Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2016, 18:11 #2669174   #1
Dirt
Учасник
Angry Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Хочу залишити відгук про неякісну і непрофесійну роботу сервісного центру “ VIP-комп’ютери» в Тернополі.
Таким чином зроблю «новорічний подарунок» комп’ютерному сервісу , завдяки якому я втратив досить якісний і хороший ноутбук.
На жаль претензій я їм не вже зможу висловити, оскільки не маю доказів, що я здавав свій ноутбук їм в ремонт.., навіть не пам'ятаю чи видавали вони мені документ про те, що ноутбук був у них в ремонті..
Але відгук обов’язково хочу залишити, оскільки можливо це комусь врятує його ноутбук і він не звернеться туди, оскільки є ризик опинитися в такій неприємній ситуації.

Отож приблизно рік тому я здавав ноутбук в центру “ VIP-комп’ютери» в Тернополі для того щоб професійно почистили його від пилюки та замінити термопасту.
Вони це зробили з труднощами і великими для мене незручностями і проблемами, внаслідок чого я незадоволений їх роботою, залишив ще рік тому відгук про них.
Ось по лінку cкріншот мого відгуку, можете ознайомитися:
https://monosnap.com/image/TbuZJESJQ...PJKZRrN5A70iv5
Зауважу також, що як виявилося, не один такий з подібною ситуацією незадоволений клієнт,
Ось по лінку скріншот іншого їх клієнта: https://monosnap.com/image/hzbuAe4OD...e8qbvDOFKs4zk4

В доказ того, що у втраті мого ноутбука винен саме «ремонт» цього сервісного центру, ось вам скріншот з комп’ютнерного інтернет-магазину, де я купляв свій ноутбук:
https://monosnap.com/image/Gsg3IHXjM...Irk2kmiUaeoWx6
Отож "дякуючи" “VIP-комп’ютери” я втратив цілком пристойний ноутбук, і тепер повинен купляти новий, оскільки заміна материнської плати рівнозначна сумі вартості нового ноутбука.
Розумію, що можливий людський фактор, і можливі помилки, але думаю кожен не хотів би ставати жертвою «професійної роботи» таких сервісних центрів..
Одне що я можу зробити, то цією темою запобігти щоб, ще хтось опинився в такі же ситуації.

Востаннє редагував Dirt: 20.12.2016 о 18:16. Причина: орфографія
Dirt зараз поза форумом  
Подякували 6:
dodge (20.12.2016), Ektalion (20.12.2016), kislotnik (21.12.2016), Lostcolorados (29.12.2016), Minato (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 18:40 #2669184   #2
Dirt
Учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від topmdk Переглянути допис
я могу тебе почистить и поставить пасту - за все возьму 200 грн )
ну вже нема що чистити..
так почистили, що треба тепер новий ноутбук і нові 10 000 грн витрат..

Востаннє редагував Dirt: 20.12.2016 о 19:11. Причина: 1
Dirt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 18:50 #2669186   #3
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

і я допишу
сусід здавав ноут (тошібу) бо не було зображення
вони подивились і сказали треба заказувати нову матрицю яка коштувала 1400 -1600грн
заніс в інший СЦ - в резуальтаті підпаяв конектор шлейфа до розєма бо вилазив за 300 грн і досі працює (вже більше року)
dodge зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dirt (21.12.2016), dwd (24.12.2016), Ganabis (25.12.2016), karamel856 (30.12.2016), MrPumpkins (22.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 20:47 #2669213   #4
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Багато букв, але не зовсім зрозуміло. То ноутбук працював рік після некваліфікованого втручання?
Про такі сервіси треба писати, щоб інші оминали їх десятою дорогою.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dirt (21.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 21:52 #2669224   #5
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата То ноутбук працював рік після некваліфікованого втручання?
мабуть грівся довший час.поки зовсім не здох.
бо з опису проблеми получається шо так і було.Або ж ноут ще кудись носили і там він "всьо".
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 22:38 #2669237   #6
Dirt
Учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Багато букв, але не зовсім зрозуміло. То ноутбук працював рік після некваліфікованого втручання?
Про такі сервіси треба писати, щоб інші оминали їх десятою дорогою.
ну так, ноутбук працював ще після того втручання

