Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2019, 10:59 #2760327   #3101
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А обмеження по висоті для кого???
ще раз тобі кажу - можна поставити знаки так, щоб відмахались, можна так, щоб вони людям допомагали.
в даному випадку знак стоїть "щоб відмахались" (поліція, контролюючі органи і т.д.)
знак "обмеження по висоті" доліпили до знаку, який там вже хз скільки стоїть, до якого всі місцеві вже звикли і не помічають.
я тобі ще раз кажу - як ти їздиш по тій дорозі мінімум раз в тиждень - ти її їдеш вже по памяті. в даішників навіть вид заробітку такий був - вішаємо знак обмеження чи кірпіч і стоїмо ловимо порушників, які той знак провтикали.
тому є вимога в ПДР що нові знаки мають супроводжуватись банером "Увага, встановлено нові знаки".
а такий стоїть тільки перед мостом вже.
але справа навіть не в знаках - просто одну і ту ж роботу можна зробити по різному і результат різний буде. в даному випадку бачимо результат пофігістичного виконання робіт.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (03.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 11:40 #2760330   #3102
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ще раз тобі кажу - можна поставити знаки так, щоб відмахались, можна так, щоб вони людям допомагали.
в даному випадку знак стоїть "щоб відмахались" (поліція, контролюючі органи і т.д.)
знак "обмеження по висоті" доліпили до знаку, який там вже хз скільки стоїть, до якого всі місцеві вже звикли і не помічають.
я тобі ще раз кажу - як ти їздиш по тій дорозі мінімум раз в тиждень - ти її їдеш вже по памяті. в даішників навіть вид заробітку такий був - вішаємо знак обмеження чи кірпіч і стоїмо ловимо порушників, які той знак провтикали.
тому є вимога в ПДР що нові знаки мають супроводжуватись банером "Увага, встановлено нові знаки".
а такий стоїть тільки перед мостом вже.
але справа навіть не в знаках - просто одну і ту ж роботу можна зробити по різному і результат різний буде. в даному випадку бачимо результат пофігістичного виконання робіт.
Табло на Протасевича про нові знаки також є. Але висить воно давніше, відколи обмеження 8т повісили. А таблички "Увага ще новіші знаки" не придумали. І така ж комбінація знаків як я тобі скинув є біля збаразького кільця. А "їзда по привичці" тупа відмазка. Чомусь ти пам'ятаєш про тАбличку і не пам'ятаєш, що ПДР тебе зобов'язувався не по привичці їздити, а за зміною дорожньої обстановки слідкувати
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 12:00 #2760332   #3103
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

ну на збаразькому так - є. на самому повороті де фактично 3 смуги і хер його хто бачить з лівої смуги, бо вся увага на поворот, на зеркала і на пішоходів бо попереду перехід.
та коротше - я тебе зрозумів, все вірно зробили, нема до чого придертись.
ПС: ти бува не маєш стосунку до виконавця робіт?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 12:10 #2760334   #3104
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну на збаразькому так - є. на самому повороті де фактично 3 смуги і хер його хто бачить з лівої смуги, бо вся увага на поворот, на зеркала і на пішоходів бо попереду перехід.
та коротше - я тебе зрозумів, все вірно зробили, нема до чого придертись.
ПС: ти бува не маєш стосунку до виконавця робіт?
Ні. І кривість встановлення окремих знаків мене також бісить. Як от, обмеження 40 з табличкою про зону дії в Кровінці перед автобусною зупинкою. Чи знак 70 в Чкрнихівцях, про який писав кількома постами раніше. На Збаразькому, можливо кривувато знак висить, в тому плані, що там його дійсно часто помітити важко, але на Протасквича ж читається і те, що ти його не помічаєш - твоя проблема
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 21:26 #2760401   #3105
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата П-ф-ф. В чернихівцях почали ремонт дороги. В зв'язку з цим, зрозуміло, треба обмежити швидкість. Так ось, В НАСЕЛЕНОМУ ПУНКТІ ставлять знак 70, 70 Карла, а після цього, через кількадесят метрів 50. НАФІГА, якщо в НП і так 50. І таких несуразиць вагон на наших дорогах. Словом "понабирають по оголошенню"
Не все так однозначно. Фактично ремонтується ділянка дороги від повороту з основної траси з Тернополя на Кременець до Черниховець і ще десь 100-150 м в самому селі.
Тобто знак 50 перед виїздом з села встановлює обмеження на всій ділянці ремонту, і діє аж до перехрестя. Ну а 70, дійсно, можна було і не ставити.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 22:05 #2760412   #3106
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Не все так однозначно. Фактично ремонтується ділянка дороги від повороту з основної траси з Тернополя на Кременець до Черниховець і ще десь 100-150 м в самому селі.
Тобто знак 50 перед виїздом з села встановлює обмеження на всій ділянці ремонту, і діє аж до перехрестя. Ну а 70, дійсно, можна було і не ставити.
Коли ви вже ПДР почнете читати?

