Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2019, 17:13 #2767252   #21
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
їм поставили пк під конкретну задачу без запасу потенціалу і не подумали про запас на майбутнє
А для чого таке робити? Для фірми то є інструмент заробляння грошей, тому під будь-яку зміну планів має виділятись бюджет і на заміні заліза(купівля нового/продаж старого) із налаштуванням ти більше заробиш, аніж просто доставивши планку памяті.

Цитата коли робиш місцевим щось то не кидай їх на призволяще , бо багато хто так робить.
Ну тут все просто: якщо фірма не готова адекватно платити за роботу - хай вибачає, а як готова - то ніхто її не кине

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Що брати,ноути чи стаціонарні ПК?
Порад тобі вже дали масу, на чому зупинився?

Востаннє редагував kolibryks: 11.09.2019 о 17:30.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2019, 07:38 #2767275   #22
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Я це написав як контраргумент на твою фразу



що за умови певних робочих процесів на підприємствах ноутбук далеко не крайній а в принципі єдиний варіант.

Це і так зрозуміло що накидним ключом не зручно забивати цвяхи а молотком відкручувати болти.
а це був агрумент на трвердження

Цитата ноутбук далеко не крайній а в принципі єдиний варіант.
єдиних варіантів (окрім деяких випадків) неіснує. Пройдись бо великим веб-студіям чи ІТ-конторах які пишуть ПО+веб-складову на іноземні компанії , чи багато там ноутбуків або в сфері дизайну/поліграфії. Звісно декілька точно є ,але не половина парку чи 90%. Але я повторююсь є окремі випадки коли вони практичніші. Його плюси - компактність , мобільність (шум - спірне питання) ну і на цьому його плюси закінчуються основні . Натомість так як їх зараз роблять , економія на всьому причому навіть в дорогих моделях (звісно про топовий сегмент мова не йде ну і одвічна проблема - перегрів. ТАк підставка і чистка ці питання вирішують , але підставка створює мікровібрації то це і одночасно мінус (хіба є локальна мережа і файловий сервер де ноутбук просто термінальне робоче місце де важивих данних не зберігають або мають зовнішній накопичувач)


Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
А для чого таке робити? Для фірми то є інструмент заробляння грошей, тому під будь-яку зміну планів має виділятись бюджет і на заміні заліза(купівля нового/продаж старого) із налаштуванням ти більше заробиш, аніж просто доставивши планку памяті.
Ну як тобі сказати. І так і ні. Ось приклад не так давно відкрилась одна клініка місцева , де і назву не буду озвучувати. Мене туди запросили знайомі лікарі (іншу їх платну клініку теж осблуговую) , а от в тій новій вони якби паралельно працюють в якості найманих фахівців . НУ і от прийшов поставити софт. Щоб ти зрозумів бабло там було бо судячи з розмахів і масштабів то не 1 кабінетик стоматолога 2 на 3 метра. Найняли фірму яка мала б все закупити , поставити і налаштувати.
Ситуація: поставили ITX-корпуса притому столи і площу виділили під повноцінний ПК і монтіор , але під ногами збоку всерівно стоїть ITX-корпуса тобто в чому профіт від малих розмірів не зрозуміло. Вінда 10-ка , поставлена навіть базових налаштувань не зроблено і відсутні будь які проги , кодеки , архіватори , МС-офіс. Навіть драйверів рідних не поставили.
В них 2 дні були перебої з інтернетом. Думаю зайду гляну чи проблеми в мережі чи в пройдра. ДУмаю гляну чи роутер/світч отримує налаштування від провайдера. Опа - стандартний пароль змінили на вхід в веб-інтерфейс і нікому не повідомили. Ну а скидувати налаштування ну якби я ту фірму не осблуговую в цілому тому і робити цього не просили. Глянув - про dhcp і резервацію IP по маку не чули. Тупо прописали статичні ІП на кожну мережеву картку окремо і все. Хоча для чого - незрозуміло. Проста мережа де навіть якогось супер-крутого сервера немає. Притому закупили мікротіки хоча їх потенціал по суті не використовувався взагалі.
Висновок: Найняли , забашляли людям і як я розумію явно їх по оплаті не образили. Параметри конфігу пк - слабенькі навіть по міркам минулих років. (пеньки з обрізаними частотати ядра , 2 ядерники без потоків і малим кешем і озу 4 гіга + інтегроване відео яке ще додатково відкусує озу з і так не великого об'єму)
Просто зробили як не будь чим пошвидше і свалили. А що там далі і як - їх не цікавить.

