Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2011, 12:18 #1836136   #81
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Круто! А що мають технології до голоду? Деколи, шановний оппоненте, потрібно відділяти "борщ" від "мух". мови немає, що навіть найновіший айпод не почне розкидати вам в кімнату сердельки...
ну я ж писав. сьогодні комбайти такі що один може пів тернополя прогодувати....

а айпод,то справді абсолютно безкорисна річ...



Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Як привів? От мені, такій духовно обмеженій суспільній істоті, поясніть. Як привів?
як,дав ссилку,де люди свідчать про свої зцілення! вони обдурюють брешуть нагло? а смисл?

ладно вони б стояли в церкві і брехали прихожанам,щоб ті і далі ходили. а для чого ділитись цим з всім світом?
якшо серед них є обманьщики,то хтось побачивши відео міг би сказати,ця шахрайка моя сусідка,вона ніколи нічим не хворіла. вона бреше...

я їм вірю!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:26 #1836143   #82
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис

виходить,віцн хоче шоб людина сама стала такою яік треба і усвідмила ціну тої досконалості.
виходить що його влаштовує недосконалість людини і те, що вона "не така як треба" і йому цікаво спостерігати, як вона самотужки буде ставати " така як треба"
Але тоді получається, що Бог лукавий бо може, але не хоче позбавити людину страждань. То чим же він тоді від Сатани відрізняється? А нічим. Точно такий самий. Висловлюючись мовою криміналістів ....Бог це є падєльнік Сатани

Це та сама ситуація, коли один створює умови для згвалтування підлаштовує зустріч жертви з гвалтівником і знаючи характер і природу гвалтівника очикує коли той почне гвалтувати жертву щоб вона страждала, а сам не гвалтує, але дивиться за цим і підказує як жертві поменше страждати і визволитися. То хто в такому разі получається винний, а хто безнивинний?

Востаннє редагував Mark V: 25.12.2011 о 12:40.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:30 #1836146   #83
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
виходить що його влаштовує недосконалість людини і те, що вона "не така як треба" і йому цікаво спостерігати, як вона самотужки буде ставати " така як треба"
і з чого такі висновки? нерозумію...

його не влаштовує інакше б він не давав такого завдання людині. чи цікаво? також наврят інакше б він не творив чудеса і не виявляв любов до людини,а кинув на призволяще. ахто випливе той випливе,хто ні,то так і буде!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:43 #1836163   #84
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
хыба я казав що осуджую? ніколи!
я не прозорливий і наперед ніколи нічо сказати неможу. але думаю ваші діти,на яких би хондах вони не їздили,завжди будуть потребувати тата. я так зрозумів,шо його нема. надіюсь через це вони ніколи не будуть себе почувати нещасливо,а навпаки.




для чого б він це не зробив,він дає мені можливість і всім без винятку бути щасливими і жити вічно! мені цього достатньо!


виходить,віцн хоче шоб людина сама стала такою яік треба і усвідмила ціну тої досконалості. як відомо,те що дається відразу особливо не ціниться,а те,що зароблено в поті чола,цінується куда більше!




чесно скажу,важко сказати,бо одна справа допускати ттаку ситацію,інша перебувати в ній. думаю шо буду використовувати всі можливі методи.
буду просити Бога в любому випадку,а яким саме він допоможе мені,я незнаю.

доречі,а з чого ви взяли,що Бог,чи церква неодобрює лікарів?

наприклад отець Піо,який допомагав людям багато молитвами,на зібрані благодійні кошти,які йому давали вдячні люди,побудував лікарню.
думаю Бог відкрив людині вміння лікувати,робити операції,для її ж блага.
якшо людина дожилася до якоїсь хвороби і не може знести мук,змиритися з цим,то нехай лікується і буд мати другий шанс на покаяння,на обдумання чому так сталося і які її дії привели до такого результату.

Додано через 2 хвилини
ну ,нетреба перебільшувати. кожен хто проходить коло мене кожних 10 хв має можливість їздити на хонді 2012 року? врятлді...)))))




пробачте,я не зовсім зрозумів. перепишіть шоб було ясне питання!

