Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Чи варта говорити подрузі(другу) про зраду її половинки?
Вмішуватися не треба 23 26.44%
Відкрити очі обов*язково 18 20.69%
Дивитися по обставинам 46 52.87%
Голосували: 87. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2010, 23:55 #1381624   #61
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Вибач, випадковий це як? Коли йти по вулиці, чи в їхати громадському транспорті і так чисто випадково совокупитись з дівчиною - це випадковий секс?
Якщо ми визнаємо, що ми люди, тобто не застраховані від помилок, то може і зраду не будем маскувати за випадковим сексом. То одне і те ж, просто різними словами.imho
ну чому ж одразу такі крайнощі?? Ми ж не тупі інстиктивні примати, що трахати все що рухається при найменшому бажанні, чи натяку (сорі за вульгарність, але просто для ясності ситуації). Бувають давно знайомі, сексуально привабливі, пристойні обєкти сексуальної уваги... До яких давно свідомо і не тільки вабило, але ми стійко грали роль вірних і сумілнних, а ту раз!.. і... Ну ви зрозуміли. Я маю на увазі ось такі випадки. Ми ж не роботи зрештою. Зарікатись не варто.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2010, 08:16 #1381709   #62
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
ну чому ж одразу такі крайнощі?? Ми ж не тупі інстиктивні примати, що трахати все що рухається при найменшому бажанні, чи натяку (сорі за вульгарність, але просто для ясності ситуації). Бувають давно знайомі, сексуально привабливі, пристойні обєкти сексуальної уваги... До яких давно свідомо і не тільки вабило, але ми стійко грали роль вірних і сумілнних, а ту раз!.. і... Ну ви зрозуміли. Я маю на увазі ось такі випадки. Ми ж не роботи зрештою. Зарікатись не варто.
Зарікатись не варто, але якщо із тобою ще аткого не траплялось, а ти вже шукаєш виправдання цьому - Це не зрада, а випадковий секс.... ту вже щось не те.

Додано через 9 хвилин
По темі. Не варто плескати язиками. Тим більше, що наш народ бачив одне, а розкаже друге. Власне я б хотіла дати пораду, не тим хто "застукає" і думає чи розказувати, а тим кому про це розкажуть. Не беріть все зразу на віру, бо часто-густо, це просто заздрісні люди. Кажу із власного досвіду. В чоловіка робота передбачає пізні приходи додому (не завжди, але часто) і кількаразові "походи на ніч". Спершу, мені люди натякали: "О, та це класна для чоловіка робота! Зраджуєш і є чим прикритися". Потім почали натякати, як я так можу йому довіряти - довіряй, но провіряй. На всі таки зауваження я лише сміюсь, і вам раджу, а якщо вже якийсь черв"ячок у вас затаївся і підозри є, то спочатку переконайтесь, а потім вже робіть висновки, бо зламати дуже легко, а от побудувати... Один фундамент тільки чого коштує

Востаннє редагував Jane Doe: 26.06.2010 о 08:16. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (26.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2010, 18:15 #1382285   #63
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
ну чому ж одразу такі крайнощі?? Ми ж не тупі інстиктивні примати, що трахати все що рухається при найменшому бажанні, чи натяку (сорі за вульгарність, але просто для ясності ситуації). Бувають давно знайомі, сексуально привабливі, пристойні обєкти сексуальної уваги... До яких давно свідомо і не тільки вабило, але ми стійко грали роль вірних і сумілнних, а ту раз!.. і... Ну ви зрозуміли. Я маю на увазі ось такі випадки. Ми ж не роботи зрештою. Зарікатись не варто.
Та не крайнощі, просто давайте називати все своїми іменами. Якщо людина вільна і зустріла давно знайомий, сексуально привабливий, пристойний обєкт сексуальної уваги і потрахалась разок, то це можна назвати випадковим сексом (секс на одну ніч). Це може бути і регулярно, як з одним об"єктом, так і з іншими.
Але якшо людина має стосунки, то як попередні варіанти назвати? Правильно, це зрада. І якраз в цій ситуації нема сірого між білим і чорним, які б виправдання ми не шукали.
Так, ми не роботи і в цій темі ше вроді ніхто не зарікався, шо не зрадить ніколи, бо то діло таке...хто його знає як життя крутане.
Всі ми полігамні особи, так сказать, але, як ти правильно підмітив, ми не примати шоб йти на поводу своїх первісних інстинктів.

