Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


як фарбувати гітару?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.06.2010, 19:49 #1376915   #1
Натаніель
Типово як фарбувати гітару?

я тут прикупив стареньку бас-гітарку і хочу зробити з неї шось толкове. начинку поміняв, грає нормально. от тільки крім звуку я хочу надати їй пристойного вигляду. хочу спитати людей, які мають в цьому тяму: як краще всього і якою фарбою фарбувати бас-гітару? вона зараз покрита старою злегка облущеною фарбою. її треба наждачкою повністю зчищати чи можна без цього обійтись?
і ще одне: бляха, якою покриті звукознімачі, облущилась і втратила вигляд. чим її можна покрити (яким можливо лаком) щов вона знову блищала? і якщо я покрию фарбою чи не втратить від цього якість звуку? (не самі магніти, а лише металічну пластину яка їх тримає)

сподіваюсь на розгорнуту кваліфіковану відповідь. наперед дякую.
Натаніель зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 08:31 #1377346   #2
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Стару фарбу прийдеться шліф-шкуркою однозначно зняти, і з гітари, і з звукознімачів. Потім можеш взяти звичайну автомобільну фарбу DuPont і пофарбувати гітару, правда обов'язково з пульвера, без всяких там кісточок та пензликів. Акрилова фарба виглядатиме краще і купити її можна готову в балончиках, але я не в курсі як на звук вплине. Для звукознімача все простіше. В Епіцентрі є балончики з срібною, або хромованою фарбою. Вот купляєш собі такий балончик і фарбуєш кришечку звукознімача.
volodyar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mail14007 (27.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 10:27 #1377467   #3
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

сам не фарбуй. КРаще дай гітарному майстру на покраску. Олег Рига. Є в нас такий відомий мастак гітарного діла. Хоча , якщо то старенька басуха то шкода відвалити за покраску суму таку як вартість баса або ще більше навіть.. ФАрбою для дерева треба. НІ в якому разі фарби на спірту або для автомобілів або металу. Ібо звук спортиться..
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 10:47 #1377495   #4
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

"сам не фарбуй. КРаще дай гітарному майстру на покраску."
Повністю згоден ніхто так як майстер тобі не пофарбує

"НІ в якому разі фарби на спірту або для автомобілів або металу"
Не забивай пацану голову, якщо я щось говорю, то знаю, що говорю. взяти звичайну автомобільну фарбу DuPont і пофарбувати гітару. Підійде 100%.
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 12:23 #1377587   #5
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
"сам не фарбуй. КРаще дай гітарному майстру на покраску."
Повністю згоден ніхто так як майстер тобі не пофарбує

"НІ в якому разі фарби на спірту або для автомобілів або металу"
Не забивай пацану голову, якщо я щось говорю, то знаю, що говорю. взяти звичайну автомобільну фарбу DuPont і пофарбувати гітару. Підійде 100%.
не забивати пацану голову? йопт а ти хто тут такий? Я говорю то , що знаю. Я сам красив автомобільною фарбою і потім ходив до всяких Тараненьків і Макари і з ними радився і говорив з іншим людьми тому говорю то , що знаю і раджу з свої точки зору і ти тут не виступай спеціаліст найшовся....

Взагалі може він і не фарбувати інстурмент. Вон басуха Саші Джі - ІБанез з 1986 року. Там фарба давно вже облізла місцями зате звук хороший. + дивиться по олдовому...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 12:58 #1377641   #6
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Притормози коней. Не варто наїжджати на людей зразу. Ти що дикий?
Краще поговори, з майстрами. Поспілкуйся з людьми в кого є майстрова гітара. Ні Таранєнко ні Макара не роблять гітар. Головне не кіпішуй, тобі це репутації не добавить.
Автомобільна фарба також є різна. може ти емаллю для Камаза фарбував гітару та ще й пензликом?
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 14:37 #1377763   #7
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Дістемпер: В чувака гітара на аватарі, він шарить!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 15:12 #1377795   #8
Натаніель
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

дякую
Натаніель зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 15:33 #1377819   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
Притормози коней. Не варто наїжджати на людей зразу. Ти що дикий?
Краще поговори, з майстрами. Поспілкуйся з людьми в кого є майстрова гітара. Ні Таранєнко ні Макара не роблять гітар. Головне не кіпішуй, тобі це репутації не добавить.
Автомобільна фарба також є різна. може ти емаллю для Камаза фарбував гітару та ще й пензликом?
ага акварельними фарбами і пензликом для малювання..

