Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Darth Vader vs Semen Semenchenko

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2014, 08:53 #2462379   #1
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Darth Vader vs Semen Semenchenko

Отож: хто сильніший: "джедай" чи "легендарний" комбат?
Поки що виходить, що комбат точно спритніший.
Я це зрозумів на такому прикладі: на минулих президентських виборах Дарт Вейдер показував небувалу популярність в передвиборчих опитуваннях і це занепокоїло владу. Як результат Дарта Вейдера зняли із виборчих перегонів силою ЦВК, яка знайшла зачіпку: на момент подання документів Дарт Вейдер не встиг змінити паспортні дані із Жана Ніколаєнко на Дарта Вейдера.

Що бачимо у випадку із Семеном Семенченком?
Ви ж в курсі, що оце його ім"я - це те саме, що і "Дарт Вейдер", тобто чисто сценічне ім"я?
Насправді під балаклавою ховався Костянтин Грішин, який раніше балотувався в міську раду Севастополя.
По паспорту Костянтин Грішин, а в Раду йде як Семен Семенченко?
Як, яким чином його пропустила ЦВК? Закрила очі? Чи він настільки все продумав, що наперед поміняв паспорт, відмовившись від справжнього імені і прізвища?

Хтось може відкрити таємницю?
Новак зараз поза форумом  
Старий 24.10.2014, 09:17 #2462389   #2
lesjok
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

В мене лише одне питання до Семенченка. Яким чином він став майором і комбатом? Одного бажання стати добровольцем мало. Мають бути і професійні якості військового, яких в нього щось не дуже
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.10.2014, 09:34 #2462396   #3
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

В мене питань більше, бо мені не подобаються люди, які говорять про чесність і відкритість, а самі щось темнять, приховують, міняють ім"я та прізвище і т.п.

От просте запитання: кому вручали державні нагороди: Костянтину Грішину, чи Семену Семенченку?
Читаємо і співставляємо:
Цитата 21 серпня 2014 року майор Семен Семенченко «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», а також за бойові заслуги проявлені при визволенні міст Артемівськ, Попасна та Лисичанськ, був вiдзначений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня[4][22]; 1 вересня 2014 року орден був вручений. Також, Семенченко був нагороджений іменною табельною зброєю з правом довічного носіння — пістолетом Форт-17 вітчизняного виробництва[23].
і, одночасно:
Цитата В інтерв'ю різним виданням Семен Семенченко довгий час розповідав, що Семен Семенченко — це псевдонім, що його справжнє ім'я було зовсім іншим, але зараз по паспорту він став Семеном Семенченко і під таким ім'ям буде жити далі.
Який смисл таких вивертів? В чому смисл приховування власного імені, а потім зміни?
Дарт Вейдер - це для приколу, для привертання уваги, а тут?

