Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Здоров'я, косметика, медикаменти


Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2011, 09:50 #1585916   #1
Liza
Типово Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Хто користується косметикою торгової марки lambre скажіть свою думку. Вона якісна? Ціни не такі великі, але хочеться знати чи вони відповідають якості. Хочу замовити через цей сайт і не знаю нічого про цю косметику. Буду рада прочитати Ваші відгуки.
Liza зараз поза форумом  
Старий 23.02.2011, 10:01 #1585926   #2
sma
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Цитата
Допис від Liza Переглянути допис
Хто користується косметикою торгової марки lambre скажіть свою думку. Вона якісна? Ціни не такі великі, але хочеться знати чи вони відповідають якості. Хочу замовити через цей сайт і не знаю нічого про цю косметику. Буду рада прочитати Ваші відгуки.
Купував =)
=) за косметику не знаю не користувався ніколи =))))) а ось парфумерія якісна, краще купити за 150 грн той самий аромат Hugo від lambre, в їхній упаковці ніж купити в магазині не знати якого виробництва і заплатити в 2-чі дорожче і передплатити за флакон від фірми виробника.
Доречі можеш скористатись купоном oox4up при формленні, -20 % незнаю чи в них надовго це але поки працює =))))))
sma зараз поза форумом  
Старий 18.03.2011, 09:30 #1604347   #3
vicky11
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Косметика ламбре дуже якісна. Через сайт не купувала. Брала у консультанта фірми, а тепер і сама зареєструвалася консультантом. Парфумерія - просто бомба! Дуже стійкі аромати.
vicky11 зараз поза форумом  
Старий 22.09.2011, 21:19 #1750179   #4
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Я також користуюсь парфумами від Lambre - задоволений стійкістю аромату! Дружина користується їхньою продукцією,є хорошим консультантом Галина її номер телефону 097 81 66 955
dodge зараз поза форумом  
Старий 24.11.2011, 13:56 #1812480   #5
ko4
Учасник
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Як на мене, то краще користуватися перевіреною косметикою, як то Nivea Visage,от вона дійсно якісна!! А ці що дешеві невідомо з чого зроблені і як на шкіру вплинуть!!!!
ko4 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2011, 22:15 #1812931   #6
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

Не купувала і не користувалася, парфуми мене взагалі ніякі не цікавлять. Але складники читала - нічим не відрізняються від всіх інших виробників, ті самі Лаурет сульфат натрия (Sodium Laureth Sulphate) і інші шкідливі для організму складники, низька ціна - не завжди показник для покупки якогось товару. Достатньо є інформації в інтернеті, тому варто шукати ті компанії, котрі дійсно виробляють якісну і не токсичну продукції - це важливо, адже щодня ми її наносимо на свою шкіру і, що саме не приємне, шкіру своїх дітей.
http://www.newayseurasia.com/ru/about/2126/2127/ це про шкідливі інгредієнти - можете собі самі пошукати, про це багато тепер говориться.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 10.03.2012, 18:53 #1892869   #7
lenochka
Учасник
Типово Відповідь: Хтось купував через сайт lambre.in.ua???

кого інтересує продукція l'ambre, і хочете її замовити пишіть в приват, або http://vk.com/id159190761

Додано через 37 секунд
реєструйтесь,звертайтесь..

Востаннє редагував lenochka: 10.03.2012 о 18:53. Причина: Пізніше додано
lenochka зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:01.