Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Система шкільної освіти

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2004, 15:08 #9244   #21
cheesy
Типово

Цитата
Допис від Iriska
А наш 11-Б був найгірший клас в школі )
а наш іде до цього))))
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:24 #9262   #22
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата
Допис від cheesy
от сьогодні історійка.........наш клас галдів на одному з уроків тому що замість вчительки була практикантка........не голосно, але один пацан перекинув парту(сама незнаю як)....і приходить заучка, каже: всі ви тряпки......дрантя таке.........шмати.......і починає нас ВСІХ так обзиват як ще ніколи ніхто не обзивав.....і навіть не хотіла вияснити хто то перекинув.......тепер можливо нам поміняють насу саму чудову класуху на якусь стару дурку........ужас(
і все це за що? за те що ОДИН учень щось зробив не так.......за те, що ми ніби-то непотріб і все-таке інше......та вона в очі нас деяких ще не бачила......прізвищ, імен не знає...я вже не говорю про характери.....яке вона має право зі всіх так знущатись?
А знущатись над молодою практиканткою?
А галдіти всім класом?
А перекидати парту?
Не вірю, що весь клас цього не бачив і після цього щось сказав тому, хто перекинув. Даю гарантію - всі дружно сміялись і раділи.
Це по-твоєму не знущання над людиною. 25, а може і більше чоловік ігнорують її показують хто на шо здатен і підтримують той бєспрєдєл, який є. Хто ви після того - не шмати? не сволочі? не виродки?
Постав себе на місце тих людей (вчителів, практикантів...). Що б ти робила?
Це ще не відомо хто з кого знущався Завучка з вас, чи ви з молодої вчительки. Замість того, щоб її підтримати та допомогти - ви навпаки показуєте, що ви золото, а вона гівно. Що не так?
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:29 #9263   #23
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
Цитата
Допис від cheesy
от сьогодні історійка.........наш клас галдів на одному з уроків тому що замість вчительки була практикантка........не голосно, але один пацан перекинув парту(сама незнаю як)....і приходить заучка, каже: всі ви тряпки......дрантя таке.........шмати.......і починає нас ВСІХ так обзиват як ще ніколи ніхто не обзивав.....і навіть не хотіла вияснити хто то перекинув.......тепер можливо нам поміняють насу саму чудову класуху на якусь стару дурку........ужас(
і все це за що? за те що ОДИН учень щось зробив не так.......за те, що ми ніби-то непотріб і все-таке інше......та вона в очі нас деяких ще не бачила......прізвищ, імен не знає...я вже не говорю про характери.....яке вона має право зі всіх так знущатись?
А знущатись над молодою практиканткою?
А галдіти всім класом?
А перекидати парту?
Не вірю, що весь клас цього не бачив і після цього щось сказав тому, хто перекинув. Даю гарантію - всі дружно сміялись і раділи.
Це по-твоєму не знущання над людиною. 25, а може і більше чоловік ігнорують її показують хто на шо здатен і підтримують той бєспрєдєл, який є. Хто ви після того - не шмати? не сволочі? не виродки?
Постав себе на місце тих людей (вчителів, практикантів...). Що б ти робила?
поперше, особисто я, над нею не знущалася....я була одно з 10, хто старався всіх упокоїти і відповісти на оцінку.....по-друге коли перекинулась парта ніхто нічто не сказав і не радівю.....всі далі продовжувати розмову.....або як я всіх усмряти. ми не шмати і не сволочі і не виродк......отакй крик як вона там влаштувала просто ДАВИТЬ на психіку.....і чому вона не хотіла знати хто перекинув парту?По-третє...........я не буду ставити себе на їх місце..........бо ніколи не збираюся бути вчителем і взагалі дивуюся як хто хоче.....і навіть поставивши себе на те місце......всеможнавиправити......поставитикільком поодиниці....іусмиряться......
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:30 #9264   #24
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
А знущатись над молодою практиканткою?
А галдіти всім класом?
А перекидати парту?
Не вірю, що весь клас цього не бачив і після цього щось сказав тому, хто перекинув. Даю гарантію - всі дружно сміялись і раділи.
Це по-твоєму не знущання над людиною. 25, а може і більше чоловік ігнорують її показують хто на шо здатен і підтримують той бєспрєдєл, який є. Хто ви після того - не шмати? не сволочі? не виродки?
Постав себе на місце тих людей (вчителів, практикантів...). Що б ти робила?
Підтримую!
Сама не раз проводила в школі уроки, ті малі "шмарки" таке витворяли, що це було на каторгу схоже...
Нас заучка обізвала якось скотами, але, не спорю, ми на це заслужили. Під час карантину принусли з 3 кг цибулі, а потім почалась війна тою цибулею, при умові шо то 10 клас, то кидали тою цибулею по стінах, стелі... дошці... а штин то який був від цибулі, сльози аж на очах були... ))
Заслужили!
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:36 #9265   #25
cheesy
Типово

