Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Позавчора зупинили Дайці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.04.2009, 10:24 #895260   #1
dindon
Типово Позавчора зупинили Дайці

Позавчора зупинили даїшники мого знайомого біля центру на скутері, той випив був собі літрову пляшку пивка , скоти спинили і накатали протокол хотіли вести на експертизу той відмовився тоді вони спинили двох світків і ті підписали все шо ті накатали пянство за кермом а це сума при наших цінах від 2500 до 3500. Як можна втакому випадку діяти?
dindon зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Frutik (07.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 10:31 #895265   #2
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Ніяк, треба думати перед тим, як пити за рульом, а те що він відмовився їхати а експертизу, це означає, що він фактично визнав свою вину. Якшо ДАЙці ще й взяли 2 свідків, це означає,що вони не дурні і зробили все по протоколу, такшо я думаю тут вже нічого не зробиш, можна канешно опротестувати рішення але я недумюа шо він виграє в суді...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 10:35 #895272   #3
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

з вмістом алкоголю в крові вже затуплюється реакція. А якби він збив дитину?
Я надіюсь буде для нього урок на наступний раз, перед тим як сідати п'яним за руль.
Stanislav зараз поза форумом  
Подякували 5:
Bhagavan (19.05.2009), Mr Manson (15.07.2010), n00b (07.07.2010), nleman (16.04.2009), riznyk (16.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 10:41 #895278   #4
Black Berry
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

вчора знайомого зупинили дайці.
він всього навсього в ночі з вимкненими фарами їхав по зустрічній зі швидкістю 120км/г, перед тим випив 200грам водки, викурив косячок, і задрімав за рульом.
сволочі мусара виписли протокол. шо підкажете робити?
Black Berry зараз поза форумом  
Подякували 15:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 10:56 #895301   #5
dindon
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Але прикол втому що він їхав правил непорушуючи і яб несказав що гнав з швидкістю 60км\год. просто так отфонаря собі зупинили спитали документи є? він скказав є показав невстиг він їх витягнути він каже добре , потім він каже внього більше чим 50 кубиків той вже витягнув показав шо дійсно в доках пише шо нема , а він каже вті документи шо хоч можна написати.. і понеслась дискусія тупих домахувань потім нарешті на заключення сказав дихнути... і потім скоренько і про кубики забув і про документи. При складані протоколу каже давай права той які права вмене немає прав, потім він каже шо я це в протоколі зазначу шо відмовився показувати права...
dindon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 10:58 #895307   #6
dindon
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

тепер що получається що і на скутері спокійно неможна поїздити, ну пити за рульом звичайно він невправі був але і той немав права до махуватись до всього можливого..
dindon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 12:20 #895390   #7
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата
Допис від dindon Переглянути допис
тепер що получається що і на скутері спокійно неможна поїздити, ну пити за рульом звичайно він невправі був але і той немав права до махуватись до всього можливого..
ну так, я завжди перед тим як на транспортний засіб сідати впалюю літряк горілки
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 12:54 #895443   #8
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата Але прикол втому що він їхав правил не порушуючи
2.9. Водієві забороняється:
  • а) керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин;
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 14:11 #895519   #9
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата
Допис від dindon Переглянути допис
Але прикол втому що він їхав правил непорушуючи і яб несказав що гнав з швидкістю 60км\год. просто так отфонаря собі зупинили спитали документи є? він скказав є показав невстиг він їх витягнути він каже добре , потім він каже внього більше чим 50 кубиків той вже витягнув показав шо дійсно в доках пише шо нема , а він каже вті документи шо хоч можна написати.. і понеслась дискусія тупих домахувань потім нарешті на заключення сказав дихнути... і потім скоренько і про кубики забув і про документи. При складані протоколу каже давай права той які права вмене немає прав, потім він каже шо я це в протоколі зазначу шо відмовився показувати права...
По суті!
1)В ДАЙців є наказ згідно якого, вони можуть перевіряти на наявність документів будь який мопед\мотоцикл з 1квітня по 1листопада 2009!
2) Коли ДАЄць каже дихни, відповідь "дихати я буду на дружину а не на тебе!", дихаєш тільки на експертизі в прилад!
3) Якшо маєш лишній час коли ДАЄць доколупується за кубатуру, їдеш з ними на експертизу яка доказує, що в тебе 50сс після чого пишеш заяву в прокуратуру за те, що вони дарма згаяли твій час і т.д (Це не поширюється на китайські мопеди\скутери бо в них реально не 50сс а набагато більше, ну і звичайно, якщо ти не катаєшся на 125сс і париш шо це 50)
П,С Штраф вважаю повністю заслуженим, і я би навіть поставив штраф 5тисяч за пянку за рульом+ОБОВ"ЯЗКОВІ соціальні роботи на місяць-два (наприклад двори попідмітати, можливо після того вони б меньше гадили за собою)! Або бухаєм або їздим те і те небуває!
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 14:30 #895529   #10
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата
Допис від dindon Переглянути допис
тепер що получається що і на скутері спокійно неможна поїздити, ну пити за рульом звичайно він невправі був але і той немав права до махуватись до всього можливого..
як так спокійно їздити???? він на скутері на дорогу по якій їздять інші учасники руху! тому я вважаю шо водії скутерів поинні мати права! а то їздить на скутері гамняр 14 років, який правил абсолютно не знає і створює аварійні ситуації! водії не розуміють наскільки важливі можуть бути наслідки! я і сам не розумів цього , поки не попав в аварію і не розбив пів машини, хоча в аварії я не винен., але мені від цього не легше було(хоча з економило велику кількість грошей на ремонт) . чесно кажучи мені страшнувато коли я бачу скутера по дорозі
Tamriel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (28.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2009, 15:25 #895559   #11
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата
Допис від dindon Переглянути допис
Позавчора зупинили даїшники мого знайомого біля центру на скутері, той випив був собі літрову пляшку пивка , скоти спинили і накатали протокол хотіли вести на експертизу той відмовився тоді вони спинили двох світків і ті підписали все шо ті накатали пянство за кермом а це сума при наших цінах від 2500 до 3500. Як можна втакому випадку діяти?
Даїшники все правильно зробили.Треба було шо тому воділі дати пару раз жезлом по писку.
Після літри пива можна йти пішки криво,не то шо їхати на чомусь.Заплатить штраф і на другий раз буде думати,а мопед не помішало би конфіскувати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2009, 08:37 #896227   #12
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Протокол таки зафігачили? Ггг. Скутор до 50кубіків? Ну.. Якшо хоче "оттдєлаца льохкім іспугом" най зі мною зв*яжиться
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2009, 14:26 #896785   #13
M@sTeRok
 
