Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Xiaomi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2019, 00:12 #2744526   #401
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Redmi Note 4x. До епопеї з 4G у київстара жодних проблем з дозвонюванням не було. Тепер регулярно недозвон або "абонент поза зоною" при хорошому рівні сигналу. В відділеннях чи магазинах з терміналами - взагалі вибішує. Приват не дозвонюється чи СМСки не приходять - вийду на вулицю - зразу все з'являється. Сиджу на 3G-сімці і вже був почав думати, що проблема через це. Але от сьогодні паралельно до мого кнопочний Samsung "пропустив" дзвінок. Думаю, що все ж таки маємо проблеми з КС.
в мене аналогічна хрень і аналогічні проблеми хоч і сімка 4G LTE. Вже бавився з налаштуваннями чутливості мікрофона , але толку з того що мікрофон підкрутив , якщо якість зв'язку з Київстаром просто уг. Режим 2G - недопомагає майже. Або шити кастомом або міняти сімку. Хоча кастом я думаю не допоможе. Хоча інших варіантів я небачу з цим телефоном + Київстар
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 00:34 #2744530   #402
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Провів експеримент. Два телефона в кімнаті. Samsung S5610(кнопочний) і мій RN4X. Перевірка балансу не працює. Дозвону нема, абонент поза мережею. В інфі про рівень сигналу -102дБм. Виходжу на балкон - рівень зростає на 10-20дБм і є дозвон.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 06:47 #2744540   #403
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
в мене аналогічна хрень і аналогічні проблеми хоч і сімка 4G LTE. Вже бавився з налаштуваннями чутливості мікрофона , але толку з того що мікрофон підкрутив , якщо якість зв'язку з Київстаром просто уг. Режим 2G - недопомагає майже. Або шити кастомом або міняти сімку. Хоча кастом я думаю не допоможе. Хоча інших варіантів я небачу з цим телефоном + Київстар
В мене кнопочний Нокіа 8110 4G - така сама проблема із звязком як ви тут всі описуєте. Дзвонив до оператора - сказали можливо проблема із сімкою. В мене стояла сімка 4G. Пішов в магазин Київстар і замінив на нову сімку. Проблема з додзвонюванням залишилась. У телефоні також стоїть сімка від лайфселл 4G - все працює.

Помітив, що найскладніше додзвонитись у робочі години приблизно з 10:00 по 17:00. Потім ніби краще працює. Коротше, проблема явно у Київстара, але вони просто морозяться і не визнають того.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (06.01.2019), ion (06.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 12:05 #2744560   #404
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Xiaomi

В мене редмі 4,проблем з додзвонюванням і звязком немає.Але в мене сімка стара з 2003р,не міняв на нову з 4ж (він мені не потрібен).Просто обрізав і все.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 13:01 #2744567   #405
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
В мене редмі 4,проблем з додзвонюванням і звязком немає.Але в мене сімка стара з 2003р,не міняв на нову з 4ж (він мені не потрібен).Просто обрізав і все.
я міняв вимушено. телефон накрився (люмія майкрсофт) ремонтувати не було змісту то щоб тимчасово походити з простим кнопочним "бабушкофоном" то прийшлось міняти на сімку з всіма перехідниками щоб фізично в слот вставити сімку великого розміру. Ну і якраз то було влітку і тоді Жидостар безкоштовно всім міняв сімки з 4G lte підтримкою тому мені і поміняли. В простому кнопочному телефоні проблем не було жодних , вставив в смарт коли купив його і почалося. Нестабільний сигнал , погано чую або я або мене , під час розмови звук погіршується і я починаю чути співрозмовника так ніби він говорить через якийсь предмет перед мікрофоном. Або взагалі: дзвінок - абонент не абонент через 1 секунду передзвонюю - пішов гудок. І от такі чудеса постійно. На рівні телефона я вже зробив все що тільки можна . І рут і редагування сис.файлів аудіо-конфігів і перепрошивав заново оф.прошивкою глобал. Зрозумів одне- причина не в телефоні. Вставив 2-сімку - проблем жодних взагалі. Але київстар як основний в мене тому вимушено приходиться страждати.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:23 #2745127   #406
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Xiaomi

Хто підкаже, чому в Redmi 4 коли в тексті вставлене відео, воно йде без звуку, а якщо його відкрити в окремій вкладці - звук з'являється?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 19:56 #2755304   #407
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Апарат Xiaomi Redmi Note 4X Snapdragon.

Раніше був в списку на оновлення MIUI 11 , але останій апдейт списку був без нього.. Прошивок щотижневих немає і є деякі глюки прошивки (тихий динамік для розмов) і глючний сенсор приближення. Звісно рутом і танцям з бубном все так сяк рішається , але...

