Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Інквізиція Свідків Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.03.2017, 15:51 #2682168   #201
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Небо (Небесне Царство) - це і є Божий Світ, куди Бог народжує і приводить своїх дітей.
Перший світ (колиска людства) - матеріальний, а наступний - духовний.
Новак, для чого тоді взагалі Землю Єгова створював? Створював би зразу ангелів.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2017, 21:34 #2682203   #202
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, для чого тоді взагалі Землю Єгова створював? Створював би зразу ангелів.
Лео, ти пропонуєш, щоби я був порадником Єгові і казав Йому що і як краще робити? )))
Як там казали апостоли Іван та Павло?
2 Улюблені, ми тепер Божі діти, але ще не виявилось, що ми будемо. Та знаємо, що, коли з'явиться, то будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є.
(1Iван.3:2)
12 Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я.
(1Кор.13:12)

Є тепер і буде потім. І це все задум Божий.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 22:18 #2682488   #203
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
"Що таке 100 грамів для доброго хлопа?" - як правило, відповідають такі споживачі розведеного спирту. І дійсно, якщо людина веде себе сумирно, не виділяється з-поміж інших (ну хіба гарним рум"янцем на щоках і злегка червонуватим носом), то що Ви їй пред"явите?
То ж для настрою/апетиту (вибирайте будь-який варіант) - так пояснюють свою звичку такі люди.
І вони є серед вас. Бо в вас можна, а в штундів будуть докоряти.
Щось є в цьому, Новак). Ісуса називали п'яницею. Серед СЄ він навряд би протримався з такою репутацією.
Мені подобаються п'яні. Чесні, говорять на чистоту. Біда тільки, коли агресивні.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 07:07 #2682509   #204
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісуса називали п'яницею. Серед СЄ він навряд би протримався з такою репутацією.
Тут навіть трохи не так.
Ісуса називали п"яницею тодішні фарисеї, бо вони вишукували причину, щоб осудити Його. Ісус же не був п"яницею і це ясно.
А теперішні фарисеї знайшли б теж причину, щоб вилучити Ісуса. Наприклад за те, що не підтримує вчення Керівної Ради і проповідує те, що порушує єдність в організації.
Мати свою думку і відстоювати її, наскільки я бачу, це чи не найтяжчий гріх у органзіації так званих свідків Єгови. Зрештою, в будь-якій секті, навіть в тій же комуністичній партії.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 19:34 #2686343   #205
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут навіть трохи не так.
Ісуса називали п"яницею тодішні фарисеї, бо вони вишукували причину, щоб осудити Його. Ісус же не був п"яницею і це ясно.
А теперішні фарисеї знайшли б теж причину, щоб вилучити Ісуса. Наприклад за те, що не підтримує вчення Керівної Ради і проповідує те, що порушує єдність в організації.
Мати свою думку і відстоювати її, наскільки я бачу, це чи не найтяжчий гріх у органзіації так званих свідків Єгови. Зрештою, в будь-якій секті, навіть в тій же комуністичній партії.
--------------------------------------------------------------
--Що, Новаку, знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 21:51 #2686359   #206
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що, Новаку, знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими?
Так звані свідки Єгови можуть вважати себе ким завгодно, а важливе лише те ким їх вважає Бог.
Тіштеся тим, що називаєте один одного найкращими людьми на Землі, але не забувайте, що ніякими ділами Богу догодити не вдасться.
Потрібно визнати себе мертвим і прийняти нове життя від Єгови, через нове народження, перейти від смерті до життя.
Хто не прийняв Ісуса Христа, той не народився від Бога і той ще мертвий. Тому, наступного разу, коли голос Духа Святого почуєте, не робіть затверділим Ваше серце.
Християнин - це той, хто народився від Бога, хто є дитиною Бога - це біблійна аксіома.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 17:19 #2686455   #207
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
--Що, Новаку, знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими ?
Так звані свідки Єгови можуть вважати себе ким завгодно, а важливе лише те ким їх вважає Бог.
Тіштеся тим, що називаєте один одного найкращими людьми на Землі, але не забувайте, що ніякими ділами Богу догодити не вдасться.
Потрібно визнати себе мертвим і прийняти нове життя від Єгови, через нове народження, перейти від смерті до життя.
Хто не прийняв Ісуса Христа, той не народився від Бога і той ще мертвий. Тому, наступного разу, коли голос Духа Святого почуєте, не робіть затверділим Ваше серце.
Християнин - це той, хто народився від Бога, хто є дитиною Бога - це біблійна аксіома.
--Ви також можете про себе думати, що завгодно. Це не має значення.
Ви неуважно прочитали запитання. Я ж про вас "піклуюсь".
Новаку, так ви знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими ?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 18:52 #2686485   #208
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви також можете про себе думати, що завгодно. Це не має значення.
Звичайно.
Має значення (в контексті даної розмови), що ви, так звані свідки Єгови, вважаєте себе найкращими людьми на Землі і постійно цим хвалитеся, вип"ячуєте це перед людьми (в даному випадку тут, на форумі).

