Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: в сьогоднішній..
так, бо я патріот 5 3.14%
так, за гроші 8 5.03%
я вже відслужив 27 16.98%
ні, бо не вважаю нашу армію- армією 56 35.22%
НІ 48 30.19%
не взяли 15 9.43%
Голосували: 159. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

чи хотіли б ви служити в українській армії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.02.2012, 12:29 #1881554   #61
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата
Допис від boob Переглянути допис
Багато людей говорять про закалку, яка там закалка ??? ні фізична ні духовна . Краще записати на боротьбу чи ще якусь спортивну секцію три рази в тиждень от і буде закалка і дух тіла ))).А сучасна армія це просто посміховисько , бо йдуть туди ті кому не хватає смикалки відмазатись, або хто нікуди не поступив, або не визначився в тому житті .А людина яка не хоче втрачати свій час йде працювати .
Служив?..... чи ..."говорять"?
Мабуть, щоб щось порівнювати, насам перед як мінімум ....потрібно спробувати., а не даказувати, бо......хтось.....говорять...
Я не робив би висновки, стосовно всіх людей.....
Справа в тому, що більшість молодих людей, сьогодні, включає смИкалку і навіть не служивши, розказує, як погано в армії.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 14:23 #1881644   #62
boob
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Служив?..... чи ..."говорять"?
Мабуть, щоб щось порівнювати, насам перед як мінімум ....потрібно спробувати., а не даказувати, бо......хтось.....говорять...
Я не робив би висновки, стосовно всіх людей.....
Справа в тому, що більшість молодих людей, сьогодні, включає смИкалку і навіть не служивши, розказує, як погано в армії.
Я і не роблю висновки стосовно всіх людей я про більшу половину , яка служить бо в селах нема чим зайнятись от і йдуть до армії щоб хоть якось покращити своє становище... А Ви скажіть чого людина добється в армії за рік ?? Заробить грошей??? Може прийде і буде мати роботу ??? Теж ні . Дивно чого тоді рік протирати штани , а ще забув там їм і форму зараз треба купити .Бо не дають принаймі два роки тому так було.. Думаю люди які мають вищу освіту відсотків 80 не йдуть до армії бо знають що краще за той річ чи щось своє почати , чи здобувати стаж який всюди хочуть і шукати кращу роботу .
А про смикалку , то тут і не треба її включати а просто логічно подумати що ти отримає від армії і чи ти зможеш утримувати себе, сім’ю , з дівчиною в кіно піти дівчину . Чи краще поїхати на ті самі заробітки і за рік заробити грошенят для себе на авто чи ще щось…. Кожен вирішує своє .


Деякі речі в житті не варто пробувати щоб дізнатись чи це добре чи погано для тебе, а достатньо подумати що дасть для тебе той чи інший вчинок.
boob зараз поза форумом  
Подякували 5:
big-velo (25.02.2012), dart (25.02.2012), Otto (26.02.2012), Romko_7 (25.02.2012), TUR17 (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 14:58 #1881677   #63
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата
Допис від boob Переглянути допис
Деякі речі в житті не варто пробувати щоб дізнатись чи це добре чи погано для тебе, а достатньо подумати що дасть для тебе той чи інший вчинок.
Не всім дано служити і це добре. Є люди, яким це подобається і вони цим живуть. Так, армія, як і люба частина нашенської держави, далека від ідеалу. Але дякуючи офіцерам, яких можна назвати фанатиками своєї справи, наша армія ітак непогано тримається, з таким "фінансуванням" і "підтримкою" держави.
Не варто різко висловлюватись про те, чого не бачив.
Батьки, діди і прадіди воювали і захищали тебе, аби ти міг тепер на форумі дурниці виписувати.
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 19:35 #1881870   #64
boob
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Не всім дано служити і це добре. Є люди, яким це подобається і вони цим живуть. Так, армія, як і люба частина нашенської держави, далека від ідеалу. Але дякуючи офіцерам, яких можна назвати фанатиками своєї справи, наша армія ітак непогано тримається, з таким "фінансуванням" і "підтримкою" держави.
Не варто різко висловлюватись про те, чого не бачив.
Батьки, діди і прадіди воювали і захищали тебе, аби ти міг тепер на форумі дурниці виписувати.
Можна ще багато яких тем зачіпити , ми зараз не говорим про тих хто колись служив і хто захищав.Ми зараз говорим про "чи хотіли б ви служити в українській армії" зараз в даний час не про армію в загалі. .
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 18:23 #1882593   #65
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Кто не был тот будет, кто был тот не забудет. 540 дней в сапогах (с)
Колись ще школяром прочитав таку фразочку на лавці в парку і щось собі запам'ятав. Я своїх 540 днів відкалатав в 2004-2005 роках. І до речі, півтора року це не 540 а 547. Тому я якоби тиждень недослужив.
Чи хотів би я служити в Українській армії? Ні. Але служив. Довелося. Взамін держава дала мені можливість зробити закордонний паспорт якоби говорячи "свій борг батьківщині ти віддав, котись куди хочеш"
Але це все лірика.
Насправді наші ЗС можна описати одним словом. Нецензурним звісно. Я служив в автобаті, не в бойовій а в тиловій частині і скажу вам чесно, якщо не дай Б-г почалася б війна, ми її програли б в перший же день. Наша армія не готова до війни. Вона не має техніки, вона не має спеціалістів вона не має грошей. Вона нічого не має. За півтора року я стріляв з автомата 3 рази. Після присяги і двічі на якоби тренуваннях, коли приїзжали генерали з західного ОК побухати водочки. Правда годували нас відносно непогано, а х*лі, на 100 чоловік багато грошей не треба. Але нам повезло. В інших частинах годували ужасно. А голодний солдат воювати не піде. Як то кажуть "Війна війною, а обід по розпорядку"
Це не та армія, про яку говорять наші батьки. Це зовсім інша армія. І отако просто піти відслужити я б нікому не радив. Чесно.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 8:
big-velo (26.02.2012), CorwinAlex (27.02.2012), Masquerade (28.02.2012), Otto (26.02.2012), Romko_7 (26.02.2012), RUDI (26.02.2012), SMB (27.02.2012), Yarkop (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 20:04 #1882674   #66
boob
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