от я і пишу, щоб більше ніхто так не попався
Dirt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 22:57 #2669243   #7
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Нехочу захищати ВІП комп'ютери, але під відповідь магазину який продав можна підтасувати практично кожен ноутбук, який був в відмінному сервісі від їхнього. Посуті швидше за все була неякісна термопаста\термопрокладка від того ноут перегрівався, ну і в результаті здох. Хоча особисто в мене в практиці був випадок коли через пів року після заміни відеочіпа принесли ноут з діагнозом "виключається", розібрали а там на радіаторі коврик з пилюки, тому все відносно. Якби той ноут здох і занесли б в інший сервіс, також швидше за все сказали би що ми неякісно зробили роботу.
П.С. Якби що то ВІП комп'ютери для мене "конкурент", тому причин їх "відмазувати" в мене немає.

Востаннє редагував D@nZeL: 20.12.2016 о 23:03.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Тяпа (21.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 23:16 #2669245   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Dirt Переглянути допис
ну так, ноутбук працював ще після того втручання
і як довго він працював?

В претензії пише "ноутбук новий,дорогий".Для чого новий ноутбук чистити?він в яких умовах працював?

Цитата
Допис від Dirt Переглянути допис
В доказ того, що у втраті мого ноутбука винен саме «ремонт» цього сервісного центру, ось вам скріншот з комп’ютнерного інтернет-магазину, де я купляв свій ноутбук:
Типові причини які дають всі СЦ в 90% випадках.
За болти то звичайно не ок,шо забули закрутити.Але сц одне правильно написав
"недотримання умов експлуатації".

Цитата:
Допис від D@nZeL
Посуті швидше за все була неякісна термопаста\термопрокладка від того ноут перегрівався, ну і в результаті здох.
пише шо вони забули включити кулер.але потім все зробили.тобто я так розумію що після того він вже не перегрівався.а здох (можливо) по іншій причині.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (27.12.2016), D@nZeL (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 23:28 #2669251   #9
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
пише шо вони забули включити кулер.але потім все зробили.тобто я так розумію що після того він вже не перегрівався.а здох (можливо) по іншій причині.
Згідний, недочитав.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 23:29 #2669252   #10
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата Посуті швидше за все була неякісна термопаста\термопрокладка
Мені попався ноут, в якому після "чистки" була відсутня ця сама термопрокладка на мості з інтегрованим відео. Повітряна прослойка.
Але відсутність болтів не спричинила ж поломку? Якщо ноут перегрівався, то треба було звернутись зразу на фірму, де куплявся. Може б і порадили де краще робити профілактику.

UPD
P.s. Чистив якийсь домашній умілець. Не на вказаній фірмі.
P.p.s. Навіть без термоінтерфейса ноут(Intel) залишався робочим - лише тормозив по графіці і відео. Коли виправив чужий завтик з термопрокладкою - гальма зникли.

Востаннє редагував ion: 21.12.2016 о 11:43.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 23:31 #2669253   #11
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
пише шо вони забули включити кулер.
Цього достатньо для початку деградації чіпа, якщо він деякий час працював з виключеним кулером.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 23:48 #2669255   #12
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Цього достатньо для початку деградації чіпа, якщо він деякий час працював з виключеним кулером.
50 на 50.Термозахист є для того.хіба би автор постійно насілував таким способом ноут.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (21.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 09:11 #2669268   #13
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

шось тут не те
при старті системи відчутно старт (тестування) того ж кулера, клієнт зразу б просік цю ситуацію!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 10:28 #2669287   #14
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
шось тут не те
при старті системи відчутно старт (тестування) того ж кулера, клієнт зразу б просік цю ситуацію!!!
Не у всіх моделях ноутів. В мому пробукові кулер не стартує (чи просто крутить на мінімальних обертах), поки не запущу іграшку, яка відчутно нагружає проц і відео.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 11:05 #2669295   #15
procesorovich
Учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Ясно, що нічого не ясно.

Експертний висновок, в якому єдина чітко вказана несправність -- відсутність болтів. Єдиними дійсно критичними для роботи ноутбука місцями, де присутність болтів є важливою це: кріплення системи охолодження, дисплея та вінчестера. Від того, що болтів немає у задній кришці ноутбуки не горять. Тому на це експертне рішення можна сформувати ще одне: "не чітко сформоване та не деталізоване експертне рішення". З якого не зрозуміло нічого.

