Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Результати опитування: Хто, на вашу думку, стане чемпіоном світу у Південній Африці?
Восьминіг Пауль 100,500 100.00%
Іспанія 0 0%
Голосували: 100500. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.07.2010, 21:15 #1399815   #861
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ненавижу дивитись футбол з коментами того Шустера. Ще мені один спец в футболі. От на ICTV коментатор чітко, ясно і цікаво коментує матч.
Наші коментатори умніки одіночки дуже багато беруть не себе... справа телевізійного спортивного коментатора озвучувати події на полі і називати фамілії і номера футболістів, а розсуждати про події які відбуваються на полі не мають морального права...
Один приклад: в кожного різні думки про Анрі і його підлий підіграш рукою... так от, в першому матчі французів на ЧС на ІСТВ в моменті де Анрі апелював до арбітра про руку суперника, коментатор почав ламати з себе великого дотепника, будучи ніким, і недостойним навіть бутси після Анрі доносити, а я впевнени що 99,9% в тому епізоді з рукою зробили б так само, тимбільше якщо б судья не свиснув...
Я шустика не захищаю бо він тоже зря пхається в футбол зі своїм "да... да...." але на ІСТВ такі тупі що неможуть нівіть приглушити трохи інтершум, щоб не було так чути дурнуватих вувузел.
А от програма "3-тій тайм" зачот +100500

Востаннє редагував Beerman: 13.07.2010 о 21:20.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 21:20 #1399821   #862
Ясне_Сонечко
Guest
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

зацепила(

фінал був очікуваним, іспанці молодці, а ви причепились до Шустера(((
Я умиваю руки.

Додано через 3 хвилини
Beerman, респект тобі)

Востаннє редагував Ясне_Сонечко: 13.07.2010 о 21:20. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 21:45 #1399861   #863
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
справа телевізійного спортивного коментатора озвучувати події на полі
Я перепрошую, але я бачу події на полі, мені не треба їх озвучувати, це ж не радіо. А вот Шустер і колеги намагаються проаналізувати епізод, та і взагалі ржачно деколи їх послухати. Чувак любить футбол, замутив власну передачу, займається улюбленою справою. Хто може подібним похвалитись?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 22:21 #1399911   #864
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я перепрошую, але я бачу події на полі, мені не треба їх озвучувати, це ж не радіо. А вот Шустер і колеги намагаються проаналізувати епізод, та і взагалі ржачно деколи їх послухати. Чувак любить футбол, замутив власну передачу, займається улюбленою справою. Хто може подібним похвалитись?
ти так і не розібрався на чиї я стороні, Шустер правильно зробив що запросив бувших футболістів і разом з ними обговорювали епізоди, а не на свій розсуд ляпали з Петьою язиком...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 08:00 #1400166   #865
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Наші коментатори умніки одіночки дуже багато беруть не себе... справа телевізійного спортивного коментатора озвучувати події на полі і називати фамілії і номера футболістів, а розсуждати про події які відбуваються на полі не мають морального права...
Правда? Тоді це були би до усрачки нудні коментарі. І для чого ж тоді запрошувати кількох коментаторів? Щоб по черзі говорили кому віддав пас Іньєста і на кому сфолив ван Боммель?) Коментатори повинні розумітись у футболі і тонко оцінювати (читай, давати коментар) по найбільш цікавих ігрових епізодах. Якщо вони переплітаються з цікавими подіями, які передували матчу - чому б і ні? Так коментують у прогресивному світі. Я, наприклад, при перегляді АПЛ віддаю перевагу англійським коментаторам, які на слова не менш гострі, ніж Босянок чи Вацко. Це і є суть роботи телевізійного коментатора. А рустер я можу перед матчем прочитати, як і побачити під час матчу хто кому віддав пас)

Цитата Один приклад: в кожного різні думки про Анрі і його підлий підіграш рукою... так от, в першому матчі французів на ЧС на ІСТВ в моменті де Анрі апелював до арбітра про руку суперника, коментатор почав ламати з себе великого дотепника, будучи ніким, і недостойним навіть бутси після Анрі доносити, а я впевнени що 99,9% в тому епізоді з рукою зробили б так само, тимбільше якщо б судья не свиснув...
І які ж різні думки в кожного?) Гол забитий не по правилах? Так. Так які можуть бути різні думки???

