Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: За кого вболіваєте?
Дженсон Баттон 2 3.70%
Льюис Хэмилтон 7 12.96%
Михаэль Шумахер 9 16.67%
Нико Росберг 1 1.85%
Себастьян Феттель 2 3.70%
Марк Уэббер 1 1.85%
Фелипе Масса 6 11.11%
Фернандо Алонсо 13 24.07%
Рубенс Баррикелло 1 1.85%
Нико Хюлкенберг 0 0%
Роберт Кубица 2 3.70%
Виталий Петров 2 3.70%
Адриан Сутил 0 0%
Витантонио Лиуцци 0 0%
Себастьен Буэми 0 0%
Хайме Альгерсуари 0 0%
Ярно Трулли 0 0%
Хейкки Ковалайнен 0 0%
Карун Чандхок 0 0%
Бруно Сенна 0 0%
Педро де ла Роса 0 0%
Камуи Кобаяши 0 0%
Тимо Глок 0 0%
Лукас ди Грасси 0 0%
Мені всеодно, хто виграє 5 9.26%
Не дивлюсь Формулу 3 5.56%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Формула-1

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2009, 12:48 #927632   #281
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
ні, такі комани як макларен. ферарі, Рено добивались успіхів, багато років дуже багато років в Формулі один тому мають велику базу для роботи щоб бути кращими, вони мають бути кращими і цікаво має бути спостерігати як от недавно БМВ підтягнулось, була боротьба, а команди які тільки недавно і зразу хочуть бути чемпіонами? ставлять палки в колеса сильним командам. не думаю шо то чи інший концерн має багато або мало грошей вони всі багаті просто хтось там крутиться довше того і має кращу базу для дослідів і зароблених грошей своєю репутацією.
бравни і редбули - просто переімонавані назви команд, база яких теж складалася не одне десятиліття...
і взагалі, якшо слідувати твоїй логіці, команді шоб перемагати в ф1 тра пройти витримку як хороше вино? а до того тихо пасти задніх і не мішати люсіку бодатися з червоними і пратівною алонсою?
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 12:52 #927635   #282
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
бравни і редбули - просто переімонавані назви команд, база яких теж складалася не одне десятиліття...
і взагалі, якшо слідувати твоїй логіці, команді шоб перемагати в ф1 тра пройти витримку як хороше вино? а до того тихо пасти задніх і не мішати люсіку бодатися з червоними і пратівною алонсою?
БМВ довго не сиділо просто посилено працювало. мене просто нервує шо самі сильні команди тепер самі слабші
а ті команди то взагалі якісь збірні ссср)) Хтось казав шо шо це за назва команди, має бути Бренд, а його там немає
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 12:58 #927641   #283
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
Хтось казав шо шо це за назва команди, має бути Бренд, а його там немає
так ось ці перемоги - робота на бренд Бравен Джі Пі
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 12:59 #927642   #284
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