Востаннє редагував sl@yes: 26.06.2010 о 18:25. Причина: пізніше додано
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2010, 22:23 #1382490   #64
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

блін, фатить філософствувати, пишіть побільше всяких історій з життя)
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2010, 14:17 #1395563   #65
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Enteli Переглянути допис
Залежить від людини....
Ситуація з життя - коротко: співробітнику зраджувала дружина, він знав - вони сварились, мирились, т.д. Його друг захотів "допомогти" розказавши про зраду і настановами "ти будеш останнім лохом якщо не розлучишся" Все це винесли на люди - скандал,вмішалися батьки, родичі.... Вони розлучилися.....і тепер їхній маленький син росте не у повноцінній сімї. Але головне те, що цей чоловік жалкує про розлучення!!!!!! Можливо, якби не "допомога" друзів, вони б самі вияснили свої відносини і з часом налагодили стосунки, а можливо усе одно б розлучилися - але це справа тільки цих людей, цієї сімї, і не потрібно іншим людям вмішуватися......
ну в першу чергу треба мати власну голову на плечах, і поменше зважати на те, що кажуть інші в плані прийняття їх позиції як остаточної. Послухати завжди варто що говорять, а ось робити висновки треба обережно. Тим більше приймати подібні рішення як розлучення. Дорослі люди ніби....

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
в пари, які зустрічаються з такими "повідомленнями" лізти можна, а в сім*ю - боже вас збав - немаєте ніякого права

Пи.Си. знаю історію трохи іншу, але цієї теми вона теж стосується. Подружня пара 27-29 років, спільна дитина 2 рочки і вона взнає, що чоловік зраджує, посварились, вона хоче подати на розлучення, але є інша подружня пара - їхні добрі друзі, які її вмовляють його пробачити, його "пісочать", вчать як гарно загладити вину, врешті-решт помирили їх. Ніби всі довольні, сім*я ціла. А через 10 років він розвертається і йде до іншої, а вона лишається з дорослою дитиною сама і кляне тих друзів, що їх помирили тоді, бо в 27 років з 2-х річною дитиною вона ще могла собі знайти іншого і збудувати сім*ю ще раз, а зараз...
Краще туди не лізти - третій завжди лишній
хех, тоді інтереси дитини були мені здається пріоритетнішими, ніж власні (мамині). Тому зараз клясти друзів, що вберегли дитину від неповноцінної сімї - зле, ой як зле.... Але ж ми істоти ой які егоїстичні.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (09.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2010, 15:08 #1395607   #66
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис

хех, тоді інтереси дитини були мені здається пріоритетнішими, ніж власні (мамині). Тому зараз клясти друзів, що вберегли дитину від неповноцінної сімї - зле, ой як зле.... Але ж ми істоти ой які егоїстичні.
а в 12 років, в самий важкий перехідний вік їй, звичайно, полегшало - тато пішов, які проблеми - гуляй-розважайся...
так по-твоєму?
з 2-х річного віку дитина б звикла вітчима і він був би їй як рідний
а про егоїзм - хто тут більший егоїст, якщо с*ї...ся чоловік?
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (09.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 10:55 #1396316   #67
GTM
 
Аватар для GTM
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Вважаю, якщо ти справді від щирого серця бажаєш добра подрузі (другу) треба сказати - відкрити очі. Тому, що краще поставити всі крапки і знайти справжні хороші стосунки, ніж терпіти приниження...
І ВСЕ ТЕ, ЩО РОБИТЬСЯ В НАШОМУ ЖИТТІ - НА КРАЩЕ!!! З будь-якої ситуації є як мінімум 2-а виходи...
GTM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 17:27 #1396585   #68
tratata
 
