Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.01.2019, 18:07 #2745065   #4301
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Вже не дуже довго
А скіль чекав?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 06:16 #2745101   #4302
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Садять - не сперечаюсь, але ж це не означає, що не скручують. За наркотики, наприкладтеж садять
Нє ну я не стверджую шо в США такого взагалі не існує, воно існує звичайно, але я незнаю скільки тобі треба буде передивитись машин, шоб знайти хоч одну зі скрученим пробігом, а в нас, чи в поляків напевно більше тих де пробіг крутили ніж незайманих.
То саме з ремонтом, так є випадки коли в страхову не повідомляють, але це не часто, бо якщо ремонт сотні баксів - то це шось дуже незначна, а якщо ремонт значний - то це не сотні, це тисячі, і ніхто такого за свої робити не буде якщо є страхова. Я взагалі не чув щоб хтось тут купив машину зварену з двох як "свіжу не биту не крашену з малим пробігом". А якщо машина тут була "затоталена", то це взагалі на "техпаспорті" видно відразу.
Чи є можливість попасти? Так є. Але ймовірність того на порядок менша ніж в нас, і точно менша ніж в європі.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
У випадку з дтп ремонт на "гаражах" роблять тому, що повідомивши про дтп страхову компанію, на наступний рік страховка буде дорожчою. У випадку з то і супутнім ремонтом - тому що дешевше і можна приховати реальний пробіг. А про відповідальність - вже написали за наркоту. Садили, садять і будуть садити, але це нікого не зупиняє, тому доки буде попит, доти буде пропозиція.
не рівняє "хуі" з пальцем, наркота то високоризикований, але і високомаржинальний бізнес, а ділер бу машин це низькоризикований і нааабагато менш маржинальний бізнес.
Нашо тут ділеру чи фліперу так ризикувати? Вот іменно, нахер нада. Ті ідіоти шо так роблять по перше не можуть скрутити непомітно пробіг більше ніж за рік, наівть якщо масло ти міняєш сам, раз в рік ти полюбому проходиш ТО, і там записують пробіг.
Інший нюанс, якщо в Укарїні є міліон місць де тобі "скрутять", попробуй пошукати таке в США, більшість майситерень тебе просто пошлють нахер, або не будуть мати такого обладнання, бо мати таке і робити - незаконно. Більшість не буде ризикувати. Через то в Україні зкрутити пробіг, то чуть не частина підготовки до продажу, а в США скрутити пробіг - це тупий невиправданий ризик, за який можуть посадити.

Востаннє редагував vanco2: 14.01.2019 о 06:16. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (15.01.2019), Romko_7 (14.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 20:22 #2745142   #4303
igor1991
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Начитав))) З "контрабасиста" в президенти? По відсотку голосів можна буде знати скільки ж "бляхарів" на неньці Україні)
https://www.pravda.com.ua/news/2019/...3759/index.amp
igor1991 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (14.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 10:07 #2745187   #4304
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

їздив на вихідні PL-UA-PL

виїхав в пятницю в шість вечора з Кракова, по 8 був на Краковці, черга до моста (це десь 3 км+/- машин тупо ппц) 90% це нові тачки на укр.бляхах з боксами, напевно шо люди вертались з відпусток з Європи
псіханува, поїхав на Грушів, там черга 500м, за 2 години вже заїхав на територію, ше +1 год. і кордон пройшов, 3 години в сумі + 1 година з Краковця до Грушова, +1 година з Грушова до Яворова
кароче в сумі 5годин

дорога Грушів - Немирів як завжди жопа, їхав переважно на 1 передачі, в рідких випадках втикав 2 на пару сек ))))
Немирів-Яворів - ну 70-80 їхати можна, місцями трохи є ями
Немирів-Львів - почали вже появлятись ями, при цьому досить серйозні + ці грьобані напливи кожні 50м, тук-тук, тук-тук
Львів-Тернопіль - автобан (правда однополосний) дорога ідеальна крім пару км перед Тернополем де зрізали старий асфальт на двохполосці, але ям нема навіть там, просто шумно їхати.

Вертався через Краковець в неділю ввечері, черга перед КПП була 20 машин
думаю невже, пройду кордон за пару годин
ага, хер там
на Укр.стороні на 5 полосах працювала тільки 1 будка митників і 2 будки паспортного контролю
ну а поляки то взагалі
тупо кожну машини розгружали, трясли машину, трясли кожну сумку і речі

в результаті 5 годин
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 18:55 #2745234   #4305
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
їздив на вихідні PL-UA-PL

виїхав в пятницю в шість вечора з Кракова, по 8 був на Краковці, черга до моста (це десь 3 км+/- машин тупо ппц) 90% це нові тачки на укр.бляхах з боксами, напевно шо люди вертались з відпусток з Європи
псіханува, поїхав на Грушів, там черга 500м, за 2 години вже заїхав на територію, ше +1 год. і кордон пройшов, 3 години в сумі + 1 година з Краковця до Грушова, +1 година з Грушова до Яворова
кароче в сумі 5годин