Додано через 2 хвилини

нерозумію,чому б вам не замислитись і знайти причини,чому сьогодні ви без чоловіка і після операції на рак?
я впевнений шо ви переживаєте такі речі не просто так!
помоєму це не справедливо,щоб молода людина замість того аби тішитись життю,постійно має такі,дуже серйозні проблеми в житті.
Соррі, тяжко відповідати окремо на всі дописи, тому узагальню. Я без чоловіка і вважаю, що діти моі не втратили багато, оскільки їм не було б краще жити в сім*ї, де ходить мама в синяках і побоях, крики і нерви кожного дня. Вони живуть зараз спокійно і, може чогось я і недодам, та психіку їхню від потрясінь збережу точно.
До речі, зачепивши вже мого чоловіка, він до церкви ходив регулярно, але ніяких норм не дотримувався... Поводів я не давала, повірте, чому ходила побита? церква цьому вчить? Друга ситуація, коли сину була потрібна операція, як думаєш, хто їх дістав? Не правильно, не релігійний чоловік, а я!
А питань багато (вибачте, помилилась в закінченні, в мене клавіатура англійська і друкую по пам*яті просто). Основні закони Біблії думаю відомі всім.... А звідки пішла релігія знаєте? Християнство, яке сповідуєте? Христос, який народився в Ізраїлі чому є хритиянином (в вашому розумінні), а ізраїльтяни - іудеями? Хто така Марія Магдалена і її місце в житті Христа? Як на рахунок середньовічної інквізиції, яка винищувала "ворогів" релігії (Біблія ж вчить бути милосердними), цитати з Старого Заповіту, де сказано про покарання Адом, де описання Раю, крім - тепло, зелено і всюди сміх? Таких питань можу навести сотні, Вікіпедія зависне на вашому компі від пошуків... А знаєте чому? А я знаю....

Так, на Хонді не всі мають можливість їздити, але коли решта били поклони по пару днів в тиждень і осуджуючи таких як я стояли біля церкви, я - намагалась виїхати туди, де можна заробити, потім - мила чужі будинки не присідаючи ні на хвилину по 12 годин на добу, і зараз це роблю, деколи на сон лишаючи по 3-4 години на добу. Щоб їздити на ній, я тяжко працюю, чого ж тоді церква мене осуджує? Сказати чого? Бо багаті, напевно я підпадаю під цей процент, не є під впливом церкви.... Вона вчить буди добрими і допомагати бідним, ок, прохидячи в якесь свято попро церкву на службу, милостиню багато даєте? НІ!!! Несете гроші в церкву на пожертвування! Виходить церква в нас сама бідна? Нехай цигани сидять попри церкву, але ви їх окидаєте презерливим поглядом і прямо валите гроші в "церкву", тіпа, це зарахується десь там вище... А ви бачили на яких машинах священники їздять? Поцікавтесь, не обходячи церкву навколо, а їдуть туде, де вони живуть і гляньте, в якому райомі живе сім*я "отця", які штори на вікнах і яка машина біля їх под*їзду....
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:45 #1836165   #85
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
і з чого такі висновки? нерозумію...

його не влаштовує інакше б він не давав такого завдання людині. чи цікаво? також наврят інакше б він не творив чудеса і не виявляв любов до людини,а кинув на призволяще. ахто випливе той випливе,хто ні,то так і буде!
Кому потрібен весь цей цирк?
Якщо ви любите людину то чи станете ви видумувати для неї випробування часом жорстокі, щоб підказувати їй через біблію якісь записки як їй краще робити щоб поменше страждати? Чи почнете насилати на неї Сатану, і підказувати як їй від нього позбавитися?Напевно що ні.
Напевно ви одразу постараєтеся зробити все від вас залежне, щоб кохана ваша була з вами щаслива.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:56 #1836172   #86
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну я ж писав. сьогодні комбайти такі що один може пів тернополя прогодувати....

а айпод,то справді абсолютно безкорисна річ.!
А чого хтось має тебе і пів Тернополя годувати? Айпод безкорисний? Може й так, але але він мені полегшує роботу і не тільки. головне вміти використовувати сучасні технології.
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
як,дав ссилку,де люди свідчать про свої зцілення! вони обдурюють брешуть нагло? а смисл?

ладно вони б стояли в церкві і брехали прихожанам,щоб ті і далі ходили. а для чого ділитись цим з всім світом?
якшо серед них є обманьщики,то хтось побачивши відео міг би сказати,ця шахрайка моя сусідка,вона ніколи нічим не хворіла. вона бреше...

я їм вірю!
Смисл? Справді не розумієш? Щоб побільше людей привести до тої чи іншої церкви... А більше людей - більше пожертвувань, відповідно дорожча машина у священника, відповідно вище його місце в ієрархічній структурі, а значить і влада! А влада - це таке поняття, коли "тормозу" практично не існує більше... Церква - це бізнес! І самий брудний і жорстокий! Віриш в Бога? Помолись дома в кутику, щиро покайся за грихи в душі, а не працюй посередником між церквою і новим потенційним капіталовкладником в неї.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 13:17 #1836182   #87
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Я без чоловіка і вважаю, що діти моі не втратили багато, оскільки їм не було б краще жити в сім*ї, де ходить мама в синяках і побоях, крики і нерви кожного дня
тут важко не погодитись. але все ж таки це не ідеальний варіант,отже вони втратили його! пробачте,думаю вам не дуже приємно обговорювати такі речі,ну але... почали,то говорим. якшо шо,можем і не говорити.



Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
До речі, зачепивши вже мого чоловіка, він до церкви ходив регулярно, але ніяких норм не дотримувався... Поводів я не давала, повірте, чому ходила побита? церква цьому вчить
ну не дивіться ви на гірший представників. шукайте кращого завжди і всюди. такі люди є і багато.
можу тільки припустити,але мені здається ваш чоловік відіграв велику роль в сприйняті віри і християнства. і далеко не найкращу...

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Друга ситуація, коли сину була потрібна операція, як думаєш, хто їх дістав? Не правильно, не релігійний чоловік, а я!
я якшо чесно трохи в шоці...
дитина хвора і треба операція у вас рак,з чоловіком не получилось...

хай вам це не буде цікаво і ви в таке не вірите,но дуже часто це буває наслідком родових гріхів і проклять. повірте,я знаю,шо таке відповідати за гріхи минулих поколінь. слава Богу він помаленько виводить мене з цього.

це дуже добре,що матеріальна сторона у вас закріплена. але ж це не найбільше щастя що може бути.
можна ждити і скромно,але в добрій сімї,де всі люблять і розуміють один одного,ніхто не хворіє і не бє.

Знаєте,Бог він дуже добрий і можливо таким способом компенсує вам ваші терпіння. але я точно незнаю,це чисто припущення...



Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А питань багато (вибачте, помилилась в закінченні, в мене клавіатура англійська і друкую по пам*яті просто). Основні закони Біблії думаю відомі всім.... А звідки пішла релігія знаєте? Християнство, яке сповідуєте? Христос, який народився в Ізраїлі чому є хритиянином (в вашому розумінні), а ізраїльтяни - іудеями? Хто така Марія Магдалена і її місце в житті Христа? Як на рахунок середньовічної інквізиції, яка винищувала "ворогів" релігії (Біблія ж вчить бути милосердними), цитати з Старого Заповіту, де сказано про покарання Адом, де описання Раю, крім - тепло, зелено і всюди сміх? Таких питань можу навести сотні, Вікіпедія зависне на вашому компі від пошуків... А знаєте чому? А я знаю....
повірте,прочитати біблію і зрозуміти її і прочитати казку про царя гороха це далеко різні речі. я от багато місць не можу збагнути,але з часом ,коли ти виявляєш бажання ці речі відкриваються. а коли читаєш і стараєшся шукати негатив,то його і знаходиш...

інквізщиція...)))
а хто не без гріха? всі ми ,хтось більше хтось меньше,хтось взагалі загнався по страшній силі....

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Щоб їздити на ній, я тяжко працюю, чого ж тоді церква мене осуджує?
ну та чого ви так думаєте,що церква вас осуджує! неправда. якшо ви заробили своєю працею,то честь вам і хвала. але це не означає,шо треба відвертатися від Бога. взагалі це різні речі і вони один до одного відношення немають.

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Вона вчить буди добрими і допомагати бідним, ок, прохидячи в якесь свято попро церкву на службу, милостиню багато даєте? НІ!!!
та чого ж ні..
навпаки милостиню завжди беру в кишеню. якшо попадається людина потребуюча,тобто,яка просить. то даю їй все,що взяв. а коли таких нема,даю церкві. церква також просить,не заставляє!

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А ви бачили на яких машинах священники їздять? Поцікавтесь, не обходячи церкву навколо, а їдуть туде, де вони живуть і гляньте, в якому райомі живе сім*я "отця", які штори на вікнах і яка машина біля їх под*їзду....
то не нам їх судити. ми робимо те,що від нас залежне і за це нам ніхто потім нічо предявити не зможе. а як вони себе поводять,то їхні справи.

я їх не захищаю,бо вони винні в тому,що люди зараз відвертаються від церкви. але не всі такі. почитайте про афон. про монахів простих,не головних,а самих простих які тільки є і зрозмієте,що всіх під одне планку ставити неможна ніколи.

ви і самі це розумієте,бо вас я так зрозумів,як багату людину теж ставлячть під одне планку з всілякими шахраями. і думаю вм це не є приємно!

але на тио Бог дав наказ,не судити,ніколи і нікого.
бо часто ми судимо,а ситуації незнаєм докінця,а дозволяєм собі таке робити.

от багато хто може про вас (пробачте,якшо образив)
сказати,поїхала і приїхала з грошима. напевно ноги розставляла і все,пішло поїхало вже всі сусіди будуть казати шо ви шльондра. але ж це абсолютно неправильно,вони не були з вами і незнають,що ви важко працювали.
тому судтти не можна нікого. і ви так не робіть. не всі ті священники одинакові!



я знаю багатьох нормальних. і дякую Богові шо привів мене до таких,по так,попавши в руки до якогось попика зажерливого,можливо б теж відвернувся від церкви...