Цитата Забороняється рух із швидкістю, що перевищує зазначену на знакові.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту.
Тобто після закінчення села і до перехрестя можна тулити 90
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (04.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2019, 22:09 #2760413   #3107
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Тобто після закінчення села і до перехрестя можна тулити 90
Отже, Чернихівці це село без жодного перехрестя.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 08:34 #2760428   #3108
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Отже, Чернихівці це село без жодного перехрестя.
Я не пам'ятаю зараз чи є там перехрестя від знака 50 до знака Кінець населеного пункту. Але дія знаку " обмеження швидкості" точно завершиться знаком "Кінець населеного пункту". Питання: Нафіга в населеному пункті ставити знак 50, якщо, згідно ПДР і так дозволена максимальна в Н.П 50, а після знаку Кінець населеного пункту обмеження швидкості вже не діє?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 08:37 #2760429   #3109
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Ну я думаю ви щойно довели те, що я написав петрові в офтопі - дорожники знаки ставлять однаково на всі випадки життя. просто фейсбук то одне, а реальне життя трохи інше, Петре.
взагалі то правила зобов'язують водія враховувати обстановку при виборі безпечної швидкості руху, а не "тулити" 90, бо це прямо не заборонено правилами.

Додано через 1 хвилину
Ти зробився чисто фейсбучним задротом, не в образу кажучи...

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 08:37. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 08:43 #2760431   #3110
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну я думаю ви щойно довели те, що я написав петрові в офтопі - дорожники знаки ставлять однаково на всі випадки життя. просто фейсбук то одне, а реальне життя трохи інше, Петре.
взагалі то правила зобов'язують водія враховувати обстановку при виборі безпечної швидкості руху, а не "тулити" 90, бо це прямо не заборонено правилами.

Додано через 1 хвилину
Ти зробився чисто фейсбучним задротом, не в образу кажучи...
Ну то давай всі знаки познімаємо, раз ПДР вимагає від водія враховувати дорожню обстановку, а не тулити 90. І... Який фейсбук, ти про що???? Поясни нафіга в Чернихівчях в самому селі знаки 70 і 50? Поясни нафіга в Кровінці перед автобусною зупинкою знак 40 в поєднанні з табличкою про зону дії знаку, фактично до кінця села??
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 09:31 #2760437   #3111
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

слухай, та я тобі багато можу таких "чому" намалювати.
от нафіга в кровінці через все село сплошна, якщо там за поворотом після того знака хороша ділянка де можна обігнати тихозода і нема там дворів, звідки може раптово хтось вибігти.
чому на поворотах немає розмітки 1.11, коли в тебе видимість добра, а в зустрічного її нема - а ти не можеш піти на обгін.
ти в якій країні живеш?
це реформована Україна! тут навіть зараз, на відкапіталеній Тернопіль Львів на всіх підйомах-спусках - сплошна, і всі, хто йде на спуск її ігнорять, бо є можливість обігнати, але хер хто здогадався там ту ж 1.11 намалювати.

а за знак - нема там його вже. а стояв він тав, коли ліміт був ще 60, і цілком "законно" можна було валити 80, що вс і робили. А так - знак зобов'язував тримати 60.

зате тепер є новий прикол - на Дружбі в районі автостанції знак попередження про перехд стоїть ПІСЛЯ переходу. при тому що знак переходу там стоїть так, що його можна і не побачити ввечері. І там щодня курсує нова реформована патрульна поліція на новому аутлендері - і все нормуль
а на днях там якась дамочка з дитиною у велокріслі і ще одною збоку на велосипеді збиралась переходити дорогу - бо видать подумала, що це знак пішохідного переходу, типу "підсилений", тому червоний і в трикутничку....

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
знак 40 в поєднанні з табличкою про зону дії знаку
корокатан до речі колись писав (і правильно), що такий знак не ставиться з табличкою зони дії.
тому дія його до перехрестя - а далі хай сосуть.
Цитата Зона дії знаків може бути зменшена:
для знака 3.29 Знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» — зміною на знакові величини максимальної швидкості руху;
все. інші варіанти там не вказані. ніяких табличок під таким знаком не передбачено.