Може праві колишні однополчани Семена, кажучи:
Цитата Колишній начальник штабу батальйону «Донбас» - Сергій Єрьомін в інтерв'ю «Обозревателю» 4 вересня 2014 звинуватив Семенченко в непрофесіоналізмі і зайвому популізмі. За словами Єрьоміна, батальйон для Семенченко - це комерційний проект, він добре пише в фейсбуці, але військовим не є, а в критичних моментах просто самоусувається. Для розкрутки батальйону, Семенченко часто запрошував журналістів і влаштовував фото-сесії. За словами Єрьоміна, Семенченко говорив:
"Я розумію, що телебачення з нікого може зробити когось."
Тому і змінив ім"я на таке, яке більш благозвучне, в т.ч. і для ЗМІ?
Новак зараз поза форумом  
Старий 24.10.2014, 23:19 #2462852   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хтось може відкрити таємницю?
Відкриваю таємницю. І вона страшна.
1. Дарт Вейдер - персонаж субєкт вирчого права, придуманий Інтернет-партією України щоб показати всю безглуздість наших виборів, де кожен бажаючий може, заплативши 12 тис. грн, прийти і погнати бєса.
2. Прізвище "Грішін" придумали чуваки із т.з. обєднання "Кіберберкут", які думають що вони курті хеккери і нарили таємну інформацію. Реальність же набагато простіша, справжнє прізвище Семенченка - Семенченко, і під ним він і балотується у Верховну Раду. Хоча особисто я вважаю це великим його фейлом. Всмислі не пірзвище а балотування.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
В мене лише одне питання до Семенченка. Яким чином він став майором і комбатом? Одного бажання стати добровольцем мало. Мають бути і професійні якості військового, яких в нього щось не дуже
Не знайомий із освітою решти комбатів, але Семенченко закінчував Нахімовське училище, іншими словами він є самим справжнім професійним віськовим. Крім того це саме він знайшов контакт із Аваковим і легалізував не лише свій батальйон а й всі решту.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В мене питань більше, бо мені не подобаються люди, які говорять про чесність і відкритість, а самі щось темнять, приховують, міняють ім"я та прізвище і т.п.
Менше слухай що говорять і більше думай, і буде тобі щастя.
 
Старий 25.10.2014, 08:16 #2462896   #5
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
1. Дарт Вейдер - персонаж субєкт вирчого права, придуманий Інтернет-партією України щоб показати всю безглуздість наших виборів, де кожен бажаючий може, заплативши 12 тис. грн, прийти і погнати бєса.
усе вірно... але члени дільничих комісій від Інтернет-партії працюють в чіткій координації з партією "Блок Петра Порошенка"... і голова партії Голубєв (чи як там його) балотується по одному з одеських округів за підтримки Порошенка...

Цитата де кожен бажаючий може, заплативши 12 тис. грн, прийти і погнати бєса.[
а не мав би мати кожен бажаючий можливості бути обраним?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.10.2014, 08:55 #2462912   #6
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата 2. Прізвище "Грішін" придумали чуваки із т.з. обєднання "Кіберберкут", які думають що вони курті хеккери і нарили таємну інформацію.
Тю, а я дурний, подумав, що то свідки життя Грішина-Семенченка їм все розказали.
Як-от те, що Грішин він не тільки Семенченко, а ще й Андрій Семенович Семенов.
Вам подобається той факт, що людина живе під різними прізвищами?
Така поведінка для вас є нормальною?
А оце:
Цитата Как мы уже писали, первые упоминания об аферисте Андрей Семеновиче появились еще в 2005г., в частности вот здесь, рассказывается как некий Андрей Семенович Семенов приехал из г.Севастополя и стал кидать жителей Донецка на деньги, под предлогом высокооплачиваемой работы предлагалось сначала пройти платное обучение, а потом выяснялось, что никакой высокооплачиваемой работы и в помине нет. Юридический адрес "г.Севастополь, ул. Острякова 145", в статье также отмечается, что контора шифруется и уже несколько раз меняла название. Чтобы понять, какое последние название следует искать воспользуемся гуглом
ukrdots.com: ЧП "Евролайн", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, телеофн: 069-255-97-07
mapia.ua: ЧП "Европейский центр интернет-проектирования и телекоммьютинга", тот же адрес, тел. 069-244-61-65

заглянем в Единый гос.реестр:
ЧП "КОМПАНІЯ "ЄВРОЛАЙН", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, тел. 069-255-97-07
Директор - Гришин Константин Игоревич. (ну кто бы сомневался?)

как видите, еще в далеком 2005 Гришин уже активно использовал псевдоним Андрей Семенович Семенов.
Мені подобається, що є люди, які працюють як справжні журналісти і розкопують факти з життя наших "чесних" політиків.

