Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд в Англію

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.11.2016, 17:50 #2661829   #221
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата
Допис від Bublikk Переглянути допис
Нарешті цінна і толкова порада! Дякую Вам!!
Щодо довідки з банку - проблем не має. Гроші на рахунку є. Все впирається тільки в підтвердження звідки ці гроші в мене - довідка про доходи. Ну і якщо дійсно, як Ви кажете, документ на право власності є необов'язковим - я дуже і дуже тішуся))


В Бангладеші і Африці теж не була, тому таких асоціацій точно не виникло б))
Але за інформацію вдячна!)
Не знаю як тут завантажити фото, ви б зрозуміли, що спільного між Бангладеш, Африкою та червоним англійським автобусом🙌😁
Arribo зараз поза форумом  
Старий 11.11.2016, 09:30 #2663045   #222
datir
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

мала відмову в травні в англ. візі. Агенція готувала документи, я гроші принципово не хотіла класти в банк,тому турагент запропонувала купити "залишок" рахунку в банку. Через що і одержала відмову. Була довідка з роботи, довідка про майно, неповнлітній син та чоловік залишались в україні, тому аргументів на поверненнябуло, погодьтеся більше як в незаміжньої. Причина відмови була розжована і трактована -невидно руху коштів, невидно скільки я одержую, витрачаю та відкладаю на україні, аби дозволити собі тур, де в день витрати до 100 ф. Тепер питання- оскільки я виправила зауваження консула, усі гроші проводжу по банку, потрохи відкладаю, знову ж таки -майно, машина, робота... чи буде знов причина відмовити?
datir зараз поза форумом  
Старий 11.11.2016, 14:45 #2663122   #223
yge0607
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

на це питання може відповісти тільки та особа яка розглядає та дає добро чи відказ у візі, тобто працівник Консульства.

Додано через 48 секунд
на це питання може відповісти тільки та особа яка розглядає та дає добро чи відказ у візі, тобто працівник Консульства.

Востаннє редагував yge0607: 11.11.2016 о 14:45. Причина: Пізніше додано
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 12.11.2016, 09:40 #2663248   #224
pvm
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата 2 часа назад,
источник: Telegraf.com.ua

Европейское полицейское агентство Европол сообщило о раскрытии сети нелегального перевозки граждан Украины в Великобританию и Ирландию.

Об этом со ссылкой на сообщение Европола пишет Радио Свобода, сообщает «Украинская правда».

В результате операции Национальной полиции Испании и Пограничной службы Польши вместе с Европейским центром по делам нелегальной перевозки мигрантов Европола и правоохранителей еще ряда стран арестованы более ста человек — их подозревают в подделке официальных документов и содействии нелегальной иммиграции.

Как сказано в сообщении Европола, миграционные потоки украинцев достигли пика после крымского кризиса и стали целью криминальных организаций, которые предоставляли мигрантам «комплексное обслуживание», включительно с поддельными документами — визами и паспортами, — а также билетами на самолет или жильем в транзитных странах. Украинские мигранты въезжали в Польшу по туристическим визам, а дальше перебирались в другие страны, используя поддельные документы — такие, как удостоверение личности граждан Польши или паспорта граждан стран Балтии.
pvm зараз поза форумом  
Старий 12.11.2016, 10:36 #2663261   #225
datir
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