Тобто зроблено так щоб у разі чого їх знову кликали за бабки і вони ту свою "екосистему" (а точніше халтуру) знову доводили до ума.
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (12.09.2019), ion (12.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2019, 10:25 #2767281   #23
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а це був агрумент на трвердження

Пройдись бо великим веб-студіям чи ІТ-конторах які пишуть ПО+веб-складову на іноземні компанії , чи багато там ноутбуків
Ну я працюю в такі конторі, в нас чуть більше нуля системників (більшість з яких виконує чисто технічні ролі типу скуд чи проксі і фактично їх можна вважати недосерверами) на 100+ ноутів, коли розгортання середовища розробки проекту займає кілька днів і компанія не привязує до офісу (працюй звідки хочеш) - це саме той варіант де ноутбуку альтернативи нема від слова взагалі. А якщо маєш на увазі справді великі (а не великі по тернопільських мірках) компанії з світовим чи хоча б європейським іменем, то там теж всі з ким доводилось спілкуватись працюють за ноутами. Зараз навіть всякі R&D departments купляють обчислювальні ресурси в гугла і амазона а не рахують на робочих станціях.

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Натомість так як їх зараз роблять , економія на всьому причому навіть в дорогих моделях (звісно про топовий сегмент мова не йде ну і одвічна проблема - перегрів. ТАк підставка і чистка ці питання вирішують , але підставка створює мікровібрації то це і одночасно мінус
І навіть при цьому якщо до ноутів середньої цінової категорії 700-100 у.о. ставитись пофігістично і ні разу не чистити, 90% з них проживають 3-4 роки, а після цього їх можна вважати повністю амортизованими. Тому з ноутами все ок, інша справа, що в наших реаліях купити підвальну зборку значно дешевше, чим ноут тієї ж потужності.

Востаннє редагував Don Kihot: 12.09.2019 о 10:27. Причина: Пізніше додано
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2019, 18:17 #2767313   #24
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Ну я працюю в такі конторі, в нас чуть більше нуля системників.
У вас дев-сервера в хмарі розгонуті чи ВПС орендуєте ? якщо так то ноутук + великі монітори як варіант.(амазони там всякі наприклад які полегшели конкретно рівень і простоту dev-ops-ам)


Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
І навіть при цьому якщо до ноутів середньої цінової категорії 700-100 у.о. ставитись пофігістично і ні разу не чистити, 90% з них проживають 3-4 роки, а після цього їх можна вважати повністю амортизованими. Тому з ноутами все ок, інша справа, що в наших реаліях купити підвальну зборку значно дешевше, чим ноут тієї ж потужності.
Та чого зразу підвальну зборку. Можна і за 500-1000 баксів зібарти потужний ПК який по вичислюваній потужності взгріє той ноутбук і навіть не помітить.. Зараз по суті що новий пк що ноут до 500 баксів навіть немає що брати по суті (мається наувазі повністю системник а не комплект , пароц.память , материнка). Все що нижче хіба бюджетні ігрові зборки , але вони мають вузьке призначення і як універсальне рішення не завжди підходять.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2019, 20:35 #2767326   #25
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Тобто зроблено так щоб у разі чого їх знову кликали за бабки і вони ту свою "екосистему" (а точніше халтуру) знову доводили до ума.
Тут згідний, це халтура, так робити, як мінімум, непрофесійно. Але не потрібно узагальнювати, це один конкретний випадок, далеко не у всіх так )

