Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2010, 16:22 #1462755   #1
Wikler
Thumbs up «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Наша партія - це об'єднання людей, для яких Україна в майбутньому сильна європейська країна багатих і щасливих людей. Для нас Україна - це країна, здатна подолати будь-які труднощі сьогодні і в майбутньому. Країна, яка на рівних з іншими європейськими державами вирішуватиме питання стабільності і миру в Європі, зможе впливати на основні світові процеси як в економіці, так і в політиці.

Наші основні цінності - захист прав і свобод громадян, досягнення високого рівня життя і соціальної захищеності українців, рівність всіх перед законом, незалежний суд, доступний і справедливий суспільний контроль діяльності держави, зокрема, в сфері виконавчої влади, законотворчості, обороноздатності і забезпечення державної безпеки, а також визнання і пошана культурного розмаїття України.

Головні питання для партії «Сильна Україна» - необхідність негайного ефективного реформування країни, включаючи створення необхідних умов для економічного росту; перезавантаження стосунків між державою і громадянином; модернізація промисловості і формування незалежної прагматичної міжнародної політики.

Наша головна мета - побудова сильної України на основі її культурного розмаїття, високого економічного потенціалу і унікального географічного розташування.

Сильна Україна - це державний апарат без бюрократії і свавілля чиновників.
Сильна Україна - це розвинене цивільне суспільство і високий добробут громадян.
Сильна Україна - це суверенна незалежна держава, здатна самостійно забезпечити свою безпеку і впливати на формування загальноєвропейської системи безпеки.
Сильна Україна - це високодуховне єдине суспільство.
Сильна Україна - це ефективна економіка і соціально орієнтована державна політика.


Офіційний сайт Політичної партії «Сильна Україна» - http://silnaukraina.com/
Офіційний сайт Сергія Леонідовича Тігіпка - http://tigipko.com/


Тернопільська обласна партійна організація Політичной партії "Сильна Україна" - http://vkontakte.ru/club19986679
Офіційна група партії «Сильна Україна» - http://vkontakte.ru/club18721537
Офіційна група підтримки лідера партії «Сильна Україна» Сергія Леонідовича Тігіпка - http://vkontakte.ru/club12958639


Додано через 7 хвилин
Будь-ласка не *обливайте* нашу партію *непотрібом* або тим чого вона не робила, але якщо вам навіть і щось в ній не подобається, то будь-ласка просто вийдіть з цієї теми і все. Ну якщо у Вас є якесь підтвердження того що наша партія робить погані вчинки чи щось таке, викладайте сюди. Але будь-ласка, не *кидайте* пустих слів на вітер, якщо Ви щось і пишите, то будь-ласка скидайте посилання на офіційне джерело інформації звідки ви про це дізнались.

Якщо у Вас є якісь запитання то пишіть їх тут, або в Тернопільській групі нашої партії вКонтакті http://vkontakte.ru/club19986679, будем пробувати Вам на них відповісти.

Востаннє редагував Wikler: 02.10.2010 о 16:24. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 19:06 #1462821   #2
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Wikler, даремно стараєшся, тут до тебе був твій однопартієць:
http://forum.te.ua/member.php?u=31758
так він так "розпіарив" партію і Тігіпка, що я три рази перехрестилась, що не вступила в Тернопільський осередок, ібо співпрацювати з такими примітивними людьми/дітьми - це себе неповажати
кадри вирішують все, тому я б вам радила його знайти і відлучити від партії, бо всі його дописи на форумі негативно вплинули на уявлення про партію
Dinara зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:36 #1462905   #3
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Ну не знаю як він, але я коли відкривав цю тему то просив нічого тут такого не писати тим більше без офіційних, а в твому випадку я не бачу взагалі джерел існування цієї інформації. Я прийму до уваги цю інформацію, але в подальшуму таку інформацію пиши хоть в приват.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:48 #1462921   #4
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Здравствуйтє товарищи камсамольци!
К борьбє за идєали камунізма гатови?
Proof зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 21:23 #1462968   #5
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Привет, если Вы о либеральных реформах, то да. "Сильная Украина" нацелена на либеральные реформы, которые нужны Украине.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 21:54 #1462997   #6
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Не можу незмавпувати:
http://forum.te.ua/showpost.php?p=14...postcount=2724

andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 23:20 #1463053   #7
WakS
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Привет, если Вы о либеральных реформах, то да. "Сильная Украина" нацелена на либеральные реформы, которые нужны Украине.
Ми їх (реформи) вже бачим в проекті податкового кодексу. "Низький уклін" від малого бізнесу.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 08:45 #1463112   #8
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

andriy.te.ua бачу в тебе хороше почуття гумору, але прошу, більше з такими картинками вцю тему не заходь.

Додано через 4 хвилини
WakS. Податковий кодекс нормальний і в сам перед націлений на малий і середній бізнес. А те що ви тут говорите що він поганий чи ще щось, давайте факти, чи хоть об*ясніть свої слова.

І буль-ласка, не слухайте тих хто був при владі 4 чи 5 років і нічого не робив, а коли людина прийшла і починає виконувати свою програму перед своїми виборцями, то на нього звичайну лиють бруд. Так що не ведіться.

Востаннє редагував Wikler: 03.10.2010 о 08:45. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 09:00 #1463119   #9
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
andriy.te.ua бачу в тебе хороше почуття гумору, але прошу, більше з такими картинками вцю тему не заходь.

Додано через 4 хвилини
WakS. Податковий кодекс нормальний і в сам перед націлений на малий і середній бізнес. А те що ви тут говорите що він поганий чи ще щось, давайте факти, чи хоть об*ясніть свої слова.

І буль-ласка, не слухайте тих хто був при владі 4 чи 5 років і нічого не робив, а коли людина прийшла і починає виконувати свою програму перед своїми виборцями, то на нього звичайну лиють бруд. Так що не ведіться.
правильно, націлений він якраз на малий та середній бізнес, а в кого цілять того переважно і вбивають
Vlodko зараз поза форумом  
Подякували 4:
andriy.te.ua (03.10.2010), Dinara (03.10.2010), gsv (03.10.2010), semteacher (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 10:31 #1463162   #10
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Я ж просив не писати тут того чого Ви не можите доказати, а пусті слова на вітер кидати може хто хочиш, будьте розумнішими
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 10:35 #1463164   #11
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

добре, якщо ви зараз витягами, з того славного документа, який так полегшить життя нам, приватним підприємцям, доведете мені протилежне, я обіцяю проголосувати за вашу партію на виборах
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 11:14 #1463188   #12
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Як пишеться в законі України, Вас це мали вчити ще на уроках права в школі, Ви повинні доказати нашу вину, а не я шукати витяги з того документу щоб доказувати що він хороший.
Просто наведіть конкретні приклади чим він такий поганий.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 11:20 #1463190   #13
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Добре, ваша робота, як агітатора, неварта і ломаного гроша, бо саме завдання агітатора полягає в тому, щоб переконати виборця підтримати вашу політичну силу. Ви ж не маєте нінайменшого бажання, це зробити. Якщо ви будете так само працювати, як ви агітуєте, толку від вас у владі небуде.
Щодо податкового кодексу, то що мені неподобається - це зменшення обсягів до 300 тис грн для єдиного; обмеження місця здійснення діяльності тільки місцем реєтрації субєкта підприємницької діяльності, інакше застосування підвищених ставок; зменшення видів діяльності які дозволяють спрощену систему; накінець нема спрощення адміністрування податків і збільшення прав контролючих органів при здійсненні перевірок і тд.