Аватар для tratata
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

не все так просто!!!!
інколи варто,інколи ні!дивлячись в кого які відносини.все в житті буває,інколи по дурості.хочеш розказати,сперпшу подумай про наслідки,оціни їх теперішні стосунки,якшо в них все погано тоді так,якшо ні тоді і ні....
розкажеш-в любому випадку будеш винним(ою),не розкажеш-стидно буде в очі дивитись другу(подрузі).Ось таке воно життя,складне
tratata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2010, 13:13 #1397386   #69
Ляллька
 
Аватар для Ляллька
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Якщо справжня подруга (друг), а не знайома, то однозначно ВАРТО! Все у цьому житті рано чи пізно стає явним, а що буде якщо вона (він) взнає правду, про те що ти знав (знала), а змовчав (ла), буде ще гірше ;(
Ляллька зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2010, 15:00 #1397480   #70
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від GTM Переглянути допис
Вважаю, якщо ти справді від щирого серця бажаєш добра подрузі (другу) треба сказати - відкрити очі...
Угу....а потім вони слізно миряться і оголошують тебе ворогом №1, бо ти "своїми теревенями хотів(ла) завадити їхньому щастю, із заздрощів".....
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 10:30 #1398215   #71
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Я б не розказав ніколи, хто я такий щоб пхати свого носа в чужі справи, тим паче в нас, чоловіків є таке поняття, як мужска солідарність, а в вас, жінок, все по-другому, бо в вас є два прекрасних вчителя по житті, це найкраща подруга і журнал Космополітен, які вчать не тримати язик за зубами...
Як цікаво виходить...Сам собі перечить.Не пхав би носа в чужі справи і чоловіча солідарність.Жіночий знаток,з твоїх слів..., то ти нічогісінько не тямиш в житті і тим поче в жінках.Є цікавіші і важливіші справи, ніж читання якогось журналу ...Поняття як жіноча солідарність теж є!Чи ти всю цю маячню про вчителів по- життю жінок, взяв з того ж журналу???Чи може ти про дівчаток 13-14 річних котрі може і керуються такими поняттями про життя???

Додано через 9 хвилин
Я вважаю, коли ти кохаєш і тебе кохають, то яка може бути зрада, коли ти живеш тією людиною і до інших тобі діла немає і ніхто тобі не потрібен ,крім коханої людини.А якщо зраджують ,то нащо тратити своє єдине життя на таку ...людину???Він чи вона гуляє, а ти страждаєш.Це не правильно і зраджена людина має знати правду!

Востаннє редагував Niusa: 12.07.2010 о 10:30. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 10:43 #1398247   #72
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Він чи вона гуляє, а ти страждаєш.Це не правильно і зраджена людина має знати правду!
Воно то так...але не ти, чи хтось інший повинен вирішувати за людину хоче вона знати правду чи ні....
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (12.07.2010), Джалка (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:19 #1398295   #73
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

