Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Проблеми з йодом в піділкта

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2011, 22:19 #1683464   #41
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
У платній клініці лікарі зацікавлені, щоб ви приходили і приходили, кожен прихід вартує грошей, а знання у них ще менші, ніж у тих, що у лікарні.
Так, можливо про платну клініку - це фейл, але до іншої лікарні навідатись не завадило б! Може до іншого міста, або ще краще - за порадою родичів/знайомих!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
НЕ ВИПИСУВАЛИ А ПРОПОНУВАЛИ, ще пропонували колись яблука, але враховуючи,які вони зараз пластмасові, толку з них мало....
ЄДИНИЙ ПРОДУКТ ПРИРОДНЬОГО ПОХОДЖЕННЯ, який не "підживлюють " гомосапіенс, а збирають його як є - це морська капуста.
для тих кого верне від капусти попробуйте її уявити такою....
не чула, що капусту збирають чистою! наминаю її періодично))))
п.с.: Дякую, зображення надихнуло)
Heroin зараз поза форумом  
Старий 24.06.2011, 10:27 #1683731   #42
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
не чула, що капусту збирають чистою! наминаю її періодично)))) п.с.: Дякую, зображення надихнуло)
щож мене зображення і факти про чистоту цього продукту трохи переконали - буду іноді вживати в раціон. хоча все одно для підтримки рівня йоду у нормі треба приймати препарати спеціальні
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 24.06.2011, 11:43 #1683797   #43
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Все що аутоімунне свідчить про глибокі порушення імунної системи, тому не все так просто і самим йодом мабуть не обійдеться. Ще раз наголошую - організм, це одне ціле, це є певний сигнал, що організм не в порядку. Як правило лікарі вузької спеціалізації займаються тільки своїми "органами" і не прийв"язують до збоїв у цілому організмі.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 24.06.2011, 11:56 #1683811   #44
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

доктор Хаус 36 серія
mZiG зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 13:16 #1684584   #45
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Все що аутоімунне свідчить про глибокі порушення імунної системи, тому не все так просто і самим йодом мабуть не обійдеться. Ще раз наголошую - організм, це одне ціле, це є певний сигнал, що організм не в порядку. Як правило лікарі вузької спеціалізації займаються тільки своїми "органами" і не прийв"язують до збоїв у цілому організмі.
ендокринологи зазвичай допомагають з проблемами цього роду. у нашому випадку кількісь йоду в організмі може комплексно впливати на весь організм! а, отже, одну проблему зі здоров*м можна буде відкинути лише сходивши до ендокринолога. та пропивши курс препаратів, що нормалізують вміст йоду в організмі.
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 14:16 #1684629   #46
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Ох, ясно що нічого не ясно.
Одним словом спробуємо розібратися і у можливих психилогічних проблемах, але й лікаря послухаємо і йодомарин проп*ємо, час покаже як воно буде
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 14:52 #1684656   #47
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Kastaneda Переглянути допис
Ох, ясно що нічого не ясно.
Одним словом спробуємо розібратися і у можливих психилогічних проблемах, але й лікаря послухаємо і йодомарин проп*ємо, час покаже як воно буде
спочатку лікаря послухайте, а там, думаю, все налагодиться!
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 16:04 #1684704   #48
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

це настільки проста проблема і вирішити її можна буквально одним візитом до лікаря та одним - до аптеки і забути про йододефіцит, як сон!)
Heroin зараз поза форумом  
Старий 10.10.2011, 15:07 #1764180   #49
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Хороша темка, продуктивна.
Апну, спитаю - чи не є найпростішим виходом сіль? Тобто всі ніби кажуть - окей, ми наприклад п'ємо - а чи рятує вона від дефіциту йоду?
Comas зараз поза форумом  
Старий 15.10.2011, 22:41 #1769099   #50
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Може й найпростішим, але не виходом - сіль не допомагає в плані йоду, як мені ендокринолог казав
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 15.10.2011, 22:50 #1769108   #51
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Чому, в ній йоду недостатньо? Просто мені здається що в даній ситуації найпростіший визід і є найбільш правильним, тим більше цю сіль наші батьки ще використовували
Comas зараз поза форумом  
Старий 16.10.2011, 11:14 #1769308   #52
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Ну як мені лікар казав, то вся проблема в тому, що йод не може зберігатися в такому вигляді, в якому він присутній у солі досить довго - як правило після пари місяців вже не лишається нічого корисного. Більше того, солити треба лише страви вже готові, тобто солити воду, що кипить - ніякого йоду там не збережеться. Температура надто висока
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 16.10.2011, 11:17 #1769310   #53
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Тобто йодована сіль це більше реклама і справжньої користі - ну там профілактика - не отримати?
Comas зараз поза форумом  
Старий 16.10.2011, 11:27 #1769322   #54
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Ну дивлячись що таке користь... В принципі, якщо солити наприклад бутерброд з маслом то щось і буде, але це явно не ті дози, які необхідні для профілактики, та й не забувайте про пару місяців. Перечитайте тему - тут була кілька варіантів, як проводити профілактику, кожен обирає щось своє
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 17.10.2011, 16:54 #1770504   #55
Mstyslav
 
