Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2011, 11:26 #1706741   #1
Зірочка
Типово Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Люди! Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен ), може хтось чув, знає, або сам ходив на такі курси. Яка вартість навчання, тривалість, дайте якісь номера телефонів, адреси, напишіть відгуки.... Мені дуже потрібно!!!! чекаю
Зірочка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 13:22 #1708587   #2
Зірочка
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

ну відпишіть будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!порадьте шось.....................
Зірочка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 14:58 #1708661   #3
Kliper
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
ну відпишіть будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!порадьте шось.....................
Ці всі види професій навчають в училищі №1 Тернопіль, Бандери, 32 тел.521022
Kliper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2011, 16:01 #1709574   #4
Зірочка
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

я розумію, але в мене вже є 2 освіти, я просто для себе хочу ще на якісь курси піти, а в училищі вчитися я нехочу) то довго)
Зірочка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2011, 09:21 #1710011   #5
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

по бухгалтерії http://business-center.com.ua/kursy/#buhgalterskyj-oblik
по перукарях http://www.romestgroup.com.ua/index....id=30&Itemid=6
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2011, 07:03 #1710666   #6
Зірочка
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

ох, ці курси перукарів зараз 12 тисяч гривень на 6 місяців коштують............... дорогувато((((((
Зірочка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2011, 07:28 #1710673   #7
Shvetka
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Зірочко, пробачте за оффтоп, але навіщо людині з двома (!!!) освітами курси перукарів...?
Shvetka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (30.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2011, 17:47 #1710940   #8
Зірочка
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

просто хочеться навчитися стригти, робити зачіски і т.д.))) а для того щоб працювати на себе треба трохи в бухгалтерії шпрехати)
Зірочка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2011, 20:03 #1711017   #9
Shvetka
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
а для того щоб працювати на себе треба трохи в бухгалтерії шпрехати)
Та ні, не обовя'зково) Можна за гривень 200-600 в місяць (залежить від рівня кваліфікації та кількості роботи - скажімо, чи є оформлені наймані працівники у Вас) найняти професійного бухгалтера з величезним досвідом ведіння підприємців. І вона (він) буде займатися всіма вашими звітами, і тд, а також нагадувати коли маєте платити податки і скільки яких
Shvetka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 16:13 #2135331   #10
TUT
Учасник
 
Аватар для TUT
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі курси перукарів, бухгалтерів і кухарів( пекар, бармен )

Підкажіть чи є в Тернополі курси кухарів(кондитерів.пекарів).Дуже треба.
TUT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:36.