Також якась трохи незрозуміла притензія топікстартера. Як я зрозумів, у сервісі натупили, однак виправили свою помилку. І ноутбук після цього пропрацював ще рік без особливих нарікань. Бо якби були нарікання, отже б занесли ще раз у інший сервіс і притензії вже були б до нього. То як ви зкорелювали теперішню поломку з ремонтом річної давності? Просто давня образа?

Після нетривалої роботи з неробочим кулером мости або відеочіпи горять або найближчим часом, або працюють роками. Так само, як і у практично нових ноутах, де обслуговування проводили згідно усіх правил феншую, мости відгорають без будь-яких очевидних причин для цього.

Сервіс, звісно, "чудовий", якщо не відповідає за свої ж зальоти, але топікстартер теж або не звернувся вчасно до хороших спеціалістів і працював на несправній системі, поки вона остаточно не "накрилась", або ж просто не знає істинну причину поломки свого апарата і шукає крайніх.
procesorovich зараз поза форумом  
Подякували 4:
ALM (25.12.2016), mishka0915 (21.12.2016), Сомбра (24.12.2016), Тяпа (21.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 11:06 #2669296   #16
SIRIUS
 
Аватар для SIRIUS
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

А скільки часу пройшло від чистки до смерті ноута ?
SIRIUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 11:12 #2669297   #17
Тяпа
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Dirt Переглянути допис
Хочу...............
Ой а я хочу продовжити цю картину

http://take.ms/9d28R
Чомусь за дивним збігом обставин відповідь Вам була витерта з серверу, але то не змінює ситуацію.
Я написав що на Вашу карточку клієнта було компенсована ця сума. та знижка на подільше обслуговування 50%
Також були принесені вибачення за можливий "людський фактор"

А знаєте чому я пам’ятаю Ваше звернення? думаю здогадуєтесь.



Цікавий висновок СЦ з києва.
"Виявлене не кваліфіковане втручання" - вже дав офіційний запит на розшифровку, і чи були зірвані Пломби мого СЦ. В таких випадках я завжди видаю фото звіт.
"відсутні внутрішні болти" - повірте нам їх не треба.
"недотримання умов експлуатації" - от тут це вже цікаво і не до нас.

Тобто БІЛЬШЕ року тому ВАШ ноутбук був почищений, вірою і правдою він у Вас працював БІЛЬШЕ року, а відійшов в потойбічний світ він тільки в ЛИСТОПАДІ цього року через "порушеня умов експлуатації", і Ви кажете що МИ винні у цьому?????
Давайте розберемося з цим питанням я готовий до діалогу 067 908 208 5

Ми завжди несем повну відповідальність перед клієнтом якщо Ми справді винні навіть частково.
Можу запропонувати ремонт Вашого ноутбука без оплати за роботу (тільки вартість матеріалів). І я впевнений що все обійдеться заміною чіпа.

З повагою Ярка Остап Орестович

Востаннє редагував Тяпа: 21.12.2016 о 11:19.
Тяпа зараз поза форумом  
Подякували 16:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 17:57 #2669356   #18
Dirt
Учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Ой а я хочу продовжити цю картину

http://take.ms/9d28R
Чомусь за дивним збігом обставин відповідь Вам була витерта з серверу, але то не змінює ситуацію.
Я написав що на Вашу карточку клієнта було компенсована ця сума. та знижка на подільше обслуговування 50%
Також були принесені вибачення за можливий "людський фактор"

А знаєте чому я пам’ятаю Ваше звернення? думаю здогадуєтесь.



Цікавий висновок СЦ з києва.
"Виявлене не кваліфіковане втручання" - вже дав офіційний запит на розшифровку, і чи були зірвані Пломби мого СЦ. В таких випадках я завжди видаю фото звіт.
"відсутні внутрішні болти" - повірте нам їх не треба.
"недотримання умов експлуатації" - от тут це вже цікаво і не до нас.

