Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


харчі для собаки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2010, 10:00 #1328967   #21
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

Дякую всім за дописи. Я так зрозумів, що основна маса народу, все таки купляє на базарі харчі. Бачив на одному російському форумі тему, про те скільки в кого йде грошей на собаку в місяць (мова саме про алабаїв.) Так от, перевів з рублів, то виходить 900 - 1000 грн. Цифра дуже не маленька. При тому, що це майже в кожного такі витрати. Хто скілкьи тратить з вас? Оскільки щось не дуже віриться. При тому що марципанами ніхто не годує. Плюс дуже часто пишуть, що є люди які привозять мясо зразу до замовників додому і ціни там на порядок нижчі ніж на базарі. В нас я щось не чув про таке. Чи це Україна інший світ і не дожилися до такого, чи я просто незнаю)
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 11:15 #1329084   #22
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: харчі для собаки

якшо в тебе є морозильна камера поїдь на бойню там набагато дешевше закупися шоб не їздити кожен тиждень. в мене француз 16 кг то мяса і кісток в місяць купляється на 200 грн. но крім того ше грн йдуть на вітаміни, ветеринара, ігрушки (то не для вас), павудок, інші продукти крім мяса наприклад сир творог і інше но того я вже нерахувала.
я так поняла ти перевів суму яку тратять росіяни на своїх собак. ця сума на проти їхньої зарплати є нормальною, а 1000 грн напроти нашої зарплати получається багацько.
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 16:45 #1399557   #23
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

І знову я. Хто підскаже де і по скільки можна взяти такий корм: PURINA Pro Plan для собак великих порід. Хто по якій ціні може дістати?
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 11:51 #1400410   #24
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: харчі для собаки

Привіт.
Я годувала свого німця таким кормом але не підійшов . Кобель взагалі не мав сили і енергії. Перейшла на роял також не підійшов .Все проходило транзитом. Тому вернулася на натуралку . 80ПРОЦЕНТІВ РУБЦЯ І 20 КАШІ НУ І ПЛЮС ВІТАМІНИ. ЧИМ ОДНОРІДНІША ЇЖА ТИМ ЗДОРОВША СОБАКА. Я замовляла корм в клубі КСУ .20кг 600грн.
Якщо годуэте натуралкою то корм уже не можна давати . Потрібно оприділитися з харчуванням.
Щенку раз в день потрібно давати сир кисломолочний з жовточком а краще перепелиним яйцем. Жовток давати два рази в тиждень. Забудьте ви про той базар .Адрес бойні можна знайти в інтернеті. Каша обов язково варена на воді а вже потім додається до м яса. ВІд каш на бульйоні рано чи пізно вилізуть проблеми з підшлунковою.Хоч алабаї і їдять хліб але я б не радила давати білий а краще сірий і то в не великих кількостях.

Востаннє редагував оксана2009: 14.07.2010 о 12:05.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (16.07.2010), Punisher-x3m (19.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 12:57 #1400486   #25
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від Batya Переглянути допис
І знову я. Хто підскаже де і по скільки можна взяти такий корм: PURINA Pro Plan для собак великих порід. Хто по якій ціні може дістати?
http://forum.te.ua/showthread.php?t=92895
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 13:12 #1400509   #26
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: харчі для собаки

Що ви всюди той магазин рекламуєте . Корми там дорогі і взагагалі не такий аж великий асортимент товарів. Для великих порід собак там мало продукції. Самий гламур . Великій робочій собаці вони мало що можуть запропонувати.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (16.07.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Punisher-x3m (15.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 15:34 #1400683   #27
SvetaPetHouse
 
Аватар для SvetaPetHouse
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
Що ви всюди той магазин рекламуєте . Корми там дорогі і взагагалі не такий аж великий асортимент товарів. Для великих порід собак там мало продукції. Самий гламур . Великій робочій собаці вони мало що можуть запропонувати.
Привіт Оксана! Вай як цікаво почути відгук! Дарма що не в темі "ПетХауз"... "Корми дорогі" - давайте вирішемо - про які корми йдеться, якої якості та фасовки. Ви наш клієнт? Ви знате про систему знижок і про весь асортимент який є в магазині? Що ж треба "великій робочій собаці" що ми не можемо запропонувати? Чи можемо, але не підходить ціна. За комплімент щодо гламуру Мерсі! Старались Давайте не будемо такими категоричними, а тим хто звернув на магазин увагу в цій темі - окреме дякую, видно заслужили.