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, так ви знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими ?
Будь-хто із християн є якісно іншим за так званих свідків Єгови.
І причина не в самому християнинові, його ділах чи достоїнствах, а в Богові, який підняв його з мертвих і оживив та усиновив через народження від Святого Духа.
Бог бере немічне, безсиле, непотрібне цього світу, людей, які нічого не варті і є мертві у своїх гріхах і чинить чудо: оживлює їх, робить Своїми дітьми ВИКЛЮЧНО по Своїй милості та благодаті. Так люди стають християнами.
Ну а так звані свідки - це ті, які, будучи мертвими в своїх гріхах, намагаються виглядати кращими за інших мертвяків і в них це виходить непогано, думаю, що десь в кінці першої десятки, можливо(!) їм знайшлося б місце.
Вони грають у дуже давню гру: покажи себе кращим, як ти є, а ще краще - похвали себе сам і тішся з себе, такого красівого. Ісус про подібних людей, які постійно показували себе найкращими і дуже цим тішилися, сказав свого часу: "гроби побілені". Жорсткі слова? Ну, але ж ті побожні юдеї дійсно вважали себе набагато кращими за всіх тих "митників і грішників". Всерйоз тішилися собою і своїми справами. Ходили і проповідували, відшуковували хоч одного нововірного десь за горами і морями і... робили його яким? (Матф.23:15)

Вітябе, Вам необхідно прийняти Ісуса Христа і народитися знову, перейти від смерті до життя. Це не мої слова, а Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 08:40 #2687316   #209
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Звичайно.
Має значення (в контексті даної розмови), що ви, так звані свідки Єгови, вважаєте себе найкращими людьми на Землі і постійно цим хвалитеся, вип"ячуєте це перед людьми (в даному випадку тут, на форумі).


Будь-хто із християн є якісно іншим за так званих свідків Єгови.
І причина не в самому християнинові, його ділах чи достоїнствах, а в Богові, який підняв його з мертвих і оживив та усиновив через народження від Святого Духа.
Бог бере немічне, безсиле, непотрібне цього світу, людей, які нічого не варті і є мертві у своїх гріхах і чинить чудо: оживлює їх, робить Своїми дітьми ВИКЛЮЧНО по Своїй милості та благодаті. Так люди стають християнами.
Ну а так звані свідки - це ті, які, будучи мертвими в своїх гріхах, намагаються виглядати кращими за інших мертвяків і в них це виходить непогано, думаю, що десь в кінці першої десятки, можливо(!) їм знайшлося б місце.
Вони грають у дуже давню гру: покажи себе кращим, як ти є, а ще краще - похвали себе сам і тішся з себе, такого красівого. Ісус про подібних людей, які постійно показували себе найкращими і дуже цим тішилися, сказав свого часу: "гроби побілені". Жорсткі слова? Ну, але ж ті побожні юдеї дійсно вважали себе набагато кращими за всіх тих "митників і грішників". Всерйоз тішилися собою і своїми справами. Ходили і проповідували, відшуковували хоч одного нововірного десь за горами і морями і... робили його яким? (Матф.23:15)

Вітябе, Вам необхідно прийняти Ісуса Христа і народитися знову, перейти від смерті до життя. Це не мої слова, а Ісуса Христа.
--Новаку, так ви знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими ?