Востаннє редагував Vlodko: 03.10.2010 о 11:30.
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 12:04 #1463211   #14
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Так, в першу чергу по законам України люба агітація заборонена до 5 жовтня, тобто до 5-го жовтня агітації не повинно бути і місто повинне жити в спокої. Те що зараз робиться на вулицях нашого Тернополя чи в регіонах це повна анархія і беззаконня, вот інтересно за чим дивиться прокуратура та міліція. З 5-го жовтня агітацію можна розпочинати і ми будем це робити. А ця тема створена для того, щоб Ви задавали питання які Вас цікавлять на рахунок нашої партії чи нашої програми.

Задавайте їх сюди і я буду Вам намагатись відповісти.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 12:17 #1463219   #15
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

мої питання стосуються діяльності вашого лідера, а лідер, на мою думку, не може діяти в розріз програмі його партії - бо це вже пахне популізмом і балабольством, тому і надалі чекаю грунтовної відповіді на питання, які поставлені мною раніше.
ЯК НОВИЙ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС, РОЗРОБЛЕНИЙ ЗА УЧАСТІ ВАШОГО ЛІДЕРА, ПОЛЕГШИТЬ ЖИТТЯ МАЛОМУ ТА СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ?

ПС цікавить також структура, керівники обласної, міської та районних організацій.
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 13:12 #1463258   #16
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
мої питання стосуються діяльності вашого лідера, а лідер, на мою думку, не може діяти в розріз програмі його партії - бо це вже пахне популізмом і балабольством, тому і надалі чекаю грунтовної відповіді на питання, які поставлені мною раніше.
ЯК НОВИЙ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС, РОЗРОБЛЕНИЙ ЗА УЧАСТІ ВАШОГО ЛІДЕРА, ПОЛЕГШИТЬ ЖИТТЯ МАЛОМУ ТА СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСУ?

ПС цікавить також структура, керівники обласної, міської та районних організацій.
Так, відповідаю.

На рахунок податкового кодексу стоїть багато питань про спрощене оподаткування, це все буде розглянуте але на тому питанні ще крапка не стоїть. Робити реформи за ради великого бізнесу, то це не вирішить питань України. Ми в першу чергу повинні потурбуватися про середній бізнес і про малий бізнес, але говорити що ми не повинні сприяти своїм великим підприємствам це теж буде не вірно. Дальше, якщо ми говорим про ціни і зростання їх, то я можу сказати зразу, якщо ми не зробимо реформи, то в нас буде постійне зростання цін. Чому? Це все дуже просто. Ви хочите зниження цін? Тоді нам потрібно дати зайву пропозицію продуктів харчування, нам треба турбуватись про те, щоб на ринку було більше ніж ми споживаємо...цього нема.

тепер до податкогового кодексу. Так, багато критики, багато розмов. Але ми переконані що справа буде зроблена і зроблена буде якісно. Податок на прибуток з 25 до 19 - скорочується, кількість податків в цілому з 42-х до 23-х. Ми до17% в 2014 буде знижиний податок на ПДВ. Малий бізнес - 0 податків на прибуток - Компанії які будуть створюватися, які будуть мати обсяг реалізації до3-х міліонів гривень.