Чи ви хочете, щоб цей внук Остапа Бендера вами керував?
Новак зараз поза форумом  
Старий 25.10.2014, 17:54 #2463046   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Новак, я хочу сказати тільки те, що всі його гріхи вже відпущені. Він самотужки зробив для України більше ніж наш весь форум разом взятий, тому ритися у брудній білизні яку викопують беркути-шмеркути я наміру не маю.

Якщо тобі подобається як працюють недобитки регіоналів і ти вважаєш справжніми журналістами виродків які були активними учасниками антимайдану це твої проблеми, переконувати не буду, кожен сам вибирає за кого він.

А щодо прізвища... от коли ти підеш воювати, припустимо таку гіпотетичну ситуацію, коли ти підеш воювати на стороні терористів, (а що? тобі ж подобаються професійні журналісти-регіонали) то не забуть оголосити своє прізвище, а потім побачиш що тут зроблять із твоєю сімєю. Аналогія зрозуміла?
 
Подякували 4:
Bylat (28.10.2014), erazel (29.10.2014), ion (28.10.2014), orest5 (25.10.2014)
Старий 24.10.2014, 23:28 #2462856   #8
lesjok
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Саймон, так нахімовське училище закінчував Семенченко чи Грішин? І в принципі наявність морєходки в анамнезі багато чого пояснює в неудачах на суші
lesjok зараз поза форумом  
Старий 25.10.2014, 00:13 #2462877   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Саймон, так нахімовське училище закінчував Семенченко чи Грішин?
Це надзвичайно важливе питання, так. Адже всім відомо що боєздатність напряму залежить від прізвища.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
І в принципі наявність морєходки в анамнезі багато чого пояснює в неудачах на суші
Якщо ти вчилася в бурсі чи інституті то мусиш знати, що незважаючи на вибрану спеціальнісь, основа викладаються для всіх, і тільки на старших курсах є введення в конкрентну спеціальність.
Хотя да, невдачі Семенченка мусять зігрівати душу. Хоч щось.
 
Старий 28.10.2014, 18:09 #2464758   #10
lesjok
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це надзвичайно важливе питання, так. Адже всім відомо що боєздатність напряму залежить від прізвища.

Якщо ти вчилася в бурсі чи інституті то мусиш знати, що незважаючи на вибрану спеціальнісь, основа викладаються для всіх, і тільки на старших курсах є введення в конкрентну спеціальність.
Хотя да, невдачі Семенченка мусять зігрівати душу. Хоч щось.
Знань які я отримала в інституті по хірургії мені не вистачає, щоб успішно робити пересадки нирок. А містер Семенченко назвав себе комбатом і думає що його морєходки достатньо, щоб очолювати повномасштабні сухопутні операції, результатом яких стало його поранення і не вихід частини його батальйону з оточення.
lesjok зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 18:19 #2464763   #11
Bylat
 