Вот думаю чи лишатися на Андроїді 7 і MIUI10 чи прошити Android 9 Pie.

- за MIUI10 - вже оболонка обкатана і всі глюки відомі і є деякі плюшки з коробки. Мінус версія андроїда не нова.

- за Android 9 Pie - є нові фішки і є апарати Ксяомі які взагалі з коробки на головму Андроїді без MIUI.

Хтось вже прошивався є якісь переваги нового Андроїда чи особливо змін немає ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 23:58 #2755386   #408
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Хтось вже прошивався є якісь переваги нового Андроїда чи особливо змін немає ?
друг прошивався. з плюсів наголошував на покращенні звучання музики, з мінусів автономність погіршилася і взаємодія з мі бендом.
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 09:00 #2755401   #409
yura15
Типово Відповідь: Xiaomi

Я пробував pixel experience на 9-му андроїді, автономність зросла, плавність інтерфейсу збільшилась, але я вернувся на miui, все таки управління жестами зручніше. редмі 5+
yura15 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (20.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 13:31 #2755456   #410
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Я пробував pixel experience на 9-му андроїді, автономність зросла, плавність інтерфейсу збільшилась, але я вернувся на miui, все таки управління жестами зручніше. редмі 5+
ну особливо жести не використовую хитрі якійсь , свайпи по суті і все. А сам 9 андроїд вартий уваги чи то просто більше типу тренд чим функціональність ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 20:44 #2755563   #411
yura15
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну особливо жести не використовую хитрі якійсь , свайпи по суті і все. А сам 9 андроїд вартий уваги чи то просто більше типу тренд чим функціональність ?
Вартий, суджу по своєму телефону.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 21:18 #2755569   #412
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Вартий, суджу по своєму телефону.
та бо я теж думаю прошити і думаю чи варто заморочуватись чи то просто так.. на любителя. Можеш якісь чевидні переваги якщо памятаєш озвучити ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 08:41 #2755622   #413
yura15
Типово Відповідь: Xiaomi

По батареї якщо мюі трима' два дня то девятка 2,5, чуть швидше працює, не так щоб став як пуля але приріст є, інтерфейс дуже простий, прикольна штука коли тема оформлення міняється в залежності від обоїв, камера гарно фотографує, але там є косяк- на екрані все звужене, хоча фото норм, може це через екран 18:9
Краще почитай 4пда розділ зі своїм телефоном, думаю там є відгуки людей. Якщо бужеш ставити то став pixel experience там оновлення по ота приходять.
yura15 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (21.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:06 #2755836   #414
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Таке питання:
також володію Xiaomi Redmi Note 4X Snapdragon, але ще стоїть версія муі 8.1.15.0 стабільна з коробки (на той час та й зараз без глюків, працює все супер). Якщо обновлюватися по повітрю, то буде поступово обновлятися спочатку одна обнова 8,2...., потім наступна і т.д. ....це так? Чи одразу 10? І взагалі чи варта обновляти?
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 11:20 #2755880   #415
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

потім наступна і т.д. ....це так? Чи одразу 10? - трохи не так. потім напишу.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 20:30 #2756005   #416
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата ще стоїть версія муі 8.1.15.0 стабільна з коробки
це часом не вєтнамка?
якщо вєтнамка то по повітрю не обновиш бо вона не офіційна
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2019, 08:33 #2756053   #417
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
це часом не вєтнамка?
якщо вєтнамка то по повітрю не обновиш бо вона не офіційна
Ні, це глобальна версія, все ок)
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2019, 19:33 #2756202   #418
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Ні, це глобальна версія, все ок)
сама остання прийшла мені десь місяць назад 10.2.3.0.

Якщо вірити списку на обновлення то Xiaomi Redmi Note 4X Snapdragon теоретично типу обновиться до MIUI 11
але десь аж в кінці року. До Xiaomi Redmi 4X вийшла і більш свіжі версії MIUI 10 , а от до Xiaomi Redmi Note 4X Snapdragon , якщо вірити слухам "поки правлять баги тому чекайте хз скільки."
Тому і постає дилема лишатися на MIUI 10 в очікуванні що під кінець рому MIUI 11 буде доступний для даної моделі і хз чи на 7 чи на 8 андроїді або ставити андроїд 10 без MIUI і мати чистий андроїд новий хоч і без оболонки MIUI . Тут є і свої плюси і мінуси.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2019, 08:22 #2756308   #419
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
потім наступна і т.д. ....це так? Чи одразу 10?
Можеш шось про це сказати?
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2019, 08:46 #2756310   #420
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
сама остання прийшла мені десь місяць назад 10.2.3.0.
Не глючить нічого? бо начитався що версія 10.2.2 якась глюкава виявилась.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:53.