Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


порадьте хорошого лора

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.11.2017, 22:25 #2712494   #1
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово порадьте хорошого лора

порадьте будь-ласка хорошого лора у Тернополі, бо є досить складна проблема: по ночах закладає ніс, живу на нафтизині (краплі в ніс) вже кілька років, але б'є трохи по карману, по 10 грн на два тижні. Якщо не закапаю, не зможу заснути. Що цікаво, таке спостерігається лише вночі. При тому, що нежиттю хворію дуже рідко.Тому думаю тут треба кваліфікованного спеціаліста
Angryfox зараз поза форумом  
Старий 13.11.2017, 23:50 #2712498   #2
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

Раджу здерти євроремонт в кімнаті де спиш і побілити звичайним вапном, змінити постіль на антиалергенну (рибки, тваринки віддати знайомим) і відчуєш покращення
spypol зараз поза форумом  
Старий 14.11.2017, 16:40 #2712566   #3
toxa21099
Учасник
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

не реклама але я і дитина хожу до Хоружого він вроді десь в 2 лікарні приймає і має два своїх кабінети один на злуки другий на тарнавського сам приймає на тарнавського "лорімед". молодий лікар, але як кажуть від Бога
toxa21099 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Angryfox (14.11.2017)
Старий 14.11.2017, 22:44 #2712679   #4
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

Цитата
Допис від toxa21099 Переглянути допис
не реклама але я і дитина хожу до Хоружого він вроді десь в 2 лікарні приймає і має два своїх кабінети один на злуки другий на тарнавського сам приймає на тарнавського "лорімед". молодий лікар, але як кажуть від Бога
дуже дякую, зараз буду шукати контакти його, дякую ще раз
Angryfox зараз поза форумом  
Старий 16.11.2017, 17:50 #2712849   #5
Vadimov
Учасник
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

Цитата:
Допис від Angryfox Переглянути допис
порадьте будь-ласка хорошого лора у Тернополі, бо є досить складна проблема: по ночах закладає ніс, живу на нафтизині (краплі в ніс) вже кілька років, але б'є трохи по карману, по 10 грн на два тижні. Якщо не закапаю, не зможу заснути. Що цікаво, таке спостерігається лише вночі. При тому, що нежиттю хворію дуже рідко.Тому думаю тут треба кваліфікованного спеціаліста
Гавура Ігор Анатолійович-обласна лікарня-зав лор-відділенням. Пиши в ПП поясню як його там знайти
Vadimov зараз поза форумом  
Старий 16.11.2017, 18:28 #2712851   #6
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

Цитата:
Допис від Angryfox Переглянути допис
порадьте будь-ласка хорошого лора у Тернополі, бо є досить складна проблема: по ночах закладає ніс, живу на нафтизині (краплі в ніс) вже кілька років, але б'є трохи по карману, по 10 грн на два тижні. Якщо не закапаю, не зможу заснути. Що цікаво, таке спостерігається лише вночі. При тому, що нежиттю хворію дуже рідко.Тому думаю тут треба кваліфікованного спеціаліста
Хоружий Ігор Володимирович клініка Лорімед на Тарнавського.... загугли в неті його номер
Я був у Гавури.... не раджу))))
Fredi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Angryfox (27.11.2017)
Старий 16.11.2017, 23:55 #2712871   #7
castor
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

+1 за Хоружого
castor зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 20:53 #2713736   #8
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

дуже дякую,всім за поради, завдяки вам зробив свій вибір. Хоружий однозначно і без сумнівів. Бачу, що дуже класний лікар і по відгуках тут, і в інтернеті. Ще раз дякую!
Angryfox зараз поза форумом  
Старий 09.12.2018, 20:29 #2741961   #9
irisha2013
Учасник
Типово Відповідь: порадьте хорошого лора

Хороший приватний лор-кабінет є на Брюкнера 3
Дуже хороші лор лікарі з великим досвідом
Тел 067-900-92-92
https://profimed.te.ua

Востаннє редагував FortYear: 07.03.2023 о 13:43.
irisha2013 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:22.