Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол


Спекуляції і страйкбол

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2016, 21:00 #2652437   #21
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
угу:

Імхо - якщо стояла мета навчити дітей, як себе вести з озброєними людьми - то зброєю можна було хіба що погрожувати, а не стріляти. Заробити кулю за непокірність це не те саме, що страйкбольний "шльопок"... Більше виглядає, що чуваку сподобалась роль домінанта, от і розважається.
Я тебе прошу яка ціль навчити ))) Найперше, що тобі скаже будь-який інструктор перед тим як дати зброю в руки - вона завжди тримається стволом у низ і ніколи не направляється в сторону людини.
Хіба з цих дітей готували якесь ДРГ для надсекретних завдань і готували психіку до можливих катувань противником по якихось одним їм відомим надсекретним методикам.
Особисто на мене виглядає як тупе катування дитини, за яке в якомусь США років 20 би без розбирання дали, а батьків які таке дозволили робити з власною дитиною позбавили би батьківських прав.
А все те базікання, що мов стайк-больна зброя це іграшка, і ні що інакше, виглядає як недолуга спроба вигородити якогось там свого знайомого замість того щоб засудити його дії коли він дійсно не правий. По простій причині дитині було больно, а отже цей привід засіб що може спричинити біль на відстані, а отже і зброя. Бо по аналогії кухонний ніж залишається кухонним лише до того момента, поки ним комусь не погрожують, після цього він вже зброя в чиїхось руках.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 00:14 #2652482   #22
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А все те базікання, що мов стайк-больна зброя це іграшка, і ні що інакше, виглядає як недолуга спроба вигородити якогось там свого знайомого замість того щоб засудити його дії коли він дійсно не правий. По простій причині дитині було больно, а отже цей привід засіб що може спричинити біль на відстані, а отже і зброя. Бо по аналогії кухонний ніж залишається кухонним лише до того момента, поки ним комусь не погрожують, після цього він вже зброя в чиїхось руках.
взагалі-то "інструктора на відео" я взагалі не знав і не знаю. Тому я не базікаю , а просто констатую факти.

Цитата а отже цей привід засіб що може спричинити біль на відстані, а отже і зброя

З воздушки раніше коли стріляли по ногах було боляче в дитинстві ну або з рогатки. Рогатки і воздушка зброя ? Петарди прирівняєм до гранат чи взрив-пакетів ?

Цитата кухонний ніж залишається кухонним лише до того момента, поки ним комусь не погрожують
викрутка залишається викруткою поки нею не погрожують. Викрутка - зброя ?

Вбити/скалічити можна багато чим , але ці предмети не являються зброєю. Ти будеш здивований напевно , але вила і сокира теж не являються холодною зброєю.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 08:15 #2652498   #23
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
З воздушки раніше коли стріляли по ногах було боляче в дитинстві ну або з рогатки. Рогатки і воздушка зброя ? Петарди прирівняєм до гранат чи взрив-пакетів ?
Не знаю в мене дитинство якесь легше було - принаймі з воздушки по ногах мені ніхто не стріляв. Доречі ту саму "воздушку" від ІЖа мав з самого дитинства і ніразу навіть в столь юному віці мені не прийшла думка з неї стріляти в щось інше ніж листок паперу прикріплений до гарбуза чи пластикові пляшки.
Щодо петард, то як не дивно чомусь ці "іграшки", як і засіб про який говорилося вище, заборонений для продажу особам до 18 років. І чому б то ))) ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
викрутка залишається викруткою поки нею не погрожують. Викрутка - зброя ?
Вбити/скалічити можна багато чим , але ці предмети не являються зброєю.
Тобто якщо на тебе нападатиме неадекват в руках якого буде викрутка ти вважатимеш його неозброєним?
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Ти будеш здивований напевно , але вила і сокира теж не являються холодною зброєю.
І що ж то селяни під час повстань про те не здогадалися ))) ?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 08:36 #2652503   #24
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Здається,панове,вас понесло не в ті стєпя.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 08:42 #2652504   #25
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Здається,панове,вас понесло не в ті стєпя.
Чому не в ту. Всі дружно кинулися доводити, що стайкбольний привід не зброя. Так дійсно це не зброя, а іграшка, але тільки до того моменту поки ти не погрожуєш ним іншій людині. Точно так же і з цеглиною, чи будь-яким іншим предметом, поки вони спокійно собі десь лежать, це звичайні повсякденні речі, але як тільки хтось їх використав для нападу, вони перетворюються на засіб нападу - отже зброю.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 12:13 #2652528   #26
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата Користувачів також обурило, що виховник стріляв по хлопчику гумовими набоями.
http://te.20minut.ua/Kryminal/katuva...-10541886.html

в цьому випадку я згідний з Панішером щодо журналістів.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 13:11 #2652541   #27
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Не знаю в мене дитинство якесь легше було - принаймі з воздушки по ногах мені ніхто не стріляв. Доречі ту саму "воздушку" від ІЖа мав з самого дитинства і ніразу навіть в столь юному віці мені не прийшла думка з неї стріляти в щось інше ніж листок паперу прикріплений до гарбуза чи пластикові пляшки.
Щодо петард, то як не дивно чомусь ці "іграшки", як і засіб про який говорилося вище, заборонений для продажу особам до 18 років. І чому б то ))) ?