Цитата ]Притормози коней. Не варто наїжджати на людей зразу. Ти що дикий?
притормози з виразами. Я порадив з своєї точки зору , а ти з своєї. Погоджуєшся ти з моєю думкою чи ні це твої особисті проблеми , але не говори шо мені робити і кому шо паморочити радити , а кому ні. Тому , що до конец і дикості тобі треба з собою розібратися ..

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
Дістемпер: В чувака гітара на аватарі, він шарить!
)). я собі от думаю поставити Ганді на аватар може стану таким же мудрецем через один лише аватар. )

Востаннє редагував Distemper: 22.06.2010 о 15:33. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2010, 10:58 #1382759   #10
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата
Допис від Натаніель Переглянути допис
я тут прикупив стареньку бас-гітарку і хочу зробити з неї шось толкове. начинку поміняв, грає нормально. от тільки крім звуку я хочу надати їй пристойного вигляду. хочу спитати людей, які мають в цьому тяму: як краще всього і якою фарбою фарбувати бас-гітару? вона зараз покрита старою злегка облущеною фарбою. її треба наждачкою повністю зчищати чи можна без цього обійтись?
і ще одне: бляха, якою покриті звукознімачі, облущилась і втратила вигляд. чим її можна покрити (яким можливо лаком) щов вона знову блищала? і якщо я покрию фарбою чи не втратить від цього якість звуку? (не самі магніти, а лише металічну пластину яка їх тримає)

сподіваюсь на розгорнуту кваліфіковану відповідь. наперед дякую.
за покраску звукачів забудь. кришки самі на звук впливають. а хер зна яка фарба і слой по товщині ні до чого доброго непризведе.
можу тобі воском вкрити попередньо данським маслом пропитавши. пиши
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2010, 14:57 #1382934   #11
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Дістемпер завжди знає краще за всіх... Сєрий ,Володя і справді знає шо каже... ну і до твого відома краски Дюпонт є досить не погані і різні... всі ними красять...шоб ти знав...якісна двокомпонентна краска або нітроемаль нанесена тонким слоєм з нормального пульвера і вскрита зверху лаком ніколи звуку не зашкодить... звісно якшо ти брав краску типу якоїсь епоксідної емалі і крив слоєм як колись красили урали то тоді да..звуку пєсєць... Ну а на рахунок Тараненка і Макари то правді, гітар вони не роблять і багато нюансів навіть не знають, вони хороші музиканти але фігові технарі, і половину речей знають по слухам тільки, не в обіду їм сказано, ібо поважаю їх як музик...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2010, 15:37 #1382963   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
Дістемпер завжди знає краще за всіх... Сєрий ,Володя і справді знає шо каже... ну і до твого відома краски Дюпонт є досить не погані і різні... всі ними красять...шоб ти знав...якісна двокомпонентна краска або нітроемаль нанесена тонким слоєм з нормального пульвера і вскрита зверху лаком ніколи звуку не зашкодить... звісно якшо ти брав краску типу якоїсь епоксідної емалі і крив слоєм як колись красили урали то тоді да..звуку пєсєць... Ну а на рахунок Тараненка і Макари то правді, гітар вони не роблять і багато нюансів навіть не знають, вони хороші музиканти але фігові технарі, і половину речей знають по слухам тільки, не в обіду їм сказано, ібо поважаю їх як музик...
знаю не кразе за всіх. А говорю як я робив. Красив в цеху покраски автомобілів спеціальними поліверізаторами. І токним слоєм. можна з моєю думкою не погоджуватися , але для чого зразу шось пробуватися - дєрзіть? тіпа шо ти фігню городиш?.. сказав б тіпа так і так спокійно і пояснив чому. Такшо... А саме кразе взагалі не фарбувати просто полакувати і шоб був колір дерева , яв в вашбурнах тих бюджетних. Доречі і звучать вони файнецко!
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2010, 23:42 #1383402   #13
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

ну насправді ти перший накинувся на Володю....а насправді краще тупо лаком змастити трямочку і протерти дерево, дерево візьме рівно стільки лаку стільки йому треба, тобто буде рівно той слой який потрібен для захисту від вологи і рівно той який буде кращим для звуку....хоча ше можна воском або спеціальним маслом...вид буде не ахті який блискучий зато звучок буде той шо нада....якшо всі остальні складові гітари відповідні...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2010, 15:33 #1383868   #14
darken
Talking Відповідь: як фарбувати гітару?