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну то давай всі знаки познімаємо, раз ПДР вимагає від водія враховувати дорожню обстановку,
а ти хіба так не їздиш?
знаки мають допомагати водієві, а не втихомирювати його. наприклад ти можеш не знати, про небезпечне перехрестя чи недооцінити крутість повороту - то тобі ставлять знак обмеження швидкості - це розумно. так само і в тій кровінці - там варто пригальмувати було - і поставили той знак.
стосовно ремонту - тобі поставили знаки, щоб ти скинув швидкість, бо далі працюють люди. але якщо формально зона дії знаку закінчилась а на дорозі далі є техніка і люди - то ти будеш все рівно валити 90, бо вже можна?

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 09:31. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 09:33 #2760440   #3112
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
слухай, та я тобі багато можу таких "чому" намалювати.
от нафіга в кровінці через все село сплошна, якщо там за поворотом після того знака хороша ділянка де можна обігнати тихозода і нема там дворів, звідки може раптово хтось вибігти.
чому на поворотах немає розмітки 1.11, коли в тебе видимість добра, а в зустрічного її нема - а ти не можеш піти на обгін.
ти в якій країні живеш?
це реформована Україна! тут навіть зараз, на відкапіталеній Тернопіль Львів на всіх підйомах-спусках - сплошна, і всі, хто йде на спуск її ігнорять, бо є можливість обігнати, але хер хто здогадався там ту ж 1.11 намалювати.

а за знак - нема там його вже. а стояв він тав, коли ліміт був ще 60, і цілком "законно" можна було валити 80, що вс і робили. А так - знак зобов'язував тримати 60.

зате тепер є новий прикол - на Дружбі в районі автостанції знак попередження про перехд стоїть ПІСЛЯ переходу. при тому що знак переходу там стоїть так, що його можна і не побачити ввечері. І там щодня курсує нова реформована патрульна поліція на новому аутлендері - і все нормуль
а на днях там якась дамочка з дитиною у велокріслі і ще одною збоку на велосипеді збиралась переходити дорогу - бо видать подумала, що це знак пішохідного переходу, типу "підсилений", тому червоний і в трикутничку....

Додано через 3 хвилини

корокатан до речі колись писав (і правильно), що такий знак не ставиться з табличкою зони дії.
тому дія його до перехрестя - а далі хай сосуть.

все. інші варіанти там не вказані. ніяких табличок під таким знаком не передбачено.

Абсолютно погоджуюсь з Крокотаном. Хоча обмеження швидкості ставиться в поєднанні з табличкою. Знаєш коли, чи підказати?? Мова не про про те, треба знак в певному місці чи ні, мова про те, що той хто їх ставить сам не знає нормативки.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 09:50 #2760441   #3113
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Абсолютно погоджуюсь з Крокотаном. Хоча обмеження швидкості ставиться в поєднанні з табличкою. Знаєш коли, чи підказати?? Мова не про про те, треба знак в певному місці чи ні, мова про те, що той хто їх ставить сам не знає нормативки.
ну скажем так - я дотримуюсь табличок, бо не з тих задротів, які спецом будуть нариватись, щоб потім парити мізки поліцаям. є обмеження - тримаєм обмеження. хер з ним. поліція наша наразі радує, і за "адекватні" порушення не зупиняють. принаймі мене ще не зепиняли, хоч я часто перевищую, і іноді трохи вилажу за "+20", ловлять в основному геть прибацаних, які 100-ку по березовиці тиснуть.
в пдр під табличкою написано що може ставитись під під заборонними, попереджуючими і інформаційними знаками, що в принципі вроді як вказує, що і під обмеженням швидкості теж. з іншого боку для заборонних чітко вказано, як може обмежуватись їхня зона дії, і там написано те, що я процитував.
грунтовно тим питанням не цікавився - розкажеш - почитаю.

Додано через 6 хвилин
хм, швидким переглядом тем натрапив на ще одну цыкаву думку - табличко 7.2.1 зона дії знака може бути ЗМЕНШЕНА, а не збільшена. тобто якщо його дія до перехрестя - то табличка не може її продовжити за ним.
ну але вертаємся до того, в якій країні ми живемо - як наші ДАІшники його поставили - то можна не сумніватись, що наші поліцаї вважали його зону дії як на табличці.

