Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Linux!!! Питання по встановленню, настройці, і т.д.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.08.2009, 20:25 #1005761   #41
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
ти впевнений що диск не покоцаний і добре читається?
Я перевіряв md5, але я перевіряв контрольну суму самого .iso образа, а от перевірити записаний диск, ну вибачайте ламера такого, але не вмію.

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
візьми десь убунту і постав чисто на пробу, плюс в ній є функція перевірки диска перед установкою
От питання, посилання, що дав Dexter, http://cdimage.ubuntu.com/dvd/20090808/ зараз вже мертве, вийшла нова версія. Що тоді робити тим юзерам, як я, які не докачали ту версію?
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2009, 20:38 #1005771   #42
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Я перевіряв md5, але я перевіряв контрольну суму самого .iso образа, а от перевірити записаний диск, ну вибачайте ламера такого, але не вмію.
md5sum /dev/cdrom або md5sum /dev/cdrom0 в залежності від дистра

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
От питання, посилання, що дав Dexter, http://cdimage.ubuntu.com/dvd/20090808/ зараз вже мертве, вийшла нова версія. Що тоді робити тим юзерам, як я, які не докачали ту версію?
http://old-releases.ubuntu.com/releases/
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2009, 20:44 #1005776   #43
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
От питання, посилання, що дав Dexter, http://cdimage.ubuntu.com/dvd/20090808/ зараз вже мертве, вийшла нова версія. Що тоді робити тим юзерам, як я, які не докачали ту версію?
http://www.ubuntu.com/getubuntu/downloadmirrors
http://mirror.anl.gov/pub/ubuntu-iso/
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2009, 21:18 #1005803   #44
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

https://launchpad.net/~songbird-daily/+archive/ppa
Хтось може перейти по цій силці? http://keyserver.ubuntu.com:11371/pk...25E4885719E347
Не можу ключ поставити до Сонгбірда

Додано через 14 хвилин
Уря! З пятого разу загрузив Тепер інстал
sudo apt-get install songbird

Востаннє редагував Dexter: 09.10.2009 о 11:28. Причина: Пізніше додано
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2009, 13:20 #1006229   #45
necromant
Banned
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
От встановив собі цю систему на VirtualBox, то інстаяція пройшла без проблема, але треба її встановити другою разом з Windows XP. То що не так?
ЗІ. Звиняйте, за неякісні знімки.
найпевніше, що ти встановлював на віртуалі з підключеного ISO образу,
а на комп пробував ставити з записаного диску
інсталяційні двд і взагалі ісошки варто писати на найнижчій швидкості привода для запобігання проблем запису

P.S. SvaGoth ми какбе знайомі того можеш прийти і взяти двд з якого я собі ставив 2009.One, звісно якщо лінь не мішає)
necromant зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (14.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2009, 15:10 #1006323   #46
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
найпевніше, що ти встановлював на віртуалі з підключеного ISO образу,
а на комп пробував ставити з записаного диску
інсталяційні двд і взагалі ісошки варто писати на найнижчій швидкості привода для запобігання проблем запису

P.S. SvaGoth ми какбе знайомі того можеш прийти і взяти двд з якого я собі ставив 2009.One, звісно якщо лінь не мішає)
Какбе окай!
Ше таке питання: як співпрацює лінакс з компами в локальній мережі, де решта лише вінди юзають?
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2009, 19:23 #1006461   #47
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата
Допис від ЗлийGamer Переглянути допис
sudo passwd
sudo passwd root - поставити пароль на рута
sudo su - надати користувачеві права рута в терміналі, після вводу пароля рута
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2009, 09:36 #1006758   #48
euphero
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

з убунту і мандріви прекрасно побачило всі шари в мережі навіть на системах з windows 7 rtm 7600
euphero зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (15.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2009, 14:22 #1006829   #49
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Споможіть розібратись.
Не можу встановити GStreamer, вірніше він поставився разом з програвачем totem-xine і totem-gstreamer ,але з версією GStreamer 0.10.22. Хочу обновити до новішої 0.10.24 ,але шось не виходить :\
Ось є ППА з останніми версіями всіх плагінів до Стрімера https://launchpad.net/~gstreamer-developers/+archive/ppa
прописую deb і deb-src , ну і ключ відповідно, оновлюю. Далі власне хочу встановити
Цитата sudo apt-get install gstreamer-developers
і тут нічо не виходить (
Цитата Чтение списков пакетов... Готово
Построение дерева зависимостей
Чтение информации о состоянии... Готово
E: Не удалось найти пакет gstreamer-developers
Власне проблема в тому що відео на Ютубі безпощадно глючить і виїдає ресурсів більше ніж при пергляді ХДТВ, а на деяких інших ресурсах взагалі відео не загружається.