кльова тема ))))
darken зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2010, 17:14 #1383926   #15
alex-ramm
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Можеш ні кого не слухати, якщо ти знайшов якесь "поліно" і переживаєш як вплине на його звук покраска баса і кришечок - то тобі явно до лікаря, а якщо ти твереза здраво смисляща людина, то зачисть все наждачкою (спочатку № 240, потім № 400, потім 800 -1000... тощо... сам підбереш), якщо маєш доступ до пульвера то загрунтуй і покрась акрилом, або металіком якщо хочеш.. або дай людям які фарбують машини і вони тобі зроблять.... На крайняк купи балон або навіть два і пофарбуй з балона...
Хай щастить.
alex-ramm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2010, 12:19 #1384764   #16
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
ну насправді ти перший накинувся на Володю....а насправді краще тупо лаком змастити трямочку і протерти дерево, дерево візьме рівно стільки лаку стільки йому треба, тобто буде рівно той слой який потрібен для захисту від вологи і рівно той який буде кращим для звуку....хоча ше можна воском або спеціальним маслом...вид буде не ахті який блискучий зато звучок буде той шо нада....якшо всі остальні складові гітари відповідні...
Вигляд зашибісь виходить. Пробував сам. звісно якшо робити все правильно. і ліпити нормальним маслом.

Цитата
Допис від alex-ramm Переглянути допис
о зачисть все наждачкою (спочатку № 240, потім № 400, потім 800 -1000... тощо... сам підбереш), На крайняк купи балон або навіть два і пофарбуй з балона...
Хай щастить.
нема змісту перед лаковкою, чи грунтовкою терти шкуркою мілкішою від №340, різниці небуде ніякої. 800-1000 то вже полірувати можна. Якшо ше плюс брати мокру то взагалі файнєцко.
А то шо ти про балон то зря. Там нерівномірно закінчується краска/повітря і балони *плюються*
Неодноразово перевіряв і переконувався.

Додано через 16 хвилин
плюс якшо після шліфування сразу наносити без відповідних процедур лаки, фарби, і т.д. то волокна піднімуться і шліфування до самої сраки. прийдеться знімати або вже невийде уникнути того тонкого слою лаку про який каже пан волькмар. Хотя імхо на заводах не такі вже тонкі слої накладають і звучать інструменти покручє майстрових. При чому фарбу не скидають з себе. Мені особисто неприємно було би грати на обшарпаному веслі.

Востаннє редагував Rhythm: 29.06.2010 о 12:19. Причина: Пізніше додано
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 18:57 #1471843   #17
Вадum
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

я собі тож бас купив корт сп-бп чорно білу харить колір стереотипа скажіть будьласка номер до якихось майстрів в тернополі які це змогли би зробити і бажано приблизну ціну)))
Вадum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 13:17 #1472312   #18
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Приблизна ціна за покраску 100 дєнєг йуса.Якшо ти готовий викинути таку суму,я тобі дам контакт майстра
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 17:30 #1472513   #19
Вадum
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

ніфіга сє це тіки шоб покрасити кусок дорогого дерева!!!пацики хтось покрасить з оплатою??
Вадum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2010, 12:03 #1472950   #20
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата
Допис від Вадum Переглянути допис
ніфіга сє це тіки шоб покрасити кусок дорогого дерева!!!пацики хтось покрасить з оплатою??
не кусок дерева а корпус гітари . + нафіга красити головне шоб звук був хорошим. а щоб не харило треба було замовляти гітару в кастом шопі.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від alex-ramm Переглянути допис
Можеш ні кого не слухати, якщо ти знайшов якесь "поліно" і переживаєш як вплине на його звук покраска баса і кришечок - то тобі явно до лікаря, а якщо ти твереза здраво смисляща людина, то зачисть все наждачкою (спочатку № 240, потім № 400, потім 800 -1000... тощо... сам підбереш), якщо маєш доступ до пульвера то загрунтуй і покрась акрилом, або металіком якщо хочеш.. або дай людям які фарбують машини і вони тобі зроблять.... На крайняк купи балон або навіть два і пофарбуй з балона...
Хай щастить.
зроби послугу знеси собі голову рушницею . )

Востаннє редагував Distemper: 16.10.2010 о 12:03. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Rhythm (16.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:15.