Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2017, 06:42 #2700776   #1
Новак
 
Аватар для Новак
Типово За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Проста математична задачка.
Присвячується тим, хто вірить словам так званих свідків Єгови про майбутній вік.
Бо Ісус сказав, що ті люди, які досягнуть воскресіння з мертвих і життя в майбутньому віці, вже не женяться і заміж не виходять, а подібні анголам. (Лук.20:35-36)
Ну а керівники організації свідків не вірять Ісусу Христу і розповідають своїм адептам про те, що у майбутньому віці люди будуть продовжувати розмножуватися, перебуваючи у вічних матеріальних тілах.
Отож, задача.
Дані:
1. Маємо 10 мільйонів людей на початковому етапі, порівну чоловіків і жінок. Число дещо применшене, насправді свідки думають, що їх буде набагато більше. Прошу свідків не обурюватися з цього приводу. Якщо хочете, можемо почати зі 100 млн.
2. Виходячи з людської фізіології, будемо вважати, що одна пара людей, починаючи з віку 20 років, народжує одну дитину кожного року.
Запитання:
Скільки часу потрібно, щоб популяція людей виросла настільки, щоб вони вкрили всю планету Земля, так, що на кожному квадратному метрі поверхні Землі, стояла (сиділа) одна людина? (для довідки: площа поверхні земної кулі 510 065 700 км², або 510 065 700 000 000 м2. Суша займає трохи менше третини площі поверхні Землі, але... але давайте не будемо зважати на такі дрібниці і знехтуємо цим. Будемо рахувати щодо всієї поверхні Землі.
Отож, чекаю на відповідь.
Для тих, хто прогуляв математику: можете просто писати свою думку зі стелі.
То за скільки років такі вічні свідки вкриють всю поверхню Землі?

Востаннє редагував Новак: 25.07.2017 о 07:55.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2017, 08:32 #2700799   #2
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Новак, ти упереджений.
Більше 500 учнів могли поміститися в одному домі. В таке ти свято віриш. А от свідки по-твоєму такі не стримні в сексі, що будуть залітати з регулярністю раз в рік і наплодяться так, що не будуть вміщатися на планеті.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2017, 11:17 #2700805   #3
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А от свідки по-твоєму такі не стримні в сексі, що будуть залітати з регулярністю раз в рік і наплодяться так, що не будуть вміщатися на планеті.
Що значить "залітати"?
Здорові люди, які регулярно займаються сексом і не вживають методів запобігання, народжують, в середньому, одну дитину щороку.
Чи Ви вважаєте, що свідки будуть нездоровими, або вживатимуть контрацептиви в майбутньому віці, не бажаючи народжувати дітей?

Додано через 2 години 32 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Невмирущих людей (суперлюдей) ніколи не існувало і не буде існувати. Вічне життя- це не є невмирущість, Адам мав вічне життя, але був вмирущим, втратив вічне життя- вмер. Вічне життя- це дар від Бога, який можна втратити, якщо чинити зло.
Ви збираєтеся чинити зло?
У майбутньому віці зла вже не буде, схаменіться! В майбутній вік такі не пройдуть.

Тому, давайте не будемо жонглювати термінами і зосередимося на задачці. Чи невмирущі чи вічноживущі (за Вашим визначенням) люди, виконуючи Божу вказівку "плодіться і наповняйте Землю" за скільки років її наповнять з умов, сформульованих в задачі?

