Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2010, 11:05 #1463814   #41
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
.............то через 100 днів якщо після подачі документів (до яких не було зауважень) підприємець не получає ліцензії, то він може брати і займатись цим ділом без неї, ..................коли фура вїжджає в Україну то її могли зупинити і провірити всі, від СБУ до санстанції, а зараз такого вже не має...................
а ти знаєш шо в цивілізованому світі той термін сягає від 3 до 10 днів в залежності від виду діяльності

а ти знаєш, шо після приходу азарова і його уряду, членом якого є твій Тигипко, термін розмитнення вантажів на кордоні України збільшився від 1 тижня до 2-3 місяців, а правила розмитнення стали такі, шо в них голову зломиш, і це фактично призведе до того, шо всі знов почнуть возити контрабанду, а не офіційно, як то було до того, і товари подорожчають.
невіриш мені, то користувач ЕНІКЕЙ підтвердить
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (05.10.2010)
Старий 04.10.2010, 11:13 #1463820   #42
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

під партія "Одного регіону" мається на увазі "Партия регионов". І відхрещується Тігібко від того що він є проектом цієї партії. Але на ділі, Азаров, Янукович і Тігібко заодно діють.
Avalon зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 14:42 #1463994   #43
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис

Вот Вам приклад. ВО Свобода, в Тернопільській ОДА їхніх депутатів найбільше, і що вони зробили за ті 4 чи 5 років сидячи там? Зовсім нічого що моглоби допомогти людям, хіба що вони пам*ятники ставили. А зараз що? Агітація заборонена до 5-го жовтня, а Надал на кожному кроці вісить? То що це може бути за людина, котра була в владі 4-5 років, зараз не дотримується законів. Наприклад я не хотів би мати такого мера.
Вбите мене!!!!
Юначе!!!! А які вибори були навесні???
Твоїй впертості та тупості можуть позаздрити свідки Єгови. Якщо тобі навіть твої батьки кажуть, що проект сирий, нечесний, а ти нам доказуєш зворотнє? Зміни заради змін нікому не потрібні. Ти, мабуть, студент. Твоя стипендія - мої податки. Тепер ти мені з піною доказуєш, що я мало плачу. А ти переведись на заочне, візьми кредит, навіть в батьків, почни свою справу по тих правилах, які ви пропонуєте. Ось тоді ти маєш право мене "лічити"! Чомусь, з тим мільярдом американських гривень, на які посадили шведів, Тигіпко не хоче розстатись. Чому тоді я повинен прощатись зі своїм бізнесом? мені гроші легко дались?
WakS зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (05.10.2010), gsv (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 14:52 #1464006   #44
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Вот Вам приклад. ВО Свобода, в Тернопільській ОДА їхніх депутатів найбільше, і що вони зробили за ті 4 чи 5 років сидячи там? Зовсім нічого що моглоби допомогти людям, хіба що вони пам*ятники ставили. А зараз що? Агітація заборонена до 5-го жовтня, а Надал на кожному кроці вісить? То що це може бути за людина, котра була в владі 4-5 років, зараз не дотримується законів. Наприклад я не хотів би мати такого мера.
дитинко,який ти далекий від цього всього.
1) в ОДА не буває депутатів - візьми сядь і вивчи назви органів місцевого самоврядування. Ти знаєш різницю між ОР і ОДА?;
2) якби ти петрав хоч трохи в цьому, то знав би, коли були обрані депутати ТОРу і не звездів такої єресі;
3) Тігіпець висів все літо-і ніц,пра?
4) посиди з місяць над підручником з граматики - не зашкодить.
Висновок: про що можна говорити з тобою, якщо ти нібельмеса в цьому всьому(місцевому самоврядуванні та органах виконавчої влади на місцях) не петраєш, а намагаєшся просувати на цьому Форумі Сильну Україну. Гіршої реклами годі й шукати. Хочеш допомогти Тігіпку-не пиши тут)
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 15:02 #1464013   #45
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
дитинко,який ти далекий від цього всього.
1) в ОДА не буває депутатів - візьми сядь і вивчи назви органів місцевого самоврядування. Ти знаєш різницю між ОР і ОДА?;
2) якби ти петрав хоч трохи в цьому, то знав би, коли були обрані депутати ТОРу і не звездів такої єресі;
3) Тігіпець висів все літо-і ніц,пра?
4) посиди з місяць над підручником з граматики - не зашкодить.
Висновок: про що можна говорити з тобою, якщо ти нібельмеса в цьому всьому(місцевому самоврядуванні та органах виконавчої влади на місцях) не петраєш, а намагаєшся просувати на цьому Форумі Сильну Україну. Гіршої реклами годі й шукати. Хочеш допомогти Тігіпку-не пиши тут)
я жахаюсь - вже другий такий, їх туди за принципом "тупий, але впертий" відбирали?
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
WakS (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 15:04 #1464015   #46
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я жахаюсь - вже другий такий, їх туди за принципом "тупий, але впертий" відбирали?
та це той самий, просто перелогінився)))
або в СУ є екзамен на безграмотність: чим безграмотніший, тим кращий може, вони думають,що,назбиравши таких, будуть ближчі до народу
nacho one зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 15:41 #1464036   #47
semteacher
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Я ж відразу казав, що дискусія немає сенсу, бо немає з ким диспутувати...
semteacher зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:10 #1464262   #48
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Wikler
Тигібко з Кужель їздили місяць-два тому до Грузії перейняти досвід. Коли ми відчуємо зміни на краще? Коли зникне корупція як в Грузії?

