Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.10.2013, 08:36 #2282933   #221
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
як їм заборонити і як знати яка фірма використовує мої дані?(колись давно був повівся разок на таке, не пригадую хто то був)
як не пригадуешь хто то був то як ? Нiхто тобi не скаже що твоя iнфо в нас. Хiба власник фирми порядний....Колись читав що студент з Тернополя виграв а ему вiзу не дали-в посольствi сказали що дублiкатна заявка. А вiн i не знав що за него хтось грав... Може будь- хто без вашого вiдома вiдправити за вас заявку як мае ваше фото...Як би лоторея була платна то такого би не було. Посередники би не вiдправляли сотнiтисяч заявок без вiдома людей.
pvm зараз поза форумом  
Старий 04.12.2013, 23:13 #2310691   #222
wanila
 
Аватар для wanila
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Зареєструвався я сам на https://www.dvlottery.state.gov/ і через деякий час мені на електронну пошту прийшло повідомлення
"ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНЕ БЮРО «ПЕРСПЕКТИВА» повідомляє вас про те, що ваша анкета, у жовтні 2013 року була зареєстрована на участь у розіграші лотереї по програмі DV-2015. Результати лотереї будуть відомі у травні 2014 року.

У разі вашого виграшу, ми обов’язково проінформуємо вас про це."
яке вони мають відношення до цього?і звідки знають мою пошту?
wanila зараз поза форумом  
Старий 04.12.2013, 23:33 #2310693   #223
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від wanila Переглянути допис
яке вони мають відношення до цього?і звідки знають мою пошту?
А раніше не подавали через посередників?Якщо так,то вони тоже подали = дискваліфікація заявок.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 05.12.2013, 16:21 #2310990   #224
wanila
 
Аватар для wanila
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А раніше не подавали через посередників?Якщо так,то вони тоже подали = дискваліфікація заявок.
Ні,перший раз реєструвався
wanila зараз поза форумом  
Старий 08.12.2013, 20:12 #2312266   #225
aksana11041992
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Привіт! До мене надзвонюють з Міжнародного центру еміграції
Тернопільська обл.; м. Тернопіль; масив Центр; вул. М. Грушевського, 23 оф. 414
0 (352) 52-86-80, кажуть приїхати уточнитим дані, бо є можливість виїхати в США. Що це означає??? Я виграла Зелену карту чи що???

Додано через 7 годин 4 хвилини
Підкажіть щось, будь ласка)

Востаннє редагував aksana11041992: 08.12.2013 о 20:12. Причина: Пізніше додано
aksana11041992 зараз поза форумом  
Старий 20.12.2013, 11:49 #2317810   #226
nutson
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Народ читав інформацію що в разі виграшу потрібно буде сплачувати певні збори, може хто володіє інформацією на які суми потрібно орієнтуватись для оформлення, і який мінімум взагалі варта мати для переїзду і "на перший час" ???
nutson зараз поза форумом  
Старий 20.12.2013, 11:54 #2317813   #227
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Віза 330 доларів.На перший час як нема до кого поіхати то хоча би 2000.

Цитата
Допис від aksana11041992 Переглянути допис
Що це означає???
Це означає що треба це уточнити в них а не тут.Хоча допис похож на рекламу.

Востаннє редагував Romko_7: 20.12.2013 о 12:03.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 20.12.2013, 12:46 #2317837   #228
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від nutson Переглянути допис
Народ читав інформацію що в разі виграшу потрібно буде сплачувати певні збори, може хто володіє інформацією на які суми потрібно орієнтуватись для оформлення, і який мінімум взагалі варта мати для переїзду і "на перший час" ???
офіційно віза(330 дол)+медогляд(десь 200 дол). Але візу не дадуть як немає -Докази того, що Ви не перебуватимете в США на державному утриманні. Ці докази можуть бути комбінацією документів про Вашу власність, заощадження, форми I-134 «Документ про Фінансову Підтримку» від Вашого родича або друга, який мешкає в США, та/або письмової пропозиції про працевлаштування від роботодавця в США – лише оригінали.
pvm зараз поза форумом  
Старий 20.12.2013, 18:20 #2317980   #229
dimatr
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

народ підкажіть за МЦЕ на грушевського,кажуть що виграв грін,правда чи розвод????
dimatr зараз поза форумом  
Старий 20.12.2013, 19:57 #2318042   #230
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від dimatr Переглянути допис
народ підкажіть за МЦЕ на грушевського,кажуть що виграв грін,правда чи розвод????
Результати мали бути відомі 1 травня минулого року.Дальше самі думайте,чого вони вирішили тільки зараз вам позвонити.Можливо хочуть уточнити ваші дані,щоб подати знову на розіграш через рік.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 24.12.2013, 23:26 #2320065   #231
dimatr
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

ні,говорять,щоб робити документи на подачу в посольство.....
dimatr зараз поза форумом  
Старий 08.01.2014, 18:20 #2326040   #232
abdyla
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
офіційно віза(330 дол)+медогляд(десь 200 дол). Але візу не дадуть як немає -Докази того, що Ви не перебуватимете в США на державному утриманні. Ці докази можуть бути комбінацією документів про Вашу власність, заощадження, форми I-134 «Документ про Фінансову Підтримку» від Вашого родича або друга, який мешкає в США, та/або письмової пропозиції про працевлаштування від роботодавця в США – лише оригінали.
В разі виграшу де взяти ці документи про фінансову підтримку?Якщо немае в США нікого?
abdyla зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 12:18 #2341193   #233
Natys
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