Спочатку 2011 року будуть вернуті, повернуті штрафні санкції по відношеню до держави якщо вона не буде повертати ПДВ в обсязі 120% ставни Національного Банку України - осьце ми вважаємо буде спільною відповідальністю. Якщо спитати інвестора що його більше турбує, то в переліку цих питань обов*язково буде митні процидури і те що зараз взялисяза опрацювання митного кодексу який практично вже втрачає свої властивості як кодекс. І зараз ми можимо сказати що в любого підприємця більше проблем з митними службами і податковими адміністраціями. Ми доб*ємося того щоб спростити всі митні процидури, зблизити їх з європейським рівнем, спростити їх, що дасть можливість спокійно працювати і не прийдеться придумувати різні митні вартості до яких ніхто не знає як добратися і не зможе тоді митник впливати на цей процес. Дуже важлива для нас проблема стабілізації державних фінансів, повністю розбалансований буджет получили, сьогодні говорити що ми можимо розвивати сильну армію , підтримувати охорону здоров*я, освіту поки не приходиться тому що бюджету не має, і не має чим його підтримати. І щоб це все зробити необхідно консилідувати і получити ці средства і в цьому шансів достатньо. В першу чергу що почали робити - це зкорочувати бюрократію, українську бюрократію. В цьому році 10% на її витрати, на наступний рік ще 10%.
Ми повинні починати серйозну реформу пенсійну реформу, тому що зараз 66% пенсіонерів получають пенсії до 1000 гривень, такого не можна. І лиши в такому стані весь нафтогазовий комплекс щоб пізніше його віддати за долги - ми ахуємо що також не маємо права.
Дуже важливе питання в наших реформах відносяться до банківського сектору. Сьогодні банківський сектор не кридитує, сьогодні ті підприємства які вийши з економічної кризи не мають достатньо оборотніх ресурсів, грошей щоб почати новий економічний цикл.
За останні 4-5 місяців видно як почала падати ставка кредитування, зараз дуже важно щоб продовжився цей процес і щоб ми вкінці кінці стали в конкурентно спроможну ставку в гривні для наших бізнесменів, великих і малих. Те що ми зараз бачимо що налагоджений контак з Росією це також дуже важно, ми бачимо що в Україну пішли великі інвестиції з Росії. Але ми пам*ятаємо що нас саме більше цікавить європейський вибір, тому що там самий стабільний ринок, там самий великий ринок для збуту наших товарів і услуг, і те що сьогодні ми можемо підписати згоду асоціації яка включає зону вільної торгівлі і без візовий режим по короткостроковим поїздкам ми вважаємо це є одна із самих важних задач для уряду, для влади в цілому.

Я не можу кожне питання так описувати кожному, потрібно щоб Ви чучуть слідкували за новинами, чи хоть за ідеями та програмою нашої партії "Сильна Україна".
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 13:13 #1463261   #17
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

здається-це той самий тіпочєк,тільки перелогінився)але мінуси його наздогнали)
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 13:17 #1463263   #18
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
здається-це той самий тіпочєк,тільки перелогінився)але мінуси його наздогнали)
Які мінуси?
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 14:55 #1463307   #19
Mark V
Guest
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
А ця тема створена для того, щоб Ви задавали питання які Вас цікавлять на рахунок нашої партії чи нашої програми.

Задавайте їх сюди і я буду Вам намагатись відповісти.
Wikler, Ви могли би хоча б спробувати намагатись відповісти на питання, що конкретно зробив Тігіпко будучи при владі для зниження цін?
Які ідеї він запропонував, чи втілив, для зменшення в собівартості продукції (товарів/послуг) долі адміністративних поборів в вигляді різних довідок, , дозволів, штрафів, найрізноманітніших папірів і папірців, ліцензій, хабарів і різних безглуздостей, які треба мати внаявності для того, щоб тобі дали можливість відносно спокійно і законно займатися власною справою?
І взагалі що корисного Тігіпко разом з цією партією зробили для українського народу?
 
Подякував(ла):
andriy.te.ua (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 16:00 #1463341   #20
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Wikler, Ви могли би хоча б спробувати намагатись відповісти на питання, що конкретно зробив Тігіпко будучи при владі для зниження цін?
Які ідеї він запропонував, чи втілив, для зменшення в собівартості продукції (товарів/послуг) долі адміністративних поборів в вигляді різних довідок, , дозволів, штрафів, найрізноманітніших папірів і папірців, ліцензій, хабарів і різних безглуздостей, які треба мати внаявності для того, щоб тобі дали можливість відносно спокійно і законно займатися власною справою?
І взагалі що корисного Тігіпко разом з цією партією зробили для українського народу?
Відповідаю.
В першу чергу він займався податковим кодексом, він збирав круглі столи з бізнесменами різних видів діяльності малого, великого та середнього бізнесу. І разом з ними С.Тігіпко вносили різні корективи і різні ідеї в цей податковий кодекс. Ну приблизно це виглядало так, (трохи відео не потемі але так) http://tsn.ua/video/video-novini/?pa...s=25120&type=0

Друге. Як тільки він прийшов до влади він почав переговори з МВФ і в кінцевому етапі МВФ надає Україні очередний кредит.