п.с. Копіпейстити тролерські заготовочки не варто.
Знаєте, на рахунок того що вони їздили в Грузію це дійсно так, в певному випадку зміни на краще вже почались, так як вони почали скорочувати ліцензії, зменшувати кількість провіряючих органів а також поставлені вже певні обмеження на ті провіряючі органи які дишаються, і коористь є з того що вже не хто захоче зможе провіряти певні види діяльності. Вот наприклад що робиться з ПДВ, зараз його не повертають, або сказати точніше повертають якщо віддати *на лапу* від 20-ти процентів з нього. То в новому податковому кодексі на державу будуть накладені штрафні санкції в розмірі 120%.

Дивіться, що на рахунок коли саме відбудуться зміни на краще і коли зникне корупція. Я Вам скажу як воно дійсно є. Те що зараз С.Тігіпка і тих хто з ним працює обливають брудом за те, що вони валять бізнеса і все роблять за ради зростання корупції, то це не так. З його участю вноситься багато змін в податк. кодекс щоб обмежувати певні права в податкової служби, тобто закони такі є. Але сама проблема в тому, що їх не виконують. Вот в нашому місті, закон ВР поставила, що не можна робити ніякі агітації, піар компанії Україні до 5-го жовтня, а вони роблять, і нікого це з органів влади чи СБУ, чи прокуратури, чи МВС не інтересує.

І просто подивіться самі, чи бачили з 11-го вересня, по 5-те жовтня десь піар компанію нашої партії, і потім скажіть мені як ті люди, які вносять закони в ВР і де за них голосують можуть контролювати його виконання в інших містах як наш Тернопіль, як сама наша влада його не дотримується. Тут не потрібно все скидати на Тігіпка що він такий поганий, він робить багато чого доброго державі, але просто не має на місцях при владі його партії яка може контролювати все це.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:18 #1464267   #49
Лехтур
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Віклер - Жердицький, Лафарж, орден. Всього лише три слова. Відповідь буде?
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:39 #1464278   #50
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
а ти знаєш шо в цивілізованому світі той термін сягає від 3 до 10 днів в залежності від виду діяльності