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Якщо ви любите людину то чи станете ви видумувати для неї випробування часом жорстокі, щоб підказувати їй через біблію якісь записки як їй краще робити щоб поменше страждати? Напевно що ні.
ти не розумієш,даний вибір і людина сама обирає страждати їй,чи рости і пройти мимо тих бід.



Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Напевно ви одразу постараєтеся зробити все від вас залежне, щоб кохана ваша була з вами щаслива
так Бог так і зробив. а кохана взяла і почала бігати по сусідах...

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А чого хтось має тебе і пів Тернополя годувати?
а для чого тоді ті технології створювати якшо вони будуть приносити користь лише смамим рівнішим з світу цього?

я ж кажу проблема людства не в якості тих комбайнів і не в продвинутості технологій,а в небажанні ним и ділитись і створювати їх для блага всіх людей.
мені особисто і 90% людей на планеті не легше ні від євро 2012 ні від нового зонду на марсі.

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Смисл? Справді не розумієш? Щоб побільше людей привести до тої чи іншої церкви...
ну справді не розумію. от я б міг теж тисячі відео назнімати,але не роблю цього. і якийц смисл викладати відео,якшо воно приведе нехай 10 000 чоловік але до церкви в києві чи в росії взагалі...? мені з того яка користь?

а от поділитись тою радістю,яку людина пережила,по можливості попередити когось про небезпеку безбожності,бажання допомогти зцілитися укріпити у вірі холть одну людину,оце більше схоже на правду!

церква,це не будівля а люди які до неї ходять. і їхня сила в єдності,а як ми почнем молитися дома поодинці,то нас поодинці і понищать!

Востаннє редагував ecosvyat: 25.12.2011 о 13:17. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 13:49 #1836204   #88
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Якщо (не дай Боже) дитина тяжко захворіє і потрібна буде термінова операція, яка дорого коштує, куди підете, в церкву на пару діб, чи все-таки шукати кошти на операцію? Не мені відповідайте, дайте відповідь собі...
Ви можете хоч на хвилинку відірватися від своїх стереотипів та упереджень? Що це за постановка питання? Ну де, хто і коли з тих людей, які називають себе віруючими, ХОЧА Б СЛОВОМ обмовився, що гроші - це щось непотрібне, що треба лежати на дивані або сидіти в церкві - "а Бог якось дасть"? Ну де ви таке прочитали? Звідки ви це взяли? Ви самі собі придумуєте ворога, якого потім заперечуєте і думаєте, що таким чином заперечуєте християнство. Та поцікавтеся вже нарешті, що те християнство говорить на ту чи іншу тему! Та не такі вже там всі й дурні, як вам це здається. Християнству 2000 років, а вам тільки 30, але ви все одно думаєте, що всі християни - це купка наївних ідіотів, які нічого в тому житті не розуміють. От десь вище ви написали, що церква засуджує багатство. Я ще раз питаю: звідки ви це взяли? Ну хто і коли вам таке ляпнув?
Гроші - з позицій християнства - це засіб, а не мета. Ось і вся наука християнства про багатство. Коли Церква закликає людей менше думати про гроші, ТО ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, що вона закликає їх до бездіяльності чи до того, щоб бути бідними - вона закликає їх ставитися до грошей ЯК ДО ЗАСОБУ, а не як до мети свого життя. Що поганого в такій позиції? Чим вона вас відштовхує? Чи для вас гроші - це мета життя? Та ж ні, ви ж самі пишите, що гроші вам потрібні аби нормально жити, щоб бути здоровому, щоб діти мали хорошу освіту. Тобто ви не заробляєте гроші заради самих грошей. Ну то чого ви хочете від християн, які ДУМАЮТЬ ТАК САМО?
Leon+ зараз поза форумом  
Подякували 3:
Benjamin (15.01.2012), Freeboy (25.12.2011), Ogopogo (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 14:30 #1836222   #89
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
виходить що його влаштовує недосконалість людини і те, що вона "не така як треба" і йому цікаво спостерігати, як вона самотужки буде ставати " така як треба"
Бог вже давно не керує людиною... Дам не точну і неповну але все таки цитату з книги Бернара Вербера
є 5 ,,світів,,... спеціально взяв в лапки
1- реальний
2 - світ кіно
,,,
5 - світ компютерної реальності..
( можливо не зрозумієте логіки ... треба всю книгу прочитати)