або навіть інакше скажу. Шоб перемагати треба мати досвід і гроші за досвідом або просто гроші і посилену працю. які мало БМВ. А ті команди шо зарас скористались ситуацією і блатують
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:00 #927643   #285
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
так ось ці перемоги - робота на бренд Бравен Джі Пі
нє. має бути завод, це мала б бути хонда, і мотори від хонди
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:03 #927647   #286
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
нє. має бути завод, це мала б бути хонда, і мотори від хонди
А імя Росса Брана для тебе пустий звук? він найважливіша частина тріумвірату Браун-Тодт-Шумахер, без якого фури і далі б товклися між середнячків як було кільканадцять років до них
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:04 #927648   #287
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
А імя Росса Брана для тебе пустий звук? він найважливіша частина тріумвірату Браун-Тодт-Шумахер, без якого фури і далі б товклися між середнячків як було кільканадцять років до них
якось одна людина не дуже внушає, не хотілося б вболівати так ніба за нього, хочеться вболівати за Виробника, команду, гонщика і звичайно стратега, який зарас браун і є
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:06 #927651   #288
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
якось одна людина не дуже внушає, не хотілося б вболівати так ніба за нього, хочеться вболівати за Виробника, команду, гонщика і звичайно стратега, який зарас браун і є
тоді вболівай за легендарних Tyrrel - з якої і зявився бар-хонда-бравн
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:11 #927654   #289
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
тоді вболівай за легендарних Tyrrel - з якої і зявився бар-хонда-бравн
мені ці всі зміни не пообаються, це так як у футболі би почати ворота збільшувати зменшувати, розмір поля. обмежувати команди в чомусь і в бюджеті і в треніровках, і наперед всім розказати яка стратегія на гру в команди. Слаба Богу в Мото Гп такого нема. в Футболі є панування майже незмінних клубів, і все супер, в Мото Гонках тоже, Ямаха, Хонда, Апрілія, Сузукі і Дукаті зарас рве сильно приватні команди підтягуються до заводських
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 13:58 #927704   #290
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
мені ці всі зміни не пообаються, це так як у футболі би почати ворота збільшувати зменшувати, розмір поля. обмежувати команди в чомусь і в бюджеті і в треніровках, і наперед всім розказати яка стратегія на гру в команди. Слаба Богу в Мото Гп такого нема. в Футболі є панування майже незмінних клубів, і все супер, в Мото Гонках тоже, Ямаха, Хонда, Апрілія, Сузукі і Дукаті зарас рве сильно приватні команди підтягуються до заводських
Хочу сказати лише одне - то шо деякі команди вдало пристосувалися до технічних змін (а таке було в ф1 не раз9ну хочаб епопея з відміною турбомоторів) і вийшли в лідери - це є дость номально і лише додає інтриги. Найважливіше тут те шо умови рівні для всіх - ось основна передумова для змагання.
Але плани на слід. рік з обмеженням бюджетів і надання додаткових бонусів командам шо на це підуть - це є тупізна, абсурд. Процитую Пєро Феррарі:
Это похоже на футбол. В Италии есть Inter - команда, которая побеждает, расходуя огромные средства на покупку игроков, а в младшей Серии А есть команда Catania, у которой нет таких денег. Никто же не говорит, что Catania может выпустить на поле двенадцать игроков, а Inter - девять. Это несправедливо, но именно таковы новые правила Формулы 1. Подобная ситуация неприемлема, правила должны быть равны для всех – нет никакого соревнования, когда победитель определяется кем-то со стороны.
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 14:27 #927730   #291
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Неподобається мені теперішнє "синхронне плавання", хочу "асорті". Якщо і далі буде таке:"Віннер=Баттон - Баттон-Баттон-Баттон-Баттон..." ну і деколи там редбул вирветься вперед, чисто розрядити атмосферку, то це не дуже буде цікавим. Зміни щодо болідів в цьому сезоні САКС, як і самі боліди. Щодо запланованих змін в 2010 я взагалі в шоці. Незнаю як вам, але мені більше подобався попередній сезон, хоч там і боролися за перемогу 2 команди + BMW радувала, але там драйв був до самого кінця, а зараз незнаю. Побачимо, що дальше буде.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
йцукен22 (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 14:34 #927733   #292
khan
 
Аватар для khan
Типово Відповідь: Формула-1

ДОброго дня панове!
Можливо хтось знає де можна скачати останніх три гран прі... бо так сі стало що пропустив... буду вдячний за інформацію. ))
khan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 14:42 #927742   #293
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від khan Переглянути допис
ДОброго дня панове!
Можливо хтось знає де можна скачати останніх три гран прі... бо так сі стало що пропустив... буду вдячний за інформацію. ))
torrents.ru
Jack Daniels зараз поза форумом  
Подякував(ла):
khan (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 17:59 #927890   #294
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
Хочу сказати лише одне - то шо деякі команди вдало пристосувалися до технічних змін (а таке було в ф1 не раз9ну хочаб епопея з відміною турбомоторів) і вийшли в лідери - це є дость номально і лише додає інтриги. Найважливіше тут те шо умови рівні для всіх - ось основна передумова для змагання.
Але плани на слід. рік з обмеженням бюджетів і надання додаткових бонусів командам шо на це підуть - це є тупізна, абсурд. Процитую Пєро Феррарі:
Это похоже на футбол. В Италии есть Inter - команда, которая побеждает, расходуя огромные средства на покупку игроков, а в младшей Серии А есть команда Catania, у которой нет таких денег. Никто же не говорит, что Catania может выпустить на поле двенадцать игроков, а Inter - девять. Это несправедливо, но именно таковы новые правила Формулы 1. Подобная ситуация неприемлема, правила должны быть равны для всех – нет никакого соревнования, когда победитель определяется кем-то со стороны.
я згоден з ColdMineR і з тобою на рахунок 2010, але зарас ми маємо ше гірше ніж минулого року, батон батон батон, шей при тому шо команда тупо завалила барікело на минулій гонці
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 18:29 #927904   #295
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від йцукен22 Переглянути допис
я згоден з ColdMineR і з тобою на рахунок 2010, але зарас ми маємо ше гірше ніж минулого року, батон батон батон, шей при тому шо команда тупо завалила барікело на минулій гонці
Є така мисля, що Барікелло своєю обідою грає на публіку, ібо коли в Батона був вже контракт з хондою (на той момент) в Баріка не було нічого, і коли хонда йшла - в нього теж нічого не було, Рос Браун його взяв при умові, що той не мішатиме Батону, а інакше б взяв молодого бразильця з гучним іменем (не Нельсініо Піке, догадайтесь про кого я), який за собою привів би спонсорів з баблом.