мене просто дивує.......як коли провиниться 1-3 учні..........карають весь клас..........(((
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:40 #9266   #26
ksushka
 
Аватар для ksushka
Типово

ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ksushka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:41 #9267   #27
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від cheesy
мене просто дивує.......як коли провиниться 1-3 учні..........карають весь клас..........(((
Через 1-3, інколи вся група екзамен здати не може
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:45 #9268   #28
cheesy
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата
Допис від cheesy
мене просто дивує.......як коли провиниться 1-3 учні..........карають весь клас..........(((
Через 1-3, інколи вся група екзамен здати не може
нам сьогодні заучка сказала, що на екзамені не поставить ні одної 10 на екзамені......і то з серйозними намірами.....якщо буде так...ми збираємся писати на неї заяву...
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:53 #9269   #29
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Через 1-3, інколи вся група екзамен здати не може
нам сьогодні заучка сказала, що на екзамені не поставить ні одної 10 на екзамені......і то з серйозними намірами.....якщо буде так...ми збираємся писати на неї заяву...[/quote]

)))))))) дитячий садок з вашої сторони )))))))
пишіть - папір все стерпить, а вас, якщо не покарати - нічого не вийде.
А терплять всі через одного, тому що всі, як один, зав*язані в тій "круговій поруці". "Я нічого не скажу, я не зроблю зауваження, я буду як всі, а то подумають, що я галіма пацанка (пацан)"
Мовчите всі, тоді всі і получайте !!!
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:59 #9271   #30
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
Цитата
Допис від cheesy
Через 1-3, інколи вся група екзамен здати не може
нам сьогодні заучка сказала, що на екзамені не поставить ні одної 10 на екзамені......і то з серйозними намірами.....якщо буде так...ми збираємся писати на неї заяву...
)))))))) дитячий садок з вашої сторони )))))))
пишіть - папір все стерпить, а вас, якщо не покарати - нічого не вийде.
А терплять всі через одного, тому що всі, як один, зав*язані в тій "круговій поруці". "Я нічого не скажу, я не зроблю зауваження, я буду як всі, а то подумають, що я галіма пацанка (пацан)"
Мовчите всі, тоді всі і получайте !!![/quote]
а шо краще шистьоритьи????