Додано через 2 години 25 хвилин
Блін ламер, зайшов в менеджер пакетів Synaptic знайшов всі пакети Стріма і обновив.
Скачав w32codecs і зробив наступну процедуру
Цитата rm -rf ~/.gstreamer-0.10
gst-inspect-0.1
Обновились всі привязки і кодеки.

Але згадав шо ютуб на флешах написаний
стер стандартний флеш
Цитата sudo apt-get remove icedtea6-plugin openjdk-6-jre
sudo apt-get remove --purge swfdec-mozilla swfdec-gnome mozilla-plugin-gnash gnash
встановив едабовський
Цитата sudo apt-get install flashplugin-nonfree
поставив джаву
Цитата sudo apt-get install sun-java6-jre sun-java6-plugin sun-java6-fonts
виставив дефолтну джаву
Цитата sudo update-alternatives --config java
Ютуб так і дальше глючить, але тепер Турбофільм прцює, хз шо за глюк.

Востаннє редагував Dexter: 15.08.2009 о 23:20. Причина: Пізніше додано
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2009, 19:50 #1007066   #50
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Може хто знає?

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
sudo passwd root - поставити пароль на рута
В убунті по дефолту пасворд рута не встановлений, відповідно і не можливо залогінитись (це те, що ти назвав "заблокований") sudo passwd дозволяє встановити пароль root, після чого можна буде залогінитись з мегаодміна(воно ж sudo passwd root, осільки passwd без параметрів в debian-based міняє пароль поточного користувача, а sudo по дефолту заставляє виконати passwd від користувача root)

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
sudo su - надати користувачеві права рута в терміналі, після вводу пароля рута
і нашо тут sudo? su (або su - , що дозволить отримати повний конроль над системою і виконувати потенційно небезпечні операції) по дефолту дозволяє запустити оточення від імені root будь-якому користувачу, який знає пароль. sudo в першу чергу призначена для виконання програм від імені будь-якого користувача, що існує в ситемі (при правильному налаштуванні). Цим я хотів сказати, що sudo перед su ніхрена не нужен

От через такі кучерявості свого часу спригнув з убунти, вже більше року мій бук debian-only

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Але згадав шо ютуб на флешах написаний
стер стандартний флеш

встановив едабовський

виставив його дефолтним

Ютуб так і дальше глючить, але тепер Турбофільм прцює, хз шо за глюк.
Флеш рекомендіють ставити з пакунка з офсайту, а не з репозиторія нон-фрі http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=BUIGP . І ютуб не глючить.

Востаннє редагував Don Kihot: 15.08.2009 о 19:55.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dexter (15.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2009, 01:45 #1007895   #51
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

А от в мене таку ламерське питання: Як перенести особисті дані з віндового вогнелиса на убунту?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2009, 10:02 #1008049   #52
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

При спробі встановлення Linux Ububntu 8.04.1 та Kubuntu 7 стикнувся з однією і тою ж проблемою: програма інсталяції не бачить готових розділів на жорсткому диску. Тоді створював вручну ці розділи під час інсталяції лінакса, але вибивало повідомлення "не вдалося створити область підкачки на розділі #5 пристрою SCSI2 (0,0,0) (sdb). Коли вибрав автоматичний розподіл диску, то тоді при інсталяції появлялось "не вдалося сворити файлову систему ext3 на розділі #1 пристрою SCSI2 (0,0,0) (sdb).
Коли акронісом видалив створені розділи під лінакс, при встановленні обох систем та ж сама помилка появлялась.
Чогось вперто лінакс не хоче встановлюватись!
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2009, 16:05 #1008324   #53
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

А нашо тобі готові розділи? Створи нерозмічену область, і форматуй її вже при установці...

