Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.04.2017, 07:57 #2690334   #1
Vezy4uj
Учасник
Post Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Задумав даний проект. Шукаю не просто майстра, а фаната справи, якому було б цікаво таке втілити, не так заради грошей (бюджет звісно є) а заради того, що таке цікаво зробити. Словом, шукаю майстра, який допоможе збудувати Hot Rodа на базі Mercedes W115 1976р. (плачущий), дане авто для переробки вже куплено. Також був придбаний автомобіль Mercedes W210 (очкарик) 1997р, заради двигуна ОМ 604 і коробки, він і буде донором. Якщо в двох словах по роботі, то: переробка проводки, перекрутка лап на моторі, переварка глушителя біля випускного колектора, переварка кардана з наступним балансуванням і так далі. В Києві є майстер, який вже втілював подібний проект, з ним вже обговорені всі підводні камні, всі дрібниці з якими прийдеться зіштовхнутися, він допоможе зі всією необхідною інформацією. Якщо така людина в нас не найдеться, то прийдеться перебиратися в столицю. Будь ласка, коментарі типу: збережи в оригіналі, краще купити нову машину і так далі.. прохання не залишати. Задумано ще багато проектів, тому має бути весело)

Можливо хтось колись Свапав двигун. Знає майстрів, контори.

Востаннє редагував Vezy4uj: 30.04.2017 о 13:18.
Vezy4uj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 14:56 #2690354   #2
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Цитата
Допис від Vezy4uj Переглянути допис
Задумав даний проект. Шукаю не просто майстра, а фаната справи, якому було б цікаво таке втілити, не так заради грошей (бюджет звісно є) а заради того, що таке цікаво зробити. Словом, шукаю майстра, який допоможе збудувати Hot Rodа на базі Mercedes W115 1976р. (плачущий), дане авто для переробки вже куплено. Також був придбаний автомобіль Mercedes W210 (очкарик) 1997р, заради двигуна ОМ 604 і коробки, він і буде донором. Якщо в двох словах по роботі, то: переробка проводки, перекрутка лап на моторі, переварка глушителя біля випускного колектора, переварка кардана з наступним балансуванням і так далі. В Києві є майстер, який вже втілював подібний проект, з ним вже обговорені всі підводні камні, всі дрібниці з якими прийдеться зіштовхнутися, він допоможе зі всією необхідною інформацією. Якщо така людина в нас не найдеться, то прийдеться перебиратися в столицю. Будь ласка, коментарі типу: збережи в оригіналі, краще купити нову машину і так далі.. прохання не залишати. Задумано ще багато проектів, тому має бути весело)
Знаю тільки одного такого фаната - ZTVR.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sasha (11.05.2017), Vezy4uj (29.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 15:00 #2690355   #3
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

По доброму завідую, Вам. Це класна затія, надіюсь колись буду мати достатньо коштів та часу щоб реалізувати подібне, правда мені подобаються авто типу старого Моргана)))
Щодо майстрів, із таким завзяттям та відповідальністю мені в Тернополі не зустрічались.
Вам же бажаю найти потрібного і реалізувати проект як найкраще!!!

Додано через 1 хвилину
Будь-ласка зеведіть борт журнал, було б цікаво за процесом спостерігати.

Востаннє редагував netby: 29.04.2017 о 15:00. Причина: Пізніше додано
netby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 15:22 #2690359   #4
Vezy4uj
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

roma22101987 Дякую, спробую зв'язатися.

netby Головне бажання, терпіння і не зраджувати мрію) я теж довго до цього йшов. Моргана не маю, а от пару Мерседесів, Опелів 30-тих найдеться, тому розумію) Надіюсь вистачить з часом і на них сил.
За борт журнал, якщо прийдеться гнати, щоб робили під ключ, то процес і сам не бачитиму. То по часу - 2 місяці і прийму вже лишень готову роботу. То не так цікаво.. але як варіант, куди ж діватись
Vezy4uj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 15:48 #2690361   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Знаю одного спеца-самодєлкіна з Монастириська. Має власний автосервіс і в вільний час конструює різні механізми. Його гордість - 3 осний, повнопривідний (6х6) всюдихід на базі Волинянки (шассі, підвіска, коробка, двіжок - від фольца). Якщо матиму нагоду з ним побачитись - можу спитати, чи зацікавив би його такий проект. Технічно він йому під силу, я думаю, але в нього просто інтерес трохи в іншому напрямку розвивається.
буду дома - пошукаю на ноуті фотки того його всюдихода.
ПС: ну або якщо є знайомі в Монастириську - то можна самому до нього підрулити. Думаю його там більшість знає, звати Ігорем.