краще тикати носом всяким козлам на те, що вони зробили поганого. І підкреслювати їм, що саме через нього-урода всім буде погано. І "працювати" з ним - цим козлом, а не з завучкою та вчителями.
Приймати міри саме до нього, а не вчителів.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 16:59 #9272   #31
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:01 #9273   #32
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Підтримую!
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:02 #9275   #33
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Підтримую!
я тоже.........але вся школа нажаль ні(((((
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:06 #9277   #34
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Цитата:
Допис від Nata
Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Підтримую!
я тоже.........але вся школа нажаль ні(((((
Ось ти всюди на форумі говориш про власну незалежність, а тут "уподобляешься" всій школі. Де ж твоя незалежність і власне "я"? Значить - панти це все, що ти говорила, і просте дитинство !!!
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:08 #9279   #35
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
Цитата
Допис від cheesy
Цитата:
Допис від Nata
Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Підтримую!
я тоже.........але вся школа нажаль ні(((((
Ось ти всюди на форумі говориш про власну незалежність, а тут "уподобляешься" всій школі. Де ж твоя незалежність і власне "я"? Значить - панти це все, що ти говорила і просте дитинство !!!
те що пантів в мене нема це точно......але як я одна можуц протистояти всій школі????
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:24 #9297   #36
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата:
Допис від Kaminko
Цитата
Допис від cheesy
Цитата:
Допис від Nata
Цитата
Допис від Iriska
Цитата:
Допис від ksushka
ЯК НА МЕНЕ ШКІЛЬНА ФОРМА ПОТРІБНА
Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ, ЩО ЛЮДИНА МОЖЕ СЕБЕ ВИРАЗИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ(Є БАГАТО ІНШИХ РЕЧЕЙ )
КРАЩЕ КОЛИ ДІТИ ХОДЯТЬ ОДНАКОВО ОДІТІ, ТОМУ ЩО ДІЙСНО ОДНІ ОДІВАЮТЬСЯ КРАЩЕ ОДНІ ГІРШЕ
І ЗАРАЗ ШКОЛА СХОЖА НА ПОКАЗ МОД, А НЕ НА НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
В школі виражатись знаннями треба!
Підтримую!
я тоже.........але вся школа нажаль ні(((((
Ось ти всюди на форумі говориш про власну незалежність, а тут "уподобляешься" всій школі. Де ж твоя незалежність і власне "я"? Значить - панти це все, що ти говорила, і просте дитинство !!!
правий як ніколи!
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2004, 17:27 #9301   #37
miya_ntl
Типово

Це все на стільки двосторонньо..
по перше - чізі десь була сказал що вона б ніколи не пішла на вчительку - тобто ти розумієш що це невдячна робота - і сама ж не поважаєш цих людей, які все ж не зважаючи на все пішли на цю роботу!

Але з іншої сторни - якщо ця людина не на своєму місті - я сама таких не поважала і не любила, і висловлювалась так само як ти зараз - але ж не всі такі!!!!!!!!!1

по друге- на рахунок що ти все розумієш, ти хороша - а вся школа погана - (щось мені останім часом везе на таких людей, які самі хороші - а навколо всі погані) - так от ти не одна така хороша, не одна розумієш що добре і що погано, і не одна прагнеш справделивості!

короче .. школа - це мала модель дорослого життя - з своїми несправделивостями і неправдами.. тому це свого роду закалка - сприймай це так - і може тобі буде легше
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2004, 12:56 #9347   #38
cheesy
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
Це все на стільки двосторонньо..
по перше - чізі десь була сказал що вона б ніколи не пішла на вчительку - тобто ти розумієш що це невдячна робота - і сама ж не поважаєш цих людей, які все ж не зважаючи на все пішли на цю роботу!

Але з іншої сторни - якщо ця людина не на своєму місті - я сама таких не поважала і не любила, і висловлювалась так само як ти зараз - але ж не всі такі!!!!!!!!!1

по друге- на рахунок що ти все розумієш, ти хороша - а вся школа погана - (щось мені останім часом везе на таких людей, які самі хороші - а навколо всі погані) - так от ти не одна така хороша, не одна розумієш що добре і що погано, і не одна прагнеш справделивості!

короче .. школа - це мала модель дорослого життя - з своїми несправделивостями і неправдами.. тому це свого роду закалка - сприймай це так - і може тобі буде легше
po-pershe ya povazayu vchuteliv, i ya vze tse kazala. po-druge, ya ne odna horosha a vsi pogani...ya toze vredna i pakosti rodlyu, ale v danomu vypadky ya byla chemnoyu....i ya ne dumayu sho odna rozumiyu dobre i pogane.tse vsi rozumiyut...
ya normalno tse spryinala, tse vsi tyt napaly na mene lat nidy tse yakas vazlyva podiya
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2004, 14:06 #9354   #39
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

Цитата
Допис від Iriska
Цитата
Допис від Глюкер
А в якій твоя мама школі працює якщо не Секрет
27
А з якого року вона там працює і що саме викладає?
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2004, 14:30 #9355   #40
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Trader_Lena
Цитата
Допис від Iriska
Цитата
Допис від Глюкер
А в якій твоя мама школі працює якщо не Секрет
27
А з якого року вона там працює і що саме викладає?
а ще де живе і дегроші лежать?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:38.