а ти знаєш, шо після приходу азарова і його уряду, членом якого є твій Тигипко, термін розмитнення вантажів на кордоні України збільшився від 1 тижня до 2-3 місяців, а правила розмитнення стали такі, шо в них голову зломиш, і це фактично призведе до того, шо всі знов почнуть возити контрабанду, а не офіційно, як то було до того, і товари подорожчають.
невіриш мені, то користувач ЕНІКЕЙ підтвердить
Таквот. 5 років була помаранчева влада в Тернополі, і в Україні в загалом. І за ці 5 років ні надень вони не зкоротили терміну получення ліцензії. Якщо ти думаєш що коли приходить нова влада, то вона зробить *З гамна золото*? то ти помиляєшся, тому що важко побороти корупцію. І це все починає робитися поступово.
Якщо ти тут таке пишеш, чи я знаю, чи я знаю. Де ти був минулі 5 років коли ці зміни не відбувались? А починає критикувати тих, хто вирішує, чи навіть хоче вирішувати ті проблеми, яких вже давно ніхто не торкався.

Таквот, що на рахунок твого розмитнення, 1) Так, я догадуюсь що при Януковичі йде більша контрабанда, просто сам їхав в Польшу при Тимошенко і виїжджав з неї при Януковичу.Так що при приході даного уряду це не виключається. А що на рахунок Тігіпка який є членом даного уряду, він пішов працювати в уряд щоб виконувати свою програму за яку на виборах президента проголосувало більше 13% виборців, і говорити те, що він з Януковичем за одне, це говорити просто пусті, не розумні слова в сторону тієї людини яка хоть щось намагається зробити. А що саме зробити ти сам знаєш? Новини, чи ТВ програми з виступами Тігіпка не дивишся? То знай, після податкового кодексі, буде прийматись таможений кодекс. І ти знаєш, що теперішній таможений кодекс не є практично виконуваним тому, що при колишній владі, до нього внесли ще 5-6 законів-поправок і які через яких не розбереш що і до чого. Так що говорю, після податковго кодексі, буде вноситись в ВР таможений кодекс.

А те, що в такому випадку будуть зростати ціни, то взагаліто за цих 5 років я бачу завжди поступове зростання цін, і Тігіпко, який також бере участь в розробці таможеного кодексу в новому уряді пробує це виправити, так як дальше так жити не можна.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
під партія "Одного регіону" мається на увазі "Партия регионов". І відхрещується Тігібко від того що він є проектом цієї партії. Але на ділі, Азаров, Янукович і Тігібко заодно діють.
Тепер вот як воно дійсно є, Тігіпко неодноразово говорив, що програма нашої партії з програмою партії ПР багато чим збігається, а саме на рахунок реформ. Він пішов в уряд Азарова раді того, щоб виконувати свою програму реформ за яку голосували люди в на виборах президента. І ці слова що я зараз Вам пишу, то Тігіпко їх не однаразово говорив на різних ТВ програмах. А те що він *відхрещується* - це Вам хто таке сказав? Я більше ніж впевнений що ці слова придумали партії з опозиційної сторони, або ті які не є в коаліці в ВР.
Партія *Сильна Україна* - це нова партія молодих людей які хочу йти в владу і змінювати нашу державу на краще. І для прикладу, в нас в Тернополі для того щоб стати на мажоритарний округ для виборів не мало жодних проблем, туди не проходили люди за гроші, все це йшло через партійне голосування, за висенення на посаду мера з нашої сторони також через голосування. Тобто наша партія відкрита, іми все робимо відкрито і говорим це людям, так що приписувати СУ до ПР, це не потрібно, не слухайте тих, в кого наша партія має досить великі шанси забрати крісла в органах влади, і вони бояться, і лиють бруд в нашу сторону.