яким БОГ ніяк правити неможе..
Якшо подумати в суть проблеми ...і правда ..люди дойшли до стадії коли вони самі стали створювати світи непідвласні БОГу.....
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 16:21 #1836285   #90
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: залежність інтлекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Холівар і не прогнозувався
ну і не брехло ?
Ото, почитавши мальок тему, вкотре переконався в правильності графіка, шо Саймон запостив
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 18:42 #1836409   #91
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я якшо чесно трохи в шоці...
дитина хвора і треба операція у вас рак,з чоловіком не получилось...
Дитина в мене здорова і одна і друга, операція була не складна (грижа), а що в мене рак я не говорила, операцію зробила, щоб якраз запобігти йому, а з чоловіком не вийшло, ну... що ж, таке буває.....
Що найбільше мене дратує, так те, що дуже віруючі люди, виходячи з церкви обсуждать інших, шлють прокльони різні, ходять до бабок і т.д. Вже може визначитись пора? Як Бог може таке прощати весь час? Короче, тут говорити довго можна і тема не вичерпає себе, бо дуже вже багато протиріч навіть в тій самій біблії, я не кажу вже про релігію в цілому.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 20:27 #1836497   #92
Ogopogo
 
Аватар для Ogopogo
Post Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

"Двома руками Дарвін показує на мавпу. З його рота вилітають слова: "Бога нема"." (Лесь Подервянський)

Ключовий пункт релігій - життя ТАМ після смерті ТУТ. Без цього релігія - не релігія. Кожен задає собі питання: а що далі, як помру? Відповідно, релігія обнадіює людину: мовляв, це ще не кінець, кінця немає. У свою чергу, матеріалісти вірять у Дарвіна, вивчають еволюцію і - оскільки людина має величезну кількість пережитків та ознак, що споріднюють її з тваринами - твердять про скінченність людського буття разом з її стражденним тілом. ТАМ - темрява, велике ніщо, з якого ми прийшли (десь же ми були до свого народження?) і в яке підемо. Все, кінець. Свідомість вимикається (останнім гасне слух), спогади розмиваються, мозок востаннє агонізує - і все. Але віруючі посилаються на численні свідчення, видіння, знамення - що, з точки зору невіруючого, не може бути об"єктивно доведено. Більше того, видіння (у т. ч. посмертні) пояснюються агонією мозку. Філософи-матеріалісти препарують ідею всемогутнього Бога і доводять, що Його немає (бо це нелогічно і неможливо), причому, переконливо. Сюди ж - і ідея наперед визначених страждань і спасіння (бо ж Бог знає усе і так наперед - тоді навіщо це все?), а також інші вічні суперечності, які не вписуються у логіку. У відповідь віруючі заявляють, що релігія, віра і Бог стоять поза логікою. Матеріалісти на це скептично усміхаються і поблажливо плескають віруючих по плечі. Кожен залишається при своєму. Але зі сторони - вся логіка на боці матеріалістів.

Так про що суперечка? Треба померти, щоб знати правду.

Або бути віруючим )))

П.С. А я от не атеїст.
Ogopogo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 22:26 #1836606   #93
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Філософи-матеріалісти препарують ідею всемогутнього Бога і доводять, що Його немає (бо це нелогічно і неможливо), причому, переконливо.
Я спочатку думав відповідати на ваш пост по кожному пункту, але зрештою вирішив зупинитися тільки на цій позиції. Мене от яка річ зацікавила: ви кажете, що матеріалісти щось там переконливо доводять. Скажіть на милість: з допомогою якою матеріальної речовини вони це доводять? Які спільні (тобто одинакові) хімічні реакції в їхніх головних мозках відбуваються, що всі вони стверджують одне й те саме? Ну і наступне: які відмінні хімічні реакції відбуваються в головних мозках віруючих людей, коли вони стверджують щось зовсім протилежне до того, що стверджують атеїсти?
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 10:22 #1836844   #94
Ogopogo
 
Аватар для Ogopogo
Post Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Я спочатку думав відповідати на ваш пост по кожному пункту, але зрештою вирішив зупинитися тільки на цій позиції. Мене от яка річ зацікавила: ви кажете, що матеріалісти щось там переконливо доводять. Скажіть на милість: з допомогою якою матеріальної речовини вони це доводять? Які спільні (тобто одинакові) хімічні реакції в їхніх головних мозках відбуваються, що всі вони стверджують одне й те саме? Ну і наступне: які відмінні хімічні реакції відбуваються в головних мозках віруючих людей, коли вони стверджують щось зовсім протилежне до того, що стверджують атеїсти?
Класно ви підмітили, тільки от на рахунок хімічних реакцій я вам нічого не скажу. Адже мислення у всіх людей відбувається індивідуально. Хоча й на основі однакових (і тут ви праві!) хімічних реакцій - чим не парадокс? Так що індивідуальне мислення не залежить від хімічних реакцій, адже матеріальний носій у нас всіх один і той же - наше тіло. А залежить швидше від світогляду, виховання, цінностей, власного досвіду.