Аватар для Bylat
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Знань які я отримала в інституті по хірургії мені не вистачає, щоб успішно робити пересадки нирок. А містер Семенченко назвав себе комбатом і думає що його морєходки достатньо, щоб очолювати повномасштабні сухопутні операції, результатом яких стало його поранення і не вихід частини його батальйону з оточенн
Якби був у вас вибір -довіритись людині-генералу яка 50 років протирала штани в штабі і продавала зброю наліво-направо для власного збагачення і продасть тебе при нагоді чи патріоту який воює з тобою пліч-о-пліч? я б вибрав 2. -і не важливо скільки в нього класів за плечима.
Bylat зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 18:21 #2464765   #12
lesjok
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від Bylat Переглянути допис
Якби був у вас вибір -довіритись людині-генералу яка 50 років протирала штани в штабі і продавала зброю наліво-направо для власного збагачення і продасть тебе при нагоді чи патріоту який воює з тобою пліч-о-пліч? я б вибрав 2. -і не важливо скільки в нього класів за плечима.
Тут ключове слово ПАТРІОТ, а я чомусь не бачу цього в Семенченка. В Яроша бачу, в Філатова бачу, а в Семенченка не бачу. Можливо то моя субєктивна думка
lesjok зараз поза форумом  
Старий 27.10.2014, 18:57 #2464254   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Ну що: хто бажав мати Остапа Бендера в Раді - той нехай радіє.
Хоча, може виявитися, що легендарний полководець не такий білий і пухнастий, як виявив себе через ЗМІ.
Спливає і інша інформація, яку варто було б перевірити.
Цитата ...В биографии Семенченко все-таки привлекает внимание наличие очень странных вещей, которые происходят только при мошенничестве и совершении других преступлений, а в нормальной жизни обычные граждане никогда не будут умышленно путать следы своего жизненного пути, поскольку это не только аморально.
Благодаря открытым источникам, журналистским расследованиям и его личным сообщениям:
1.)«Я родом из Донецка. И я русский. До войны был мелким предпринимателем. Занимался охранными системами, видеонаблюдением и прочим». Но он в дальнейшем говорит, что родился в Севастополе.
2.)«15 мая 2014 г. в интервью «The Guardian», Семён рассказал, что получил образование кинорежиссёра». Но на сайте ЦИК в сведениях о кандидате в народные депутаты Украины указано, что Семенченко имеет только среднее образование.
3.)«27 мая 2014г. журналистам «Forbes», Семён Семенченко рассказал, что это его псевдоним, что в прошлом он был капитан-лейтенантом Военно-морских сил Украины, после увольнения с флота стал предпринимателем». Но в автобиографии он сам указывает на государственном языке следующее:
У 1993р., після того, як стало зрозуміло, що на флот я не зможу потрапити, вирішив здобути цивільну спеціальність. Для початку 90-х найбільш актуальним було глибоке розуміння економічних процесів, що мали місце в Україні і світі. Я перевівся до Севастопольського національного технічного університету на факультет фінансів.
4.)«30 мая 2014 г. в интервью «Украинской правде» Семён отметил, что до войны был предпринимателем, участвовал в организации Евромайдана в Донецке». Он ни разу не выполнил возложенных и им лично взятых на себя обязанностей, не только по обеспечению охраны Евромайдана, но и по его вооружению средствами защиты, как было отмечено в резолюции активистов самообороны Донбасса, о чем кстати он сам писал в своем ФБ, но сейчас там этот пост удалён. Зачем был удалён?
5.)«В передаче «Окна-новости» на украинском телеканале «СТБ» 5 сентября 2014г. Семенченко рассказал, что половину жизни он прожил в Крыму, половину— на Донбассе, оттуда родом его жена. На Донбассе также родились его дети. Был частным предпринимателем, участвовал в 1-ом и 2-ом майдане. Соблюдал осторожность, так как переживал за бизнес и семью». Половина жизни, это 20 лет, а ведь он интернет-изданию «Остров» сказал, что приехал на Донбасс в 2000 году, а по другим источникам и его автобиографии он до 2004 года занимался общественной работой в Севастополе, а в 2006 переехал на Донбасс и по 2014 год жил под контролем ГУМВД в Донецкой области.., поскольку до этого был судим ещё в Крыму, по молодости, но это уже было достаточно для его контроля со стороны ГУМВД в АР Крыма. Оперативные работники понимают о чём идет речь...