Востаннє редагував switch: 29.04.2017 о 15:54.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vezy4uj (29.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 16:48 #2690366   #6
Vezy4uj
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

switch Дякую, дійсно, то не так вже і далеко. В мене не такі кардинальні зміни.. по великому рахунку.. перекинути двигун зі всім навісним з донора + нюанси.
6х6 це жесть, БТР якийсь)
Vezy4uj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 18:18 #2690371   #7
yakudza
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Знаю одного спеца-самодєлкіна з Монастириська. Має власний автосервіс і в вільний час конструює різні механізми. Його гордість - 3 осний, повнопривідний (6х6) всюдихід на базі Волинянки (шассі, підвіска, коробка, двіжок - від фольца). Якщо матиму нагоду з ним побачитись - можу спитати, чи зацікавив би його такий проект. Технічно він йому під силу, я думаю, але в нього просто інтерес трохи в іншому напрямку розвивається.
буду дома - пошукаю на ноуті фотки того його всюдихода.
ПС: ну або якщо є знайомі в Монастириську - то можна самому до нього підрулити. Думаю його там більшість знає, звати Ігорем.
Ну знаю особисто. По перше - Ігор сам не спец, а лише голодний власник капарного автосервісу. По друге - "проекти" робить для себе чужими руками і по чужих шаблонах. Ну і як натякнулось в дописі - інтереси йдуть в на два порядки вище (читай дорожче) від реалій сьогодення. Відповідно за ціну його послуг можна з Австралії баггі своїм ходом пригнати і розмитнити. Колись татові жигана пів року малював. З місцевих людей майже ніхто не хоче мати з ним справи, хіба каса і нервова система з неба прилетіли. Ну реально не рекомендую зв'язуватися.
П.С. Рекомендую пошукати ентузіастів з гаражами і головою десь по селах. Чуваки зараз реально такі трактори клепають, що старі Янмари і Куботи збоку пипку смокчуть.

Востаннє редагував yakudza: 29.04.2017 о 19:07. Причина: треба
yakudza зараз поза форумом  
Подякували 2:
Minato (29.04.2017), Vezy4uj (29.04.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 19:22 #2690372   #8
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

Номер кузова де знаходиться, напідрамнику чи вже на передпередній рамці радіатора?
В 76 мав би бути на рамці, в 76 пішов 123, рік випуску точно 76?
По ом 604, є нюанс, як на мене він заширокий, може не стати в підрамник.
Зробіть фото машини для того щоб розуміти з чим ви маєте справу?маю наувазі стан ітд.
Маю 115, але доля його не визначена.

Додано через 1 хвилину
Проект зроби сам чи віддай комусь щоб зробили?

Востаннє редагував ZTVR: 29.04.2017 о 19:22. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2017, 21:26 #2690380   #9
Vezy4uj
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть майстра, який допоможе зробити Hot Rod

yakudza Дякую за інфу. Буду шукати далі.

ZTVR Давай на "ти". Так, на рамці радіатора, один з останніх випусків 2л. дизель. Якщо я не помиляюсь, 123 пішов з 77. Хоча про точність по датах в таких машинах важко говорити.
Ні, по ширині все ок, робився подібний проект на 114 і на 123 кузова, там нюанс з електронним ТНВД, але то вирішується.
Чому доля не визначенна? гарне авто..

Дякую всім за допомогу. Питання закрите. Є в нас люди які займаються свапом, роботи багато, але разом зможемо це втілити.

Раз на форумі ще ніхто подібного не робив, то звертайтеся, після закінчення проекту все покажу, при бажанні і вживу. До зустрічі на дорогах.

Востаннє редагував Vezy4uj: 01.05.2017 о 13:04. Причина: Пізніше додано
Vezy4uj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:11.