Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2014, 12:42 #2456075   #41
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Привіт. Порадьте, будь ласка, планшет.
1) інтернет, фото/аудіо/читання. НЕ для ігор.
2) бажано хороший екран (10 дюймів, можливо і менше, але не 7), який добре проглядається в сонячний день.
3) напевно з "3джі".
4) ціновий діапазон: 3-3,5 тис. грн. (якщо на пару сотень більше, то теж не проблема).
дякую дуже.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2014, 10:07 #2456454   #42
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

аа, ще додам, що було б добре з малою енергозатратою, але напевно з Андроїдом це малоімовірно..
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2014, 10:47 #2456459   #43
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Тут потрібно або з меншим екраном вибирати або без 3G; або піднімати бюджет, бо при теперішньому курсі $ варіантів з даними вимогами нема.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MT15 (11.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2014, 10:58 #2456460   #44
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Порадьте більш менш хороши планшет за ціною 800-850грн.
Ато ноунеймів зараз розвелось... Приглядаюсь до престіжіо.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2014, 11:29 #2456467   #45
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тут потрібно або з меншим екраном вибирати або без 3G; або піднімати бюджет, бо при теперішньому курсі $ варіантів з даними вимогами нема.
або б/у ...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2014, 11:51 #2456480   #46
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
або б/у ...
Тоді брати такий iPad і буде щастя:
http://bakhmach.chn.olx.ua/uk/obyavl...tml#ca04c24432
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2015, 09:21 #2502794   #47
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Народ, що скажете про планшет Lenovo IdeaTab A3500 7" 16GB Navy Blue?
Хочу взяти для малого (6 років) на день народження.
Чи варто його брати або щось інше порадьте?
Бюджет приблизно 2300 грн.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 08:48 #2548752   #48
granan
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

У мене планшет Lenovo IdeaPad A5500H 16GB http://m.ua/kata/30/lenovo/ - відмінна модель! У цьому планшеті є все, що потрібно і навіть більше! Повна зарядка батареї - за 2 години, заряджаю - раз на два дні. Супер швидкісна машина! Відмінний звук, зображення, нет - літає. Оптимальний розмір під чоловічу руку, легкий. Єдиний маленький мінус - це камера, але при яскравому світлі фото дуже навіть нічого! Андроїд варто 4.2.2, але при підключенні до інтернету машинка сама запропонує вам оновити версію до 4.4.2, так що не ведіться на разводняк: "краще візьміть на 500 грн.дороже, але а андроїдом 4.4" (зіткнулася з таким при покупці). Всiм раджу!
granan зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (11.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 09:35 #2548777   #49
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата
Допис від granan Переглянути допис
У мене планшет Lenovo IdeaPad A5500H 16GB http://m.ua/kata/30/lenovo/ - відмінна модель! У цьому планшеті є все, що потрібно і навіть більше! Повна зарядка батареї - за 2 години, заряджаю - раз на два дні. Супер швидкісна машина! Відмінний звук, зображення, нет - літає. Оптимальний розмір під чоловічу руку, легкий. Єдиний маленький мінус - це камера, але при яскравому світлі фото дуже навіть нічого! Андроїд варто 4.2.2, але при підключенні до інтернету машинка сама запропонує вам оновити версію до 4.4.2, так що не ведіться на разводняк: "краще візьміть на 500 грн.дороже, але а андроїдом 4.4" (зіткнулася з таким при покупці). Всiм раджу!
Цей допис granan явно реклама сайту. За таке наступний раз будемо банити.