Тобто якщо на тебе нападатиме неадекват в руках якого буде викрутка ти вважатимеш його неозброєним?

І що ж то селяни під час повстань про те не здогадалися ))) ?
Ти як в тому прислів'ї : "Я йому про образи - він мені про гарбузи"

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Чому не в ту. Всі дружно кинулися доводити, що стайкбольний привід не зброя. Так дійсно це не зброя, а іграшка, але тільки до того моменту поки ти не погрожуєш ним іншій людині. Точно так же і з цеглиною, чи будь-яким іншим предметом, поки вони спокійно собі десь лежать, це звичайні повсякденні речі, але як тільки хтось їх використав для нападу, вони перетворюються на засіб нападу - отже зброю.
Ну погрожують тобі цією забавкою зброєю і що ? Який косолаьний урон тобі можуть нанести ? (ну окрім пострілу в око) Особливо коли погрожують коли магазини не споряджені і АКБ відсутній. Це те ж саме що патиком погрожувати комусь. І що тоді ? ставати в бойову стойку і ломати шию бо той "хтось" пригрозив супер-летаальною зброєю ? Це не травмат , не гвинтівки ТОЗ. Вона ні коли погрожують ні коли не погрожують зброєю не являється апріорі. Якби була нею - були б відповідін пункти закону , як це є напирклад для мисливської , травмпатичної , пневматичної зброї і інших засобів захисту/полювання.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 14:28 #2652554   #28
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Ну погрожують тобі цією забавкою зброєю і що ? Який косолаьний урон тобі можуть нанести ? (ну окрім пострілу в око) Особливо коли погрожують коли магазини не споряджені і АКБ відсутній. Це те ж саме що патиком погрожувати комусь.
Ти відео дивився? Чим по твоєму він попав тоді в того малого, якщо магазин був не споряджений?
П.С. Десь біля на 1,5 хв на відео, що прикріплене до статті
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 15:21 #2652565   #29
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Давайте якось розділяти,бо хтось говорить про марші Сокола,а хтось про відео з вишколу,до якого Сокіл не має відношення взагалі.

Ще раз так,щоб була зрозуміла особисто моя позиція.

1.Сокіл,не маючи взагалі відношення до страйкболу,марширує в людних місцях з страйкбольною зброєю,тим самим порушуючи правила власне страйкбольної спільноти,а панове,які гордо іменують себе старими і до біса шанованими страйкболістами,навіть не чухаються в тому керунку. І най ті привода будуть стопіцот раз без шарів,акумів,хоп-апів,та хоч без спускових гашеток,то є атрибут іншої спільноти.

2.По відео з вишколу - там взагалі маса питань,найголовніше - якщо там в руках привід,заряджений,з акумом,чому на дітях немає хоч окулярів?
int3graL зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 15:34 #2652568   #30
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти відео дивився? Чим по твоєму він попав тоді в того малого, якщо магазин був не споряджений?
П.С. Десь біля на 1,5 хв на відео, що прикріплене до статті
я тобі не про відео , а про твоє твердження - що якщо пгрожують приводом занчить все пздц він автоматично стає чомусь зброєю.

П.С. Так чисто для розуміння - ти грав в страйбол хоч 1 раз ? Відчував на собі попадання страйкбольних приводів з різними швидкостями вильоту кулі ?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
1.Сокіл,не маючи взагалі відношення до страйкболу,марширує в людних місцях з страйкбольною зброєю,тим самим порушуючи правила власне страйкбольної спільноти,а панове,які гордо іменують себе старими і до біса шанованими страйкболістами,навіть не чухаються в тому керунку. І най ті привода будуть стопіцот раз без шарів,акумів,хоп-апів,та хоч без спускових гашеток,то є атрибут іншої спільноти.
А , що вони мають робити ? Йти бити морди ? Чи говорити - ай яй хлопчики не можна. НЕ страйкболіст - викинув привід і навіть не думай його купляти/носити - малолетка!. Так вони мають реагувати чи як ?

П.С. А як з ММГ будуть марширувати то що тоді ? ММГ - вже не парафія страйкболу , і що тоді ? Накажеш , щоб ВСУ ходили і сварили/били "молодиків" бо вони не військові кадрові і бігають з атрибутами законних збройних формувань ?

Востаннє редагував Distemper: 08.09.2016 о 15:34. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 15:47 #2652576   #31
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
А , що вони мають робити ?
Я згідний,що ситуація глупа і проблема така сама. Але тим не менше,вона залишається проблемою.
Страйкболісти получаються терпілами,бо вони дотримуються правил.Всі інші можуть вільно носити свої іграшки по вулиці.
І при чому тут малолетка-не малолетка,крім цього нюансу я проти Сокола нічого не маю.