Востаннє редагував Wikler: 04.10.2010 о 20:39. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:47 #1464300   #51
scorpik
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Таквот. 5 років була помаранчева влада в Тернополі, і в Україні в загалом. І за ці 5 років ні надень вони не зкоротили терміну получення ліцензії. Якщо ти думаєш що коли приходить нова влада, то вона зробить *З гамна золото*? то ти помиляєшся, тому що важко побороти корупцію. І це все починає робитися поступово.
Якщо ти тут таке пишеш, чи я знаю, чи я знаю. Де ти був минулі 5 років коли ці зміни не відбувались? А починає критикувати тих, хто вирішує, чи навіть хоче вирішувати ті проблеми, яких вже давно ніхто не торкався.

Таквот, що на рахунок твого розмитнення, 1) Так, я догадуюсь що при Януковичі йде більша контрабанда, просто сам їхав в Польшу при Тимошенко і виїжджав з неї при Януковичу.Так що при приході даного уряду це не виключається. А що на рахунок Тігіпка який є членом даного уряду, він пішов працювати в уряд щоб виконувати свою програму за яку на виборах президента проголосувало більше 13% виборців, і говорити те, що він з Януковичем за одне, це говорити просто пусті, не розумні слова в сторону тієї людини яка хоть щось намагається зробити. А що саме зробити ти сам знаєш? Новини, чи ТВ програми з виступами Тігіпка не дивишся? То знай, після податкового кодексі, буде прийматись таможений кодекс. І ти знаєш, що теперішній таможений кодекс не є практично виконуваним тому, що при колишній владі, до нього внесли ще 5-6 законів-поправок і які через яких не розбереш що і до чого. Так що говорю, після податковго кодексі, буде вноситись в ВР таможений кодекс.

А те, що в такому випадку будуть зростати ціни, то взагаліто за цих 5 років я бачу завжди поступове зростання цін, і Тігіпко, який також бере участь в розробці таможеного кодексу в новому уряді пробує це виправити, так як дальше так жити не можна.

Додано через 8 хвилин


Тепер вот як воно дійсно є, Тігіпко неодноразово говорив, що програма нашої партії з програмою партії ПР багато чим збігається, а саме на рахунок реформ. Він пішов в уряд Азарова раді того, щоб виконувати свою програму реформ за яку голосували люди в на виборах президента. І ці слова що я зараз Вам пишу, то Тігіпко їх не однаразово говорив на різних ТВ програмах. А те що він *відхрещується* - це Вам хто таке сказав? Я більше ніж впевнений що ці слова придумали партії з опозиційної сторони, або ті які не є в коаліці в ВР.
Партія *Сильна Україна* - це нова партія молодих людей які хочу йти в владу і змінювати нашу державу на краще. І для прикладу, в нас в Тернополі для того щоб стати на мажоритарний округ для виборів не мало жодних проблем, туди не проходили люди за гроші, все це йшло через партійне голосування, за висенення на посаду мера з нашої сторони також через голосування. Тобто наша партія відкрита, іми все робимо відкрито і говорим це людям, так що приписувати СУ до ПР, це не потрібно, не слухайте тих, в кого наша партія має досить великі шанси забрати крісла в органах влади, і вони бояться, і лиють бруд в нашу сторону.
Тигіпко тобою би пишався!
scorpik зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:53 #1464307   #52
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Вбите мене!!!!
Юначе!!!! А які вибори були навесні???
Твоїй впертості та тупості можуть позаздрити свідки Єгови. Якщо тобі навіть твої батьки кажуть, що проект сирий, нечесний, а ти нам доказуєш зворотнє? Зміни заради змін нікому не потрібні. Ти, мабуть, студент. Твоя стипендія - мої податки. Тепер ти мені з піною доказуєш, що я мало плачу. А ти переведись на заочне, візьми кредит, навіть в батьків, почни свою справу по тих правилах, які ви пропонуєте. Ось тоді ти маєш право мене "лічити"! Чомусь, з тим мільярдом американських гривень, на які посадили шведів, Тигіпко не хоче розстатись. Чому тоді я повинен прощатись зі своїм бізнесом? мені гроші легко дались?
Так вот учаснику даного форуму, тобі не подобається ця тема, тоді виходиш і заходиш в любу іншу і пишеш там собі на інші теми. Мова йшлася до весняних виборів, і якщо ти хочиш щось писати, то хоть подумай трохи що ти пишеш.