https
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 08:56 #2687322   #210
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, так ви знайшли вже кращу за Свідків Єгови конфесію із тих, що себе вважають християнськими ?
Вітябе, я Вам вже відповідав.
Читайте відповіді, а не пишіть тут (записуючи собі потім цей час, проведений на форумі як проповідування у звітах, які Ви надаєте своїм старійшинам).
Ось, Ви пропустили:
Будь-хто із християн є якісно іншим за так званих свідків Єгови.
І причина не в самому християнинові, його ділах чи достоїнствах, а в Богові, який підняв його з мертвих і оживив та усиновив через народження від Святого Духа.
Бог бере немічне, безсиле, непотрібне цього світу, людей, які нічого не варті і є мертві у своїх гріхах і чинить чудо: оживлює їх, робить Своїми дітьми ВИКЛЮЧНО по Своїй милості та благодаті. Так люди стають християнами.
Ну а так звані свідки - це ті, які, будучи мертвими в своїх гріхах, намагаються виглядати кращими за інших мертвяків і в них це виходить непогано, думаю, що десь в кінці першої десятки, можливо(!) їм знайшлося б місце.
Вони грають у дуже давню гру: покажи себе кращим, як ти є, а ще краще - похвали себе сам і тішся з себе, такого красівого. Ісус про подібних людей, які постійно показували себе найкращими і дуже цим тішилися, сказав свого часу: "гроби побілені". Жорсткі слова? Ну, але ж ті побожні юдеї дійсно вважали себе набагато кращими за всіх тих "митників і грішників". Всерйоз тішилися собою і своїми справами. Ходили і проповідували, відшуковували хоч одного нововірного десь за горами і морями і... робили його яким? (Матф.23:15)

Вітябе, Вам необхідно прийняти Ісуса Христа і народитися знову, перейти від смерті до життя. Це не мої слова, а Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2017, 07:27 #2687652   #211
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Будь-хто із християн є якісно іншим за так званих свідків Єгови.
--Новаку, назвіть їх, хто такі? Хто такі, яких ви знайшли, які кращі чи ви вважаєте кращими за Свідків Єгови?
Не сумнівайтесь, Новаку, можна розпізнати Справжніх Християн, бо ж Ісус Христос каже таке.

Матвія 7:
15 Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас у одежі овечій, а всередині хижі вовки.
16 По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків?
17 Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі.
18 Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити.
19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається.
20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
24 Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені.
25 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований.
26 А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску.
27 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його!

Ефесян 4:
5 Один Господь, одна віра, одне хрищення,

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, Вам необхідно прийняти Ісуса Христа і народитися знову, перейти від смерті до життя. Це не мої слова, а Ісуса Христа.
--Хай це вас не хвилює.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2017, 14:45 #2687708   #212
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, назвіть їх, хто такі? Хто такі, яких ви знайшли, які кращі чи ви вважаєте кращими за Свідків Єгови?
Будь-хто із християн є якісно кращими за так званих свідків Єгови.
Причина в тому, що будь-хто із християн перейшов від смерті до життя, завдяки Єгові, Який дарував їм прощення всіх гріхів через Жертву Ісуса Христа і нове народження від Святого Духа.
Ті, хто не отримав цього від Єгови - вони ще мертвяки, які намагаються своїми справами заплатити за Кров Ісуса Христа і придбати таким чином спасіння.
Тут навіть порівнювати нема що.

Хочете порівнюватися справами? Порівнюйтеся з мормонами чи юдеями, перевіряйте свої трупи (їх косметичний стан) у порівнянні іх крішнаїтами чи ще кимось, хто ще не прийняв Ісуса Христа і перебуває у смерті.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 20:00 #2688304   #213
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Будь-хто із християн є якісно кращими за так званих свідків Єгови.
Гітлер тоже? Торквемада? Порошенко?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 21:36 #2688333   #214
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Гітлер тоже? Торквемада? Порошенко?
Християнин - це не той, хто називається так, а хто по духу такий.
Тільки народжені від Бога є дітьми Божими, тобто християнами.
Це ж азбучна істина Нового Завіту.
Невже ти вважаєш, що Гітлер (і іже з ним) народилися від Бога?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:53 #2688358   #215
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тільки народжені від Бога є дітьми Божими, тобто християнами.
А як же мусульмани, буддисти, індуїсти і ін, від кого вони народились?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Невже ти вважаєш, що Гітлер (і іже з ним) народилися від Бога?
Ух ти. А від кого ж тоді він народився? Існує ще інший бог?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 07:41 #2688374   #216
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А як же мусульмани, буддисти, індуїсти і ін, від кого вони народились?
У них і запитуйте.