Він займався продажем банку *Надра*. В кінцевому результаті держава почала володіти цим банком в обсязі 51% акцій, це означає що питання в ньому вирішує все ж таки держава. І після того цей банк почав віддавати гроші людям.

Партія *Сильна Україна* заснувала фонд *Ассоль* який займається порятунком, а можна сказати визволенням українських моряків з полону. По цей день за допомоги нашої партії було визволено 146 моряків.

Дальше.... коли ми говоримо про інвестиційний клімат. Про що потрібно в першу чергу потурбуватись? В першу чергу ми вважаєм - дерегуляцію, саме безболісне і саме те що найбільше турбує людей. Зв*язали підприємців по рукам і ногам.Наша країна по податковому кліматі на 181 з 183 пісці, я це писав вище. І я вважаю що ми почали роботу над дерегуляцією. У нас ліцензується 2250 робіт, точніше ліцензувалося тому, що уже 1600 знята. Якщо говорити про які ліцензії йдеться, то в першу чергу в будівництві де було більше 800 ліцензій, зараз лишилось 165 і ще треба скорочувати. Було як? Штукатур повинен отримувати ліцензії, обої клеїти потрібно було отримувати ліцензії. Скажіть, це ми всі робили в своїх квартирах, і нам не потрібні були ніякі ліцензії. Вот ось і це називається - зв*язати руки.

Друге питання - перевіряючі. Перевіряючих організацій 79. Подали закон і це рішення прийняте що за 6 місяців їхня кількість скоротиться до 40. Окремо хочу виділити будівництво. Це один з самих важливих елементів інвестеційного клімату тому що він продукує зростання економічне , зростання в державі. І для того щоб розпочати інвестуру який має гроші і хоче будувати , то щоб йому получити всі папери, йому потрібно 475 днів. Самі гірші позиції - це в наших сусідів - 250 днів. Для прикладу грузія зробила так що максимально за 50 днів ви починаєте будівництво. А в Тбілісі є експерементальна зона, то там потрібно максимум 10 днів щоб розпочати будівництво. Тепер думайте 10 днів їхніх і 475 днів наших, українських... це називається дерегуляція. В нас створена експертна група, ми також дивились досвід прибалтії і поставили собі завдання максимумально 60 днів - і це все що ми можимо дати на бюрократію українську, все інше повинна бути робота наших інвесторів.

Ну трохи про податковий кодекс я писав раньше.А тако ж писав що необхідно для того щоб було зниження цін - це в першу чергу забезпечити ринок продуктами так, щоб їх було більше ніж ми вживаємо. Ціни зразу знизити ми не зможимо, як би ми цього не хтіли.Його ідеї для зниження собі вартості продукції це боротьба з монополією, я також про неї писав раньше.Що йдеться про дозволи, то намагаємся зробити так щоб коли підприємець хоче зареєструвати своє підприємство йому не потрібно зустрічатись з начальниками ( і давати їм хабарі) , а зробити це через інтернет, де він на сайті певного управління його зареєструє.

Дальше зроблене наступне, про получення ліцензії. Колись потрібно було довгоі нудно чикати на ліцензію і не було відомо чи отримає підприємець її чи ні. Зараз , точніше в перші 2 місяці нового уряду був введений закон, де підприємець дає всі потрібні бумаги на получення ліцензії, максимум 100 днів чикає на неї, і якщо він її не получає то він може спокійно відкривати свій бізнес без неї.

Тут можна ще багато чого писати про ідеї нашої партії чи самого С.Тігіпка, але я можу сказати одне і мені не буде соромно це говорити всім що наша партія не буде опозиційною, ми будемо працювати. І будимо робити все, щоб якось підняти рівень нашого населення.

Востаннє редагував Wikler: 03.10.2010 о 16:10.
Wikler зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:53.