Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet > IRC та чат "Крапки"

IRC та чат "Крапки" IRC мережа "Крапка", чат, новини, запитання, пропозиції, скарги, програмне забезпечення, лінування, налаштування, проблеми...


Правила для користувачів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2009, 11:01 #928565   #21
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Правила для користувачів

2 СЕРКО я знайшов як заборонити доступ на крапку, зара буду забирати автоджоин.


2 ГСВ : фільтрування матів непогана річ. за брутал можна банити по хвилинах.


3. модератори будуть слідкувати. - шось не видно.
Sensey зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 11:07 #928570   #22
CepKo
 
Аватар для CepKo
Типово Відповідь: Правила для користувачів

таке враження що ти читаєш через слово або тільки свої пости...
забирати автоджоін - лікування хвороби ампутацією, зробити заміну матів на цензорет - профілактика от що я хотів сказати
CepKo зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:03 #928618   #23
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Цікаво чого ти налякався ніка ОПА??? СкаТіночка лишилась, а його нік замурзав. Хех, весь такий правильний, а сам БОЯГУЗ.
По питанні матів - кому не подобається хай не заходить. Ви ж на вулиці вуха не закриваєте коли хтось матюкається, і телевізор ніхто не вимикає коли мат почує, а тут,... ангели появилась. Бред!!!
Tinochka зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:06 #928620   #24
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Цитата:
Допис від Tinochka Переглянути допис
Цікаво чого ти налякався ніка ОПА??? СкаТіночка лишилась, а його нік замурзав. Хех, весь такий правильний, а сам БОЯГУЗ.
По питанні матів - кому не подобається хай не заходить. Ви ж на вулиці вуха не закриваєте коли хтось матюкається, і телевізор ніхто не вимикає коли мат почує, а тут,... ангели появилась. Бред!!!
Ти сама хоч зрозуміла що ти написала? Нік по перше замалював з погляду етикету щоб не думали що я криса тіпа здаю. А як не знаеш причини мого повідомлення то взагалі мовчи.
Sensey зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:45 #928675   #25
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Цитата
Допис від SenseY_aka_Basshunter Переглянути допис
Ти сама хоч зрозуміла що ти написала? Нік по перше замалював з погляду етикету щоб не думали що я криса тіпа здаю. А як не знаеш причини мого повідомлення то взагалі мовчи.
Дивна уява про етикет. Чи етикет відноситься лише до чоловічої статі?
Tinochka зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:48 #928682   #26
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Цитата:
Допис від Tinochka Переглянути допис
Дивна уява про етикет. Чи етикет відноситься лише до чоловічої статі?
Тоді в тебе дивна уява про правила користування які тут описані.
Sensey зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:51 #928688   #27
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Правила для користувачів

ОЛОЛО сервер оживає як в старі добрі часи
BadBoy зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 13:05 #928703   #28
saymon
Guest
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Я дуже рідко юзаю чятик Крапки, тому вибачте що втручаюсь, але все ж хотів би прояснити для себе.
Невже прилінкований сервер "дуже серйозної фірми" (с) настільки важливий, та дає таку величезну кількість корисних учасників для Крапки, що необхідно з першого дня прогинатися під списки вимог (зверніть увагу, не побажань, а саме вимог) адміна цього прилінкованого серверу. Наскільки мені відомо, в чужий монастир зі своїм уставом не ходять, а це саме ти, SenseY_aka_Basshunter, прилінкував свій сервер, а не Крапка. Ти перед лінковкою скільки часу на меінканалі провів? 10 хв.? Може не треба було травмувати своїх високоморальних користувачів грубістю серверу Крапки, і функціонувати собі самостійно?

P.S.
Цитата ...я не розумію, хотілося помогти рідному тернопільському чату, збільшити кількість відвідувачів...
Маю великий сумнів у цьому, швидше навпаки.
Пруф:
 
Подякували 2:
Sergyjko (15.05.2009), Tinochka (15.05.2009)
Старий 15.05.2009, 13:48 #928763   #29
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Правила для користувачів

Цитата
Допис від Anonymous Переглянути допис
Забороняється:
.........
5. Використовувати ненормативну лексику, нецензурні слова, інші вирази в іменах (ніках), назвах каналів, топіках і повідомленнях а також повідомлення, які можуть ображати інших користувачів і порушують загальноприйнятий мережевий етикет.
.........
Користувач, в залежності від його статусу, не має права перешкоджати нормальній роботі і розвитку мережі.
Як ж тоді правила, вони напевно ніякого значення не мають?
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
.....
P.S.
Маю великий сумнів у цьому, швидше навпаки.
Пруф:
Моя не доробка + тестування всього що я тут зробив ніж пускати всіх - така мала кількість пояснюється тим що перед тим як запускати народ, хочу щоб все добре працювало. А тут опана - хочеться щоб люди сиділи в чаті і ваші і мої. Взагалі не хочу нічого доказувати. Саймон ти правий, але це правила вашого серверу, які ви написали і це ваші користувачі,які цих правил не дотримуються. Інколи захарещеність пугає людей - так само і цензура. Так справте гарне враження.
ПС. Я в чаті irc.krapka.te.ua сиджу з 2004 р.
Sensey зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:57.