Стосовно ММГ,ти сам чудово знаєш(якщо можу на ти,ібо були прецеденти),що крім зброї в таких випадках носиться,ще і паперчик потрібний,де чотко і доступно вказано,що то ММГ.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 17:35 #2652596   #32
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Я згідний,що ситуація глупа і проблема така сама. Але тим не менше,вона залишається проблемою.
Страйкболісти получаються терпілами,бо вони дотримуються правил.Всі інші можуть вільно носити свої іграшки по вулиці.
І при чому тут малолетка-не малолетка,крім цього нюансу я проти Сокола нічого не маю.

Стосовно ММГ,ти сам чудово знаєш(якщо можу на ти,ібо були прецеденти),що крім зброї в таких випадках носиться,ще і паперчик потрібний,де чотко і доступно вказано,що то ММГ.
Та чого терпіли. Просто страйкболісти здебільшого вже дорослі дядьки , щоб бігати з приводами по вулицях. Футбоісти теж дотримуються правил і настанов Федераціх Футболу , але купляти мячі і бити вікна дятлахам ніхто не мішає , то що тепер треба винити у цьому футболістів і Федерацію Футболу по анології ?
І були випадки коли на теренах нашої області , були вишколи де бігали по населеним пунктам люди з приводами і ммг. Правда ніхто не напрявляв ммг/привід на пересічних людей. І ніякого галасу з цього не було. Більшість навіть певно і не знає , що таке було. На ММГ маєш папірець і можна марширувати , але ж конкретно наприклад коли ти побачиш таке - ти незнатимеш чи є такий документ на руках у них , а перевіряти наявність таких документів цивільні люди не мають прав і повноважень.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.09.2016, 21:42 #2652638   #33
BogdanButkowski
Учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Шановні критики СОКОЛУ! Наші діти марширують не просто так, а на визначні дати! 23 травня, 24 серпня, 14 жвтня. Ніхто в перехожих стволи не направляє... 24 ми взагалі робили короткий показовий виступ, в приводах були акумулятори і чисто для краси виступу вони видавали звук. Якщо це для вас проблема, що ми вчимо дітей військової справи у країні де йде війна, то ви просто неадекватні. Особисто я не збираюся вибачатися, чи відмовлятися від того, що роблю. Якщо у вас є якісь внутрішні правила - дтримуйтесь, я ж до вас з своїми правилами не лізу!
BogdanButkowski зараз поза форумом  
Старий 09.09.2016, 09:13 #2652697   #34
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Я згідний,що ситуація глупа і проблема така сама.
Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Страйкболісти получаються терпілами,бо вони дотримуються правил.Всі інші можуть вільно носити свої іграшки по вулиці.
УСІ, БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ, МОЖУТЬ ВІЛЬНО НОСИТИ ІГРАШКИ ПО ВУЛИЦІ.
...але тільки страйкболісти вважають її зброєю і поводяться відповідно.

Додано через 4 хвилини
Змоделюю ситуацію.

Шановного int3graL забанили в ФСУ за овертюн.
int3graL не розгубився, послав ФСУ подалі і бавиться на іграх Міліка, бо там овертюн не зовсім овертюн.

ТО ФСУ тєрпіли?

Востаннє редагував mZiG: 09.09.2016 о 09:13. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Старий 09.09.2016, 10:18 #2652712   #35
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Гадаю,можна тему закривати,всі аргументи вичерпані.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 09.09.2016, 16:23 #2652797   #36
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Гадаю,можна тему закривати,всі аргументи вичерпані.
та в тебе і агрументів не було , окрім власної думки та власного обурення. Можно було і теми не створювати.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 09.09.2016, 18:04 #2652828   #37
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
та в тебе і агрументів не було , окрім власної думки та власного обурення. Можно було і теми не створювати.
Те,що ти їх не почув, не значить,що їх не було.

Скажи,а чому ти видалив свою відповідь Соколу?
int3graL зараз поза форумом  
Старий 09.09.2016, 22:50 #2652849   #38
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата:
Допис від int3graL Переглянути допис
Те,що ти їх не почув, не значить,що їх не було.

Скажи,а чому ти видалив свою відповідь Соколу?
Тому що Богдана Бутковського знаю особисто і можу йому це сказати в очі вживу.

П.С. Видалений текст відповіді : "Та тут взагалі-то ніхто організацію Сокіл бойове крило Свободи не критикував."
Distemper зараз поза форумом  
Старий 10.09.2016, 18:20 #2652922   #39
tren
Banned
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата Шановні критики СОКОЛУ!
писати блядь навчіться! Не Соколу(кому), а Сокола(кого)!
tren зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Andrik84 (10.09.2016), Skald (10.09.2016)
Старий 10.09.2016, 18:29 #2652923   #40
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

Цитата
Допис від tren Переглянути допис
писати блядь навчіться! Не Соколу(кому), а Сокола(кого)!
Перш ніж роздавати такі поради, можливо варто було б звернути увагу на матюки у своєму повідомлені.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tren (10.09.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:07.