Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Хороші телесеріали

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2017, 22:04 #2680059   #861
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис

Класний серіал з новою задумкою і сюжетом.

А враховуючи ім'я головного режиссера і бюджет, серіал не міг получитись поганим
[/SIZE]
Подивилася, моя оцінка максимум 6 і то тільки через деякі серії. Тупий сюжет, повно ляпів, то вони роботів зразу бачать, то можуть роками з ниими працювати нічого не підозрюючи, єдине що потрібно людству це вбивати і насилувати. Затянуте і всі серії, як казочка про білого бичка.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 23:21 #2680064   #862
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Харді і його "ТАБУ" хтось дивиться? Як вам? Як на мене, то старт дуже смачний.


подивилася 7 серій і досі не можу скласти думку про серіал. Атмосфера затягує - безперечно. На Харді дивитися - така дівчача радість. Але от чогось не зачепив. Чи той же герой Харді аж занадто беземоційний, чи діалоги якісь вітієвато - дивні, такий стиль мастера Йоди типу. Поверхнево мені якось то всьо. Антураж такий багатообіцяючий, а вихлоп так собі. Мені шкода, бо, знову ж таки, атмосфера там вартісна.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (31.03.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 03:18 #2683466   #863
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ну що, пацани і дівчонки, я вам приніс новий класний серіал:

Я не знаю, що тут розказувати, бо все буде спойлерами. Але сюжет реально дуже крутий. Спочатку все настільки заплутано, що навіть уявити важко, як це все буде пояснюватись, але з часом усі кусочки пазлу стають на свої місця. Рекомендую усім, хто любить не лише дивитися, а й напружувати мозок і розгадувати неймовірні сюжетні повороти
Дуже класний!

А я сьогодні почала дивитись Большой куш - Snatch. Там Руперт Грін є

Цитата Сюжет сосредоточится на группе молодых предприимчивых жуликов, наткнувшихся на грузовик, полный награбленного золота. Так парни оказываются втянутыми в мир элиты организованной преступности, где им придётся на ходу учиться выживать, сталкиваясь с гангстерами, продажными копами и цыганскими боксёрами.


http://www.imdb.com/title/tt5992164/

Поки на другій серії, але не можу зупинитись. Розвивається цікаво.
Мені, як фанату британських серіалів, гумор дуже заходить.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 08:55 #2683475   #864
Sirco
 
Аватар для Sirco
Cool Відповідь: Хороші телесеріали

Uncle/Дядя(+16)
Англія

Серіал про дядька, який опікується-дружить із своїм племінником.Головний герой встрягає вжиттєвий пі*дєц,з кожним разом все більше і більше.
Фанатам матюкливих комедій а-ля Callifornication - раджу.



Подивитись можна тут

Востаннє редагував Sirco: 18.03.2017 о 09:11.
Sirco зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (31.03.2017), Nemesis-T (31.03.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 15:25 #2683525   #865
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Big Little Lies 2017 (Велика маленька брехня) IMBD 8.5


Кльовий міні-серіал про життя в маленькому містечку Каліфорнії. В першій серії сталось вбивство, але не відомо хто і кого вбив (назва епізоду Somebody's Dead).
Що могло привести до цього стане відомо в останній сьомій серії. Поки доступно чотири.
Дуже гарна картинка каліфорнійського узбережжя, гра акторів (Кідман, Візерспун, Вудлі), діти також грають відмінно. А також супер саундтрек.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякували 4:
DezDemon (07.04.2017), Пантера (07.05.2017), Джалка (18.03.2017), дядя Вітя (13.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2017, 12:22 #2685471   #866
hijniak
Учасник
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

обожаю Табу и Тома харди, самый крутейший сериал этого года, с нетерпением жду продолжения

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
. Чи той же герой Харді аж занадто беземоційний, чи діалоги якісь вітієвато - дивні, такий стиль мастера Йоди типу. .
безэмоциональный?! да одна его только мимика чего стоит! не обязательно прыгать кричать ругаться или еще чего эиоционального делать, он только одним своим видои и взглядом дайет понять - что с ним шутки плохи