Тепер по темі.
Всерівно я взяв Lenovo IdeaTab A3500 7" 16GB Navy Blue - все супер, літає як дурний)...дитина задоволена, як і тато).
І переходити на 4.4.2 не радив би - постійно вилазять якісь глюки.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 13:22 #2548839   #50
Reendol
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Можу порадити Ipad, як на мене, то кращих планшетів як для роботи так і для ігор немає, а всі планшети на Андройді для мене всі однакові, тільки ціна відрізняється
Reendol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 17:02 #2548893   #51
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата
Допис від Reendol Переглянути допис
всі планшети на Андройді для мене всі однакові, тільки ціна відрізняється
хочеш сказати, що китаєць за 40 доларів і самсунг за 400 однакові? таке враження, що ти школяр
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 07:13 #2548992   #52
Reendol
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
хочеш сказати, що китаєць за 40 доларів і самсунг за 400 однакові? таке враження, що ти школяр
Можна і так сказати, так школяр якому 31 рік
Викинути на планшет на Андроїд 40-400 баксів - це гроші на вітер. І взагалі , якщо мати майже 9000грн і купити за них планшет Самсунг, то це трішки божевілля
Reendol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 08:26 #2549002   #53
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата
Допис від Reendol Переглянути допис
Можна і так сказати, так школяр якому 31 рік
Викинути на планшет на Андроїд 40-400 баксів - це гроші на вітер. І взагалі , якщо мати майже 9000грн і купити за них планшет Самсунг, то це трішки божевілля
Божевілля, це коли переплачуєш за слово iPad (від Apple). Так, продукція Apple хороша, але і ціна "хороша".
Навіщо мені так суттєво переплачувати, як я можу на андроїді всі ті самі функції виконувати та ще й дешевше (і як на мене, зручніше).
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 08:55 #2549015   #54
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Божевілля, це коли переплачуєш за слово iPad (від Apple). Так, продукція Apple хороша, але і ціна "хороша".
Навіщо мені так суттєво переплачувати, як я можу на андроїді всі ті самі функції виконувати та ще й дешевше (і як на мене, зручніше).
Покористуєшся - зрозумієш. Бо порівнювати тільки тех. характеристики і ціну це не то. Для прикладу, в мене самий перший айПед ще дотепер працює без глюків, це при тому що і дитина клацає постійно. А в знайомого Галаксі Теб після 2-3 років роботи вже буксує конкретно.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 09:39 #2549024   #55
Reendol
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Покористуєшся - зрозумієш. Бо порівнювати тільки тех. характеристики і ціну це не то. Для прикладу, в мене самий перший айПед ще дотепер працює без глюків, це при тому що і дитина клацає постійно. А в знайомого Галаксі Теб після 2-3 років роботи вже буксує конкретно.
Повністю підтримую, також маю Ipad2(користуюсь ним не перший рік) і ipadmini retina. І на відміну від власників андроїд чомусь ніколи не задумувався над тим чи піде на ньому якесь приложення і скільки в ньому ядер озу та ін, качаю всі приложення, що потрібні. Тим більше ніякої тобі реклами, всі приложення якісні та без всяких вірусяк.
Якщо б ми говорили про телефон, то тут дійсно дорогувато брати Apple (хоча, якщо вибирати, то зараз і 4s можна в хорошому стані взяти за 3000грн.), тай телефон потрібен щоб дзвонити і музику послухати, а на все інше є планшет.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Божевілля, це коли переплачуєш за слово iPad (від Apple).
З чого ви зробили такі висновки , що переплата йде тільки за слово?
Якщо, б ви вибирали між планшетом Хуявей та Самсунг з одинаковими характеристиками, у цьому випадку ви б тоже переплатили б за слово Самсунг.

Востаннє редагував Reendol: 12.06.2015 о 09:39. Причина: Пізніше додано
Reendol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 10:01 #2549033   #56
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата На моєму планшеті андроїд 4.2.2 - теж не задумуваюсь чи піде в ньому якесь приложення чи ні - все літає на ура
Зараз все літає, але порівняєш потім швидкість роботи десь так через рік.

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Всерівно я взяв Lenovo IdeaTab A3500 7" 16GB Navy Blue - все супер, літає як дурний)...дитина задоволена, як і тато).
І переходити на 4.4.2 не радив би - постійно вилазять якісь глюки.
Зверни увагу, що ти купив новий планшет, а вже НЕ рекомендуєш оновлюватись до новішої версії, бо глючить... Для прикладу, Епл на днях анонсували вихід іОС 9, яка підтримує навіть айПед 2:


п.с. Для дитини обов"язково купи протиударний чохол.

Востаннє редагував .: 12.06.2015 о 10:22.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 10:25 #2549042   #57
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Зараз все літає, але порівняєш потім швидкість роботи десь так через рік.


Зверни увагу, що ти купив новий планшет, а вже НЕ рекомендуєш оновлюватись до новішої версії, бо глючить... Для прикладу, Епл на днях анонсували вихід іОС 9, яка підтримує навіть айПед 2:

п.с. Для дитини обов"язково купи протюдарний чохол.
1. Для дитини і через рік цього планшету буде вистачати з головою.

2. Не рекомендую, бо версія сира (особисто моя думка), хоча багато хто пише, що в них все гаразд - проблем не має ніяких, навіть краще. Просто, якщо мене все влаштовує в цій версії, не бачу змісту переходити на нову.

3. Чехол і плівку на екран вже замовив, приїхали з аліекспрес, сьогодні йду забирати..

P.S. Так, iPad хороша річ, але й дорога. Як для мене - це дорого. Ну і це для дитини за дорого.
Мені цілком вистачає мій планшет.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2015, 21:00 #2587147   #58
OksanaG
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

на мою думку дитині не варто взагалі купляти таку дорогу річ, у дітей не має ще необхідного почуття відповідальності за збереження дорогої речі
OksanaG зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
---ANDRE--- (27.10.2015), MoRZE (28.10.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 01.12.2015, 10:31 #2596461   #59
Andruha83
Banned
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Якщо недорого то зверніть увагу на Alcatel OneTouch POP. Непоганий пристрій - коштує 1000 з копійками. Трохи інформації можна знайти тут.
Andruha83 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 15:05 #2606039   #60
NDSI
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Який планшет на теперішній час можна порадити?
Чи варта брати ASUS Nexus 7 ?
NDSI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:05.