paravozz


Думаю багато людей зроблять висновки і не будуть в рожевих окулярах . От вам Людина яка служила і розказазала про реалії армії .Дійсно добре що їсти давали а то є такі що ще і солдата тре годувати . А про готовність армії думаю не слід говорити ...
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 20:16 #1882684   #67
mishatess
Учасник
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

з войска прийшов сусід

пальці рук відморожені

руки постійно ломить, артрит чи що..

заставляли віджиматись напівголяка в мороз на снігу

типу для закалки

про жратву казав ліпше не говорити

Востаннє редагував mishatess: 26.02.2012 о 20:17. Причина: Пізніше додано
mishatess зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 20:25 #1882692   #68
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Якщо вже хочеться відчути, що таке армія, то краще старатися попасти в якусь "учебку" типу Десни, де нормально ганяють пацанів по військовій службі. У всіх інших частинах служба проходить практично в прибиранні території і казарм, ремонтах, і постійних нарядах. Як альтернативу можна запропонувати той же Пласт або більш націоналістичний Тризуб, де також вчать дисципліни.

Короче, якщо людина хоче гострих відчуттів, то вона завжди їх може знайти, але до всього треба підходити з розумом, а не робити щось, бо так всі роблять.

Стосовно контрактної служби, то особисто я би на таке не підписався. Сучасна українська армія ще не готова запропонувати необхідні умови для нормальної служби для всіх військовослужбовців.
volpast зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 21:40 #1882758   #69
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Насправді наші ЗС можна описати одним словом. Нецензурним звісно. Я служив в автобаті, не в бойовій а в тиловій частині і скажу вам чесно, якщо не дай Б-г почалася б війна, ми її програли б в перший же день. Наша армія не готова до війни. Вона не має техніки, вона не має спеціалістів вона не має грошей. Вона нічого не має. За півтора року я стріляв з автомата 3 рази. Після присяги і двічі на якоби тренуваннях, коли приїзжали генерали з західного ОК побухати водочки. Правда годували нас відносно непогано, а х*лі, на 100 чоловік багато грошей не треба. Але нам повезло. В інших частинах годували ужасно. А голодний солдат воювати не піде. Як то кажуть "Війна війною, а обід по розпорядку"
Залежить в якій частині служиш. Я, наприклад, з 18 місяців приблизно 6 місяців (сумарно) провів в ППД, приблизно 8 місяців (теж сумарно ) - в польових виходах (решта 4 місяці провів в сержантській учебці (ось там дійсно армії було малувато)). На полігоні і настрілявся, і набігався, і тактикою назаймався, і з парашутом стрибав... Так що не треба, побачивши біля себе троха лайна, казати "Весь світ - лайно!"
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VOENKOM (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 22:04 #1882776   #70
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата
Допис від mishatess Переглянути допис
з войска прийшов сусід

пальці рук відморожені

руки постійно ломить, артрит чи що..

заставляли віджиматись напівголяка в мороз на снігу

типу для закалки

про жратву казав ліпше не говорити
Ну про що тут можна говорити тут з усіх дописувачів відсили 5 чоловік служили! Усі решта я чув, мені казали, мені було фігово! Може вистарчить тут соплі на кулак мотати!?? Вже аж гидко читати! Якщо людину завжди чмирили на гражданці то її й будуть чмирити у військах! Знав одного такого мультіка) я сам особисто наслухавшись жахів про Десну (від таких самих сусідів тіпа ой ето пісец) поїхав служити туди ніякого пісеца я там не побачив!! Да ганяли, фізо, заняття день був забитий! І інженерна підготовка і польові виходи і бойові стрільби з артилерійського озброення, після ціеї школи коли я їхав у іншу частину де я вже не очікував побачити щось нове та незвичайне! І все склалось! Так от досить вже говорити що та це фігня! Тут 60 відсотків форуму чоловічої статі писали як відмазатись і що робити бо по литка сцуть шо піпец! Ну вас нафіг більше не буду читати ціеї фігні тут половину нитіків
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bbgon (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 22:19 #1882793   #71
big-velo
Banned
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
Може вистарчить тут соплі на кулак мотати!?
з ваших слів, як кажуть: не такий страшний вовк, як його малюють.