Востаннє редагував hijniak: 28.03.2017 о 12:22. Причина: Пізніше додано
hijniak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2017, 02:43 #2685990   #867
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

The Expanse | Пространство
IMDb: 8.2/10
Детектив/Драма/Sci-Fi
http://www.imdb.com/title/tt3230854/

Через двести лет от дня сегодняшнего некий сыщик, привыкший всё доводить до конца при любых обстоятельствах, в рамках расследования дела об исчезновении молодой женщины оказывается на борту звездолета, капитан которого решает помочь детективу в его непростом деле. Величайший заговор в истории человечества гарантируется, как и его непременное раскрытие.

https

Випадково натикнувся на серіал, думав подивитися кілька серій поки не набридне як "Сотня", але чим більше дивився тим більше затягувало.
По сюжету людство на повну катушку колонізує сонячну систему, Землею править ООН, а Марсіанська колонія проголосила незалежність і знаходиться в стані холодної війни з першою, є ще третя фракція людей, які народилися на астероїдах і теж хочуть аби їх вважали за людей. Якісна і досить реалістична фантастика, без всяких там гіперпросторів і бластерів, детально пропрацьований світ, цікавий сюжет.


Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Харді і його "ТАБУ" хтось дивиться? Як вам? Як на мене, то старт дуже смачний.
Українці, між іншим, теж приклали до нього руку Мій знайомий в Києві, тернополянин доречі, значиться в титрах як production manager. Хто знайде його ім'я в кінці серії той великий молодець

Востаннє редагував SpY: 31.03.2017 о 08:53.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 19:41 #2686499   #868
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Хороші телесеріали