Щодо харчування та кормів. Як вже тут писали до цього - справді потрібно визначитись щодо натуралка чи сухий корм. В кожнму виді є свої переваги. Якщо ви вирішили годувати натуралкою, треба звичайно збалансувати раціон собаки. Не забувати про вітаміни. Та пам*ятати, що собака в 1 чергу м*ясоїдна тварина, тому каші для неї смачна добавка, але корисних речовин з неї вони отримують мінімально, так як в шлунку в дуже малій кільності ферментів які повністю розщіплюють її. Якщо ви вирішили таки годувати собаку сухим кормом, то зважайте на те, що алабай - велика порода і майже до 1,5 річного віку це вважається щення і харчування має відповідати. Корм має свій плюс в тому, що в ньому вже є всі потрібні вітаміни, він збалансований. Як наслідок у вас не має поносів, рвоти, постійний нормальний стілець у собаки. В залежності від ваги кількість корму така: 45,5 кг = 695гр Якщо вага більша - то на кожні ще 5 кг - 50 гр корму.

Тепер по кормах. Вони мають свою класифікацію. У всіх без виключення є вітаміни. Але різниця між ними у складі корму. Корма в яких є субпродкти тваринного походженння та м*ясо різняться тільки співвідношенням кількості одного та іншого. У кормах високої якості субпродук як такий відсутній. Тому і ціна відповідна. Наприклад - Пуріна ПроПлан для щенят великих порід вартуватиме приблизно 550грн - 15 кг. Роял канін для щенят великих (гігантських) порід 714грн - 15 кг. Інші марки також будуть десь в районі 500-600 грн за 15кг мішок. (1Choise; ProNature; Advanse) Дуже хороший корс Хіллс, але поки не знаю хто його привозить поки все.

П.С. Якщо що - звертайтесь
SvetaPetHouse зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2010, 23:24 #1403175   #28
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: харчі для собаки

з 13 років до 25 років тримав собак різних порід. зараз мені 37. Усі великі, остання дівчинка Дюкса кавказець. У ті часи на корм типу шарики в мішку мови не було. Кормили натуральним кормом Мясом, Кашами і т.д. Усі ці горошки може й добрі для собак але....... в природі тих сурогатів нема. Шоб там не казали продавці все це фігня бо треба продавати. І про грамми на кілограм нарозказуюють і про те що тільки саме цей підходить і якраз О О О ДИВО!!! в них він присутьній у велйкій кількості. Читайте книжки по догляду за собаками, старі кижки де не рекламуть імпортну пакость та описані усі нормина день. А пошуки дешевого мяса справа наживна. В 1990 роках клуб собаківництва давав навіть талони на калтики, крім того що брав гроші за вязки. Не знаю як зараз. Відходи треба шукати на бірках від ковбаси там зазвичай адреса виробника і телефон туди і звертайтесь. В ниж. Івачові існуе ковбасний цех пів села кормить псів костомахами. І не шкодуйте бо як цуценя закормите на початку таке і виросте.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (19.07.2010), Rugudzylka@yandex.ru (16.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 12:38 #2638206   #29
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Доброго Дня Панове і Пані. поділіться хтось номером телефону на якиїсь мясокомбінат в місті Тернополі чи не далеко від нього, завів собі Хаски, то морозілку помалу вже виїв, потрібно говяжі кістки і шлунки, як мені порекомендували?
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 13:08 #2638210   #30
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Доброго Дня Панове і Пані. поділіться хтось номером телефону на якиїсь мясокомбінат в місті Тернополі чи не далеко від нього, завів собі Хаски, то морозілку помалу вже виїв, потрібно говяжі кістки і шлунки, як мені порекомендували?
Нащо давати собаці кістки? Забивати шлунок. Краще гов яжі хрящі для забавки і корисно собаці. На базарі можна брати шлунки, м ясні обрізки 15 грн за кілограм. Але краще іти зранку, бо розберають.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 13:40 #2638215   #31
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Нащо давати собаці кістки? Забивати шлунок. Краще гов яжі хрящі для забавки і корисно собаці. На базарі можна брати шлунки, м ясні обрізки 15 грн за кілограм. Але краще іти зранку, бо розберають.
Б
Дякую за допомогу! Підкажіть ще буть-ласка, де само в мясному їх брати? Там є кіоск чи як? Дзвонив в с Ступки то 14грн за кілограм шлунків хочуть, кістки 1.5 за кг( собаці два місяця, хочу взяти щоб мав на чому тренувати щелепи)
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 13:43 #2638218   #32
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Б
Дякую за допомогу! Підкажіть ще буть-ласка, де само в мясному їх брати? Там є кіоск чи як? Дзвонив в с Ступки то 14грн за кілограм шлунків хочуть, кістки 1.5 за кг( собаці два місяця, хочу взяти щоб мав на чому тренувати щелепи)
Зайдіть в розділ чим можна годувати собак, там дали контакти чоловіка, котрий постачає гов яжі м ясні продукти. 2 місяці. Та ви що які кістки... такій мацьопі неможна , тільки м ясце говяже, можна куряче, но воно на хімії. Я своїм дорослим кісток не даю, тільки хрящі для того щоб щелепи розім яли. Почитайте краще як і чим можна годувати собак, а то вгробити можна легко.