Що ж стосується переконливості, то, звичайно, жодною матеріальною речовиною ніхто нічого не доводить. Все, що є у атеїста (навіть найпідкованішого філософа) - це його логіка, власний розум, а також результати різних наукових експериментів. Причому ці експерименти різняться за складністю. Від примітивних - наприклад, коли Гагарін у космос літав, його на повному серйозі запитували, чи Бога там бачив. Не бачив - от і все, нема, значить. Та й жоден телескоп не зафіксував Бога. І жодна камера не зняла. Тоді давайте від зворотнього, кажуть матеріалісти: чи хід подій історії підтверджує існування Бога? Ні, кажуть вони. Тут же і математики підключаються (але я, даруйте, не математик), розглядають Всесвіт як замкнену систему і виводять, що немає у ній місця для Бога. Про це, до речі, можна у головного матеріаліста всєя космосу Анатолія Вассермана почитати - він теж математичними методами довів, що Бога нема. Або ось ще ставлення до чудес: віруючі - вірять у чудо. Матеріалісти пояснюють його науково. Мертвих воскрешали? Летаргічний сон всього лиш. Ікона мироточить? Конденсат стікає. Або ззаду церковники дірочку проробили та й все. Чудесне зцілення? Приховані резерви організму. Ну і так далі. Багато всяких таких доведень можна знайти, варто лиш погуглити добяче. І зі сторони - ось що я мав на увазі - виглядає, що залізобетонна логіка науки цілком на боці матеріалістів. А раз так, то, видно, і освіта у них краща, і рівень інтелекту вищий, а у Бога, мовляв, лише темні бабці вірять.

Але є багато випадків, коли серйозні учені навпаки є віруючими. Значить, для них докази матеріалістів далеко не є переконливими... Ну і, якщо ви дочитали уважно мій пост, я теж не є матеріалістом. Мене теж не переконує. Хочу тільки сказати, що це - особиста справа кожного, до всього самому треба дійти мабуть.

Все, мовчу.
Ogopogo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 10:40 #1836853   #95
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Мертвих воскрешали? Летаргічний сон всього лиш
в такий сон людина впадаэ коли ъй заманеться ы виходить так само,коли схоче! воскресіння це не пів року назад молитва,а тут встав...з могили..)))
ну не пояснили вони ніц,хіба що самі собі!



Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Ікона мироточить? Конденсат стікає. Або ззаду церковники дірочку проробили та й все.
конденсат маслом стікає? вперше чую... шоб олія конденсувала!

дирочку приробили а витікає через пори дерева? нічо собі... є аналоги?
напевно церковники самі найбільші винахідники в світі))))

опять,пояснили суто собі!



Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Чудесне зцілення? Приховані резерви організму
бач прийшов Бог на землю і каже людям ви можете себе зцілювати силою віри! Віра може все.

прийшли наглі науковці і сказали віра ніщо,це все еффект плацебо!
І це скриті сили організму...

Це типу ми не можем пояснити шо то таке,але по паравильному воно називається ось як,а не так як ви соіб думаєте. Нехай навіть ефект один і той же,але наша назва правельніша...)))))

Бог відкрив людям рішення,а вони замість того,аби ним користуватись,доводять його неможливість і всіляко спотворюють!



Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Анатолія Вассермана почитати - він теж математичними методами довів, що Бога нема

Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
(але я, даруйте, не математик)
а як мені не математику перевірити правильність математичного доведення неіснування Бога? яким чином я це перевірю з відсутністю таких можливостей?
Хіба це не можна назвати вірою?
Отже маю повірити цьому математику на слово!
Тобто будь хто,хто буде опиратись на це твердження не зможе його пояснити нікому крім самих математиків... тай і то я думаю не всі з ним погодяться!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 22:46 #1837445   #96
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
1) індивідуальне мислення не залежить від хімічних реакцій, ...а залежить швидше від світогляду, виховання, цінностей, власного досвіду.

2) Все, що є у атеїста (навіть найпідкованішого філософа) - це його логіка, власний розум, а також результати різних наукових експериментів.
1) Думаю, ви прекрасно розумієте, що справа не у світогляді і не в вихованні. Адже навіть з-поміж двох близнюків, тобто таких людей, які і біологічно, і соціологічно є найбільш спорідненими, присутня РІЗНИЦЯ в мисленні, РІЗНИЦЯ в цінностях, світогляді і т.п. Мало того, навіть ми самі сьогодні можемо вірити в одне, а завтра - зовсім в інше. Отже, мусить бути якийсь "стержень" усередині нас самих, який робить нас незалежними від всього того, що нас оточує, в тому числі і від нашого тіла. Адже якщо я сьогодні вірю в Бога, а завтра не вірю в Нього, то це ж не тому, що я сьогодні їв апельсин, в якому багато вітаміну С, а завтра випив кави, яка виводить кальцій з мого організму. Тобто моя світоглядна позиція в даному випадку не залежить від чогось матеріального. Від чого ж тоді? Ось тут-то матеріалізм якраз і кульгає на обидві ноги, оскільки він заявляє про виключність матеріального і заперечує існування НЕматеріального субстрату.