Цитата Невероятная история молодой женщины, у которой был муж и трое любовников. В сериале рассказывается о том, что происходит с судьбами людей, которые и которым изменяют.
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 16:14 #2687468   #869
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від jus Переглянути допис
подивився 3 серії, ну такоє, я на мене то серіал відірваний від реальності, всі ці проблеми шлюбного життя понятні, але скаладається враження, що Москва це якісь інша планета де всі соціально-побутові проблеми успішно вирішені залишилось тільки знайти ідеального партнера для повної утопії, наспраді в реальному житті все набагато банальніше і складніше.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 18:59 #2687504   #870
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
подивився 3 серії, ну такоє, я на мене то серіал відірваний від реальності, всі ці проблеми шлюбного життя понятні, але скаладається враження, що Москва це якісь інша планета де всі соціально-побутові проблеми успішно вирішені залишилось тільки знайти ідеального партнера для повної утопії, наспраді в реальному житті все набагато банальніше і складніше.
Битовуха пропущена. Акцент на зраді і виясненні стосунків, сюжет трохи закручений вкінці. І мабуть нецікаво було б дивитися про бідних )
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 20:38 #2688000   #871
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Ну я вчора додивилася останню серію 6 сезону "Родина". Звичайно накал вже не той що в попередніх сезонах, але закрутили..... Навіть не могла уявити. Дивилася з захопленням і надалі це для мене найкращий серіал, який я дивилася. Буде 7 і 8 сезон, ура, але ще рік чекати.
Дивлюся продовження Скандалу. Норм.
Подивилася перший сезон "Восьмое чувство". Режисери брати уже сестри Вачовські. Хто не вкурсі вони зняли Матрицю. Серіал в таком ж стилі: винос мозку. Мені сподобався, я таке сприймаю на рівні відчуттів)). Хто не переносить геїв-лезбі, тому дивитися не можна: там такого добра багато, але все дуже красиво і чуттєво.
А пишу я ради серіалу, першу серію якого я подивилася: "Це ми" (This Is Us ). Думаю що буде просто супер. Перша серія вже на 9 з 10. Раджу.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 8  Офтоп  
Старий 12.04.2017, 09:38 #2688037   #872
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну я вчора додивилася останню серію 6 сезону "Родина". Звичайно накал вже не той що в попередніх сезонах, але закрутили..... Навіть не могла уявити. Дивилася з захопленням і надалі це для мене найкращий серіал, який я дивилася. Буде 7 і 8 сезон, ура, але ще рік чекати.
Теж додивився Homeland )) Цей сезон як на мене найбільш динамічніший. Але остання серія мене розчарувала (
Класно-класні і ... всралися.
Прихований текст: спойлер 
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2017, 23:06 #2688184   #873
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Теж додивився Homeland )) Цей сезон як на мене найбільш динамічніший. Але остання серія мене розчарувала (
Класно-класні і ... всралися.
Прихований текст: спойлер 
Чому ж, навпаки, я в шоці від останньої серії. Буде про що наступний сезон знімати. Актриса грає просто офігенно, я не можу відірватися від її обличчя! Ми тут навіть посперечалися чи вона гарна, чи вона так грає, що здається красоткою? Тобі як, вона красива?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2017, 23:15 #2688185   #874
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чому ж, навпаки, я в шоці від останньої серії. Буде про що наступний сезон знімати. Актриса грає просто офігенно, я не можу відірватися від її обличчя! Ми тут навіть посперечалися чи вона гарна, чи вона так грає, що здається красоткою? Тобі як, вона красива?
заінтригували, шо за актриса?
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 00:03 #2688188   #875
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
заінтригували, шо за актриса?
Та все ж та, з Homeland))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 13:46 #2688244   #876
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чому ж, навпаки, я в шоці від останньої серії. Буде про що наступний сезон знімати. Актриса грає просто офігенно, я не можу відірватися від її обличчя! Ми тут навіть посперечалися чи вона гарна, чи вона так грає, що здається красоткою? Тобі як, вона красива?
Вона симпатична, але щоб дуже красива - то таке, думка кожного. Тим більше, симпатія якимось чином формується у відповідністю з діями героїні. Але от деякі її вчинки якісь не зовсім зрозумілі і іноді суперечні.
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
заінтригували, шо за актриса?
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.04.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:11 #2688342   #877
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Вона симпатична, але щоб дуже красива - то таке, думка кожного. Тим більше, симпатія якимось чином формується у відповідністю з діями героїні. Але от деякі її вчинки якісь не зовсім зрозумілі і іноді суперечні.
Боже, а їй заздрю. Вона ЖИВЕ роботою. В неї є ціль в житті і вона до неї йде, деколи і по трупах. Я не завжди одобряю її вчинки, але я її розумію: деколи треба робити ВИБІР між поганим і дуже поганим, і третього не дано. Вибрати між життям рідної людини і тисячами жителів міста, наприклад. І це треба зробити тут вже і тільки тобі. Вона вже не зовсім нормальна, бо такі рішення "нормальні" не будуть на себе брати.
Дивлюсь зараз "Це ми" (This is us). Дуже класний. Такий життєво-душевний. Кожна серія витискає сльозу і сміх. Джалка, тобі має сподобатись.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:36 #2688352   #878
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Боже, а їй заздрю. Вона ЖИВЕ роботою. В неї є ціль в житті і вона до неї йде, деколи і по трупах. Я не завжди одобряю її вчинки, але я її розумію: деколи треба робити ВИБІР між поганим і дуже поганим, і третього не дано. Вибрати між життям рідної людини і тисячами жителів міста, наприклад. І це треба зробити тут вже і тільки тобі. Вона вже не зовсім нормальна, бо такі рішення "нормальні" не будуть на себе брати.
Дивлюсь зараз "Це ми" (This is us). Дуже класний. Такий життєво-душевний. Кожна серія витискає сльозу і сміх. Джалка, тобі має сподобатись.
я вже читала про нього і трейлер дивилася після того, як ти вище написала) Я зараз почала дивитися отой міні- серіал: https://www.kinopoisk.ru/film/784529/



Люблю Френсіс МакДорманд і Білла Мюррея. Додивлюсь - скажу враження.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 07:56 #2688376   #879
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Новий сезон Арчера!!!!!!!! Вууухууу!!!!!!!!

Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 20:39 #2688524   #880
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Має бути цікаво. Екранізація однойменного роману Ніла Ґеймана.

https
TheGame зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (14.04.2017)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:17.