Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2012, 19:23 #1992629   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Для цієї теми http://forum.te.ua/showthread.php?t=142176 треба провести благодійний концерт.

"Хмільне щастя" з апаратурою та рекламою в нашому розпорядженні. Треба організувати благодійний концерт \ концерти, аукціон\аукціони.
а) В цьому я повний нуль: я і музика живем на різних планетах. Отже мені потрібні: явки, паролі, адреса пропозиції по жанрах, групах, виконавцях, бажано разом з контактами, незалежно якого маштабу. Від весільних музик ( тих, що грали в Паві на цих вихідних не пропонувати) до Мадонни. Бажана протекція, допомога чи водка для убалтування звізди з вашого боку.
б) Ідеї лотів для аукціону. Вони повинні бути цікаві, кашпо з макраме і випалені картинки відміняються.

Якщо хтось не може допомогти ділом, то хоч просвітіть як це зробити.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:19 #1993066   #21
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Р_О_М_І_Ч Переглянути допис
В Хмільному вхід на концерт в середньому 20 грн.
Я не думаю, що всі зможуть викинути по 50 грн на вхід. Сама подумай. Я з тим приколом почекаю тиждень і піду на їх концерт чере тиждень чи в Патрік чи у Файне місто і заплачу за вхід у два рази дешевше. звісно якщо за тебе платить хлопець, то дівчині всеодно. А хлопцю, о незахочеться переплачували лишніх 50 грн. хіба я такий скнара і щось неправильно мислю.
Ром, суть в тому, що цей концерт благодійний - мета його - зібрати кошти, а не погуляти, 20грн, то добре, але малувато.
Тим більше, якщо буде не 1 гурт, а два чи три.
ну але це моя думка, можливо, це дійсно занадто багато..
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vk1610 (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:27 #1993071   #22
vk1610
 
Аватар для vk1610
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Дінара. все вірно!

Сума не є великою, так це гроші, але це ж доброчинність! Крім того невже Ви так добре посидете в Хмільному щасті за 20-40 грн зекономлених (порція салату/закуска до пива міні/пиво врешті решт) подумайте, скільки можа врятувати життів за ці гроші..... Але то діло кожного...ІМХО
vk1610 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:39 #1993078   #23
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Благочинність це одне, але йдуть люди переважно саме на концерт і куди підуть гроші з нього насправді мало кого хвилюють. А ось скільки піде на нього коштів з власного гаманця думаю хвилює багатьох. Тому можна кричати хоть сто раз, що це благодійний і т.д, але не вважаю, що з нього буде багато користі, якщо прийдуть переважно тільки власні друзі, яких вмовиш на дане дійство.

Думаю, можна зробити вхід по 30 грн. (щоб більше, ніж переважно буває, але не занадто), а хто захоче викласти більшу суму, то звичайно, що вони покладуть у скриньки чи активніше візьмуть участь в аукціоні.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:47 #1993082   #24
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Тим більше, якщо буде не 1 гурт, а два чи три.
ще ніхто офіційно не підписався. Ми тут говоримо гіпотетично.

Цитата:
Допис від vk1610 Переглянути допис
Сума не є великою, так це гроші, але це ж доброчинність
То хай вхід буде меншим, а хто має можливість відати на доброчиність більше гршей - хай кидає в скриньку.
Можна зробити вхід і 300 грн., однак прийде з два десятка людей щоб їх журналісти сфотографували і написали в газетах. Хороша реклама перед виборами.
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:49 #1993084   #25
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

ок, давайте ще спочатку з*ясуємо скільки людей туда приходить зазвичай?
на що можна розраховувати
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:52 #1993086   #26
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ок, давайте ще спочатку з*ясуємо скільки людей туда приходить зазвичай?
на що можна розраховувати
Як я знаю, зазвичай туди приходить дуже багато людей і напевне якраз через лояльні ціни. Звичайно все залежить і від виконавця.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:58 #1993094   #27
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Як я знаю, зазвичай туди приходить дуже багато людей і напевне якраз через лояльні ціни. Звичайно все залежить і від виконавця.
рік тому так і було. зараз є кнайпа і файне місто з набагато дешевшими цінами.
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 12:09 #1993109   #28
Advok@AT
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

йой... почитав переписку, спершу було смішно, під кінець не дуже...

буду вставляти свої 5 копійок, підкреслю - суто суб'єктивних...