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ух ти. А від кого ж тоді він народився? Існує ще інший бог?
До народження є стан духовної смерті. Хто не народився від Бога, той ще перебуває в цьому стані, де богом може стати для людини сама ж людина (її его), також інша людина, або якась ідея, прийнята із темного духовного світу. Святе місце незайнятим не буває, претендентів ("богів") на чільне місце в серці людини вистачає.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 08:44 #2688379   #217
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Християнин - це не той, хто називається так, а хто по духу такий.
Тільки народжені від Бога є дітьми Божими, тобто християнами.
Це ж азбучна істина Нового Завіту.
Невже ти вважаєш, що Гітлер (і іже з ним) народилися від Бога?
Новак, я своє буквальне народження смутно пам'ятаю, куда мені вже до Гітлера.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 17:05 #2688485   #218
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У них і запитуйте.
А до появи Ісуса Христа, коли люди були язичниками а не християнами, люди від кого народжувались?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До народження є стан духовної смерті. Хто не народився від Бога, той ще перебуває в цьому стані, де богом може стати для людини сама ж людина (її его), також інша людина, або якась ідея, прийнята із темного духовного світу. Святе місце незайнятим не буває, претендентів ("богів") на чільне місце в серці людини вистачає.
Самі придумали, чи десь прочитали цю ахінею?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 21:54 #2688535   #219
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А до появи Ісуса Христа, коли люди були язичниками а не християнами, люди від кого народжувались?
Всі, починаючи з гріхопадіння Адама, народжувалися мертвими (духовно). Мертвими, бо від"єднаними від Бога, Який є Життя.
А воз"єднуються люди з Богом у Ісусі Христі, завдяки новому народженню, яке необхідне всякій людині, щоб жити з Богом вічно.


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Самі придумали, чи десь прочитали цю ахінею?
Це звістка, принесена нам, людям, Ісусом Христом. Вона чітко викладена в Біблії.
Ахінеєю це називають ті, кому добре в стані духовної мертвості і хто не відчуває потреби звільнитися від стану гріха і смерті, щоб жити з Богом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 23:42 #2688545   #220
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Всі, починаючи з гріхопадіння Адама, народжувалися мертвими (духовно). Мертвими, бо від"єднаними від Бога, Який є Життя.
А воз"єднуються люди з Богом у Ісусі Христі, завдяки новому народженню, яке необхідне всякій людині, щоб жити з Богом вічно.
Дальше пхаєте мене в дебрі вашого релігійного маразму? Ще раз питаюсь, ви цю ахінею самі придумуєте, чи десь вичитуєте? Бо в збірнику біблійських легенд про це зовсім інакше пише, ось наприклад:

Цитата Вихід 31:14
І допильновуйте суботи; вона бо вам сьвята: Хто опоганить її, того скарати смертю; бо кожна душа, що робити ме яку роботу в день суботнїй, буде вбита. 15Шість день для роботи, але семий день субота на спочинок, сьвятий день Господеві; кожного, хто робити ме дїло в субітнїй день, скарати смертю.
Мені здається, що в це можуть вірити тільки божевільні, але менше з тим. Ну то як виходить, по збірнику біблійських легенд ми все ж таки народжуємося з душею, чи все ж таки без душі? Ну, тобто, ось я з душою, як пише в біблії, відпрацював у суботу, і бог сказав ах ти ж негідник такий, і скарав насмерть мою душу. Забавно получається, ні? Новак, а ви в суботу працювали? Так? То виходить ви тоже вже мертві?

Або:

Цитата Єзекіїля 18:4
Усі душі* належать мені. Як душа батька, так і душа сина — мої. Та душа*, яка грішить, помре.
Ну то все ж таки ми з душами, чи ні? Якщо наші душі мертві, то як можна вбити те що вже і так з самого початку мертве? Ось наприклад Гітлер, про якого тут вже згадували, з легкої руки вбив десятки мільйонів людей, виходить він пекла уникнув, а його душа просто померла? А як же тоді пекло і вічні муки? Виходить гітлеру зійшло все з рук? Аяяй, несправедливо якось получається.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це звістка, принесена нам, людям, Ісусом Христом. Вона чітко викладена в Біблії.
Ахінеєю це називають ті, кому добре в стані духовної мертвості і хто не відчуває потреби звільнитися від стану гріха і смерті, щоб жити з Богом.
Ну, то хто ж тоді створює людину, якщо вона народжується мервтою? Звірі також мервтими народжуються? Ось звірі вбивають інших звірей, для того щоб жити, і вони навіть не здогадуються що вони щось там порушують в збірнику біблійських легенд, то вони шансу возєднатися з богом навіть не мають? А скільки людей жило до народження Христа, про якого вони також нічого не чули? То виходить вони також немали того шансу? І представники інших релігій немають того шансу? Печаль.

Востаннє редагував Chefild: 14.04.2017 о 23:59.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:56.