Аватар для M@sTeRok
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

хахахаха, Доволі знайома ситуація, але її я вам не розкажу ))))))))
M@sTeRok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2009, 09:42 #900096   #14
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

менти підагарчеги, сцуки беруть на понт і розводять на бабки слоникслоникслоник!!! Не ведіться на їхні прикольчики ну і правила не нарушайте, будьте впевнені в собі і щасливої вам дороги!!!!
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2009, 10:57 #900186   #15
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

то і на лісапеді не можна пяним кататися чи шо?
scratch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2009, 13:50 #900386   #16
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Цитата:
Допис від scratch Переглянути допис
то і на лісапеді не можна пяним кататися чи шо?
якшо ти розумна, адекватна людина яка думає не тільки про те як напитись, а ще й як зберегти своє життя і не поставити під загрозу оточуючих то ні!
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
Black Berry (23.04.2009), nleman (16.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2009, 10:54 #912211   #17
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

Пити неможна анвіть на роликах, ящо ти здійснюєш рух по загалньно громадським дорогам, нащот мопеда то вои по понятіям праві а по закону їх мона попустити. Хотя тобі на адвокатів винесе багато, саме гірше шо ти відмовився від експертизи це рівносильне тому шо ти зупинився на мопеді і впав всраку пяний і незміг поїхати на експертизу, тобто найвища категорія спяніння))
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2009, 21:57 #916369   #18
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

а при словах: "дихніть"
посилаєш його дихати на свою жінку.
і сумніваюся шо він повезе скутериста на експертизу...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2009, 22:20 #916395   #19
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово

та ні хлопаки,ризикуєте однозначно
по-перше своїм життям і не дай бог ще чиїмось,
а по-друге зустрічав два точно,
а то і більше випадків попадалова мопедистів на бабло,
так від 3 000 грн.
коротко отримуємо слідуючий ланцюжок:
мопед,скутер-колісний транспортний засіб
в ПДР-за управління в стані сп'яніння,права цап і бабло платиш
та як прав нема-лишається тільки грошики в касу...
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2009, 08:07 #916539   #20
Slavik0100
 
Аватар для Slavik0100
Типово Відповідь: Позавчора зупинили Дайці

з вище викладеного виходить:
якщо хлопчина їде на скутері по дорогах загального користування,
то воліє, щоб до нього ставились як до повноцінного учасника дорожнього руху.
коли ж доходить до відповідальності за скоєне, то починають сипатись фрази типу: - це ж тільки скутер.

пора звикати до порядку

ПС: якщо є право, то є і обов'язок
Slavik0100 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:14.