Цитата Шустер правильно зробив що запросив бувших футболістів і разом з ними обговорювали епізоди, а не на свій розсуд ляпали з Петьою язиком...
Бути колишнім футболістом, ще не означає правильно і грамотно висловлювати по кожному епізоді. Заяєв вон таку єресь ніс, просто ппц)))
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 08:22 #1400190   #866
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Правда? Тоді це були би до усрачки нудні коментарі. І для чого ж тоді запрошувати кількох коментаторів? Щоб по черзі говорили кому віддав пас Іньєста і на кому сфолив ван Боммель?) Коментатори повинні розумітись у футболі і тонко оцінювати (читай, давати коментар) по найбільш цікавих ігрових епізодах. Якщо вони переплітаються з цікавими подіями, які передували матчу - чому б і ні? Так коментують у прогресивному світі. Я, наприклад, при перегляді АПЛ віддаю перевагу англійським коментаторам, які на слова не менш гострі, ніж Босянок чи Вацко. Це і є суть роботи телевізійного коментатора. А рустер я можу перед матчем прочитати, як і побачити під час матчу хто кому віддав пас)
ну кожному своє...

Цитата І які ж різні думки в кожного?) Гол забитий не по правилах? Так. Так які можуть бути різні думки???
такі що одні не котять бочку на Анрі, а інші називають його останім лохом.


Цитата Бути колишнім футболістом, ще не означає правильно і грамотно висловлювати по кожному епізоді. Заяєв вон таку єресь ніс, просто ппц)))
тут ти прав, телевізіонщики мають підібрати людину професіонала з нормальною речю.

П.С. чувак тобі що цікаво всюди спорити зі мною? ти які команду в національній першості підтримуєш?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 08:36 #1400209   #867
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
одні не котять бочку на Анрі, а інші називають його останім лохом.
Так це ж добре, виникає спір, дискусія, під час цього випливають інші цікаві факти. А якби в них всіх була одна думка, то було б:

- Я вважаю, що Анрі лох.
- Я теж
- Гм, ок.

І все )))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 08:39 #1400216   #868
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
П.С. чувак тобі що цікаво всюди спорити зі мною? ти які команду в національній першості підтримуєш?
А я всюди сперечаюсь з тобою? Сорі, нічого особистого Мабуть піднімаєш теми, на які у мене інше бачення, ніж у тебе.

В Україні за рідну Нивушку) У "вишці" особливих симпатій немає, але подобається гра Металіста і Шахтаря. А взагалі я більше АПЛ люблю) Фан МЮ з більш ніж 10-річним стажем.
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 19:58 #1400884   #869
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

бухий Піке плюнив в колишнього президента Валенсії))))
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (16.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2010, 22:25 #1403129   #870
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prescout (16.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2010, 10:14 #1412694   #871
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Забавная статистика от тувалу:

В какой форме играли футболисты на ЧМ и какая фирма выиграла:


В форме
adidas играли следующие 12 команд :
Мексика ,ЮАР, Франция,Аргентина, Греция, Нигерия, Германия, Словакия, Дания, Парагвай, Япония, Испания.


NIKE (9 команд)
: Корея, Словения, США, Австралия, Сербия, Н.Зеландия, Нидерланды, Бразилия, Португалия.

PUMA (7 команд)
: Уругвай, Алжир, Гана, Италия, Камерун, Швейцария, КотДивуар

UMBRO
: Англия

LEGEA
: КНДР

BROOKS
: Чили

JOMA
: Гондурас


В 1/8 финала вышли:


adidas
- 7 команд
NIKE - 5команд
PUMA- 2 команды
UMBRO- 1 команда
BROOKS-
1 команда

в 1/4 финала вышли:


adidas
- 4 команды
NIKE - 2командыPUMA - 2 команды

в 1/2 финала вышли:


adidas
- 2 команды
NIKE - 1 команда
PUMA - 1 команда

финал
adidas -NIKE

Чемпионом становится фирма
adidas
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (28.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2010, 18:15 #1418567   #872
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чемпіонат Світу 2010 (ПАР)

Тренера сборной КНДР отправили на исправительные работы
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:46.