Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.01.2013, 12:15 #2127970   #121
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
які ще провайдери окрім Укретелкому і Тернету є в районі старого парку ?
Дротових - більше ніяких нема. А по повітрю - Бітернет і Мегалайн.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 12:57 #2128026   #122
vitall
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
які ще провайдери окрім Укретелкому і Тернету є в районі старого парку ?
Колумбус. Скинь в ПП адресу, дам предметну відповідь...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 14:09 #2128122   #123
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Колумбус. Скинь в ПП адресу, дам предметну відповідь...
на сайті в карті пікдлючень моєї вулиці немає можливо на сайті застаріла інформація хз
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 09:48 #2133394   #124
BogiS
 
Аватар для BogiS
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

на вул. Весела, конкретно 51 будинок - хто є крім [censored] Dilines/Воля?
BogiS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 11:23 #2133464   #125
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
7біт реально є ? скільки аплоад ? як пінги ? якщо на вихідних пропав нет (як вже писла неоднократно) фг хто вирішить цю проблему аж до понеділка ?
Нет часто пропадав,коли стояв простий світч,і від провайдера йшла вита пара,глюків хватало.Після того як протягнули оптику до світча,стало набагато краще,нет деколи пропадав рівно в 00.00 1-го числа кожного місяця,але через 20хв все знову працювало.Потім я поставив ві-фі роутер (тобто кожного разу при вкл. компа вже не треба вводити логін\пароль),то нет не пропадав ні разу,вже другий місяць як проблем не бачу ніяких.


Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 14:46 #2133606   #126
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Нет часто пропадав,коли стояв простий світч,і від провайдера йшла вита пара,глюків хватало.Після того як протягнули оптику до світча,стало набагато краще,нет деколи пропадав рівно в 00.00 1-го числа кожного місяця,але через 20хв все знову працювало.Потім я поставив ві-фі роутер (тобто кожного разу при вкл. компа вже не треба вводити логін\пароль),то нет не пропадав ні разу,вже другий місяць як проблем не бачу ніяких.


я заявку на підключення їм ще залишив в жовтні . Бігати і клянчити щоб вони мені підключили інтернет я не буду. А загалом то чув багато скарг на них від тих хто їх хотів/хоча та вже підключив.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 16:16 #2241297   #127
ZaZ-965
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

на вул. Коцюбинського 6 - хто є з провайдерів??
ZaZ-965 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 16:20 #2241299   #128
vitall
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата
Допис від ZaZ-965 Переглянути допис
на вул. Коцюбинського 6 - хто є з провайдерів??
можеш перевірити покриття на сайті провайдерів які тебе цікавлять. Колумбус є...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 16:27 #2241304   #129
ZaZ-965
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Колумбуса немає, тут телебачення від волі (скоріше густав так званий) в них нет 5 мб(((
ZaZ-965 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 08:40 #2241687   #130
vitall
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

ктб немає, але інтернет є...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 14:24 #2241828   #131
ZaZ-965
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

інтернет від ктб? чи іншого провайдера?
ZaZ-965 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 15:23 #2241868   #132
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата
Допис від ZaZ-965 Переглянути допис
інтернет від ктб? чи іншого провайдера?
Та ж написала тобі людина, послуг кабельного телебачення Колумбус там не надає. Є розводка езернетом.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 18:20 #2241951   #133
ZaZ-965
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

"Та ж написала тобі людина, послуг кабельного телебачення Колумбус там не надає. Є розводка езернетом."

розводка езернет від якого провайдера я його спитав?
ZaZ-965 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 19:04 #2241984   #134
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата
Допис від ZaZ-965 Переглянути допис
"Та ж написала тобі людина, послуг кабельного телебачення Колумбус там не надає. Є розводка езернетом."

розводка езернет від якого провайдера я його спитав?
Цитата
Допис від vitall
можеш перевірити покриття на сайті провайдерів які тебе цікавлять. Колумбус є...
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 07:42 #2252310   #135
Witalijjj
Учасник
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Живу в селі Верещаки Лановецького району,за 45км від Тернополя.Хочу собі підключити інтернет.Що порадите?Які провайдери є в цьому районі?
Witalijjj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 07:53 #2252313   #136
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

походу лиш укртелеком,через стаціонарний телефон.
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 09:14 #2252361   #137
Witalijjj
Учасник
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Укртелеком каже,що в Верещаках не можуть підключити(((((А більше ніхто не може підключити????
Witalijjj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 10:03 #2252387   #138
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Якщо нема дротових провайдерів, то залишається лише інтернет від мобільних операторів. Найкращу швидкість і покриття по області має нет від Інтернтелекому. Але, х\з, чи в твоєму селі є нормальне покриття. Треба пробувати...
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 18:57 #2253590   #139
6od9
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Потрібно підключити інтернет (для перегляду сайтів і частих розмов по скайпу) на дачі в ДК "Вітамін", зараз розглядаю як варіант це якийсь з операторі 3G (Интертелеком, Utel (ОГО), PeopleNet) порадьте в кого з них краща скорість інтернету?.
Знаю є ще провайдери які підключають села по радіозв'язку але таке задоволення здається близько 1000 грн коштує. чи може на такій відстані від міста (5 км.) є ще якісь дешевші варіанти?
6od9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2014, 18:58 #2377558   #140
on_line24h
Активний учасник
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Хто порадить провайдера на Котляревського 29 (бажана швидкість не менше 10 мб.). Повинно працювати з телевізорами. Укртелеком не пропонувати - маю це "Г"
on_line24h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:55.