На рахунок моїх батьків, їх будь-ласка не згадуй, якщо ти не можеш правильно подумати те що я писав вище, тоді зроби те що я згадував вище на рахунок виходження з даної теми. Мова йшлась про те, що зміни для оподаткування люди підтримують, але тільки тоді, якщо в них будуть гарантії що податкова не буде їх валити різними позачерговими провірками, а буде провіряти крайнє рідко, чи буде провіряти але буде попереджати десь за місяць чи тиждень що вони прийдуть.
На рахунок змін заради змін, не думай що коли прийде нова влада, то вона зробить з *гамна золото*, це не так, щоб виводити зараз з такого стану державу, в якому вона зараз є, потрібен час, потрібно чикати. На мою думку, якби платити по новому кодексі податки, то думаю буде набагато дешевше ніж зараз платити менший податок і на лапу давати податківцям.

На рахунок того щоя студент і мало ти мені платиш, якщо не буде вноситись податковий кодекс, з тими змінами що зараз є, то ті продукти, чи що ти там в роздріб продаєш будуть все дорожчати і дорожчати. А за новим кодексом, буде йти велика підтримка Українського виробника, українці почнуть працювати і виготовляти ті продукти, так як із за корднону буде дорого сюди привозити через податки. І після того як почнуть робитись українські товари, то того чим Ви торгуєте стане більше, і їхня ціна почне опускатись все нижче і нижче. Я Вам знову говорю, зміни зразу не прийдуть, потрібно чикати.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 20:55 #1464309   #53
scorpik
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
якщо не буде вноситись податковий кодекс, з тими змінами що зараз є, то ті продукти, чи що ти там в роздріб продаєш будуть все дорожчати і дорожчати. А за новим кодексом, буде йти велика підтримка Українського виробника, українці почнуть працювати і виготовляти ті продукти, так як із за корднону буде дорого сюди привозити через податки. І після того як почнуть робитись українські товари, то того чим Ви торгуєте стане більше, і їхня ціна почне опускатись все нижче і нижче. Я Вам знову говорю, зміни зразу не прийдуть, потрібно чикати.
Це тобі на Полтіекономії таке в голову втючили? Ану прийзнайся шо за викладач!
scorpik зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 21:04 #1464318   #54
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
дитинко,який ти далекий від цього всього.
1) в ОДА не буває депутатів - візьми сядь і вивчи назви органів місцевого самоврядування. Ти знаєш різницю між ОР і ОДА?;
2) якби ти петрав хоч трохи в цьому, то знав би, коли були обрані депутати ТОРу і не звездів такої єресі;
3) Тігіпець висів все літо-і ніц,пра?
4) посиди з місяць над підручником з граматики - не зашкодить.
Висновок: про що можна говорити з тобою, якщо ти нібельмеса в цьому всьому(місцевому самоврядуванні та органах виконавчої влади на місцях) не петраєш, а намагаєшся просувати на цьому Форумі Сильну Україну. Гіршої реклами годі й шукати. Хочеш допомогти Тігіпку-не пиши тут)
1. Мужик, розумію що ти нашу партію не підтримуєш катигорично, але в Обласній Державній Адміністрації Тернопільської Області є депутати, вони є в кожній Обласній Державній Адміністрації в кожному місті, а те що 31-го жовтня не будуть виборів в Обласну Державну Адміністрацію, то це не означає що там депутатів не має. А чому не має? Скажу, тому що були дострокові вибори, і наступні вибори в ОБА будуть десь через 4 роки.

2. Що таке ОР я не розумію, будь-ласка розшифруй.
3. Що ти маєш в цьому на увазі?