дорога Грушів - Немирів як завжди жопа, їхав переважно на 1 передачі, в рідких випадках втикав 2 на пару сек ))))
Немирів-Яворів - ну 70-80 їхати можна, місцями трохи є ями
Немирів-Львів - почали вже появлятись ями, при цьому досить серйозні + ці грьобані напливи кожні 50м, тук-тук, тук-тук
Львів-Тернопіль - автобан (правда однополосний) дорога ідеальна крім пару км перед Тернополем де зрізали старий асфальт на двохполосці, але ям нема навіть там, просто шумно їхати.

Вертався через Краковець в неділю ввечері, черга перед КПП була 20 машин
думаю невже, пройду кордон за пару годин
ага, хер там
на Укр.стороні на 5 полосах працювала тільки 1 будка митників і 2 будки паспортного контролю
ну а поляки то взагалі
тупо кожну машини розгружали, трясли машину, трясли кожну сумку і речі

в результаті 5 годин
Неділя вночі в 01:48 приіхав на шегині зразу до прикордонників перед мною 3 машини від поляків виїхав в 02:10 новий рекорд 22 хвилини
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (16.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 13:30 #2745794   #4306
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
їздив на вихідні PL-UA-PL

виїхав в пятницю в шість вечора з Кракова, по 8 був на Краковці, черга до моста (це десь 3 км+/- машин тупо ппц) 90% це нові тачки на укр.бляхах з боксами, напевно шо люди вертались з відпусток з Європи
псіханува, поїхав на Грушів, там черга 500м, за 2 години вже заїхав на територію, ше +1 год. і кордон пройшов, 3 години в сумі + 1 година з Краковця до Грушова, +1 година з Грушова до Яворова
кароче в сумі 5годин

дорога Грушів - Немирів як завжди жопа, їхав переважно на 1 передачі, в рідких випадках втикав 2 на пару сек ))))
Немирів-Яворів - ну 70-80 їхати можна, місцями трохи є ями
Немирів-Львів - почали вже появлятись ями, при цьому досить серйозні + ці грьобані напливи кожні 50м, тук-тук, тук-тук
Львів-Тернопіль - автобан (правда однополосний) дорога ідеальна крім пару км перед Тернополем де зрізали старий асфальт на двохполосці, але ям нема навіть там, просто шумно їхати.

Вертався через Краковець в неділю ввечері, черга перед КПП була 20 машин
думаю невже, пройду кордон за пару годин
ага, хер там
на Укр.стороні на 5 полосах працювала тільки 1 будка митників і 2 будки паспортного контролю
ну а поляки то взагалі
тупо кожну машини розгружали, трясли машину, трясли кожну сумку і речі

в результаті 5 годин
Заставу за машину вносив?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 13:45 #2745796   #4307
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Заставу за машину вносив?
Він напевно на консульському обліку, ніяких застав не треба
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sasha (21.01.2019), Trafic (19.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 14:45 #2745799   #4308
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

А що це за договір між Україною і Америкою/Канадою,по якому автомобілі ввезені з цих країн не підлягають розмитненню? Чи це чутки?
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 16:07 #2745806   #4309
pvm
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від ViSkas-vi Переглянути допис
А що це за договір між Україною і Америкою/Канадою,по якому автомобілі ввезені з цих країн не підлягають розмитненню? Чи це чутки?
Цитата Що означає «нульове мито на вживані авто з Канади»? Розмитнення, як прийнято називати комплекс з набору платежів і юридичних формальностей при імпорті автомобіля в Україну, складається з мита, яке, в нашому випадку, обнулиться з 1 серпня, акцизного збору і ПДВ. Також будуть витрати на підготовку машини до сертифікації і саму сертифікацію, доставку, збір в Пенсійний фонд за першу реєстрацію, вартість послуг СЦ МВС. Сумарно, скасування 10% мита приблизно на стільки ж дозволить знизити кінцеву вартість привезеного з-за океану автомобіля.