Востаннє редагував kolibryks: 12.09.2019 о 21:04.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2019, 21:22 #2767329   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Тут згідний, це халтура, так робити, як мінімум, непрофесійно. Але не потрібно узагальнювати, це один конкретний випадок, далеко не у всіх так )
так це не часто , але і не поодинокість. Я за останні роки таких не раз випадків бачив , де мене кликали переробляти після професіоналів.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2019, 09:29 #2767334   #27
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Я за останні роки таких не раз випадків бачив , де мене кликали переробляти після професіоналів
Тоді взагалі нерозумію твоїх претензій, адже чиясь неякісна робота для тебе тільки краще, бо додатковий заробіток, та й дана ситуація - це вже їх стосунки і точно не твоя проблема. Я теж неодноразово переробляв ГБО(маю таку слабкість у вільний час) на машинах після іменитих контор, але ніколи не скаржився. Те ж саме і в ІТ: яким би халтурщиком не був мій попередник, я про нього слова поганого не сказав, бо є різні люди із різним рівнем підготовки і всі їх косяки - це мій заробіток. Не завжди буває все ідеально і сам принцип ведення бізнесу має враховувати ризики, у т.ч. фінансові.

Востаннє редагував kolibryks: 13.09.2019 о 15:58.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2019, 11:50 #2767448   #28
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
У вас дев-сервера в хмарі розгонуті чи ВПС орендуєте ? якщо так то ноутук + великі монітори як варіант.(амазони там всякі наприклад які полегшели конкретно рівень і простоту dev-ops-ам)
Приватна хмара поверх орендованого заліза. Але тут справа не в тому, для розробки веб-апп важливо щоб на робочі станції нормально працювало IDE і лиш трохи ресурсу для нормально налаштованого серведовища виконання (контейнера чи віртуалки), тому що в вебі всі дрочать на респонс тайм і код має виконуватись швидко навіть на ноуті з дохлим процом, бо в продакшені для коду ресурсів буде ще менше чим на ноуті розробника (враховуючи конкурентність потоків веб-додатку)
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2019, 13:31 #2767455   #29
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Приватна хмара поверх орендованого заліза. Але тут справа не в тому, для розробки веб-апп важливо щоб на робочі станції нормально працювало IDE і лиш трохи ресурсу для нормально налаштованого серведовища виконання (контейнера чи віртуалки), тому що в вебі всі дрочать на респонс тайм і код має виконуватись швидко навіть на ноуті з дохлим процом, бо в продакшені для коду ресурсів буде ще менше чим на ноуті розробника (враховуючи конкурентність потоків веб-додатку)

Цитата тому що в вебі всі дрочать на респонс тайм
ага і моляться на гугл-пейджспід.

Цитата бо в продакшені для коду ресурсів буде ще менше
як правило в продакшні ресурсів не менше а то і більше ніж на дев-серверах , але всяке буває може у Вашому алгоритмі організації взаємодії з кінцевим замовником і дійсно ресурсів менше
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2019, 13:41 #2767457   #30
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Треба 3 компи в офіс.Шо зара актуальне?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ага і моляться на гугл-пейджспід.



як правило в продакшні ресурсів не менше а то і більше ніж на дев-серверах , але всяке буває може у Вашому алгоритмі організації взаємодії з кінцевим замовником і дійсно ресурсів менше
Не треба путати локальне середовище розробки (запущене на машині розробника, яке безпосередньо використовується на етапі написання коду і доступне лише розробнику) і загальнодоступне dev-оточення (десь в хмарі чи мережі, загальнодоступне, призначене для контролю якості, перфоменс тестів, як внутрішнє демо і т.п., код для розробника там іммутабельний)
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:47.