Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.01.2008, 21:43 #526370   #281
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ну.. на моє імхо, чИнахи просто супер, відтепер лише в паві їх буду смакувати

... а обслуговування - більшості кабакам тернополя до такого дуже далеко!

одним словом - радий, що пава від мого мешкання недалеко, і при нагоді буду забігати, хочете ви цього, чи ні
freeman зараз поза форумом  
Старий 26.01.2008, 22:26 #526850   #282
Enak1n
 
Аватар для Enak1n
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

піца салямі заїбітлз111
Enak1n зараз поза форумом  
Старий 26.01.2008, 23:21 #526885   #283
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Хоч і трохи конкуренти, але....
Сьогодні виршиів на обід не йти додому і пообідати в ПАВІ. Всім раджу до фіга Чанахів і Дофіне - обід - супер.
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 11:30 #527025   #284
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Хоч і трохи конкуренти, але....
Сьогодні виршиів на обід не йти додому і пообідати в ПАВІ. Всім раджу до фіга Чанахів і Дофіне - обід - супер.
Дофіне це шо?
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 14:36 #527133   #285
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

замовляв сьогодні роману, піца супер!!!! але є одне АЛЕ, чекати на неї 45 хвилин(((((((( чи черга замовлень недосконала чи шо??????
koka_in зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 20:41 #527322   #286
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Kolian_16 Переглянути допис
замовляв сьогодні роману, піца супер!!!! але є одне АЛЕ, чекати на неї 45 хвилин(((((((( чи черга замовлень недосконала чи шо??????
буває таке, часом тре нагадати про себе, нам так в горшках несли декілька днів тому дируни, нагадили і через 2хв принесли.
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 20:49 #527329   #287
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

напевно було б добре якшо удосконалили ту систему прийому ы видачы замовлень
koka_in зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 20:58 #527333   #288
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Дофіне це шо?
Дофіне - гаряча страва; фрі, накрита свинною відбивною, поверх маститься майонезом, ложаться гриби і затирається все це сиром.
Смакує гарячим (бо із застиванням сиру - втрачає свої смакові якості).
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:01 #527334   #289
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
Дофіне - гаряча страва; фрі, накрита свинною відбивною, поверх маститься майонезом, ложаться гриби і затирається все це сиром.
Смакує гарячим (бо із застиванням сиру - втрачає свої смакові якості).
дякую за пояснення, потрібно буде спробувати, головне щоб вона ситна була, бо тими дирунами в глечику не особо наїсишся, особливо якщо першого не брати, краще вже за ті самі гроші 3 порції простих взяти, набагато ситніше
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:02 #527335   #290
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Smile Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Kolian_16 Переглянути допис
напевно було б добре якшо удосконалили ту систему прийому ы видачы замовлень
якщо ваш номерок стоїть на столі більше 20-25 хв, і вам досі не видали замовлення, - турбуйте адміністратора.
Він має за цим слідкувати.

Можливий варіант, що вас попередили про приблизний час очікування на своє замовлення, але ви це проігнорували, тому вийшло непорозуміння.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:04 #527336   #291
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
якщо ваш номерок стоїть на столі більше 20-25 хв, і вам досі не видали замовлення, - турбуйте адміністратора.
Він має за цим слідкувати.

Можливий варіант, що вас попередили про приблизний час очікування на своє замовлення, але ви це проігнорували, тому вийшло непорозуміння.

непроігнорував!!!! спорити не хочу, не бачу смислу...
koka_in зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:06 #527340   #292
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
дякую за пояснення, потрібно буде спробувати, головне щоб вона ситна була, бо тими дирунами в глечику не особо наїсишся, особливо якщо першого не брати, краще вже за ті самі гроші 3 порції простих взяти, набагато ситніше
Страв у нас нових трішки є - раджу скуштувати всі_)
цікаво вислухати недоліки/поради щодо покращення.

А питання ситності і смаку дещо різні. Охота наїстися - заточи дві Куатро_) (вийде дорожче ніж 2 порції дерунів в глечику, зате наїсшя! гг)
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:15 #527345   #293
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис

А питання ситності і смаку дещо різні. Охота наїстися - заточи дві Куатро_) (вийде дорожче ніж 2 порції дерунів в глечику, зате наїсшя! гг)
мені однієї вистачає щоб напихнутись, 2 то вже занадто, але ж кожен день їсти одне і теж набридає, щоб це не було
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:17 #527347   #294
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Kolian_16 Переглянути допис
непроігнорував!!!! спорити не хочу, не бачу смислу...
А чому ні?
тебе за це переслідувати не будуть (я в тому впевнений)
Якщо бачиш недоліки - говори і обстоюй свою сторону, а ні, то не варто і починати.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:21 #527349   #295
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
А чому ні?
тебе за це переслідувати не будуть (я в тому впевнений)
Якщо бачиш недоліки - говори і обстоюй свою сторону, а ні, то не варто і починати.
блін, ти мну знаєш, є моменти коли я і можу втикнути, але є коли і НІ!!! я написав своє побажання, пораду, відгук і пропозицію.... може мені і фотки треба були скинути і відео шоб ти справді переконався шо так і було я к я говорю....


переслідування тут нідочого....
koka_in зараз поза форумом  
Старий 27.01.2008, 21:47 #527371   #296
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

піца салямі - супер
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 29.01.2008, 18:01 #528857   #297
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
дякую за пояснення, потрібно буде спробувати, головне щоб вона ситна була, бо тими дирунами в глечику не особо наїсишся, особливо якщо першого не брати, краще вже за ті самі гроші 3 порції простих взяти, набагато ситніше
Деруни в горщику рулятьБереш Деруни і дофіне - і смачнішого та ситнішого обіду не знайдеш. Перевірено практикою та голодним досвідом
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 29.01.2008, 21:07 #529015   #298
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Деруни в горщику рулятьБереш Деруни і дофіне - і смачнішого та ситнішого обіду не знайдеш. Перевірено практикою та голодним досвідом
я ж написав *особливо якщо першого (додаково чогось) не брати*
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 04.02.2008, 15:35 #533393   #299
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Деруни в горщику рулятьБереш Деруни і дофіне - і смачнішого та ситнішого обіду не знайдеш. Перевірено практикою та голодним досвідом
підтримую всіма двома руками,
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Старий 04.02.2008, 16:34 #533444   #300
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Vitryana Переглянути допис
піца салямі - супер
Люблю піцу, треба буде попробувати.
HamanN зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:58.