* колорадоси в німеччині, маячте до них через контакт або скайп, х.з. коли будуть - це кльовий варіант

* в нас (в Ганзів) зараз всі вихідні (і більшість п'ятниць) зайняті до жовтня включно... тому питання - КОЛИ має бути концерт? якщо вільна дата - з радістю долучимось

* передзвоніть до звйозд. Чим раніше - тим краще. На благодійність підписуються з знижкою, деколи чималою.

* чому Хмільне? нічого проти не маю, для мене навіть рідне місце, але спробуйте домовитись з одним з клубів Тернополя на проведення вечірки. До 24-го серпня в ХЩ людей негусто

* знайдіть хедлайнера. Підписати 5-6 невідомих гуртів-джедаїв воно легко, але СУТО на них прийдуть хіба що знайомі. Зберете тисяч 4-5 в кращому варіанті. А сил та іншого ресурсу піде дуже багато. Можна одну людину (якщо клуб - Скрипка-Кузьма-проект однієї людини)

* спонсори. Шукайте вже, пропонуйте проект. До речі, який проект свята? Чим кращий проект, чим краще він буде висвітлений в мас-медіа - тим легше буде підписати спонсора.

* персональні запрошення небідним людям тернополя - плюсів безліч, допомогти можуть не тільки $$. Не розсилку в контакт типу "Прівєт, Сєргєй Н. Посмотрі на єту ссілку"

* на носі вибори. Тут свої плюси і мінуси. Коментувати не буду.
Advok@AT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 13:36 #1993185   #29
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Чи влаштує Ганзів і Сержантів 26 липня четвер 20 год Хмільне щастя? Чи погодяться на спільний концерт?
Я так зрозуміла, що гурти працюють в подібних стилях.
Дату з Подолянами я попередньо узгодила. Часу достатньо щоб зробити рекламу, афіші і персональні запрошення.
Фотографи поки що мовчать. Можливо розрухаються на аукціон.

Зі звьоздами так швидко домовитись і організувати я не встигну, тож поки проведем цей концерт, можливо щось проріжеться з ними. Але фраза про те, що на благодійні концерти вони зроблять знижки, трохи мене вбила. Ми не володієм таким бюджетом.

4 - 5 тис. грн це сума, заради якої варто братися за організацію концерту. Вартість апарату 20 тис грн. за півтора місяці ми самотужки назбирали 5 тис. Висвітлення цієї події допоможе привернути увагу до проекту і дозбирати необхідні кошти.

Отже чекаю відповіді від гуртів про своє рішення.
Фотографи підтягуйтесь!
Проситиму Лолку , по-можливості організувати цивилізовано-культурну форумівку на 26 липня в Щасті.
Фортєр , здай декілька депутатів, яким був би цікавим такий концерт і піар в пресі. Я персональні запрошення рознесу сама.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 14:06 #1993211   #30
Advok@AT
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

26 липня зайняті, на жаль

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Я так зрозуміла, що гурти працюють в подібних стилях
ні. Абсолютно різні проекти
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 14:13 #1993218   #31
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Могли б долучитися до Сержантів, колись грали разом...але нажаль 21 липня ми граємо з Фріменами, Називним Відмінком...дуже мала перерва між виступами....і в одному і тому ж залі....до Сержантів вам необхідно ще якогось хедлайнера....хоча і в хлопців купа матеріалу ....але для того щоб зібрати народі касу вам необхідно якусь звьозду або розкручену групу....як варіант Повний привід, Джазова Фіра, Де-край - з місцевих...але сумніваюся шо в них буде час....запросіть Дзідзя - дайте 2500 баків гонорару і зберете толпу...якшо не влетите в мінус по грошах то зароблене кинете на благочинність, але для Дзідзя тре бомбу, Рівер або холідей.....але є нюанс..за останній місяць він в нас і області був біля 10 раз...думаю народ наситився гним повністю..
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 14:34 #1993244   #32
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата
Допис від Advok@AT Переглянути допис
26 липня зайняті, на жаль ні. Абсолютно різні проекти
Запропонуйте прийнятну для вас дату