Щодо сезону 2010 поділяю думку, що правила мають бути одні для всіх, і харош вже цим двом старим пердунам калічити формулу, таке враження, що в них почався маразм, от вже всі протів них, а вони всерівно думаю от що б то ще таке замутити і заставити всіх зїсти.
Наприклад на розробку нікому не потрібного КЕРС який зараз юзають посуті ферарі і маки (дві по справжньому топ команди) пішло по 15млн грошей в кожної з команд. І при цьому дядя Берні говорить, що шлях має бути інноваційним, а не еволюційним. Інновації (як керс) завжди дорожчі (на відміну від еволюці), як доточування аеродинаміки в вже давно існуючих аеродинамічних трубах (навіщо це забороняти і як на ньому можна зекономити 15млн я собі мало уявляю).
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 18:41 #927912   #296
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Є така мисля, що Барікелло своєю обідою грає на публіку, ібо коли в Батона був вже контракт з хондою (на той момент) в Баріка не було нічого, і коли хонда йшла - в нього теж нічого не було, Рос Браун його взяв при умові, що той не мішатиме Батону, а інакше б взяв молодого бразильця з гучним іменем (не Нельсініо Піке, догадайтесь про кого я), який за собою привів би спонсорів з баблом.

Щодо сезону 2010 поділяю думку, що правила мають бути одні для всіх, і харош вже цим двом старим пердунам калічити формулу, таке враження, що в них почався маразм, от вже всі протів них, а вони всерівно думаю от що б то ще таке замутити і заставити всіх зїсти.
Наприклад на розробку нікому не потрібного КЕРС який зараз юзають посуті ферарі і маки (дві по справжньому топ команди) пішло по 15млн грошей в кожної з команд. І при цьому дядя Берні говорить, що шлях має бути інноваційним, а не еволюційним. Інновації (як керс) завжди дорожчі (на відміну від еволюці), як доточування аеродинаміки в вже давно існуючих аеродинамічних трубах (навіщо це забороняти і як на ньому можна зекономити 15млн я собі мало уявляю).
да керс непотрібно було вводити і обмеження в аеродинамічних трубах це ужас. А то шо зарас всі пілоти формули один мусіли страшно похудати через всякі обмеження в масах це всагалі знущання
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2009, 13:46 #933732   #297
rostix
 
Аватар для rostix
Типово Відповідь: Формула-1

ну так, можна все заборонити, обмежити, забрати двіжки, антикрила, одне чи всі колеса, посадити пілотів на табуретки з рульом і сказати шо так добре для Ф-1 (тобто для дяді Мозлі і Берні), так ефектніше шоу вийде))...............Поки буде використовувати такі жорсткі і безкомпромісні методи в керуванні таким специфічним видом спорту "експерт-маразматік-мозахіст" Мозлі, толку командам не буде ніякого, а ті войнушки вже дістали. Єдиний великий його плюс-насильне впровадження систем безпеки для пілотів і глядачів. Ф-1 - це полігон для знаходження і впровадження нових технологій, рішень, методів і т.д. А в даний час це особливо важливо, бо ДВЗ движки вже тре списувати помалу і інші речі, а то жити на тій планеті не буде кому. Ф-1 - це команди, а не якась окремо взята людина, без них можна тільки коники ліпити з всім відомої речовини. Навіть Берні вже трохи пересрав, шо всі втечуть і бізнес прикриється.
rostix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2009, 17:15 #933909   #298
rostix
 
Аватар для rostix
Типово Відповідь: Формула-1

Ну от, ше один песець виліз з нори. Програла Феррарі суд, ща почнеться справжня фігня.....Цікаво, шо ж придумають команди, шоб зламати ФІА?.....
rostix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Diementor_Azkabana (24.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 00:21 #937393   #299
D3fai13r
 
Аватар для D3fai13r
Типово Відповідь: Формула-1

Дамсь... формула перетворюється в УГ, і якщо всі зміни наберуть чинності з наступного сезону-фтопку.. Тим часом в МК кваліф.
Баттон
Райкконен
Баррікелло
Феттель
Масса
Розберг
Єдине порадувало-то це Ферарі, невже поїхали? Ну а Батона вже можна вітати з 5 перемогою...
D3fai13r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 13:35 #937756   #300
йцукен22
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від rostix Переглянути допис
Ну от, ше один песець виліз з нори. Програла Феррарі суд, ща почнеться справжня фігня.....Цікаво, шо ж придумають команди, шоб зламати ФІА?.....
який суд??

Будем надіятись шо ферарі і макларен поїдуть таки після таких обмежених тестів і нововведень десь з середини 2/3 сезону
йцукен22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
автоперегони, формула 1



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:34.