Востаннє редагував Новак: 25.07.2017 о 11:18. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2017, 18:22 #2700925   #4
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що значить "залітати"?
Здорові люди, які регулярно займаються сексом і не вживають методів запобігання, народжують, в середньому, одну дитину щороку.
Та ладно, Новак. З власного досвіду знаю що це не так.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2017, 19:51 #2700940   #5
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Та ладно, Новак. З власного досвіду знаю що це не так.
Ну, не поширюй свій досвід на глобальні масштаби.
Недавно по ТБ була передача про "кашкетників" які живуть без будь-якого запобігання, так там у них у сім"ях більше десятка дітей у кожній. І це ж вони не в райських умовах живуть, в них також тіла не є досконалими.
--------------------------
Дивіться що я вирахував по темі:
0 (років) - 100 млн (людей), всі дорослі, жодної дитини
1 - 150 млн (перше покоління дітей, + 50 млн)
2 - 200
3 - 250
до 19 років все просто, +50 млн кожного року
19 - 1050 млн.
після 20 років починають розмножуватися діти, їх перше покоління (50 млн дають 25 млн. потомків, а за ними кожне наступне ще + 25)
20 - 1050+50+25=1125
21 - 1125+50+25+25=1225
22 - 1225+50+25+25+25=1350
...
39 - 1050+50х19+((25+25х19)х19)/2=1050+950+4750=6750 (млн)

Отже, через 40 років, зі 100 млн. початкової кількості людей, з"явиться 6 млрд. 750 млн. усього населення.
Це я вам скажу не просто ріст, а величезний ріст!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 08:27 #2700992   #6
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, не поширюй свій досвід на глобальні масштаби.
Недавно по ТБ була передача про "кашкетників" які живуть без будь-якого запобігання, так там у них у сім"ях більше десятка дітей у кожній. І це ж вони не в райських умовах живуть, в них також тіла не є досконалими.
--------------------------
Дивіться що я вирахував по темі:
0 (років) - 100 млн (людей), всі дорослі, жодної дитини
1 - 150 млн (перше покоління дітей, + 50 млн)
2 - 200
3 - 250
до 19 років все просто, +50 млн кожного року
19 - 1050 млн.
після 20 років починають розмножуватися діти, їх перше покоління (50 млн дають 25 млн. потомків, а за ними кожне наступне ще + 25)
20 - 1050+50+25=1125
21 - 1125+50+25+25=1225
22 - 1225+50+25+25+25=1350
...
39 - 1050+50х19+((25+25х19)х19)/2=1050+950+4750=6750 (млн)

Отже, через 40 років, зі 100 млн. початкової кількості людей, з"явиться 6 млрд. 750 млн. усього населення.
Це я вам скажу не просто ріст, а величезний ріст!
В Ноя тоді скільки мало бути дітей?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 09:24 #2701002   #7
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
В Ноя тоді скільки мало бути дітей?
До чого тут Ной?
Зараз, при недобрій екології і хворобливих тілах, у сім"ях, де заборонена контрацепція, буває більше десятка дітей. Таких прикладів купа.
Про що ми сперечаємося? Мова ж про ідеальні умови в Раю, і про ідеально здорових людей.
...
По темі. Ось що знайшов в Гуглі:
Цитата Экологи выделяют максимальную рождаемость в условиях отсутствия лимитирующих экологических факторов (добиться этого весьма сложно, даже невозможно). Под максимальной рождаемостью понимается теоретически возможный максимум скорости образования новых особей в идеальных условиях. Размножение организмов сдерживается только их физиологическими особенностями. Теоретическая скорость размножения различных видов может быть довольно высокой. Если взять за основу такой показатель, как время захвата видом всей поверхности Земли, то для бактерии холеры Vibrio cholerae он будет составлять 1,25 суток, для диатомовой водоросли Nitschia putrida — 16,8, для домашней мухи Musca domestica — 366, для курицы — около 6000, для слона — 376 000 суток.
Якщо слони можуть повністю заповнити Землю за 1000 років, а кури за 20 років, то людина, думаю, десь посередині між ними.
Думаю, можна вважати, що років за 400-500 люди повністю заповнили б поверхню Землі. Тварин взагалі не враховуємо.
Що далі? Обмежувати (припиняти) народжуваність?
Будувати багатоповерхові казарми?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 13:53 #2701049   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Люди просто колонізують сусідні планети і все. Проблема вирішена.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 14:31 #2701055   #9
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Люди просто колонізують сусідні планети і все. Проблема вирішена.
Як? Яким чином колонізувати Венеру, Марс, Меркурій? Я вже не кажу про Юпітер.
Чи Бог перетворить ці планети на квітучий Рай?
Чи тіла людей на такі, що складаються з високотемпературної плазми в оболонці захисних полів?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 15:06 #2701063   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як? Яким чином колонізувати Венеру, Марс, Меркурій? Я вже не кажу про Юпітер.
Чи Бог перетворить ці планети на квітучий Рай?
Чи тіла людей на такі, що складаються з високотемпературної плазми в оболонці захисних полів?
Добре що ти визнаєш сам факт наявності цих планет, це вже прогрес А то ще буквально недавно таких от єретиків на вогнищах спалювали. Ще як скажеш що не вважає планету Земля центром, навколо якого все обертається то взагалі буде шик.
Про кита на якому стоять черепахи, що тримають пласку Землю навіть не цікавлюся