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
Могли б долучитися до Сержантів, колись грали разом...але нажаль 21 липня ми граємо з Фріменами, Називним Відмінком...дуже мала перерва між виступами....і в одному і тому ж залі....до Сержантів вам необхідно ще якогось хедлайнера....хоча і в хлопців купа матеріалу ....але для того щоб зібрати народі касу вам необхідно якусь звьозду або розкручену групу....як варіант Повний привід, Джазова Фіра, Де-край - з місцевих...але сумніваюся шо в них буде час....запросіть Дзідзя - дайте 2500 баків гонорару і зберете толпу...якшо не влетите в мінус по грошах то зароблене кинете на благочинність, але для Дзідзя тре бомбу, Рівер або холідей.....але є нюанс..за останній місяць він в нас і області був біля 10 раз...думаю народ наситився гним повністю..
Прошу вибачення за своє дилетнаство, але ви хто? Ви ж не представились. Я просила корисну пораду , а не :" Дзідзьо за 2500 $ " якщо для купівлі апарату бракує 2100 $.

Чому саме Хмільне щастя - БФ Подоляни надає приміщення, апаратуру, поліграфію рекламу і підтримку масмедіа.

Востаннє редагував Іра: 18.07.2012 о 14:34. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 15:11 #1993278   #33
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Спробую зв'язатися з "Холодним сонцем". Як тільки вийдуть на зв'язок - напишу.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 15:23 #1993284   #34
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

скажу свою думку

найкращий варіант мабуть зараз це є Ганз Блюз бенд - завжди приємно слухати і потанцювати можна!
за сержант блюз - незнаю. вперше почула. невідоме - відлякує. але по ютубі 1 відео так собі.

запропонувала би mr.Freeman молодий альтернативний гурт, на одному з благодійних чула їх - сподобалось. (№ фронтМена можу в ПП кинути як теба буде)

ще один тернопільський гурт Алоізій Карабмоль (№ найду мабуть, у ВК десь має бути), ну такі нічо. а їх кавер на Ірину білик - це просто шось. можна слухати і слухати =))


і так по ціні тепер.
як написала вище що людей мало у будні, а на концрети тим більше
варіанти 2
1. робити вхід платним у ціні 20-30 грн (більше не бачу сенсу)
2. безкоштовно - із мобільними скриньками

мінус ХЩ пиво погане ((

п.с. кидаю контакти гуртів у ПП

Востаннє редагував Lolka: 18.07.2012 о 15:36.
Lolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 17:02 #1993351   #35
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

як уже писав на q-back, mr.freeman - народ матиме змогу прийти подивитися безкоштовно 21 липня ..в суботу. поговоріть з хлопцями думаю що погодяться і пограти через пару днів...проблема в іншому - чи зможете зібрати зал при платному вході на групу яка пару днів до того грала там при безкоштовному....до того ж літо - мертвий сезон. на 21 липня в нас теж концерт планувався благодійного характеру на лікування хлопчика з раком крові...при всіх розкладах реально можливий варіант це дійсно - безкоштовний вхід+скриньки для благодійних пожертв...інакше навряд чи ви витягнете народ з центра міста в Хмільне щастя....з осені народу там буде на голову вище.... якщо Ганзи зайняті, можете маякнути ще Сто Хвилинам..група в контакті з телефонами є...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 19:03 #1993438   #36
Advok@AT
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

2 Іра

з свого досвіду - тернопільські гурти (якщо це не Колорадоси або СКАЇ) багато $$ зараз не зберуть (це стосується і моїх Ганзів, і ПП, і Фіри, і т.д.). Зараз літо - з того, що ви зараз написали - 2 тисячі грн. з вхідних квитків максимум. Без хедлайнерів важкувато. Щоб їх запростити треба НЕ КУПІВЛЮ АПАРАТУ. А $$ за гонорар/райдер побутовий і технічний (оренда деякої апаратури)/дорога/проживання. Взагалі - було б незле вам запитати Сірого тут на форумі, щодо його ідей концерту.

якщо вже з хедами ніяк, то на мою скромну думку - спробуйте влаштувати швєто гумору (КВН-команди місцеві та області, камедіклабівців тернопільських позбирати), дати акцент не на музику, а на гумор і позитивні емоції

поговоріть з клубами щодо благодійної вечірки
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 23:37 #1993445   #37
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Організація мною концертів восени категорично виключається ( через об"єктивні причини я цього фізично не зможу зробити). Отож благодійний проект по збору коштів приречений на успішну реалізацію і до кінця літа кардіотокограф буде функціонувати в денному стаціонарі. За декілька місяців зріє ще один, не менш актуальний проект і тоді можна буде попрацювати з відомішими колективами.