Аватар для Mstyslav
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

продився розмову,мене це зараз теж дуже цікавить- забезпечення організму йодом,і вирішив поділитися тим що знаю:вже десь років в україні винайшли воду йодіс концентрат, який забезпечує організм йодом і взагалі панацея для кожного органіізму. оскільки з насиченим киснем йод засвоюється швидко .його приймають і класні результати навіть зі страшними діагнозами.її навіть замовляють в германію,японію де радіаційний рівень самі розумієте.а в україні цю воду замовчують,не розрекламовують.тому що її ціна порівняно з таблетками смішна.зараз замовив сам оскільки маю проблеми з імунітетом.
Mstyslav зараз поза форумом  
Старий 17.10.2011, 20:29 #1770719   #56
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Трошки читала про харчування за групами крові. Є співпадіння і неспівпадіння з тим що людині з певною групою крові бажане нейтральне і непотрібне в її харчуванні і тим які продукти обирає сама людина. Мій висновок з того читання, що ліпше шукати потрібне в улюбленому, чим неулюблений продукт має готуватись і їстись з неохотою.

Ще погоджуюся з Наталією Земною, що чим більш місцевий продукт, тим краще він засвоїться.

Для свого заспокоєння, бо в мене сім"я недолюбляє рибу найшла таблицю39-43.pdf (объект «application/pdf») з якої видно, що вміст йоду в свинині в 3 рази менший чим в рибі хек, але зате в мене син і чоловік страви з свинини їдять з апетитом в 2 рази більшим ніж страви з риби.

Ще є інші причини йододефіциту, при яких йододефіцит може бути і за достатнього вмісту йоду в харчуванні:
1.Екологія.
2.Дефіцит цинку міді і кобальту.
3.Виробничі шкідливості - ртуть, свинець.
4.Конкуренція з хлором з трубопровідної води.
5.Конкуренція з фтором з фторовмісних зубних паст і з фтором з тих мінеральних вод, які багаті на фтор.Про передозування при вживанні мінеральної води
6.Деякі ліки.
7.Переїдання продуктів, що погіршують всмоктування йоду.
Подробніше в статті БУДЕМО розумнішати зі страшною силою Лікування Профілактика Ліки Фото Симптоми Як швидко вилікувати народними засобами

Востаннє редагував ТЕхнічна культуРА: 18.10.2011 о 11:41.
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Старий 18.10.2011, 17:57 #1771565   #57
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Повторюсь
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1682361&postcount=36 - 20 грн кг
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1678278&postcount=12 - 2 грн - 50 нормоднів
mZiG зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 09:59 #1777806   #58
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Mstyslav Переглянути допис
продився розмову,мене це зараз теж дуже цікавить- забезпечення організму йодом,і вирішив поділитися тим що знаю:вже десь років в україні винайшли воду йодіс концентрат, який забезпечує організм йодом і взагалі панацея для кожного органіізму. оскільки з насиченим киснем йод засвоюється швидко .його приймають і класні результати навіть зі страшними діагнозами.її навіть замовляють в германію,японію де радіаційний рівень самі розумієте.а в україні цю воду замовчують,не розрекламовують.тому що її ціна порівняно з таблетками смішна.зараз замовив сам оскільки маю проблеми з імунітетом.
Дуже цікаво насправді, тільки трохи лякає що нічого не чув про цю воду, вона як лікарскьий препарат іде? Чи бад, чи як?
Comas зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 10:11 #1777821   #59
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Трошки читала про харчування за групами крові. Є співпадіння і неспівпадіння з тим що людині з певною групою крові бажане нейтральне і непотрібне в її харчуванні і тим які продукти обирає сама людина. Мій висновок з того читання, що ліпше шукати потрібне в улюбленому, чим неулюблений продукт має готуватись і їстись з неохотою.

Ще погоджуюся з Наталією Земною, що чим більш місцевий продукт, тим краще він засвоїться.

Для свого заспокоєння, бо в мене сім"я недолюбляє рибу найшла таблицю39-43.pdf (объект «application/pdf») з якої видно, що вміст йоду в свинині в 3 рази менший чим в рибі хек, але зате в мене син і чоловік страви з свинини їдять з апетитом в 2 рази більшим ніж страви з риби.

Ще є інші причини йододефіциту, при яких йододефіцит може бути і за достатнього вмісту йоду в харчуванні:
1.Екологія.
2.Дефіцит цинку міді і кобальту.
3.Виробничі шкідливості - ртуть, свинець.
4.Конкуренція з хлором з трубопровідної води.
5.Конкуренція з фтором з фторовмісних зубних паст і з фтором з тих мінеральних вод, які багаті на фтор.Про передозування при вживанні мінеральної води
6.Деякі ліки.
7.Переїдання продуктів, що погіршують всмоктування йоду.
Подробніше в статті БУДЕМО розумнішати зі страшною силою Лікування Профілактика Ліки Фото Симптоми Як швидко вилікувати народними засобами
Досить детально і цікаво, до речі насправді читала історії про те, як після зміни зубної пасти покращувався рівень йододефіциту. Але лише покращувався, а не става нормальним, здаєтсья лише екологія може критично вдарити й знизити рівень справді суттєво з перелічених причин
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 24.10.2011, 10:13 #1777827   #60
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

mZiG, ось я наприклад теж терпіти не можу морську капусту, мене від неї буквально фізично верне, і справа не в тому що отримую опік йодом, а просто не можу...
Comas зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:04.