вас - загниваючий капіталізм. (с) комуністичні лі/пі (дери)
але чомусь смердить не з того боку..
Боролися проти росіян спочатку, а після лквідації їхньої триденної держави почали і проти німців боротися. Це ясно.
Питання в іншому, за ЩО боролися?
які пункти були в плані дій Бандери, Шухевича і Стецька в ті 3 дні які їм Гітлер виділив шоб подержавствувати, крім пунктів про вигнання з країни і розстріли червоної сволочі, польського панства та інших?

З думками в мене все ок, а якщо і не ок, то не вам вирішувати.

Де вам смердить, то вже ваші проблеми

П.С. Таки да, тре вчити CSS = )

.

Востаннє редагував $iD: 27.06.2009 о 03:57.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 02:28 #969125   #78
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Питання в іншому, за ЩО боролися?
які пункти були в плані дій Бандери, Шухевича і Стецька в ті 3 дні які їм Гітлер виділив шоб подержавствувати, крім пунктів про вигнання з країни і розстріли червоної сволочі, польського панства та інших?
як ти кажеш - "Гітлер їм дав"
чи факт проголошення Незалежності України в обхід будь-якому дозволу тогочасного "господара" тих територій з ризиком для життя - чи то є не відображення намірів ?

рекомендую пролистати http://guralyuk.livejournal.com/855046.html

Востаннє редагував riznyk: 27.06.2009 о 02:36.
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 04:09 #969130   #79
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
як ти кажеш - "Гітлер їм дав"
чи факт проголошення Незалежності України в обхід будь-якому дозволу тогочасного "господара" тих територій з ризиком для життя - чи то є не відображення намірів ?

рекомендую пролистати http://guralyuk.livejournal.com/855046.html
І знову ви таки шановний ухиляєтеся від відповіді. Який конкретно мали план дій керівники ОУН в 42 році? які концепції розроблялися для керування незалежною Україною, яку вони здобували?
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2009, 14:32 #969412   #80
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: День Перемоги - наше свято!

riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Восточный Украинец (29.06.2009), Easeman (02.08.2009), FortYear (27.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
оксаночка, місячні в оксаночки



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:40.