Востаннє редагував Niusa: 06.06.2016 о 13:48.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 13:53 #2638222   #33
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Зайдіть в розділ чим можна годувати собак, там дали контакти чоловіка, котрий постачає гов яжі м ясні продукти. 2 місяці. Та ви що які кістки... такій мацьопі неможна , тільки м ясце говяже, можна куряче, но воно на хімії. Я своїм дорослим кісток не даю, тільки хрящі для того щоб щелепи розім яли. Почитайте краще як і чим можна годувати собак, а то вгробити можна легко.
Годував курятиною і кролятиною, домашньою, за 3 тижня що він в нас з 1.5 кг набрав 9.5, в віці 2 місяця, він ожиріння не дістане??
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 14:05 #2638224   #34
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Годував курятиною і кролятиною, домашньою, за 3 тижня що він в нас з 1.5 кг набрав 9.5, в віці 2 місяця, він ожиріння не дістане??
http://zora-irpin.info/kistki-dlya-s...v-kishechniku/

Додано через 28 секунд
http://vashasobaka.com.ua/kormlenie-...kormit-sobaku/

Додано через 1 хвилину
http://vashasobaka.com.ua/kormlenie-...livat-shhenku/

Додано через 5 хвилин
Ось щоб ви мали поняття, одним м ясом неможна годувати собаку. Каша+ м ясо 50*50, сир, кефір, яйце (раз в тиждень), овочі сирі і варені, молоко, олія соняшникова, ляна, оливкова, риб ячий жир, вітаміни...

Востаннє редагував Niusa: 06.06.2016 о 14:05. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TEXNIKA (06.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 14:27 #2638229   #35
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
http://zora-irpin.info/kistki-dlya-s...v-kishechniku/