Востаннє редагував switch: 04.06.2019 о 09:50. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 09:52 #2760443   #3114
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну скажем так - я дотримуюсь табличок, бо не з тих задротів, які спецом будуть нариватись, щоб потім парити мізки поліцаям. є обмеження - тримаєм обмеження. хер з ним. поліція наша наразі радує, і за "адекватні" порушення не зупиняють. принаймі мене ще не зепиняли, хоч я часто перевищую, і іноді трохи вилажу за "+20", ловлять в основному геть прибацаних, які 100-ку по березовиці тиснуть.
в пдр під табличкою написано що може ставитись під під заборонними, попереджуючими і інформаційними знаками, що в принципі вроді як вказує, що і під обмеженням швидкості теж. з іншого боку для заборонних чітко вказано, як може обмежуватись їхня зона дії, і там написано те, що я процитував.
грунтовно тим питанням не цікавився - розкажеш - почитаю.
Табличка "зона дії" може обмежувати дію знаку, а не продовжувати. Наприклад, є крутий поворот перед яким треба скинути швидкість. А перехрестя за ним немає. Ставлять перед ним знак 50 з табличкою 300 м, далі тули свої 90.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 10:03 #2760444   #3115
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

ну взагалі хз - по ідеї мав би ставитись "кінець всіх заборон".
ну то таке - раз така тьорка - куди кому і що написати за той знак в смт. Дружба? бо по моєму його тупо не в ту сторону розвернули (це дублюючий для тих, хто їде в напрямку тернополя) але так як там 2 перехода - то навіть я бувало що дьоргався, коли бачив перед собою зебру - все таки спрацьовує досвід і автоматизм - і ти бачачи перед собою попереджуючий знак - не очіуєш, що виїдеш на перехід ще до нього.

Пояснюю: якщо їхати з тернополяна теребовлю то ти проїжаєш попереджуючий знак, за ним трохи далі іде перехід, потім ще один перехід на самій зупинці і за зупинкою стоїть ще один попереджуючий знак. причому знак того другого переходу - стоїть далеко від краю і його можна не помітити. тобто ти бачив попереджуючий, проїхав перехід, бачиш наступний попереджуючий - ти не очікуєш до нього ще одного переходу - а він там є. маєш аварійно небезпечну ситуацію на рівному місці.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 10:07 #2760446   #3116
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну взагалі хз - по ідеї мав би ставитись "кінець всіх заборон".
ну то таке - раз така тьорка - куди кому і що написати за той знак в смт. Дружба? бо по моєму його тупо не в ту сторону розвернули (це дублюючий для тих, хто їде в напрямку тернополя) але так як там 2 перехода - то навіть я бувало що дьоргався, коли бачив перед собою зебру - все таки спрацьовує досвід і автоматизм - і ти бачачи перед собою попереджуючий знак - не очіуєш, що виїдеш на перехід ще до нього.
ПДР 33.7.
Цитата У разі застосування разом із заборонними знаками таблички зменшують зону дії знаків.
А щодо, ще одного знака, можна і так, але це додатковий стовпчик( гроші) знак(гроші)
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 14:55 #2760475   #3117
Garko
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Отже, Чернихівці це село без жодного перехрестя.
Є в Чернихівцях Т-подібні перехрестя.
Garko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 15:27 #2760919   #3118
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата На Гаївському мості у Тернополі знову великі затори. Тепер це пов’язано із нещодавно поставленими обмежувачами руху.
Тому що поставити двої толкових мусорів на клєвєрі біля Ватри розуму нема. Треба обовязково щоб хтось іногородній підїхав впритул до рамки і там застряг.
Ну бо ж план по постановах ніхто не відміняв.

Служити та захищати. Девіз національної поліції.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 17:28 #2760948   #3119
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тому що поставити двої толкових мусорів на клєвєрі біля Ватри розуму нема. Треба обовязково щоб хтось іногородній підїхав впритул до рамки і там застряг.
Ну бо ж план по постановах ніхто не відміняв.

Служити та захищати. Девіз національної поліції.
Тому що є знаки. Скільки патрулів ти готовий оплачувати бо олені на знаки не дивляться?

Востаннє редагував Petro Ford: 10.06.2019 о 17:58.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 17:33 #2760951   #3120
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тому що поставити двої толкових мусорів на клєвєрі біля Ватри розуму нема
а для фіга їх там ставити,якщо більшість йде в обїзд через В.Гаї ?)
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:27.