Розмитнення: авто з пробігом із Канади можна завозити з нульовим митом Нульова ставка мита поширюється не на всі авто, що знаходяться в країні кленового листа, а лише на ті, які там виготовлені. Згідно з даними уряду Канади, в країні працюють підприємства Fiat-Chrysler, Ford, General Motors, Honda, Toyota.
Источник: https://auto.ria.com/uk/news/autobus...poshlinoj.html © AUTO.RIA.com™
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BIMMER (20.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 09:26 #2745905   #4310
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Заставу за машину вносив?
маю консульський облік
при чому маю його вже 3 роки, а не як бляхарі які зробили його після введення нових правил
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 10:25 #2745910   #4311
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
маю консульський облік
при чому маю його вже 3 роки, а не як бляхарі які зробили його після введення нових правил
Ну тобто коли ти сварив "чеколядного" за те, що не дає тобі можливості приїхати автівкою додому, ти був неправий?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 11:12 #2745912   #4312
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну тобто коли ти сварив "чеколядного" за те, що не дає тобі можливості приїхати автівкою додому, ти був неправий?
я був правий
була інфа - українці - тільки застава, не українці - пофіг
просто потім появилась інфа шо так канає, ну якшо канає, то чому не скористатись, бляхарі вже користаються, то чому я не можу
бляхарі робили черги на кордоні, а тепер роблять в посольствах
а то шо наші закони і наші реалії - це різні речі, то я тільки ше більше в цьому переконався
бо в законі пише одне, а на кордоні відбувається зовсім інше
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 11:17 #2745913   #4313
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я був правий
була інфа - українці - тільки застава, не українці - пофіг
просто потім появилась інфа шо так канає, ну якшо канає, то чому не скористатись, бляхарі вже користаються, то чому я не можу
бляхарі робили черги на кордоні, а тепер роблять в посольствах
а то шо наші закони і наші реалії - це різні речі, то я тільки ше більше в цьому переконався
бо в законі пише одне, а на кордоні відбувається зовсім інше
та навіть я тобі писав що на консульському можна, так що не правий і все згідно закону
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (21.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 11:18 #2745914   #4314
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я був правий
була інфа - українці - тільки застава, не українці - пофіг
просто потім появилась інфа шо так канає, ну якшо канає, то чому не скористатись, бляхарі вже користаються, то чому я не можу
бляхарі робили черги на кордоні, а тепер роблять в посольствах
а то шо наші закони і наші реалії - це різні речі, то я тільки ше більше в цьому переконався
бо в законі пише одне, а на кордоні відбувається зовсім інше
"Була інфа" - це так мило. Мі-мі-мі. Чувак, просто визнай, що ти не розібрався в ситуації. Замість почитати першоджерело - почав слухати ОБС і інші напарканні написи читати. Хоча про, що я? Кли це в нас хтось визнавав, що був неправий? То всьо Рошенко, масони і рептилоїди
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (21.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 11:44 #2745917   #4315
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

я читав якраз закон, а не статейки журналюг, в якому є поняття резидент і не резидент
але в нас як завжди, кожен закон може трактуватись кому як вигідно
якшо резидент, але таки реально резидент - то застава
а якшо резидент але не дуже резидент, бо має консульський облік - то не треба застави

як не вміли писати законів і їх виконувати так і не вміють
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 11:59 #2745919   #4316
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я читав якраз закон, а не статейки журналюг, в якому є поняття резидент і не резидент
але в нас як завжди, кожен закон може трактуватись кому як вигідно
якшо резидент, але таки реально резидент - то застава
а якшо резидент але не дуже резидент, бо має консульський облік - то не треба застави

як не вміли писати законів і їх виконувати так і не вміють
Ніфіга не зрозумів. Тобто митники, пропустивши тебе без застави, порушили закон????
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 12:55 #2745938   #4317
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ніфіга не зрозумів. Тобто митники, пропустивши тебе без застави, порушили закон????
в нас є закон
але кожен закон має "але"
і це "але" кожен використовує як йому вигідно

закон
1. Резиденти не мають права в"їжжати на територію україни, без сплати застави! і крапка!
але з консульським обліком можна

тільки в нас може так бути
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 13:00 #2745939   #4318
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в нас є закон
але кожен закон має "але"
і це "але" кожен використовує як йому вигідно

закон
1. Резиденти не мають права в"їжжати на територію україни, без сплати застави! і крапка!
але з консульським обліком можна

тільки в нас може так бути
Так було і до 8487/8488
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 13:04 #2745940   #4319
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в нас є закон
але кожен закон має "але"
і це "але" кожен використовує як йому вигідно

закон
1. Резиденти не мають права в"їжжати на територію україни, без сплати застави! і крапка!
але з консульським обліком можна

тільки в нас може так бути
Ще раз. Норми такої в законі, щоб тебе, людину яка перебуває на консульському обліку, пропустити з твоєю автівкою на польській реєстрації, без сплати застави немає, але тебе пропустили. Тобто, по-суті, митники порушили закон. Все вірно?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2019, 13:34 #2745943   #4320
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще раз. Норми такої в законі, щоб тебе, людину яка перебуває на консульському обліку, пропустити з твоєю автівкою на польській реєстрації, без сплати застави немає, але тебе пропустили. Тобто, по-суті, митники порушили закон. Все вірно?
Чоловіче, ти що нинішній?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:10.