я завжди собі думаю, що хай би собі гуляв, але так, щоб я не знала - "очі не бачать - серце не болить"
а тепер-от думаю, прийде мені якась подружка розкаже - воно мені треба?
пи.си. це все за умови, що в усьму іншому він буде ідеальний, бо якщо він і в житті поганий - то хай розказують, слоникслоникслоник не нада такого
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:34 #1398313   #74
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Справа в тому, що подружка щось може розказати за умови, якщо вона сама брала безпосередню участь у процесі, все решта - "бачила з кимось, десь пив каву, їхав з кимось в машині..." що все це означає? А абсолютно нічого...тут справа в людині і рівні довіри до неї, а накрутити себе може кожен навіть на простий "привіт" в супермаркеті до незнайомої особи протилежної статі. Піду від протилежного - якби мене задовбували по кожному поводу і без, пробивали телефон, допитували, не давали дихати - я б сам пішов від такої людини, бо це не життя, а параноя, ІМХО...
Колись почув від одної дівчини фразу - "якщо я захочу дати, то дам в черзі за хлібом і ніхто знати не буде"...отаке...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:37 #1398316   #75
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Кожна людина хоче знати правду, але одні хачуть і знають ,а інші хочуть ,але бояться тієї правди і вирішують жити в ілюзіях і обмані.Наприклад я така людина, що мені краще гірка правда, а ніж солодка брехня.Кожен би не хотів щоб його зраджували ,тож нащо боятися правди, терпіти, підозрювати чи взагалі не знати нічого ???Де є зрада ,там немає любові, довіри, поваги і щастя в першу чергу.Смішно думати,що якщо я нічого не знатиму, то так буде краще.Для кого краще???В світі безліч хороших людей, які вміють цінувати відносини, кохання, то нащо своє життя псувати на невдячних ,зрадливих???Не розумію я таких слабких людей, які бояться правди і бояться бути щасливими, міняти щось ,коли не влаштовує.
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:42 #1398319   #76
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Кожна людина хоче знати правду, але одні хачуть і знають ,а інші хочуть ,але бояться тієї правди і вирішують жити в ілюзіях і обмані.Наприклад я така людина, що мені краще гірка правда, а ніж солодка брехня.Кожен би не хотів щоб його зраджували ,тож нащо боятися правди, терпіти, підозрювати чи взагалі не знати нічого ???Де є зрада ,там немає любові, довіри, поваги і щастя в першу чергу.Смішно думати,що якщо я нічого не знатиму, то так буде краще.Для кого краще???В світі безліч хороших людей, які вміють цінувати відносини, кохання, то нащо своє життя псувати на невдячних ,зрадливих???Не розумію я таких слабких людей, які бояться правди і бояться бути щасливими, міняти щось ,коли не влаштовує.
niusa, з чого ти взяла, що коли зраджують, то погано ставляться до дружини/чоловіка?
в сім*ї в той період найчастіше все добре - не фонтан пристрасті і любові, але така "тиха гавань"
і ніхто і подумати не може, що в цей час у нього/у неї є хтось на стороні
то коли все добре, нашо мені знати про погане?
пи.си. я це гіпотетично розмірковую
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (12.07.2010), Джалка (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:43 #1398321   #77
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Можна багато на що закрити очі ,людей ідеальних немає.Але не на зраду.Труба себе любити і поважати.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:45 #1398323   #78
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Можна багато на що закрити очі ,людей ідеальних немає.Але не на зраду.Труба себе любити і поважати.
100% так, якщо сім*я без дітей
і 50/50% - якщо є діти
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 11:58 #1398339   #79
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
niusa, з чого ти взяла, що коли зраджують, то погано ставляться до дружини/чоловіка?
в сім*ї в той період найчастіше все добре - не фонтан пристрасті і любові, але така "тиха гавань"
і ніхто і подумати не може, що в цей час у нього/у неї є хтось на стороні
то коли все добре, нашо мені знати про погане?
пи.си. я це гіпотетично розмірковую
Я не кажу ,що погано, чи добре...Але це противно, коли хтось ходить на ліво ,а потім іде до тебе.Йома йо!!!Невже когось влаштовує і подобається бути зрадженим???Як на мене, то краще фонтан пристрасті і любові ,а ніж тиха гавань після походеньок.Я просто не розумію таких відносин, особисто мені була б така людина огидна .І до одного місця було б як він відноситься до мене ...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
100% так, якщо сім*я без дітей
і 50/50% - якщо є діти
Не бачу сенсу через дітей, закривати очі на зраду.Вони ж ростуть і все відчувають, а потім і розуміють .Хіба можна бути щасливою коли чоловік гуляє?В нещасливої мами і діти нещасливі.То нащо робити ілюзію сімї?