Скажіть мені, як спеціалісти, якщо назбирається вінегрет гуртів з різних жанрів це дуже погано для загального враження про концерт? Головне зібрати гурти, які погодяться виступати разом благодійно в один конкретний день, а платний вхід чи благодійні скриньки - це обговориться під час підготовки.

Додано через 15 хвилин
Цитата
Допис від Advok@AT Переглянути допис
з свого досвіду - тернопільські гурти (якщо це не Колорадоси або СКАЇ) багато $$ зараз не зберуть (це стосується і моїх Ганзів, і ПП, і Фіри, і т.д.). Зараз літо - з того, що ви зараз написали - 2 тисячі грн. з вхідних квитків максимум. Без хедлайнерів важкувато. Щоб їх запростити треба НЕ КУПІВЛЮ АПАРАТУ. А $$ за гонорар/райдер побутовий і технічний (оренда деякої апаратури)/дорога/проживання.
дві тисячі гривень мене теж влаштують. Про райдери і гонорари хедлайнерам на може йти мови : в моєму розпорядженні 4 700 грн., а шукати спонсорів які їм це все оплатять, то краще вони ці гроші на рахунок кинуть ( не бачу сенсу в геморої з організацією концерту звьозд в період відпусток).
Цитата Взагалі - було б незле вам запитати Сірого тут на форумі, щодо його ідей концерту.
Я вимушена тримати ХЩ через те, що не маю жодного поняття в організації, а вони беруть на себе афіші , запрошення, рекламу, масмедіа, надають приміщення обладнане апаратурою. Сірий і ХЩ з минулих виборів стали несумісними.
Цитата якщо вже з хедами ніяк, то на мою скромну думку - спробуйте влаштувати швєто гумору (КВН-команди місцеві та області, камедіклабівців тернопільських позбирати), дати акцент не на музику, а на гумор і позитивні емоції
Спробую знайти когось хто знається з ними, знову ж таки у ХЩ. Це швєто можна зробити в інший день. Одне другому не заважає. Головне щоб звьозди не зазвіздились і не втрачали відчуття грішної землі під ногами.

Додано через 4 години 8 хвилин
Що стосується концерту. Склад поки що міняється : " Сержант карамболь", " Містер Фріман", "Друге дихання".
Ганзи 26 липня зайняті і іншої прийнятної дати поки не пропонують.
Пропонуйте ще варіанти.

Востаннє редагував Іра: 18.07.2012 о 23:37. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 12:14 #1993982   #38
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

1. Чекаю остаточного затвердження дати 26 липня Подолянами.
2. За 1-2 год обіцяв відзвонитися Скай і повідомити про рішення ( надії мало але "попытка - не пытка")
3. Колорадоси - попередня домовленість на майбутнє.
4. Фотохудожники збирають роботи на аукціон.
5. Три попередньозаявлені групи готові до роботи.

Завислі проблеми:

1. Носоріг, що Холодне сонце?
2. Напевне потрібен хтось, хто вміє проводити аукціони. Хто це може взяти на себе?
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lolka (19.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 12:34 #1993998   #39
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
1. Чекаю остаточного затвердження дати 26 липня Подолянами.
2. За 1-2 год обіцяв відзвонитися Скай і повідомити про рішення ( надії мало але "попытка - не пытка")
3. Колорадоси - попередня домовленість на майбутнє.
4. Фотохудожники збирають роботи на аукціон.
5. Три попередньозаявлені групи готові до роботи.

Завислі проблеми:

1. Носоріг, що Холодне сонце?
2. Напевне потрібен хтось, хто вміє проводити аукціони. Хто це може взяти на себе?

Холодне сонце у відпустках - так що на 26 липня точно нє. Попросив сказати, коли їх влаштує.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (19.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 13:01 #1994026   #40
Advok@AT
Типово Відповідь: Треба організувати благодійний концерт в Хмільному щасті

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
" Сержант карамболь"
хто-хто??

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
апевне потрібен хтось, хто вміє проводити
аукціони. Хто це може взяти на себе?
мабуть ведучий ))
такі концерти часто вів Сергій Приходько-Камінко, можете його запитати

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ганзи 26 липня зайняті і іншої прийнятної дати поки не пропонують.
можу вислати дати в приват, які вільні поки... чимось допоможемо )
Advok@AT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (19.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:57.