4. Я не пишу тут творів, і не здаю ніяких екзаменів, мене люди питаютсья, я їм відповідаю. Тобі це не подобається, виходь і спілкуйся з іншими учасниками форуму. На мою думку людині потрібне донести інформацію, а чи буде кома між словами чи буде *е* замість *и* - це не є так важно.

І на рахунок твого висновку, я партію не рекламую, я просто даю відповідь на питання людям як мені їх задають, на рахунок органів влади, будь-ласка сядь сам і почитай.

І про що можна говорити, коли я в самому першому *меседжі* в даній темі написав, ті люди які говорять просто пусті слова, чи штучно лиють бруд на нашу партію будь-ласка не заходити, а ти тут ще до моїх помилок придираєшся. Прошу, будь трішки розумнішим.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 21:04 #1464320   #55
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Тигіпко тобою би пишався!
Потрібно відправити цю писанину Тигіпкові, хай потішиться. Можливо, хлопака в свої 20 отримає медаль. . Або комсомольський значок. З закруткою на спині. Посмертно.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 21:13 #1464321   #56
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я жахаюсь - вже другий такий, їх туди за принципом "тупий, але впертий" відбирали?
Для таких учасників форуму як Ви, я написав в першому свому повідомлені, якщо Вам не має чого сказати, або Ви говорите просто пусті слова без ніякого підгрунтя для них, чи просто лиєте бруд на нашу партію, будь-ласка, не заходьте сюди, ну хоть просто не пишіть.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Я ж відразу казав, що дискусія немає сенсу, бо немає з ким диспутувати...
Диспутувати хочиш, давай збирай учасників форуму які підтримують ті чи інші політичні сили, і ми всі сядимо і почнем нести дискусію. А про просто говорити те що ви думаєте, я Вас попрошу не писати.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Віклер - Жердицький, Лафарж, орден. Всього лише три слова. Відповідь буде?
Будь-ласка, напиши що ти саме хочиш почути. Що саме на рахунок того прызвища, і віфри, і якого саме ордену?

Востаннє редагував Wikler: 04.10.2010 о 21:13. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 21:15 #1464328   #57
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Так вот учаснику даного форуму, тобі не подобається ця тема, тоді виходиш і заходиш в любу іншу і пишеш там собі на інші теми. Мова йшлася до весняних виборів, і якщо ти хочиш щось писати, то хоть подумай трохи що ти пишеш.

На рахунок моїх батьків, їх будь-ласка не згадуй, якщо ти не можеш правильно подумати те що я писав вище, тоді зроби те що я згадував вище на рахунок виходження з даної теми. Мова йшлась про те, що зміни для оподаткування люди підтримують, але тільки тоді, якщо в них будуть гарантії що податкова не буде їх валити різними позачерговими провірками, а буде провіряти крайнє рідко, чи буде провіряти але буде попереджати десь за місяць чи тиждень що вони прийдуть.
На рахунок змін заради змін, не думай що коли прийде нова влада, то вона зробить з *гамна золото*, це не так, щоб виводити зараз з такого стану державу, в якому вона зараз є, потрібен час, потрібно чикати. На мою думку, якби платити по новому кодексі податки, то думаю буде набагато дешевше ніж зараз платити менший податок і на лапу давати податківцям.