відслужили і вам там повезло, але не по всій країні так добре.
big-velo зараз поза форумом  
Подякували 2:
RUDI (26.02.2012), Tvintek (05.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 22:31 #1882805   #72
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Якби мені в призовний вік хтось (ну чисто теоретично) запропонував служити в американській чи англійській армії,я би через 10 хв зібрав чемодан.
І діло зовсім не в грошах.Я би і сам заплатив,при потребі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 4:
big-velo (26.02.2012), Masquerade (28.02.2012), paravozz (26.02.2012), RUDI (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 23:26 #1882865   #73
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Як швидко всі хочуть їхати з України! Туди, де вже все готове, чудернацько розвинене. Звичайно це легше, ніж виправляти ситуацію.
Вкотре переконуюсь в істинності саркастичного підпису ФортЄра!
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 23:28 #1882871   #74
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Як швидко всі хочуть їхати з України! Туди, де вже все готове, чудернацько розвинене. Звичайно це легше, ніж виправляти ситуацію.
Вкотре переконуюсь в істинності саркастичного підпису ФортЄра!
всі ? чого це всі , по одному десятину не судять .
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TUR17 (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 23:47 #1882877   #75
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Звичайно це легше, ніж виправляти ситуацію
Безнадійно виправляти.Багато тобі вдалось виправити за свою службу?Накази камандірів не обговорюють,ти "ліг" під систему як має бути,навіть не пікнув.

Або контрактна армія натовського стандарту,або така ситуація ше буде довго продовжуватися.Але шо зробиш коли наше керівництво переляканим поглядом дивиться на кацапстан,де кажуть -ніззя!

Востаннє редагував Romko_7: 26.02.2012 о 23:53.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
big-velo (27.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 00:01 #1882879   #76
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Або контрактна армія натовського стандарту,або така ситуація ше буде довго продовжуватися.Але шо зробиш коли наше керівництво переляканим поглядом дивиться на кацапстан,де кажуть -ніззя!
ВСІ розмови про контрактну армію - ВІД ЛУКАВОГО. Контрактна армія можлива лише тоді, мінімальна платня військовослужбовця при вступі на службу, буде хоч трошки вища від середньостатистичної платні робітника СЕРЕДНЬОЇ кваліфікації. Своїми словами: щоб той, хто йде на контрактну службу мав мотивацію, за відповідну платню, .....навіть приймати участь в бойових діях, при цьому - враховуючи перспетиви зростання по службі, з відповідним підвищенням платні.
Враховуючи економічний стан в країні, перехід на контрактну службу, як мінімум на найближче десятиліття, - вважаю утопією.
Коли хто не згідний - висловіть обгрунтовані заперечення.

Востаннє редагував aleko2007: 27.02.2012 о 00:18.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (27.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 00:07 #1882884   #77
big-velo
Banned
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Як швидко всі хочуть їхати з України! Туди, де вже все готове, чудернацько розвинене
правильно уточнили: все готове, чудернацько розвинене
нажаль таке не у нас, і вкотре результати опитування це доводять..
big-velo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 00:17 #1882887   #78
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Контрактна армія можлива лише тоді, мінімальна платня військовослужбовця при вступі на службу, буде хоч трошки вища від середньостатистичної платні робітника СЕРЕДНТОЇ кваліфікації.

Враховуючи економічний стан в країні, перехід на контрактну службу, як мінімум на найближче десятиліття, - вважаю утопією.
Коли хто не згідний - висловіть обгрунтовані заперечення.
Згідний.
От хай ті 450 віп персон,шо отримують з\п по 20000 думають над тим як це зробити.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 00:24 #1882889   #79
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Згідний.
От хай ті 450 віп персон,шо отримують з\п по 20000 думають над тим як це зробити.
Вони зайняті більш "земними" питаннями. Просто час від часу це питання "мусується", щоб комусь догодити, а потім ......забувається.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 00:42 #1882903   #80
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: чи хотіли б ви служити в українській армії

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Згідний.
От хай ті 450 віп персон,шо отримують з\п по 20000 думають над тим як це зробити.
а їм навіщо ця "армія" ?
з виникненням форс-мажорних обставин , чартерний рейс і вони вже в країнах блоку НАТО захищенні , в теплі і нагодованні за "народні" гроші.
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякували 2:
big-velo (13.03.2012), Romko_7 (27.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:01.