6.)«В автобиографии он пишет что с 1998г. по 2004г. он работал «на посаді голови виконкому ГО «Народний рух за соціально-економічне та духовне відродження». Но дело в том, что оно было создано и зарегистрировано только 28 декабря 2000г., что исключает его работу...
7.)Записи в госреестре не дают подтверждение, что Гришин Константин Игоревич работал в «ГО «Народний рух за соціально-економічне та духовне відродження» и «ПП «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ІНІЦІАТИВ» поскольку записи вносились по непонятным причинам почти в одно время 17.12.2013 и 19.12.2013гг. Данный факт свидетельствует о том, что записи фальсифицировались именно в декабре 2013 года, т.е. во время Евромайдана и уже тогда, скорее всего бывшая власть в лице ФСБ, СБУ и МВД готовили «легенду» на то время, неизвестному, но с корнями из Крыма, для дальнейших задач по внедрению в органы власти Украины. В госреестре нет ни одной фамилии учредителей или директоров...
8.)Есть в интернете 2 сайта на которых указаны общественная организация и ЧП с указанием фамилии Гришина К.И., но беда ФСБ, и на то время российского СБУ и МВД, в том, что сайты эти были запущены только в 2009 и 2011гг., хотя создают впечатление серьёзных информационных ресурсов, особенно фейк «золотые страницы Украины»...
9.)В своей автобиографии для ЦВК Семенченко/Гришин пишет, что закончил «Севастопольський національний технічний університет, факультет фінансів», а на сайте ЦВК указано, что он имеет среднее образование, т.е. ему для легенды сделали липовый диплом и он не стал о нём упоминать в ЦВК, поскольку диплом могли вскрыть службы СБУ, а это не только провал спецслужб России, но ещё и для него уголовное наказание...
Надеюсь даже из очень небольшого количества несоответствий и расхождений в легенде Семенченко/Гришина будет надлежащим основанием для тщательной проверки контрразведкой СБУ...
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lesjok (28.10.2014)
Старий 30.10.2014, 07:14 #2465497   #14
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Доречі, Новак, яка там доля того кулеметника-пастора(вже дещо дисонас викликає) що мав конфлікт з Семенченком? Ви ж ніби активно розповідали про перебіг того конфлікту.
І чи не звідти ростуть ноги вашого ставлення до Семенченка?
erazel зараз поза форумом  
Старий 30.10.2014, 09:18 #2465559   #15
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата Доречі, Новак, яка там доля того кулеметника-пастора(вже дещо дисонас викликає) що мав конфлікт з Семенченком? Ви ж ніби активно розповідали про перебіг того конфлікту.
І чи не звідти ростуть ноги вашого ставлення до Семенченка?
Доля кулеметника з батальйону Донбас, Олега Дуба, склалася добре. Після тривалого утримання під арештом по команді Семенченка його відпустили.
Він присутній на тій прес-конференції і разом із іншими бійцями Донбасу свідчить про поведінку "легендарного комбата".
Так, саме сміливі свідчення Олега Дуба і його публічна розповідь про беззаконня які творить Семенченко, стали для мене поштовхом і привернули мою увагу.
Потім і інші бійці не побоялися розказати правду про "подвиги" Семена, а далі і журналісти розкопали його "геройства" з попереднього життя, коли він був Грішиним і одночасно Семеновим. Як кидав людей на гроші і т.п.
Для себе я зрозумів, що людина якою була, такою і залишилася, просто він вирішив вийти на більші масштаби діяльності.
І, як бачимо, вийшов.
Отож, очікуємо ще більших "геройств".
А краще було б таки розслідувати його діяльність і відповідно оцінити згідно КК України. Тільки-от я не впевнений, що таке відбудеться.
А ще й депутатська недоторканість тепер.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Bylat
Не знаю чому Особа Семенченка привернула вашу увагу притому що багато командирів добровільних батальйонів балотувалася в раду.
До чого тут інші комбати?
Вони що, теж аферисти, ховаються під іншими прізвищами після того, як кидають людей на гроші, змінюють паспортні дані, приховують минулі "подвиги"?
Вони займаються самопіаром і не приховують цілі - щоб ЗМІ зробили мене героєм і хтовхнули у велику владу?
Про них є такі свідчення і факти?
Тоді викладайте і про них, якщо так.
Мене зацікавив Грішин-Семенченко і я просто виклав це, щоб і інші знали, а не були в полоні ілюзій, навіяних з допомогою ЗМІ.

Востаннє редагував Новак: 30.10.2014 о 09:18. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:11.