Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Поможіть (трабл)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.06.2007, 23:17 #352581   #21
СаколІк
 
Аватар для СаколІк
Типово Відповідь: Поможіть (трабл)

розкажу свій перший, він був такий сухий, піпєц
я трохи накурений був, і мене одна манда (на пять років старша) потягнула, аби я її провів додому, і в кінці звісно по засосу, а то дусь біля другої ночі було, мене сусило кранти , як згадаю, аж на ржачку пробиває

Яка різниця який цей перший раз, він полюбому буде правильний та змістовний
Головне язика глибоко не пхати, але й при свому піднебінні його не тримати !
Можливо перших два-три рази ти і не поцілуєш дівчину із пристрастю притаманною бою зі стажем, але ........... ти дівчини не розчаруєш ТОЧНО !!!
СаколІк зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2007, 07:49 #352702   #22
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Поможіть (трабл)

І ще одне....Якби це культурно виразитися....Слідкуй за слиновиділенням....А то не дуже приємно бути по вуха мокрій від пристрасного поцілунка....
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2007, 15:54 #353028   #23
imported_ХХХ
Типово Відповідь: Поможіть (трабл)

Цікаов, скільки років твоїй дівчині? Якщо старша і досвідченіша - то кажи, ой, я такий недосвідчений, навчи мене... Дівчата це люблять, мені здається. А якщо молодша і не досвідчена - звідки їй знати, як воно мало б бути? Роби так, щоб обом було приємно. Ну, що і куди - тобі вже пояснили, але цілувати дівчину можна не лише в губи, це важливо, запам*ятай на все життя: шия, лобик, личко, руки, плечі, та врешті, куди хочеться. А, про губи. Якщо цікавить, то подивись пару серій будь-яких серіалів, бажано бразильських, там побачиш усі тонкощі. І стосовно слюней не переживай - це ж треба талант мати, щоб когось заслюнявити дуже серйозно.
Але це не головне (те що я написала). Вчитись цілуватись не треба, бо це не складна наука. Все вийде просто так. Головне будь сміливішим.
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2007, 02:04 #354314   #24
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Поможіть (трабл)

навчили дитину, десь певно помідорами вже засосався, шо не відписує

ПеСе. ФІгєю з тем
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:44.