arribo взагалі я йому адресувала питання, оскільки він стверджує , що якщо відмова, то в подальшому 10р відмов
datir зараз поза форумом  
Старий 12.11.2016, 12:18 #2663278   #226
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата
Допис від datir Переглянути допис
мала відмову в травні в англ. візі. Агенція готувала документи, я гроші принципово не хотіла класти в банк,тому турагент запропонувала купити "залишок" рахунку в банку. Через що і одержала відмову. Була довідка з роботи, довідка про майно, неповнлітній син та чоловік залишались в україні, тому аргументів на поверненнябуло, погодьтеся більше як в незаміжньої. Причина відмови була розжована і трактована -невидно руху коштів, невидно скільки я одержую, витрачаю та відкладаю на україні, аби дозволити собі тур, де в день витрати до 100 ф. Тепер питання- оскільки я виправила зауваження консула, усі гроші проводжу по банку, потрохи відкладаю, знову ж таки -майно, машина, робота... чи буде знов причина відмовити?
Рух коштів повинен бути правильний, реальний. Залишок коштів що ви купили для Англії це 0. Оскільки у вас була відмова, пакет документів треба готувати на 100% з живих документів. Потрібно ще дивитися на вашу візову історію, так як вона впливає на прийняття рішення. Візовий офіцер ukba згідно положення, при прийнятті рішення про надання візи керується Іміграційним законодавством UK, положеннями, директивами уряду ТА Відчуттям власного серця!! Саме це відчуття часто грає не на руку аплікантам, вказується будь-яка причина, і як наслідок відмова. Дії та рішення конкретного візового офіцера оскарженню не підлягають. Якщо подається апеляція чи повторна подача, справа попадає точно до іншого офіцера.
Тому порада. Добре готуйте документи, думайте головою і не купляйте непотрібні довідки. Якщо все зробите правильно, (при умові що у відмові не зазначено скіпові параграфи) ви отримаєте візу.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
arribo взагалі я йому адресувала питання, оскільки він стверджує , що якщо відмова, то в подальшому 10р відмов
Я стверджував, і повторю, якщо відмова по 36 та 37 параграфах, то візи ви не получите 10 років точно! Ви неуважно прочитали допис. А якщо відмова по необгрунтованості, то проблем немає, шанси хороші.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
мала відмову в травні в англ. візі. Агенція готувала документи, я гроші принципово не хотіла класти в банк,тому турагент запропонувала купити "залишок" рахунку в банку. Через що і одержала відмову. Була довідка з роботи, довідка про майно, неповнлітній син та чоловік залишались в україні, тому аргументів на поверненнябуло, погодьтеся більше як в незаміжньої. Причина відмови була розжована і трактована -невидно руху коштів, невидно скільки я одержую, витрачаю та відкладаю на україні, аби дозволити собі тур, де в день витрати до 100 ф. Тепер питання- оскільки я виправила зауваження консула, усі гроші проводжу по банку, потрохи відкладаю, знову ж таки -майно, машина, робота... чи буде знов причина відмовити?
Якщо агенція готує документи, то вони принаймні мають знати перелік ОБОВЯЗКОВИХ доків, без яких віза не вийде. Якщо ви подавали документи, які перерахували вище, а це не повний пакет, то шанси на отримання візи у вам були примарні та наближені до 0.

Востаннє редагував Arribo: 12.11.2016 о 12:18. Причина: Пізніше додано
Arribo зараз поза форумом  
Старий 12.11.2016, 22:00 #2663401   #227
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

https://www.europol.europa.eu/newsro...ling-operation
вже доїздились.з лівими литовськими і іншими паспортами.ну ті,які користуються "послугами" фірмочок.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 13.11.2016, 11:02 #2663450   #228
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
https://www.europol.europa.eu/newsro...ling-operation
вже доїздились.з лівими литовськими і іншими паспортами.ну ті,які користуються "послугами" фірмочок.
Рано чи пізно Європа перекриє повністю канали, але якщо тьотя Тереза зробить те, що казала( заборонити вільне пересування громадян Євросоюзу до UK), то весь цей потік лівака припиниться моментально і надовго. Хоча одинички будуть проскакувати всерівно по польких доводах і литовських доках.
Arribo зараз поза форумом  
Старий 30.07.2017, 22:42 #2701706   #229
UKVISAS
 
Аватар для UKVISAS
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Легальні варіанти виїзду у Великобританію, США та Канаду www.UKvisas.com.ua, www.go-abroad.com.ua
UKVISAS зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 10:05 #2702540   #230
dneva27
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Добрий день. Дайте пораду. Пропонують роботу зварювальника в Англії по Литовській робочій візі, начеб то буду офіційно працевлаштований в Латвії а в Англії працювати в відряджені . Цікаво чи є якась можливість перевірити чи не кидалово. Буду вдячний за пораду.
dneva27 зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 20:10 #2702622   #231
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата
Допис від dneva27 Переглянути допис
Цікаво чи є якась можливість перевірити чи не кидалово.
якщо погранці на островах депорт не влуплять,значить можна рахувати шо не кидалово.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 16.08.2017, 08:01 #2703345   #232
VovaN88
Banned
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Где можно там остановится?? На длительное время
VovaN88 зараз поза форумом  
Старий 26.08.2017, 23:28 #2704574   #233
UKVISAS
 
Аватар для UKVISAS
Типово Відповідь: Виїзд в Англію

Цитата
Допис від dneva27 Переглянути допис
Добрий день. Дайте пораду. Пропонують роботу зварювальника в Англії по Литовській робочій візі, начеб то буду офіційно працевлаштований в Латвії а в Англії працювати в відряджені . Цікаво чи є якась можливість перевірити чи не кидалово. Буду вдячний за пораду.
Це нелегеально, навіть якщо буде visitor visa. Право на роботу зварювальником дає тільки робоча віза, на відміну від деяких віз, які дають право на короткострокову роботу артистам, спортсменам, лекторам тощо.
UKVISAS зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:26.