[QUOTE=AJ;2278843]все що НЕ https://www.dvlottery.state.gov/ посередники, або лохотрон[/QUІ мені прийшов лист, від цієї контори. Підкажіть чи це дісно може бути правдою, враховуючи те, що я заявку подавала ще 4 роки??? то просто розвод???
Natys зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 12:30 #2341197   #234
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

[quote=Natys;2341193]
Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
все що НЕ https://www.dvlottery.state.gov/ посередники, або лохотрон[/QUІ мені прийшов лист, від цієї контори. Підкажіть чи це дісно може бути правдою, враховуючи те, що я заявку подавала ще 4 роки??? то просто розвод???
від якої контори? Може бути правда а може розвод. 4 роки тому подавали? На офсайті кожного року треба подавати нову. А посередники і 10 років будуть подавати за вас.
pvm зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 12:46 #2341203   #235
Natys
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

http://www.greencardcenter.com.ua/ua/ от ця огранізація

Додано через 9 хвилин
[quote=pvm;2341197]
Цитата
Допис від Natys Переглянути допис

від якої контори? Може бути правда а може розвод. 4 роки тому подавали? На офсайті кожного року треба подавати нову. А посередники і 10 років будуть подавати за вас.
http://www.greencardcenter.com.ua/ua/ от ця огранізація. І ще один момент мене дуже здивував, вони мені прислали литстівочку на якій було надруковано, що я то виграла і прохання прийти,(а в самому центрі мене попросили знову подати їм всі документи для відправки в США??? навіщо???? якщо я виграла)???????

Востаннє редагував Natys: 04.02.2014 о 12:46. Причина: Пізніше додано
Natys зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 13:48 #2341246   #236
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Natys Переглянути допис
http://www.greencardcenter.com.ua/ua/ от ця огранізація

Додано через 9 хвилин


http://www.greencardcenter.com.ua/ua/ от ця огранізація. І ще один момент мене дуже здивував, вони мені прислали литстівочку на якій було надруковано, що я то виграла і прохання прийти,(а в самому центрі мене попросили знову подати їм всі документи для відправки в США??? навіщо???? якщо я виграла)???????
розигриш був 1 травня. Коли вам повідомили про виграш? Можливо ви і виграли а може ні. Як ви виграли і вони відправляли заявку від вас то в них мае бути номер по якому можливо перевірити виграш. Йдіть до них і нехай вони вам покажуть номер і покажуть на офсайті сторінку де буде той номер і ваше прізвище. це тут https://www.dvlottery.state.gov/ESC/...atusCheck.aspx
Більше ніяк не перевірити.
після набору вашіх даних як ви виграли то буде таке-
Долучені зображення
Тип файлу: jpg viigrish.jpg (141.9 КБ, 23 переглядів)

Востаннє редагував pvm: 04.02.2014 о 13:59.
pvm зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 14:08 #2341261   #237
Natys
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
розигриш був 1 травня. Коли вам повідомили про виграш? Можливо ви і виграли а може ні. Як ви виграли і вони відправляли заявку від вас то в них мае бути номер по якому можливо перевірити виграш. Йдіть до них і нехай вони вам покажуть номер і покажуть на офсайті сторінку де буде той номер і ваше прізвище. це тут https://www.dvlottery.state.gov/ESC/...atusCheck.aspx
Більше ніяк не перевірити.
після набору вашіх даних як ви виграли то буде таке-
повідомили місяць назад. Дякую)
Natys зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 14:15 #2341263   #238
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
В разі виграшу де взяти ці документи про фінансову підтримку?Якщо немае в США нікого?
може бути ваш рахунок банка , ваша нерухомість тут. Будь які документи що ви фінансово спроможні.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Natys Переглянути допис
повідомили місяць назад. Дякую)
як людина виграла то вона відправляе форми(анкети) в США де вони обробляються.і назначають дату коли прийти в посольство. Ця дата залежить від того номера і від того коли ви відправили документи.

Востаннє редагував pvm: 04.02.2014 о 14:17. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 14:22 #2341272   #239
Natys
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
може бути ваш рахунок банка , ваша нерухомість тут. Будь які документи що ви фінансово спроможні.

Додано через 3 хвилини


як людина виграла то вона відправляе форми(анкети) в США де вони обробляються.і назначають дату коли прийти в посольство. Ця дата залежить від того номера і від того коли ви відправили документи.
і це реально щоб їхні послуги коштували 14тис.$????
Natys зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 14:28 #2341276   #240
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Natys Переглянути допис
і це реально щоб їхні послуги коштували 14тис.$????
реально вони дурять лохів на 10-15тис дол.... Без лоха жизнь плоха... Відправити заявку самому- 3хвилини. Перевірка-3 хвилини. Як виграти- то там за 1годину (а то і за 30 хв. ) можно заповнити ті анкети. . Далі медогляд і співбесіда. Ну ще нехай 500-1000 дол. І ВСЕ.
pvm зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:25.