На рахунок того щоя студент і мало ти мені платиш, якщо не буде вноситись податковий кодекс, з тими змінами що зараз є, то ті продукти, чи що ти там в роздріб продаєш будуть все дорожчати і дорожчати. А за новим кодексом, буде йти велика підтримка Українського виробника, українці почнуть працювати і виготовляти ті продукти, так як із за корднону буде дорого сюди привозити через податки. І після того як почнуть робитись українські товари, то того чим Ви торгуєте стане більше, і їхня ціна почне опускатись все нижче і нижче. Я Вам знову говорю, зміни зразу не прийдуть, потрібно чикати.
Юначе, так ти ХАМ! З такими комунізм не побудуєш! Якщо ти не будеш вказувати куди мені заходити - я не скажу куди тобі йти.
Вернемось до політінформації: зайди в будь-який продуктовий магазин. Там ти побачиш на 90% українські продукти. Скільки мені чИкати, коли вони подешевшають. Я не збираюсь евері жити, назви дату. Не потрібно чИкати прихід нової влади, ви ВЖЕ при владі. Коли повернеться життя на краще? Давай конкретні відповіді!
Подивись на календар. Сьогодні 4 жовтня. Чому ти порушуєш Законодавство і вже 3 дні ведеш агітацію? Бо це робить твій конкурент? Але ж ти білий-пухнастий. ти такого не мав би робити!
Ти кажеш, що батьки платили б в 3 рази більше, тільки б їх не рухали??? Ложь-звиздежь и провокация!!! Вони б тоді вжагалі б не платили!
П.С. Скажи коли в тебе день народження - я подарую тобі орфографічний словник (якщо ти уявляєш що це таке).
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (04.10.2010)
Старий 04.10.2010, 21:16 #1464333   #58
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Вот скажіть мені будь-ласка, такі питання які задаєте мені Ви, Ви їх задаєте комусь іншому чи тільки мені?
Wikler зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 21:23 #1464338   #59
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
1. Мужик, розумію що ти нашу партію не підтримуєш катигорично, але в Обласній Державній Адміністрації Тернопільської Області є депутати, вони є в кожній Обласній Державній Адміністрації в кожному місті, а те що 31-го жовтня не будуть виборів в Обласну Державну Адміністрацію, то це не означає що там депутатів не має. А чому не має? Скажу, тому що були дострокові вибори, і наступні вибори в ОБА будуть десь через 4 роки.

2. Що таке ОР я не розумію, будь-ласка розшифруй.
3. Що ти маєш в цьому на увазі?

4. Я не пишу тут творів, і не здаю ніяких екзаменів, мене люди питаютсья, я їм відповідаю. Тобі це не подобається, виходь і спілкуйся з іншими учасниками форуму. На мою думку людині потрібне донести інформацію, а чи буде кома між словами чи буде *е* замість *и* - це не є так важно.

І на рахунок твого висновку, я партію не рекламую, я просто даю відповідь на питання людям як мені їх задають, на рахунок органів влади, будь-ласка сядь сам і почитай.

І про що можна говорити, коли я в самому першому *меседжі* в даній темі написав, ті люди які говорять просто пусті слова, чи штучно лиють бруд на нашу партію будь-ласка не заходити, а ти тут ще до моїх помилок придираєшся. Прошу, будь трішки розумнішим.
Маразм крепчал! Для тих хто на бронепоїзді. ОР - обласна Рада - виборний орган. ОДА- виконавча влада, її прямими виборами не вибирають. Є ще Судова влада. От її ми будем вибирати 31.10. Кого СУ хоче бачити Головним суддею в області? .
Де ти вчишся? Мабуть якась бурса, бо основи держави та орфографію вчать ще в школі.
Куди той Тігіпко дивиться? Понабирали дітей по оголошеннях.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Вот скажіть мені будь-ласка, такі питання які задаєте мені Ви, Ви їх задаєте комусь іншому чи тільки мені?
Лише тобі. Ти мені подобаєшся, працівний!