Востаннє редагував ReventoN: 17.08.2009 о 16:39. Причина: завтик
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2009, 16:36 #1008357   #54
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
А нашо тобы готові розділи? Створи нерозмічену область, і форматуй її фже при установці...
Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
При спробі встановлення Linux Ububntu 8.04.1 та Kubuntu 7 стикнувся з однією і тою ж проблемою: програма інсталяції не бачить готових розділів на жорсткому диску. Тоді створював вручну ці розділи під час інсталяції лінакса, але вибивало повідомлення "не вдалося створити область підкачки на розділі #5 пристрою SCSI2 (0,0,0) (sdb). Коли вибрав автоматичний розподіл диску, то тоді при інсталяції появлялось "не вдалося сворити файлову систему ext3 на розділі #1 пристрою SCSI2 (0,0,0) (sdb).
Коли акронісом видалив створені розділи під лінакс, при встановленні обох систем та ж сама помилка появлялась.
Чогось вперто лінакс не хоче встановлюватись!
Як бачиш, проблема залишається...
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2009, 05:26 #1008783   #55
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Як бачиш, проблема залишається...
Схоже що проблема може бути в налаштуваннях біоса. Можливо варто скинути їх на дефолтні або передивитися.
Як альтернативу рекомендую взяти десь невеликий хард (від 10 гб), підключити тільки його і тоді пробувати, можна навіть поставити на флешку, в мене є убунта на одногіговій.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2009, 13:45 #1035791   #56
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Після оновлення win7 затерся Груб був :\
Але по цьому мануалу все просто відновилось http://ubuntologia.ru/grub-mbr-windows#grub
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (20.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2009, 20:00 #1036165   #57
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
Схоже що проблема може бути в налаштуваннях біоса. Можливо варто скинути їх на дефолтні або передивитися.
Як альтернативу рекомендую взяти десь невеликий хард (від 10 гб), підключити тільки його і тоді пробувати, можна навіть поставити на флешку, в мене є убунта на одногіговій.
А якщо на комп'ютері буде встановний лише Linux, а до нього підключити HDD з встановленим Windows, конфлікту з завантажувачами не буде (хочеться щоб лінакс і вінда залишалися працювати окремо на окремих вінчестерах)?
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2009, 20:48 #1036200   #58
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
А якщо на комп'ютері буде встановний лише Linux, а до нього підключити HDD з встановленим Windows, конфлікту з завантажувачами не буде (хочеться щоб лінакс і вінда залишалися працювати окремо на окремих вінчестерах)?
Неа, загрузчик лінукса Grub також знаходить і загружчик Віндовса, і прописує до себе(коли я встановлював лінукс то таке було). Тому при загрузці можна вибрати що загружати(віндовс чи лінакс).

Та і в Біосі ти можеш виставити який вінчестер буде бутовий(чи лінукс чи вінда).

Востаннє редагував Dexter: 20.09.2009 о 20:53.
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (20.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2009, 08:39 #1036452   #59
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Якщо другий підключити вінт після встановлення груб то нічого він не підхватить. Зато в груба є могутня консоль, яка вміє вантажити систему звідки захочете. Щоб зайти в консоль потрібно натиснути клавішу "с", коли активне меню вибору системи, а там писати:
1. root (hd1,0)
2. chainloader +1
3. boot
коментарій:
1. Вказуєм грубу, що загрузчик системи розміщений на другому НДД диску у першому розділі, не забуваєм про нумерацію з нуля. Цифри треба підігнати під ваші диски, не факт, що вінда у першому розділі.
2. Завантажується завантажувач у память
3. Думаю ясно з назви.
Щоб не писати цього при кожному завантаженні потрібно внести відповідні зміти в /boot/grub/menu.lst
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dexter (21.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2009, 18:00 #1037058   #60
randolph
Типово Відповідь: Linux!!! Допоможіть заінсталювати:)

Скомпілював ядро у своїй старенькій Мандріві до 2.6.31, і спробував примонтувати свій убунтяшний ext4...

# mount -o rw /dev/sda2 /wUbuntu

Відразу ж отримав до нього доступ з Мандріви... але проблема в тому, що при вході в систему Убунту не видно... мушу кожного разу примонтовувати його... може хтось порадить, що треба зробити...
randolph зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
linux, ubuntu



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:34.