Востаннє редагував Niusa: 12.07.2010 о 11:58. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:16 #1398374   #80
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Кожна людина хоче знати правду, але одні хачуть і знають ,а інші хочуть ,але бояться тієї правди і вирішують жити в ілюзіях і обмані.Наприклад я така людина, що мені краще гірка правда, а ніж солодка брехня.Кожен би не хотів щоб його зраджували ,тож нащо боятися правди, терпіти, підозрювати чи взагалі не знати нічого ???Де є зрада ,там немає любові, довіри, поваги і щастя в першу чергу.Смішно думати,що якщо я нічого не знатиму, то так буде краще.Для кого краще???В світі безліч хороших людей, які вміють цінувати відносини, кохання, то нащо своє життя псувати на невдячних ,зрадливих???Не розумію я таких слабких людей, які бояться правди і бояться бути щасливими, міняти щось ,коли не влаштовує.
Така категоричність-признак недостатнього життєвого досвіду (в силу,я так думаю, молодого віку) Дінара права на 100%- не завжди той, хто зраджує відноситься погано до своєї половинки, інакше не було би повсюдно такого, шо мужчина гуляє, але від сім*ї не йде, шо би там коханка не робила, більше навіть- коли жінка взнає про то і виганяє з хати його, то він гори переверне шоб вона його прийняла назад, і тільки самою звичкою того не пояснити. Кожна людина може по життю оступитися, ніколи не кажи ніколи -знаєш таку штуку?.. ламати стосунки через одну помилку не є напевно правильно. Ше таке скажу- коли ми з коліжанками були молоденькі (ну,по 17-22) і неодружені, то коли заходила дана тема в розмові, то ми ВСІ казали шо ніколи би не вибачили зрадника, пройшло трохи років, всі мають сім*ї, дітей, ХОРОШИХ чоловіків, і коли така розмова заходить тепер то знову ж таки всі кажуть, шо спочатку би тисячу раз подумали перш ніж приймати рішення, і шо зраду вибачити можна,а в деяких випадках і треба, коли думати не тільки про своє вражене серце. То я веду до того,шо хто не стикався з такою ситуацією (та й не дай Бог, звичайно) той не зовсім "в темі"- пусті теоретизування на таку тему не є змістовні.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Я не кажу ,що погано, чи добре...Але це противно, коли хтось ходить на ліво ,а потім іде до тебе.Йома йо!!!Невже когось влаштовує і подобається бути зрадженим???Як на мене, то краще фонтан пристрасті і любові ,а ніж тиха гавань після походеньок.Я просто не розумію таких відносин, особисто мені була б така людина огидна ..

Додано через 4 хвилини


Не бачу сенсу через дітей, закривати очі на зраду.Вони ж ростуть і все відчувають, а потім і розуміють .Хіба можна бути щасливою коли чоловік гуляє?В нещасливої мами і діти нещасливі.То нащо робити ілюзію сімї?
діти не будуть всьо життя відчувати і пам*ятати (особливо коли маненькі ше) шо мама з татом якийсь час мають напружені стосунки (звичайно,коли нема криків і бійок), тому шо в житті сімейному бувають між батьками напряги і з інших причин, але ж діти не виростають через то з психотравмами, але конфлікт перейде (коли зрадник щиро кається, а жінка щиро хоче вибачити КОХАНОГО чоловіка) а сім*я буде разом, і попереду в них, можливо багато років щасливого життя, а сімейне життя- то точно не фонтан пристрасті, а , насамперед-компроміс, повага, любов і щоденна праця по збереженню того всього, Просто прийми як аксіому- зустрічання в юності і сімейне життя -то дві великі різниці, уж повір на слово. А мама навряд чи буде щаслива коли розведеться з любимою людиною ізалишиться сама з розбитим серцем, дітьми і неможливістю прийняти вибачення від чоловіка!

Востаннє редагував Джалка: 12.07.2010 о 12:20. Причина: Пізніше додано
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
CorwinAlex (13.07.2010), dart (26.02.2012), Dinara (12.07.2010), Манюня (12.07.2010), KOZHUH (12.07.2010), Punisher-x3m (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:30.