Востаннє редагував WakS: 05.10.2010 о 08:25. Причина: Пізніше додано
WakS зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 21:45 #1464344   #60
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Юначе, так ти ХАМ! З такими комунізм не побудуєш! Якщо ти не будеш вказувати куди мені заходити - я не скажу куди тобі йти.
Вернемось до політінформації: зайди в будь-який продуктовий магазин. Там ти побачиш на 90% українські продукти. Скільки мені чИкати, коли вони подешевшають. Я не збираюсь евері жити, назви дату. Не потрібно чИкати прихід нової влади, ви ВЖЕ при владі. Коли повернеться життя на краще? Давай конкретні відповіді!
Подивись на календар. Сьогодні 4 жовтня. Чому ти порушуєш Законодавство і вже 3 дні ведеш агітацію? Бо це робить твій конкурент? Але ж ти білий-пухнастий. ти такого не мав би робити!
Ти кажеш, що батьки платили б в 3 рази більше, тільки б їх не рухали??? Ложь-звиздежь и провокация!!! Вони б тоді вжагалі б не платили!
П.С. Скажи коли в тебе день народження - я подарую тобі орфографічний словник (якщо ти уявляєш що це таке).
Вот бачиш,я тобі скажу одне, якщо ти п*єш пиво, купляєш собі кальмари, чи там рибку до пива, тоді просто подивись де вона виготовлена, а де запакована. На рахунок кальмарів, я сам дивився, але це було ще осінню, Вони виготовлені в китаї, а запаковані в нас, і про яку тоді економіку можна говорити. А скільки тобі чикати коли вони подешевшають? Відповідь проста, коли буде надлишок даних продуктів в Україні, а так як наприклад в нас картопля з Єгипту, цукор з Білорусії, помідори і тд. з польщі ... а в нас в Україні цей бізнес придушений, тоді не подишевшають а наоборот будуть підніматись. А якщо, дивчячись на новий податковий кодекс, і про той таможений кодекс який хочу прийняти після податкового, і опираючись на тих людей які їх розробляють, то виходить так, що малому і середньому бізнесі буду по максимуму розв*язані руки, і ринкам в нас буде не вигідно продавати не наше, наприклад про секонд-хенд. Але для того щоб це все запрацювало, необхідно чикати, тому що по інакшому ніяк, і коли Ви говорити що ми при владі, то не ми, а тільки С.Тігіпко при владі, І коли навіть і вносяться певні закони на рахунок того чи іншого, то подивіться самі чи виконуються нашою владою ті чи інші закони, це стусується гральго бізнесу, піар компаній і тому подібне.

Я те відповів?

Додано через 7 хвилин
Якщо Ви захочите знати на що спрямована наша партія, тоді заходьте на офф сайт нашої партії і там все написано, якщо хочите, то Тігіпко недавновипустив книжку *Громадянський проект* , і якщо Ви захочите, я можу Вам її дати. В ній описані найболючіші проблеми нашої держави, і описане їхнє вирішення. Нашої партії просто не має на місцях щоб робити зміни в нашому місці, щоб хоть якось слідкувати за дотримання певних норм та законів, і тому нас зарас так критикують і обливають брудом, тому що бояться, що прийдуть ті, які не будуть давати кірувати містом так, як воно зовсім не кіроване було останні роки.

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Маразм крепчал! Для тих хто на бронепоїзді. ОР - обласна Рада - виборний, законодавчий орган. ОДА- виконавча влада, її прямими виборами не вибирають. Є ще Судова влада. От її ми будем вибирати 31.10. Кого СУ хоче бачити Головним суддею в області? .
Де ти вчишся? Мабуть якась бурса, бо основи держави та орфографію вчать ще в школі.
Куди той Тігіпко дивиться? Понабирали дітей по оголошеннях.

Додано через 1 хвилину

Лише тобі. Ти мені подобаєшся, працівний!
ОР- обласна рада, як називаэться повныстю? Обласна Державна Адмыныстрація -ОДА, в гуглі введи Тернопільська ОДА і подивись про що там пише, Тепер в Вашому випадку ОДА - виконавча влада, які тоді це ОДА розшифрувати?
На рахунок виборів, 31,10 ми вибираємо органи влади, вибираємо всі органи влади крім Обласної Державної Адміністрації,.
І на рахунок хамства, давайте не будемо хамити один одному, я просто не буду відписувати на Ваші повідомлення.
І коли мені будуть задані не понятні питання, наприклад як всі вважають ОДА - що це Обл. Держ. Адміністрація, а тут це виконавча влада, то я буду просто просити розписати такі питання.

Востаннє редагував Wikler: 04.10.2010 о 21:45. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:27.