2) Якби світові релігії заявляли, що Бог - це матеріальна істота, в якої є фізичні параметри (зріст, вага, вік і т.п.) - тоді наукові експерименти були б об'єктивним доказом на користь того, що такого матеріального Бога нема і ніколи не було. Але річ у тім, що всі без винятку релігії говорять, що їхній Бог НЕ Є матеріальним. Отже, як наука, яка досліджує матерію, може бути компетентою у справі визнання того, існує якась нематеріальна істота чи не існує? Усі такі експерименти - це звичайнісінька профанація, це видання бажаного за дійсне. Тому раджу любителям усіляких там андронних коллайдерів збитися з цієї теми, якщо вони не хочуть виглядати смішними.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 02:17 #1837500   #97
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
2) Якби світові релігії заявляли, що Бог - це матеріальна істота, в якої є фізичні параметри (зріст, вага, вік і т.п.) - тоді наукові експерименти були б об'єктивним доказом на користь того, що такого матеріального Бога нема і ніколи не було. Але річ у тім, що всі без винятку релігії говорять, що їхній Бог НЕ Є матеріальним. Отже, як наука, яка досліджує матерію, може бути компетентою у справі визнання того, існує якась нематеріальна істота чи не існує? Усі такі експерименти - це звичайнісінька профанація, це видання бажаного за дійсне. Тому раджу любителям усіляких там андронних коллайдерів збитися з цієї теми, якщо вони не хочуть виглядати смішними.
Справа в тому, що невідомо чи щось нематеріальне може реально впливати на матеріальний світ. Поки що жодного доказу чи натяку на це не було виявлено. І це дивно, бо якщо ми скрізь оточенні чимось дієвим, але нематеріальним то це просто не можливо було би приховувати.
Якщо нематеріальний світ існує то він відокремлений від матеріального.
Це те саме, як те,що наземна тварина не може впливати на морські глибини, а молюски і корали не можуть впливати на наземні дерева. І це так само, як ніч не може зустрітися з днем, а світло з темрявою, бо вони разом несумісні і одночасно в просторі існувати не можуть.
Так, нематеріальний світ прощупати матеріальними приладами неможливо, але вчені навчилися виявляти речі за вторинними ознаками. Бо все на світі залишає свій слід і треба лише вміти прочитати ті сліди щоб відтворити картину того, чого ми побачити не можемо.
Атомів і молекул ми також бачити не можемо, але за вторинними ознаками вже доведено, що вони існують і навіть з"ясована їхня будова і їхні складові.

Востаннє редагував Mark V: 27.12.2011 о 02:24.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 08:13 #1837534   #98
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Справа в тому, що невідомо чи щось нематеріальне може реально впливати на матеріальний світ. Поки що жодного доказу чи натяку на це не було виявлено. І це дивно, бо якщо ми скрізь оточенні чимось дієвим, але нематеріальним то це просто не можливо було би приховувати.
Якщо нематеріальний світ існує то він відокремлений від матеріального.
Це те саме, як те,що наземна тварина не може впливати на морські глибини, а молюски і корали не можуть впливати на наземні дерева. І це так само, як ніч не може зустрітися з днем, а світло з темрявою, бо вони разом несумісні і одночасно в просторі існувати не можуть.
Так, нематеріальний світ прощупати матеріальними приладами неможливо, але вчені навчилися виявляти речі за вторинними ознаками. Бо все на світі залишає свій слід і треба лише вміти прочитати ті сліди щоб відтворити картину того, чого ми побачити не можемо.
Атомів і молекул ми також бачити не можемо, але за вторинними ознаками вже доведено, що вони існують і навіть з"ясована їхня будова і їхні складові.
так а хыба 300 років тому молекул і атомів не існувало? існували. значить невміння розгледіти якийсь предмет,не означає відсутність самого предмету!
тай ладно,можна було би про це говорити,якби після довгих і важких спроб,потрачених мільярдів доларів на експерименти,всі висновки звучали б однаково,нематеріального світу не існує і це доведено тим то тимто.а насправді в цій галузі не робиться зовсім ніяких дослідів серйозних,а ті смішні недолугі спроби шось там вирахувати з власних фантазій розбивають в крах половина юзерів нашого форуму,не говорячи вже про людей компетентних!
то давайте визнаєм,що наука сьогодні далеко не на піку свого розквіту і покишо не дає відповіді на дуже важливі питання щодо матеріального світу. то можливо їй просто ше зарано братис за світ складніший!?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 20:28 #1837922   #99
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
1) Справа в тому, що невідомо чи щось нематеріальне може реально впливати на матеріальний світ. Поки що жодного доказу чи натяку на це не було виявлено. І це дивно, бо якщо ми скрізь оточенні чимось дієвим, але нематеріальним то це просто не можливо було би приховувати.