Додано через 28 секунд
http://vashasobaka.com.ua/kormlenie-...kormit-sobaku/

Додано через 1 хвилину
http://vashasobaka.com.ua/kormlenie-...livat-shhenku/

Додано через 5 хвилин
Ось щоб ви мали поняття, одним м ясом неможна годувати собаку. Каша+ м ясо 50*50, сир, кефір, яйце (раз в тиждень), овочі сирі і варені, молоко, олія соняшникова, ляна, оливкова, риб ячий жир, вітаміни...
Він в мене від молочних продуктів і яєць відказується помалу. нехоче їсти...
З овочів полюбляє моркву, цибулю(самому дивно), буряк червоний, з фруктів клубніка, банан, черешні, ананас. З хрущами і борозняками теж непогано справлявся))
З кашів їсть тільки рисову якщо з олієм або гречку на курячому бульйоні.
Я просто не можу зрозуміти як хаскі, які знаходяться в сибірі і інших не особо теплих місцях харчуються рибою і кістками і нічого їм не шкодить?
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 15:30 #2638238   #36
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Він в мене від молочних продуктів і яєць відказується помалу. нехоче їсти...
З овочів полюбляє моркву, цибулю(самому дивно), буряк червоний, з фруктів клубніка, банан, черешні, ананас. З хрущами і борозняками теж непогано справлявся))
З кашів їсть тільки рисову якщо з олієм або гречку на курячому бульйоні.
Я просто не можу зрозуміти як хаскі, які знаходяться в сибірі і інших не особо теплих місцях харчуються рибою і кістками і нічого їм не шкодить?
Це ви так думаєте, що не шкодить. Щоб ви знали цибулю неможна давати собаці нівякому виді, сира, варена... Це яд для тварини, дасте більше і здохнути може. А хрущі до пори до часу, наковтається їх живими, поцарапають стравохід і шлунок, той загнеться пес, в моєї бабусі собака так і здохла. Рибу також не можна любу давати, річкова крупніша має кісок повно. Почитайте краще про те як годувати цуценят, бо те що ви пишете мене аж жахає не в обіду вам, просто шкода собаки.

Додано через 4 хвилини
http://wg.zao.com.ua/chi-mozhna-soba...-siru-cibulju/

Додано через 3 хвилини
http://murkots.ru/rizne/dresiruvannj...ak-i-chim.html

Востаннє редагував Niusa: 06.06.2016 о 15:30. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (08.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 16:16 #2638259   #37
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Це ви так думаєте, що не шкодить. Щоб ви знали цибулю неможна давати собаці нівякому виді, сира, варена... Це яд для тварини, дасте більше і здохнути може. А хрущі до пори до часу, наковтається їх живими, поцарапають стравохід і шлунок, той загнеться пес, в моєї бабусі собака так і здохла. Рибу також не можна любу давати, річкова крупніша має кісок повно. Почитайте краще про те як годувати цуценят, бо те що ви пишете мене аж жахає не в обіду вам, просто шкода собаки.

Додано через 4 хвилини
http://wg.zao.com.ua/chi-mozhna-soba...-siru-cibulju/

Додано через 3 хвилини
http://murkots.ru/rizne/dresiruvannj...ak-i-chim.html
Судячи з тих статей що ви дали то собаці зовсім їсти нічого не можна, жити Божим духом)
На мою думку якщо годувати періодично і в межах розумного то все буде добре
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 17:11 #2638268   #38
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Судячи з тих статей що ви дали то собаці зовсім їсти нічого не можна, жити Божим духом)
На мою думку якщо годувати періодично і в межах розумного то все буде добре
То є ваше діло, ваша собака... Просто люди по незнанню і байдужості привикла годувати собак, як свиней, будь чим і будь як, но не всі собаки доживають до старості...

Востаннє редагував Niusa: 06.06.2016 о 18:03.
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TEXNIKA (07.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2016, 08:39 #2638354   #39
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
То є ваше діло, ваша собака... Просто люди по незнанню і байдужості привикла годувати собак, як свиней, будь чим і будь як, но не всі собаки доживають до старості...
Я з вами повністю згідний, він в мене малий, от і бере все до рота, вивчає навколишнє середовище і відповідно свій шлунок)
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2016, 19:15 #2638486   #40
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата Він в мене від молочних продуктів і яєць відказується помалу. нехоче їсти...З овочів полюбляє моркву, цибулю(самому дивно), буряк червоний, з фруктів клубніка, банан, черешні, ананас. З хрущами і борозняками теж непогано справлявся))
З кашів їсть тільки рисову якщо з олієм або гречку на курячому бульйоні.
А він у вас балуваний!!! З власного досвіду утримання хаскі можу сказати одне - вони дуже перебірливі в їжі і сильно полюбляють мяско. Від цього потрібно відівчати змалечку. Спочатку під час годування даєте кашу, після того - мясо. Не хоче їсти - забрали миску, за деякий час знову поставили. То звичайно ваша собака і вам вирішувати чим годувати, але сир, кефір мають бути в раціоні, бо після 3 міс почнеться зміна зубів, і кальцію треба багато!
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:30.