Тобто БІЛЬШЕ року тому ВАШ ноутбук був почищений, вірою і правдою він у Вас працював БІЛЬШЕ року, а відійшов в потойбічний світ він тільки в ЛИСТОПАДІ цього року через "порушеня умов експлуатації", і Ви кажете що МИ винні у цьому?????
Давайте розберемося з цим питанням я готовий до діалогу 067 908 208 5

Ми завжди несем повну відповідальність перед клієнтом якщо Ми справді винні навіть частково.
Можу запропонувати ремонт Вашого ноутбука без оплати за роботу (тільки вартість матеріалів). І я впевнений що все обійдеться заміною чіпа.

З повагою Ярка Остап Орестович

раз ви так хочете побачити свою відповідь, яку я ніби-то затер, то от будь-ласка:
https://monosnap.com/image/AMt5Rc48M...7yHO0jVSJxxn4s

нічого мені не було показано і не пояснено, крім того що просто повідомили що контакт відійшов.. абсолютно нічого не було пояснено!

І не знаю чим то ви так пам'ятаєте моє звернення, мене то не цікавить і здогадуватися мені нема чого.
Про всякі знижки на наступне звернення і карточки знижок я взагалі не знаю і ніхто мені такого не говорив.
Це вже сказано для висвітлення репутації та імені вашого сервісу.

Ноутбук був "почищений" першого разу і щось все-таки зроблено було не так, раз він грівся настільки шо можна було використовувати його замість плити!, і я мусив його вам знов на наступний день відносити, а це і скоріше всього одна з причин.

Точно я вже нічого не зможу доказати і немає змісту. Там потрібна заміна материнської плати, яка по ціні вартує як новий такий ноутбук.
Тому мені нічого не залишається як купляти новий.

Востаннє редагував Dirt: 21.12.2016 о 18:17. Причина: 2
Dirt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 21:47 #2669417   #19
procesorovich
Учасник
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Напевне усім цікаво -- ви таки рік працювали на завідомо несправному ноуті і добивши його звинувачуєте когось, чи ноут після того "неймовірно проблемного" ремонту чудово відпрацював рік, помер і ви вирішили згадати старі образи?

А хоча ні, не давайте відповідь. І так усе ясно.
procesorovich зараз поза форумом  
Подякували 2:
Тяпа (21.12.2016), paravozz (26.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 21:47 #2669419   #20
Тяпа
Типово Відповідь: Не звертайтесь у сервісний центр "VIP-комп'ютери Тернопіль"

Цитата
Допис від Dirt Переглянути допис
раз ви так хочете побачити свою відповідь, яку я ніби-то затер, то от будь-ласка:
https://monosnap.com/image/AMt5Rc48M...7yHO0jVSJxxn4s
Е е е е то відповідь нижньому чуваку, яку Ви спеціально вирізали)))
Цитата нічого мені не було показано і не пояснено, крім того що просто повідомили що контакт відійшов.. абсолютно нічого не було пояснено!
Я не казав про витирання, просто я памятаю Ваш коментар і з вами звязок тримав наш працівник після конфлікту.
І повірте мені я би такого без відповіді не лишив

Цитата Ноутбук був "почищений" першого разу і щось все-таки зроблено було не так, раз він грівся настільки шо можна було використовувати його замість плити!, і я мусив його вам знов на наступний день відносити, а це і скоріше всього одна з причин.
Ні нажаль...
Як би він вийшов з ладу ми би його зробили безкоштовно, таке трапилось вже 1 раз за 6 років.

Цитата Точно я вже нічого не зможу доказати і немає змісту. Там потрібна заміна материнської плати, яка по ціні вартує як новий такий ноутбук.
Тому мені нічого не залишається як купляти новий.
Я можу надати всі копії своїх документів з печаткою!


Я телефонував у Ваш сц. Вам потрібна заміна північного моста. Ви просто панікуєте.. Дозвольте вирішити Вашу проблему з економією коштів. Не хочете в мене зверніться до будь-кого я знайду спільну мову з будь-яким сц в тернополі. І зробим по норм ціні. У Вас ноут був забитий войлоком сміття що призвело до перегріття напротязі тривалого часу. Саме більше шкодить чіпу не температура 80-100 на пару хв поки не виключиться а місяць в 70.

Востаннє редагував Тяпа: 21.12.2016 о 23:32.
Тяпа зараз поза форумом  
Подякували 5:
D@nZeL (23.12.2016), ion (22.12.2016), mishka0915 (21.12.2016), MrDem (22.12.2016), NDSI (23.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:56.