2) Так, нематеріальний світ прощупати матеріальними приладами неможливо, але вчені навчилися виявляти речі за вторинними ознаками.
1) Напевно ви просто досі цього не зауважували. Наприклад, чому деякі люди червоніють, якщо їх чимось присоромити? Хіба почуття сорому – це матеріальна річ? Якби сором був чимось матеріальним, то всі без винятку люди червоніли б, коли б їх соромили. Але ж не всі червоніють!
Інший приклад: відчуття страху, від якого в людини серце починає пришвидшено битися і так само прискорюється пульс. Страх – це ж також НЕматеріальна річ. То чому ця нематеріальна річ впливає на матерію – тобто на людське тіло?
Або ще: коли ми переживаємо якесь горе, у нас завжди шлунок починає давати збої. Чому? Адже ж горе, трагедія – це не є матеріальні речі?
Звичайно, є безліч прикладів зворотнього впливу, наприклад, легкі наркотики вводять нас у стан піднесеного настрою і навіть ейфорії. Тобто в даному випадку матеріальне (наркотики) впливає на НЕматеріальне (настрій). Алкоголь пригнічує мисленнєву діяльність, якщо вживається у великих дозах – тобто матеріальне (алкоголь) впливає на нематеріальне (мислення) тощо.
Про що свідчать всі ці приклади? Що існує тільки щось матеріальне? Ні, вони свідчать, що існує і матеріальне, і нематеріальне – і вони впливають взаємно одне на одного.

2) А хіба мало «вторинних ознак», які доводять існування чогось НЕматеріального? Я вже вам навів вище кілька прикладів. Можу ще продовжити. Наприклад: чому ми маємо вплив на наше мислення, але не маємо ніякого впливу на процес травлення? Коли ми поїли – хіба ми можемо зупинити процес травлення, який відбувається у шлунку? Не можемо. Отже, між мисленням і травленням є суттєва різниця: перше – нематеріальне, і наше «Я», будучи таким же нематеріальним, може на нього впливати (адже ми є вільними у своїх думках – думаємо коли хочемо і як хочемо), але наше «Я» не може впливати на процес травлення, бо останній – є матеріальним і його робота вже заздалегідь запрограмована таким же матеріальним мозком.
Або ще: якщо голодній собаці кинути кусок м’яса, то вона цілим своїм єством кинеться на нього, щоби з’їсти. І якщо людина їй цього не забороняє, то собака сама в собі не має сили, яка б стримала її від цього матеріального інстинкту. По-іншому діє людина. Вона може сидіти при багато заставленому столі, може відчувати страшенний голод, але якщо вона ображена на господаря дому, то може собі сказати: «Не буду їсти – і крапка!» Тобто своїм актом волі людина може запанувати над природним бажанням. Але хіба оцей акт волі є матеріальним? Якби акт волі був тієї самої природи, що й акт пожадання (тобто інстинкт), тобто матеріальним, тоді не могло б бути й мови про якийсь внутрішній спротив, про стримування свого бажання. Тілесне пожадання не може саме себе стримувати, бо тоді воно б самозаперечувалося, а це неможливо. Акт волі, яким ми стримуємо свої природні бажання, не може бути матеріальним, бо тоді він співпав би з нашим бажанням; він мусить бути нематеріальним.
Leon+ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 21:01 #1837941   #100
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1) Напевно ви просто досі цього не зауважували. Наприклад, чому деякі люди червоніють, якщо їх чимось присоромити? Хіба почуття сорому – це матеріальна річ? Якби сором був чимось матеріальним, то всі без винятку люди червоніли б, коли б їх соромили. Але ж не всі червоніють!
Інший приклад: відчуття страху, від якого в людини серце починає пришвидшено битися і так само прискорюється пульс. Страх – це ж також НЕматеріальна річ. То чому ця нематеріальна річ впливає на матерію – тобто на людське тіло?]
Приклади невдалі. Все вищеперечислене грунтується на чисто-матеріальному.
Сором це реакція організму на свідомий чи підсвідомий аналіз нервової системи тої чи іншої ситуації.
Наприклад якщо у вас хтось випадково попаде черевиком вам не буде дуже соромно, а для мусульманина це і сором і страшенна образа, бо в його свідомості це є величезним приниженням.
Страх це також реакція організму на складну взаємодію нервових імпульсів. Чисто матеріальний вплив, що починаєтся з дії на органи слуху, зору, чи інші органи чуття.

Ви погано обізнані з наукою, тому пояснення незрозумілого вишукуєте в дії надприродніх духів і божеств (точно так само, як первісна людина, яка не мала ніяких знань і започаткувала вірування, щоб якось пояснювати незрозумілі для себе речі)
 
Подякував(ла):
qazwsx321 (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:13.