Щодо того як вони це зроблять то тут питання дуже складне. Наприклад, чи міг Александр Белл пояснити, яким чином з допомогою його винаходу люди майбутнього (тобто ми) зможемо зі смартфону оплачувати комунальні послуги. Я собі так думаю що не зміг би, просто тому що йому були невідомі такі поняття та технології.
Те саме зараз із нами. Ми не може собі уявити технологій майбутнього, і тому здається що нема шляху.

Зрештою, ти би міг подумати логічно - ти ж не їздиш на ослі і не одягаєшся як Ісус, 2000 років тому? А чому? А все тому що Бог дав людині безцінний дар творити.


До чого я це все веду. Жоден сектант, який користується всіма благами цивілізації, але вперто топить за вирвані з контексту цитати тисячолітньої давнини, впринципі не в змозі зрозуміти де він зараз є. Або просто не хоче, бо це йому вигідно фінансово.

Прости їх Господи, ібо невідають вони що творять.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 16:12 #2701082   #11
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зрештою, ти би міг подумати логічно - ти ж не їздиш на ослі і не одягаєшся як Ісус, 2000 років тому? А чому? А все тому що Бог дав людині безцінний дар творити.
Є люди, які і зараз іздять на конях, верблюдах, слонах та віслюках і в вус не дують.

А щодо "дару творити", то творити людина може тоді, коли в неї є умови для життя. А умови для життя є на Землі.
А от на Венері, там температура біля 400 градусів Цельсія і тиск біля 90 атм. на поверхні. А ще несприятлива атмосфера і ураганні вітри. Сидячи тут, на дивані перед компом, Вам легко творити нову Венеру, таку як Земля. Тільки от то все не більше, як фантазії Вєснухіна.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 16:13 #2701083   #12
yarko3
Banned
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Новак. Ти уже прочитав статтю у вікі про терраформування наприклад тієї ж Венери, як я тобі радив?
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 16:24 #2701088   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Новак. Ти уже прочитав статтю у вікі про терраформування наприклад тієї ж Венери, як я тобі радив?
О прекрасна фантастична стаття!
Я хоч зараз можу легким порухом думки терраформувати Меркурій.
А Ви можете?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 16:27 #2701089   #14
yarko3
Banned
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Там одразу пояснюють, що це на даний час лише теоретичний сценарій. Але не неможливий для майбутнього.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 16:31 #2701090   #15
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є люди, які і зараз іздять на конях, верблюдах, слонах та віслюках і в вус не дують.
Дай вгадаю - це не ти? Вгадав?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А щодо "дару творити", то творити людина може тоді, коли в неї є умови для життя. А умови для життя є на Землі.
Тобто в печерних людей були всі умови для життя? Ясно. Понятно.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А от на Венері, там температура біля 400 градусів Цельсія і тиск біля 90 атм. на поверхні.
Біда та й годі на тій Венері.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А ще несприятлива атмосфера і ураганні вітри. Сидячи тут, на дивані перед компом, Вам легко творити нову Венеру, таку як Земля. Тільки от то все не більше, як фантазії Вєснухіна.
Не знаю хто такий Вєснухін, але сидіти за компом і угарати з ідіотів, які в наш час всерйоз вважають що космом це таке широкє і глибоє, доставляє.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 07:59 #2701416   #16
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До чого тут Ной?
Зараз, при недобрій екології і хворобливих тілах, у сім"ях, де заборонена контрацепція, буває більше десятка дітей. Таких прикладів купа.
Про що ми сперечаємося? Мова ж про ідеальні умови в Раю, і про ідеально здорових людей.
...
По темі. Ось що знайшов в Гуглі:


Якщо слони можуть повністю заповнити Землю за 1000 років, а кури за 20 років, то людина, думаю, десь посередині між ними.
Думаю, можна вважати, що років за 400-500 люди повністю заповнили б поверхню Землі. Тварин взагалі не враховуємо.
Що далі? Обмежувати (припиняти) народжуваність?
Будувати багатоповерхові казарми?
Не знаю. У всякому разі Єгова запланував, щоб люди наповнили землю. Очевидно, що він знає, що робити далі.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 11:51 #2701457   #17
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не знаю. У всякому разі Єгова запланував, щоб люди наповнили землю. Очевидно, що він знає, що робити далі.
Можна потоп влаштувати, наприклад. Щоб місце звільнити.

Я от одного ніяк зрозуміти не можу. Як так можна жити користуючись, для прикладу, інтернетом, про який в Біблії ні слова не сказано, або скажем коли їдеш в автомобілі використовувати пасок безпеки, і в той же самий час розказувати що навсеволябожа. Ну чи воля Єгови/Аллаха/Будди/Літаючого Макаронного Монстсра це зараз не суть важливо.

Невже сектанти реально не бачать протиріччя? Невже теорія про те, що Бог дав людині мозок для того щоб вона ним думала і творила, ніяк не може бути прийнята? Чому? Це ж і логічно і вписується у всі шаблони.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 13:07 #2701471   #18
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не знаю. У всякому разі Єгова запланував, щоб люди наповнили землю. Очевидно, що він знає, що робити далі.
Він то знає.
Питання в іншому, в тому, що саме проповідують свідки Єгови, ніби-то від імені Єгови.
От свідок Учень, який називає себе офіційним представником Єгови на Землі, ніяк не може пояснити питання воскресіння десятків мільярдів людей під час тисячолітнього царювання і їх життя протягом цього часу.
Ніяк не може пояснити як це так, що дехто житиме два рази і помре два рази. І це все ще до Суду перед білим престолом (Об.20:11)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2017, 21:57 #2701631   #19
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
коли їдеш в автомобілі використовувати пасок безпеки, і в той же самий час розказувати що навсеволябожа.
Взагалі-то СЄ не кажуть: "навсеволябожа". Наборот. За їхньою ідеологією Бог не втручається зараз в справи людства.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2017, 15:09 #2703835   #20
Vityab
Типово Відповідь: За який час невмирущі люди заповнять планету Земля?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він то знає.
Питання в іншому, в тому, що саме проповідують свідки Єгови, ніби-то від імені Єгови.
От свідок Учень, який називає себе офіційним представником Єгови на Землі, ніяк не може пояснити питання воскресіння десятків мільярдів людей під час тисячолітнього царювання і їх життя протягом цього часу.
Ніяк не може пояснити як це так, що дехто житиме два рази і помре два рази. І це все ще до Суду перед білим престолом (Об.20:11)
Ось з контексту 20 розділа книги Об'явлення витікає, що воскреснуть тільки ті, що увійдуть в число 144000, а люди які переживуть Армагедон будуть тисячу років йти до досконалості. Потім буде випущений Сатана Дьявол і ті люди, які підуть за Сатаною будуть знищені в Гієні. А потім будуть воскресені всі інші. І ті хто заслуговував на знищення будуть також знищуватись в Гієні.
Прихований текст: Об'явлення 20: 
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:58.